BUZZ Group Sp. z o.o.

Opinie o BUZZ Group Sp. z o.o.

Patrycja

@Prawda a czemu nie polecasz pracy w BUZZ Group? Powiedziałbyś więcej na ten temat? Ważne na forum jest uzasadnienie swojej wypowiedzi, żeby osoby, które zastanawiają się nad pracą wiedziały jaki jest powód odradzania pracy.

Nie idźcie tam

Szkoda, że praktycznie wszystkie negatywne wypowiedzi zostały wykasowane. :( ONE BYŁY PRAWDZIWE! Żal...

Prawda

Masakra nie polecam nikomu....

Roy

Dajcie spokój, przecież w firmie jest masa świetnych stanowisk

max

moze uargumentuje ktoś dlaczego nie poleca, sorry ale jak dla mnie to łatwo jest napisać ,,nie polecam'' ale co za tym idzie, ludzie...

Suzi

Nie polecam najbardziej!!

aa

w buzz group jest super! Rafal to najlepszy pracodawca na świecie i ma super psa. polecam bardzo prace tam!

były pracownik buzz

I po raz kolejny usunięty mój komentarz z negatywną opinią o firmie. Zresztą jak kilkanaście innych. Rafał, chyba założę Ci specjalny fanpage na Faceboku. Tego już raczej nie usuniesz.

Do Japonia

Nie rób sztucznego womm

Żal

Hahahaha. A co świadczy o tym, że "firma" jest na zadupiu?

No pewnie. Ja nie slyszalem zeby ktos narzekal na te firme, sporo osob jest tam zadowolonych, kasa bardzo dobra i sa perspektywy rozwoju. Czego chciec wiecej? Po prostu dobry pracodawca.

Max

Co Ty mówisz @załamka, oszalałeś chyba, kolega pracuje już 3 lata i jest dobrze, pensje na czas, przelewy więcej niż godziwe, ogólnie nie ma co się rzucać, a idą podwyżki

jadzia

@anonim, kiedy odeszlas z firmy i jakie stanowisko obejmowalas, kazdy ma tego samemgo szefa co ty czy kazdy dzial osobne rzady ma

BUZZ

Uważaj, bo zaraz będzie tu więcej niezadowolonych opinii niż pracowników, który w ogóle u nas było. My już dawno o Tobie zapomnieliśmy, a Ty jak widać nadal na bezrobociu i ze smutkami w sieci :) Czekam na dalsze powieści

O różnych rzeczach mu się mówiło, ale niestety nic nie docierało. Dlatego rotacja ludzi w tej firmie była ogromna. Skoro rozmowa nie skutkowała to nie pozostaje nic innego jak tylko odejśc. Co też zrobiło większośc osób.

jadzia

czytam i się zastanawiam, skoro tak jest faktycznie jak piszecie @SERAFINA, to dlaczego pracowaliście sami w takich warunkach, przecież skoro szef był pod ręką można było porozmawiać i owiedzieć , że taki komfort pracy to nie komfort a nie się męczyć... Sami sobie starzamy nieodpowiednią atmosferę w pracy i w tym tkwimi takie jest moje zdnie

BANY

SZCZERZE NIE POLECAM!!!

Margolcia

Nie polecam wspołpracy z tym "pracodawcą" jeden dzien za dużo na szczęscie zorientowalam sie co się dzieje a potem doszly opinie obecnych pracownikow i byłych ...az sie nie chce wierzyc ze cos takiego ma miejsce

Porto

"prezesa" nie mający pojęcia o niczym. Osoba, która napisała wcześniejszą opinie miała 100% racji. Zero możliwości, zero rozwoju. Nie polecam strata czasu.

Zostaw opinię o BUZZ Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUZZ Group Sp. z o.o.