Opinie o OPOLTRANS w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OPOLTRANS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPOLTRANS o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPOLTRANS w Warszawa

wesoły prezesik

dobry z niego chłopak był i mało pił... haha

dobrarada

Magazynier juz zarabia te same pieniadze co handlowiec . roboty ma mniej jest ich duzo nie maja rotacji i siedza grzeja stołki a jak maja braki to pod dywan .

klient Szczecin

Możecie powiedzieć co się stało w Szczecinie nam agazynie?? na towar czeka się niewiarygodnie długo masa nowych twarzy gdzie podział się Kierownik magazynu Łukasz?? przecież tam aż chciało się przychodzić a teraz?

Leo

Tam pracuje się tylko dla kasy do czasu...wszyscy kumaci już odeszli bo nikt normalny nie wytrzyma...zostali ci co wyjścia nie mieli. Konkurencja korzysta bo nie ma ani zarządu ani żadnej organizacji tej firmy. Wszyscy z łapanki bez wiedzy.ją odeszlem rok temu i teraz wiem co to było za (usunięte przez administratora) br />

Magazynier

-przedstawienie się -zapytania do mojego cv (szkoły, doświadczenie w pracy itp.) -cel w życiu (co pan chce robić za np. 5 lat? dalej magazynier? - lol ofc nie....) -przedstawienie pracy i nieszczęsnych godzin ahhh te 12h pracy od pon do pią great -ile chce zarabiać (ofc skromnie się mówi) powiedzmy, że na osobą jaką jestem i to była 1 praca kwota była git, no może bym się zdziwił gdyby byłą za mała a tyle godzin..

Cel w życiu, co wiem o częściach (nic XD no niestety), ile mamony chcesz?, jaki dojazd, nic o wózkach widłowych co ciekawe przeca idę na magazyniera Oo, Ogólnie mały obóz pracy, i ten nieszczęsna działalność gospodarcza, dzięki której możesz pracować non-stop... No ale dla osoby bez doświadczenia dobra praca, która da jednak trochę tej mamony - niestety nie mogę napisać ile, bo pewnie zabronione.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
mama maciusia

koledzy a co sie dzieje w Kielcach? byłem ostatnio prawie wszyscy kumaci sie zwolnili, nie ma z kim gadac. Przedstawicielami zostali magazynierzy co nie odróżniali śruby od nakrętki i nita od gwożdzia. Na sklepie to samo biorą klientów na litość, jeden siedzi i płacze, kazdemu opowiada farmazony, ze jest biedny, ze ma za co posmarować chleba dziecku, że go zeby i nogi bolą bo na piechotę 15 km w jedną strone ma do roboty a na benzyne go nie stać bo jeszcze nie zarobił. Caritas i żebry, az odechciewa się kupować.

RuDy

Ha ha ha obcy i trójka jak nic na szkoleniu u JW byli albo to on sam we własnej osobie pisze bo te teksty o"muszę się tam dostać, bo czuję, że to jest właśnie dla mnie, bo lubię wyzwania. P.S. Dobrze, że są stawiane wymagania, bo w przeciwnym wypadku nie wiedziałbym co mam robić, żeby zarobić" są żywcem wyjęte z jego email pisanych o 2 ,3 w nocy w niedziele i tak chętnie czytanych przez wszystkich w poniedziałkowe poranki hahaha nic mnie tam tak nie bawilo jak te emaile Pozdrawiam chętnych do pracy Do boju obcy i trójka

......

kierownictwo też 12 robi? i bawi się w te chore zakładanie działalności? i jak mniej więcej z kasą...

......

"chcesz wstąpić do wiszczukowego plemienia???"co masz na myśli killer?

......

Cześć zaproszono mnie na rozmowę rekrutacyjną jako kierownik handlowy w Katowicach. Jak czytam te wszystkie wpisy... to coraz mniejszą mam ochotę tam iść. Jak wyglądają wypłaty godziny pracy itd kierownika handlowego? Ktoś się orientuje?

killer
@......

chcesz wstąpić do wiszczukowego plemienia??? no nie wiem czy to dobry plan...

@killer

"chcesz wstąpić do wiszczukowego plemienia???"co masz na myśli killer? Czemu tonie jest dobry plan?

czworka

Rozumiem trojka, że ta opinia o fantastycznej atmosferze, zarobkach i o tym, że te wszystkie wpisy są nieprawdziwe dowiedziałeś się na rozmowie kwalifikacyjnej z paniami które zielonego pojęcia nie mają jak jest na oddziałach. Gratuluję źródła informacji:)

Dobra firma

Dobra firma

trojka

To dobrze, że są również dobre wpisy, bo już miałem zrezygnować z podejścia na handlowca, ale ten wpis pomógł mi podjąć decyzję. Będę handlował w Opoltransie, a dyżury o których mówili na rozmowie są oczywiste, jeżeli ktoś chce zarobić i nie chce się pozbyć klienta. Soboty, to również żadna hańba skoro są chętni klienci, a w soboty naprawiają samochody. Nic dziwnego. Dla prowizji 5-6 tys.zł po 3-4 miesiącach, mogę wypróbować tą firmę. Przecież żadna firma handlowa nie może wyganiać klientów, tym bardziej jak jest konkurencja, a jej nigdzie nie brakuje. Moja ciotka tak narzekała jak była w ciąży, jak koledzy powyżej. Koledze powiedziałbym czepiaj się wozu.... Wydaje mi się, że trochę życzeń w dużej firmie i już jest pełno złych epitetów. Chyba tak jest w każdej większej firmie. Byłem czytelnikiem, ale przestanę być, bo to co się tutaj pisze jest nieprawdziwe i pisane przez mierne towarzystwo.

ujarany
@trojka

nie wiem co ty palisz synu? tez bym tego spróbował! haha może to ten słynny Mocarz tak na ciebie działa... buahaha

do obcego

Obcy ale głupoty opowiadasz. Piszesz na zlecenie JW. A jak lubisz wyzwania to na bungee sobie skocz.

obcy

Mam wrażenie, że powyższe krytyki, to są jedni i ci sami narzekając, którzy coś tam robili i zarobili w Opoltransie, a teraz im żal, że się pogorszyło, bo ich miejsce zajęli inni młodsi i sprawniejsi ludzie, bo są to moi koledzy. Wg. opinii sprzed lat i obecnych na Gooworku, Opoltrans się kończy, ale z tego co mi wiadomo, to co rok ma coraz lepsze notowania i coraz większe obroty. To wskazuje na rozwój, czyli właściwe i lepsze decyzje. Kilku moich znajomych w Opoltransie pracuje i sobie chwali pracę, dochody, samodzielność i atmosferę, a za lepsze podejście i wyniki, są super profity, Dlatego uważam, że to co piszecie jest jedną wielką ściemą. Słyszałem coś, że IC przejmuje tych co nie zdają egzaminu w Opoltransie. Nie wiem po co i dlaczego, ale skoro lepiej idzie w Opoltransie, to chyba ma to dobry wpływ na Opoltrans. Szkoda tylko, ze piszą sami niezadowoleni, albo 1 niezadowolony. No to sześć i chyba muszę się tam dostać, bo czuję, że to jest właśnie dla mnie, bo lubię wyzwania. P.S. Dobrze, że są stawiane wymagania, bo w przeciwnym wypadku nie wiedziałbym co mam robić, żeby zarobić. Może się coś uda.

strou

Ale nikt nie moze byc pewien sytuacji w firmie. Na pewno nie w tej.

nwon

Taki raport to chyba teraz sobie napisałeś, bo ogólnie na pewno są o wiele lepsze wyniki tych pracowników. W sumie nei wiem jaki był cel pisania tego tutaj. Ale to już pominę, bo ciekawsze jest to że firma obecnie szuka bardzo wielu nowych pracowników, jak wiadomo jest to branża motoryzacyjna, ale to chyba wiecie.

recepta

ot typowy polski, prosty biznesmen która zaczynał w 89 roku po upadku systemu, wtedy nawet srednio rozgarnieta małpa mogła zrobic dobry biznes, ale dzisiaj padnie na pysk bo nie ma pojecia o zarzadzaniu i biznesie!

maryha

może ktoś coś napisać na temat pracy kierowcy w Opoltransie dlaczego wciąż szukaja tam pracowników

RuDy
@maryha

Bo nikt normalny długo tam nie wytrzyma jak zobaczy na własne oczy jak się tam ludzi traktuje i za co się ich tam ma, gorzej niż w obozie pracy zawsze źle zawsze za późno i co dzień inne wymaganie na wczoraj, nie polecam nikomu tam pracy jako były na szczęście już pracownik

technik

Czy ktoś ma aktualne informacje na temat firmy na stanowisku handlowiec? Chodzi mi dokładnie o szkolenia i czas pracy czy codziennie jest to po 10-12h oprócz dyżurów 12h 2x w tygodniu. Jaki jest potrzebny zakres wiedzy o samochodach dostawczych w sensie zawieszenie układy hamulcowe? elektronika czujniki? Czy rodzaje samochodów dostawczych np MAN TGA, TGX rodzaje silników pojemności kW, KM? Zwyczajowe usterki w popularnych modelach? i czym na co dzień się handluje a czym mniej lub sporadycznie? Jak wygląda pozyskiwanie nowych klientów? Z góry dziękuję za odpowiedz prosiłbym o rzetelną informację ;) Pozdrawiam

benek831111
@technik

szukaj cos innego nie pchaj się tam po 5 latach się dowiedziałem ze jestem "ofiarą" zwolniłem się w ciągu 3 dni!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o OPOLTRANS - Warszawa

• Jak się pracuje w OPOLTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy OPOLTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPOLTRANS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPOLTRANS?

Kandydaci do pracy w OPOLTRANS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPOLTRANS