Opinie o F.H. Tadar w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy F.H. Tadar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H. Tadar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Tadar w Poznań

Maricka

Tadar to wysypisko niewolników pana kierownika,który robi co chce!mobinguke pracowników...głupio im dogadując....jak się pani nie podoba to proszę iść do domu np.zero dodatków typu wczasy,albo premie świąteczne....70 procent ludzi chce od nich odejść.

Iga

Idealnych firm nie ma a niestety dużo osób tylko narzeka. Czy to coś pomaga?

floris
@Iga

Oj Hania, Hania :)

Januszek

Janusz gratuluję tobie opinii. Twoje IQ musi być bliskie zeru skoro takie głupoty wypisujesz. Albo druga opcja... Lubisz lizać d...y dlatego tak dobrze się czujesz w tadarze. I pewnie lubisz jak cię od czasu do czasu wydymają.

Zio

Zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Warto?

Zio2
@Zio

Lepiej idź do biedronki. Będziesz zdrowy psychicznie i mniej nie zarobisz

Zio
@Zio2

Aż tak?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.H. Tadar spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Niektóre osoby szukają dziury w całym jak już nie wiedza co pisać?

Bożena

@zimny96, czy w przypadku niskich temperatur firma zapewnia pracownikom ciepłą odzież ochronną albo gorące posiłki/napoje? @Omo, Twój komentarz jest bardzo ogólny - co rozumiesz przez brak szacunku dla pracowników? Forum to czytają głównie osoby niezaznajomione z F.H. Tadar, które nie wiedzą co masz na myśli. @Zażenowany pracownik, co składa się na "fatalną atmosferę"? Zależy ona w końcu głównie od pracowników - czy próbowaliście porozmawiać między sobą aby coś z tym zrobić?

Bulbus
@Bożena

Teraz to mnie koleżanko rozbawiłaś ciepłe posiłki w Tadarze ?? Ciepłe ubrania ciekawe jakie ?

Zawiedziony
@Bożena

Ciepłe posiłki w tadar szok. Za moich czasów firma tylko oferowała herbatę. Kubek kawę cukier niestety trzeba sobie przynieść samemu. W firmie która handluje wyposażeniem kuchni. Jak dla mnie skandal.

Cezary

Jak się dobrze pracuje to nie obawia się nikogo!!!

Dyzio
@Cezary

Święta prawda!!!

Dyzio2
@Dyzio

Hanka sama sobie odpisujesz ??????

Oceniacz

Myślę, że niektóre osoby nie dorosły do pracy w dobrej firmie jaką jest Tadar

Bolek
@Oceniacz

Hahahhaha to jest najlepszy dowcip wśród wszystkich komentarzy tutaj. Co takiego dobrego jest w radarze? Chyba tylko podpiera....cze...

...

Czytam te wszystkie opinie i krótko je opiszę .. po kilku latach w Tadarze można napisać wszystko były dni kiedy miło się szło do pracy i takie kiedy na samą myśl miło się ochotę zabrać ze sobą karabin No cóż takie uroki :) prawdą jest że faktycznie powiązania rodzinne tam są co utrudnia pracę wiedząc że za chwilę można być na dywaniku oczywiście dotyczy to również tych z poza kręgu rodziny To może w skrócie: Kiedyś było fajnie Teraz.. już chyba za żadne pieniądze nie chciał bym tam pracować choć lubię tych ludzi Pani Haniu czy kto tam będzie próbować mnie krytykować nie róbcie tego bo naprawdę mogę się rozpisać A to nie poprawi wizerunku

Kaniu

A czy na stanowisko kierowcy kat.b szukają tam może pracownikow?

Uinak
@Kaniu

Przeżyją cię i wyplują nawet nie będziesz wiedział kiedy i jak

Jubaczu@
@Kaniu

Daj sobie spokój osoby odpowiedzialne za transport są zachłanne i pracowników traktują jak tanią siłę roboczą . Nic nie zarobisz a garba na plecach się tylko dorobisz .

Arczi

Pracowałem tam kilka miesiecy i praca nawet spoko.w kazdej pracy sa plusy i minusy....ale w tej firmie minusem jest grupa dziewczyn ktore sieja pierdoly na wiare i psuja im reputacje a zwlaszcza chlopakom.zarobki spoko,ale znalazlem cis lepszego.nawet polecam ta firme.

Braveran
@Arczi

Pierdoły w tej pracy sieją wszyscy. Ulubioną dyscypliną pracującej tam rodziny to "głuchy telefon". Aż sie słabo robi jak się na to patrzy. I to nie jest jedyna wada tej firmy.

Siudema
@Braveran

Nikt nikogo na siłę nie zatrzymuje .A jak się firma czy praca lub pracownicy tej firmie nie podobają , to co zrobić ? Należy zmienić prace.

Ósema
@Siudema

Jakże błyskotliwa uwaga płynącą z ust albo wielkiego dyrektora albo najmądrzejszej kadrowej.

zimny96

a u nas na magazynie jak zwykle ...cholernie zimno ...może to już tradycja ...a w pałacu pewnie ciepło

King
@zimny96

Trzeba na czymś zaoszczędzić żeby w pałacu było ciepło. Szybciej biegajcie to nie zmarzniecie

Omo

Praca w miare spoko.Tylko szkoda że akord,trzeba się nabiegac. No i jak zachorujesz to ci zabierają cała premie.Brak szacunku dla pracowników wykwalifikowanych i dobrych.

zrezygnowany
@Omo

(usunięte przez administratora) na prawdziwy akord to ty nigdy nie pracowałeś.

Homoomo
@zrezygnowany

Bo ty to byś najchętniej kontener Chińczyków sprowadził żeby (usunięte przez administratora) jak motorynki i 5 zł na godzinę dal

Zażenowany pracownik

Nie polecam i odradzam każdemu, kto byłby skłonny nad pracą w tej firmie się zastanawiać. Atmosfera fatalna. Na magazynie wszędzie wtyki rodzinne, które donoszą to, co podsłyszą (zwłaszcza taka jedna żona "dyrektora"). Właściciel nie szanuje pracowników i jest zwykłym wyzyskiwaczem. Jest tyle innych miejsc pracy, w których ludzi się szanuje. W Tadarze tego nie zaznacie.

abcd
@Zażenowany pracownik

To co ty człowieku tu jeszcze robisz?

Hrabi
@abcd

Przecież nie pisze że jeszcze tu coś robi.

Hrabi
@abcd

Raczej co ty tam jeszcze robisz skoro jesteś zażenowany ??

Antygona

W biurze to samo

ŻP
@abcd

Naucz się czytać człowieku ze zrozumieniem.

antygona
@Zażenowany pracownik

Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy nigdzie w Polsce . Jak uważasz że jest ci tak niedobrze to zmień pracę .

Dawno nikt nie pisał, mam nadzieję że to efekt dobrej pracy?

Zrezygnowany
@Zainteresowany

Nie sądzę. Raczej wszystkim już ręce opadają.

Sophie

Prawda jest taka że jak się postawisz komus z rodziny to odrazu wylatujesz.Problemem ludzi na magazynie jest pewna babka która nastawia ucha i przekazuje na gore.Wracaj na montaż kochaniutka a nie zajmuj się nami.Pzd.

Mag
@Sophie

Faktem jest też że ten problem na magazynie jest rzeczywiście duży ;)

Marion

Chyba jakiś Robin Hood z Kamionek tu się udziela w wypowiedziach.

Jacooolll

Pracowałem tam kilka lat i nigdy nie dostałem złamanego grosza za nadgodziny. Zawsze też był problem kiedy chciałem wziąć wolne za nadgodziny. Należy też wspomnieć o braku jakiegokolwiek socjalu.

Kris
@Jacooolll

Nie prawda !!! Zawsze za wszystko na magazynie płacili. Nie wiem po co to wypisujesz ? Ja tam pracowałem kilka lat i mi źle nie było, trochę wkurzał mnie siwy kieras ale w sumie był ok.

Remus

Stanowczo nie polecam tego miejsca. Jakiś czas temu tam pracowałem. Na magazynie, było spoko, mili ludzie, choć trza było (usunięte przez administratora) Problemem jest góra - na czele z właścicielem, który wyzyskuje ludzi. Traktuje pracowników jak bydło, które ma pracować w piątki, świątki. Do tego zauważalny jest podział na pracowników dwóch kategorii: tych na magazynie (to oni robią na to, by jaśniepan właściciel miał na krokodylki na koszulkach) oraz biurowych (obsadzone rodziną bez wykształcenia potrzebnego do pracy, którą wykonują). Na magazynie bardzo w porządku ludzie i do żartów i pomocni, poza kierownikiem magazynu, który jak właściciel zagra, tak tańczy - bardzo dwulicowy typ. Problemem nie jest wcale atmosfera w pracy, co góra. Wniosek jest prosty: słoma może wyhodzić nawet z butów kupionych w firmowym sklepie.

Marysienka
@Remus

A ja pracuje kilka lat i bosa nie widziałam jeszcze podobno bywa bardzo żadko. Ty widocznie byłeś bardzo blisko niego skoro go tak dobrze znasz.kiero robi swoje taką ma robotę No może jeden co się drze trochę przeszkadza ale go przenieśli na inny dział i jest spokój. Za sobotę płaca 200 procent za niedziele 300 więc chętnych jest raczej sporo nikt mnie nie zmuszał szkoda że nie często się to zdarza

w
@Marysienka

Za sobotę płaca 200 procent za niedziele 300 co za bzdety i nieprawda

tenmądrzejszy
@w

Nie umiesz liczyć cofnij się do podstawówki tam cię nauczą jak procenty obliczać .

Ten naj naj madrzejszy
@tenmądrzejszy

Robciu nie irytuj sie

Kris50

Byłem na rozmowie o prace i jestem zainteresowany, jednakże czytając te wszystkie komentarze już sam nie wiem czy warto iść tam na okres próbny. Jedni twierdzą, że jest ok, inni przeciwnie. W ostatniej firmie podobnie były głosy negatywne jak i pozytywne ale ze względu na likwidacje firmy straciłem posadę, choć pracowałem tam ok 10 lat i również było to rodzinna firma, a która taką nie jest, jedynie korporacje typu amazon. Po moich obserwacjach ludzie młodzi nie są nauczeni pracy, wieczne pretensje i żądania i jak takie osoby chcą awans lub podwyżkę.

kajtek
@Kris50

przepracujesz miesiac to zrozumiesz

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Tadar - Poznań

• Jak się pracuje w F.H. Tadar?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Tadar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H. Tadar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H. Tadar