Opinie o OPOLTRANS w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OPOLTRANS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPOLTRANS o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPOLTRANS w Warszawa

waldek

U nas na oddziale był jeden nowy, który po szkoleniu na handlowca siedział przy pierwszym komputerze od wejścia, tak, że każdy klient koło niego przechodził. Starczyło tylko do klienta zagadać, a login sam się uzupełniał, ale cóż - jak ktoś do niego nawet zagadał, to odsyłał do innych, a wszyscy żeśmy nad nim siedzieli i tłumaczyli jak ma szukać, jak korzystać z serwisówek itd., bo przecież jak on loginu nie nabije, to wszyscy oberwiemy za to, że niby klientów mu zabieramy. A więc @Giro - przemyśl to, co napisałem zanim coś kolejnego głupiego napiszesz, albo jak masz doświadczenie z konkretnym oddziałem, to napisz gdzie tak dyskryminują młodych pracowników, bo z tego co wiem, to co niektórzy specjalnie nie pracują na swoich loginach, tylko na loginach słabych handlowców, bo wiedzą, że jak będą mieli za wysoki zysk kosztem kolegów nie wyrabiających, to też będą konsekwencje. PS: Pozdrowienia dla kolegów z oddziałów, którzy byli na Mastertrucku i do zobaczenia na następnym

giro

Nie łatwo jest zaaklimatyzować się w firmie w której twoja pensja zależy od wyników, gdyż wszystkim współpracownikom zależy na wyższych zarobkach. Uprzykrzą ci życie byle zniechęcić Nowego pracownika do pracy w tej firmie, ponieważ profity przejdą na nich. Jeśli jest ktoś zainteresowany przejściem do Opoltrans niech spróbuje podjąć pracę bez wypowiadania w poprzedniej firmie. Porażka.

Rudy

Hahahahaha widzę ,że dział kadr bacznie obserwuje to forum i na nim werbuje pracowników i strasznie zachwala pracę w tym burdelu. Powodzenia naiwni

Kto wie

Tak z tymi prowizjami to się zacznie zabawa a prezes będzie liczył krocie na durnych swoich zasadach jak i dawał prowizję takim glupkom jak regionalni brawo tak trzymać

Magazynier

-przedstawienie się -zapytania do mojego cv (szkoły, doświadczenie w pracy itp.) -cel w życiu (co pan chce robić za np. 5 lat? dalej magazynier? - lol ofc nie....) -przedstawienie pracy i nieszczęsnych godzin ahhh te 12h pracy od pon do pią great -ile chce zarabiać (ofc skromnie się mówi) powiedzmy, że na osobą jaką jestem i to była 1 praca kwota była git, no może bym się zdziwił gdyby byłą za mała a tyle godzin..

Cel w życiu, co wiem o częściach (nic XD no niestety), ile mamony chcesz?, jaki dojazd, nic o wózkach widłowych co ciekawe przeca idę na magazyniera Oo, Ogólnie mały obóz pracy, i ten nieszczęsna działalność gospodarcza, dzięki której możesz pracować non-stop... No ale dla osoby bez doświadczenia dobra praca, która da jednak trochę tej mamony - niestety nie mogę napisać ile, bo pewnie zabronione.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

RuDy

Opoltrans wcale się nie rozwija tylko ludzie którzy tam popracowali trochę i widzą jak to wygląda od środka mają dość i bardzo szybko rezygnują z takiego kołchozu i dlatego ciągle widnieją ogłoszenia na wielu pracowników (niewolniów) na różne stanowiska, współczuje tam pracującym handlowcom.

DHW
@RuDy

gadasz tak, jak byś pracował 5 lat i był jako jedyny na oddziale ze stażem, bo reszta to po kilka dni mają. Śmiechu warte. U mnie na oddziale 70% załogi pamięta przejścia z umowy o pracę na działalność i żaden nie żałuje, więc jak coś, to wypowiadaj się za siebie

oj

jak tam teraz wynagrodzenia w Opoltrans???? jak te podobno nowe prowizje? a jak wyglądaja reklamacje i ta działalność/???? opłaca się przechodzić z sudera???

inwestor

jest dobrze jest perspektywa inwestycji juz niedlugo 1/4 z wyplaty dhw i 1/4 z dhs pozostanie w firmie wiec zacznie inwestowac rozwijac lepiej biznes. Tlumacze ze standardem: 1.Dhw w imie utrzymania zaopatrzeniowca i nie wazne ze wyniki moga Ci wzrosnac o polowe i tak ci uwala /swoja droga moze samemu zatrudnic takiego to chociaz koszty beda a tak ani kosztow ani kasy 2.Dhs w imie nieobslugiwania swoich klientow i nie wazne ze klient zadzwonil do ciebie bo nie mial do kogo albo miales dyzur albo jego opiekun ma wolne / na pewno nieuczciwie specjalnie przejales go od opiekuna ukradles mu sprzedaz i idaca z tym prowizje oby tak dalej tik tak zegar odlicza a handlowcy sie posypia dzien po dniu tik tak

jo

Zamienniki powinny być częściamio porównywalnej jakości - powinny mieć taką taką samą jakość i cechy użytkowe jak części oryginalne (nie muszą być identyczne, ani mieć tej samej technologii produkcji czy materiału wykonania jak części oryginalne, ale muszą użytkowo i jakościowo im w pełni odpowiadać)ale mamy jeszcze czesci inne - wszystkie pozostałe części, tj. części zamienne, którym nie przysługuje ani status „części oryginalnych”, ani status „części o porównywalnej jakości” i niestety na rynku polskim jest dużo tych innych

as

jaka jest wasza opinia na temat czesci nie oryginalnych? jakość reklamacje itp jakieś konkretne przykłądy? nie tylko z opoltransu oczywiście....

szarik

Ten nowy regionalny to porażka,jak dla mnie i pewnie dla innych gość bez pojecia i wogule.kierownik regionalny stoi w miejscu tyle go tu nauczyli przez 1,5 roku widac jakie ma ambicie byle by się kasa zgadzała i to nie mała a ci zapier....nie mają nic do powiedzenia.szuka przydupasów i frajerów którzy będą donosić na innych za piniądze bo na chałpe zbirajo.Lepi beło jak go nie beło,każdy wiedział co ma robic i robi to dobrze, a jak warchoł zaczał żądzić i mieszac to ludzie się zwalniaja...dał bym go na magazyn albo na trasę i niech pokaże na co go stać.gwarantuję że po dwóch tyg by sam zrezygnował i skumlał by ja bura suka..........tyle potrafi regionalny......

lol

Popieram - magazyn i kasa to najwyższej "klasy fachowcy ..." żal i wstyd ..handlowiec sie wyprówa a niektórzy z nich zachowują się jak kukiełki z pampersów i to z wielką łąską.....trzepią stałą kasę i leją na wszystko...ale co się dziwić ...do pracy ich nikt nie weźmie bo z reguły na takich stanowiskach pracownikom intelektu tylko starcza na liczenie śrubek i wydawanie , a na kasie to już wogóle średniej inteligencji szympans by sobie poradził

AS

Słyszałem że teraz w IC coraz gorzej dużo ukrainy, mało nowych. a starych wyjadaczy ostatnio dają na najgorsze działy... gdzie zazwyczaj chodzili nowi. Na lepszy dział trzeba sobie zapracować ciężko. Wypłaty coraz gorsze, brygadziści mają na wszytsko wylane , WIdać że wszędzie lipa. fajnie że rozwija sie temat innych pracodawców w branży , ktoś coś wie bliżej o suderze alebo Europartsie....mam zamiar do nich uderzyć, słyszałem że w suderze średnie ale stabile pensje

kamikadz

ja uważam że z tym cv i odrzucaniem to inna bajka jest, teraz to nie ma takich pracowników co kilkanaście lat pracowali u jednego prcodawcy, są skoki co dwa lata bo podejrzewam że inaczej się nie da, Opol..wymaga pracowników z nieskazitelną historia a jaka jest u nich średnia pracy pracownika????

CK dezerterzy

Widzę ze centrala opoltrans robi public relations i propagandę pisząc tu jak to wszędzie jest źle, że nie tylko opoltrans "kocha ludzi inaczej", mydląc oczy szukającym pracy. Hehe żałosne nie ma kto pracować nawet za obietnice nieograniczonych zarobków. Opoltrans na swoją opinię lidera antypracodawcy pracował latami. Nikomu nie polecam pracy w opoltrans, po primo szef (jemu wybaczam musi cisnac bo by nawet nie miał kto światła zapalić jakby odpuścił) po drugie rozczeniowa ekipa POMOCNICZA na oddziałach (magazynierzy, kasierki) potrafią każdemu wybić z głowy prace w opoltransie, nawet tym najbardziej ambitnym a są dla przypomnienia tylko do pomocy handlowcom którzy zarabiają na ich pensje. Wisienką na torcie jest siatka konfidentow na oddziałach ich donosy i tłumaczenie donosilem bo..... "Zbierom na mieszkonie w........ bo żem ze wsi i do roboty daleko mom".

Toow

Rotacja jest również ogromna w Carsie NOWYCH NIE ZDĄŻĄ PRZENIEŚ GDZIE JEST LŻEJ BO CI JUŻ ZREZYGNOWALI Z PRACY. Co do premii to na sektorach dostają 50 zł. Nigdy nie wiadomo jak zapłacą. Chodzisz 6 dni na rano w sobotę dowiadujesz się że jest dodatkowa niedziela, przychodzisz w niedzielę bo chcesz dorobić i tu zaczyna się dopiero problem 1 -jeśli dostaniesz do łapy to spoko 2- jeśli dostaniesz do wypłaty na pasku to też spoko ALE jest po 3- jak dostaniesz do premii to ci utną premię i np. gdy premii jest 600 zł to jak przyjdziesz w niedzielę to za cały miesiąc dostaniesz też 600 zł. Dużo pisać, co miesiąc gruszki na wierzbie- dlatego po wypłacie bay bay

Buron

Cześć forumowicze :) O firmie Opoltrans słyszałem wiele dobrego, ale też dotarły do mnie negatywne opinie. Jako klient jestem zadowolony z ich usług i z cen, któe oferują. Chciałabym jednak dowiedzieć się jak to wygląda wewnętrznie, tzn chodzi o reklamacje, import , jakość ....

;-)

Kiedys byłem na magazynie iC i powiem że takiego syfu dawno nie widziałem, magazyn jest tak słabo zorganizowany że z logistyką nie ma nic wspólnego, jak można dopuścić aby towar leżał 2-3 m-c na placu nie rozłożony? jak można dopuścić do tego aby na nowym magazynie był taki syf na półkach ? no można, winna jest temu zarządzenie zmuszające do pracy ponad normę za psie pieniądze, brygadziści to jakaś paranoja nie potrafiący się posługiwać WMSem, pewnie po powrocie do Safo będzie podobnie. Zastraszanie, nie liczenie się z pracownikiem to porządek dnia a zakaz wnoszenie telefonów to jakaś paranoja. WMS nie jest złym systemem ale trzeba mu poświecić więcej czasu na doszlifowanie, safo pada wiemy to wszyscy, lepiej z nim nie będzie.

mądry

ale tu niedorozwoje wyrażają swoje opinie, masakra

marek

a ja chwalę w carsie pracę, Pod koniec Stycznia , na początku Lutego przyjmowało się 25 Osób ^^ Do dnia dzisiejszego zostało 5 może 4 ^^ Praca nie jest zła , Tylko się nachodzisz i nadzwigasz troszkę ^^ (ale nie że bierzesz np. łożysko 50kg i niesiesz przez pół Hali , tylko na Wózek i jazda ^^) Nie wiem czemu Taka duża rotacja jest , może dlatego że większość młodszego Pokolenia , jest nauczona przez Rodziców dziadostwa ( Mama/ Tata da Na Nowe Buty , Kupi Samochód , telefon , dadzą zjeść ^^ ) Więc Przyjdzie , popracuje 2/5 dni zobaczy "Za Ciężko " i (usunięte przez administratora) do Domu ^^ troszkę śmieszne ale prawdziwe . Pracować Trzeba , i nikt nie powiedział że będzie lekko . Co prawda w Pracy spędzamy trochę części Swojego życia , i Atmosfera powinna być ok . Co tutaj nie ma miejsca , każdy z Brygadzistów Kierownika się Boi ^^ Zakaz Stanięcia na chwilkę i porozmawiania z Kolegą ze stanowiska , śmieszne ale prawdziwe . Zakaz wnoszenia Reklamówek , Picia , Telefonów ^^

wesoły

LUDZIE JEŚLI MACIE UPRAWNIENIA NA WÓZKI I NA ROZMOWIE O PRACE w Carsie - TO NIE DAJCIE SIE ROBIC W BALONA NA TAK WIELKA FIRME MAJA MOZE Z 6 WOZKOW Z TEGO WSZYSTKIE LEDWO JEZDZA , A I TAK SIE NIEDOPCHACIE DO NICH BO JEZDZA STARZY PRACOWNICY WIEC BEDZIECIE DYMAC Z PALECIAKAMI TO JEST DNO DNA ZEBY NA TAKIM MAGAZYNIE NIE BYLO WOZKOW WIDLOWYCH TYLKO PALECIAKI SKANDAL JAK MOZNA LADOWAC PALETY DO SAMOCHODOW PALECIAKAMI TO CZEGOS TAKIEGO NIE WIDZIALEM NIGDY TYLKO W INTER CARS OMIJAJCIE TEN (usunięte przez administratora) SZEROKIM LUKIEM PREMI NIE MA !!!!!! TO CO WAM MOWIA NA ROZMOWIE TO SCIEMA NIE MA PREMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o OPOLTRANS - Warszawa

• Jak się pracuje w OPOLTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy OPOLTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPOLTRANS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPOLTRANS?

Kandydaci do pracy w OPOLTRANS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPOLTRANS