FILTROMEX
3 5 5 5 1
Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w FILTROMEX? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nick Nowy wpis

Co jakiś czas szukają tam do działu zakupów i sprzedaży. Może ktoś napisać skąd taka rotacja?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
qwertyyy Nowy wpis
@nick

Bo zatrudniają ciągle młode kobiety, które zachodzą w ciążę i tak w kółko macieju. Słaba firma jeśli chodzi o zarobki. Nadgodzin prawie nie ma (tylko czerwiec i lipiec, bo 2 pierwsze tygodnie sierpnia to przymusowy urlop wszystkich pracowników i trzeba magazyn uzupełnić oraz wysłać wszystkie zamówienia przed urlopem) W lipcu często soboty ale też za ustaloną od szefa stawkę. Wypłacane nadgodziny 50% max 2h dziennie. O 100% w sobotę zapomnij! Praca luźna, dosyć ciepło na hali, atmosfera miła, na starej hali lekki grzyb na ścianach ale znośny, nowa hala super ale zimą zimna, a latem piekarnik. Na ręke na początku minimalna a po pół roku do 2 lat dźwigną do 300-500 brutto więcej niż minimalna i tak do końca aż czegoś nie poszukasz i się nie zwolnisz. Dobra praca dla emerytów i kobiet, które gdzieś pracują za minimalną. Połowa firmy to siostry, bracia, kuzynostwo, sąsiedzi, ktoś tam od kogoś od szefów itp, itd. więc trzeba uważać o czym i z kim się mówi, żeby nie zostać podkablowanym.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
anonymous Nowy wpis
@qwertyyy

hmmm wydaje mi się że osoba, która napisała ten komentarz nie była dobrym pracownikiem i musiała wylać żółć, ktora się całkowicie mija z prawdą. Firma jest rozwojowa cały czas się rozbudowuje , inwestuje w maszyny i w ludzi. co do rotacji pracowników równiez jakaś bajka bo większość załogi pracuje w tej firmie powyżej 10 lat a niektórzy nawet ponad 20 lat. w dziale zakupów również nie ma rotacji ponieważ osoby które korzystają z urlopu macierzyńskiego maja pewny powrót do firmy. co do nadgodzin to wszystko jest po prostu zgodnie z przepisami. A jeśli chodzi o urlopy to nie są przymusowe a raczej za zgodą i zgodnie z ustaleniami z załogą. Także gratuluje wyrażonej opinii szkoda tylko że wiekszość jest nie zgodna z prawdą.

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Margas

Słowa kojarzące się z FILTROMEX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .Rozwojowa firma,nie wyczerpująca Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .Mili Od jakiej stawki można negocjować pensję? 700 zł Najbardziej podobało mi się w FILTROMEX:Atmosfera zespołowa Najbardziej nie podobało mi się w FILTROMEX:

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o FILTROMEX - Rybnik

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
FILTROMEX