Opinie o Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o. w Żołędowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o. w Żołędowo

Ilona Nowy wpis

Chciałabym poznać aktualne zarobki sprzedawców. Widziałam ofertę sprzed paru miesięcy w której pisano o widełkach o rozbieżności 800 zł. ciekawa jestem czy dalej właśnie takie występują i może sprzedawca ma już te 5,000 zł gwarantowane? Tu wprost o kasie nie pisaliście a jest dla mnie istotna

asior Nowy wpis

odradzam zakupy-w tak duzym sklepie w obsłudze była jedna osoba -do tego na kasie-nie było z kim skonsultować się

Administrator Nowy wpis

Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Dyrektor zarządzający. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Jolka

@Odradzam. szkoda, że nie piszesz, na jakie to stanowisko zaczynałeś pracę. Teraz szukają doradcy klienta i też zastanawiam się, czy już umowa zostaje podpisana zanim nowy pracownik w ogóle pójdzie do kasy i między regały :/ Czy szkolenie BHP jest o czasie i porze przeprowadzone?

Odradzam
@Jolka

W moim przypadku było to stanowisko doradca klienta, praca również na kasie. Najpierw chcieli, abym stawiła się w pracy, to nagle jest problem, gdy zapytałam o umowę. O BHP nie było mowy. Teraz pracuje w innej firmie, gdzie szanują ludzi i zachowują się normalnie. Życzę wszystkim lepszego miejsca pracy, niż Rol-Pest. Trzeba się cenić. @Jolka byłaś już na rozmowie o pracę?

Odradzam Nowy wpis
@Jolka

Finalnie nie podjęłam pracy bez umowy, otrzymałam informację, że zatrudnienie jest nieaktualne z nieznanego numeru chyba od jakiegoś pracownika, gdy zapytałam o umowę, bo chciałam się zapoznać. Straciłam swój czas i kasę na dojazd na badania lekarskie. Dla mnie rozmowa o pracę była mało profesjonalna. Można spodziewać się pytań o prywatne sprawy, czy jest się w ciąży, czy planuje się dzieci xD Ciekawe kto idzie pracować w ogrodnictwie, gdzie czasem trzeba przenieść ciężkie rzeczy, będąc w ciąży…Rozmowa o pracę powinna skupiać moim zdaniem się na innych aspektach. Zawsze można taką odbyć i zobaczyć samemu jak jest, może coś się zmieniło po roku…

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Dyrektor zarządzający
Leszno
Odradzam.

Moja opinia - odradzam zatrudnienie w firmie Rol-pest. Rozmowa o pracę w tej firmie jest przeprowadzana w chaotyczny i nieprofesjonalny sposób. Zamiast skupić się głównie na ustaleniu istotnych tematów dotyczących zatrudnienia np. przedstawieniu firmy lub szerszego zapytania o doświadczenie zawodowe kandydata, w dużej mierze skupia się na prywatnych pytaniach do kandydata i historiach z zaplecza firmy. Szanujmy swój czas… Osoby rozmawiające i kontaktujące się z osobami wysyłające zgłoszenia, niestety przedstawiają się z imienia i nazwiska. Firma oczekuje, że będzie się przychodzić do pracy bez umowy. Pracownik proszony jest o rozpoczęcie zatrudnienia bez ustalenia umowy i bez zgłoszenia do ZUSu. (Ciekawe co w przypadku wypadku w pracy - niech każdy odpowie sobie sam). W momencie pytania o umowę firma szybko zmienia zdanie i mówi „Żegnam” bez podania powodu. Radzę uważać, aby z powodu zbytniego zaufania nie wpakować się w ewentualne problemy. Od kiedy o sprawy oczywiste i podstawowe określone w KP trzeba się upraszać. Uważam, że niestety nie jest to firma oferująca „normalne” zatrudnienie, rzetelnym ludziom.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o. - Żołędowo

• Jak się pracuje w Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o.
  • Szosa Gdańska 7
    86-031 Żołędowo

Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o.