FILTROMEX

Rybnik

Opinie o FILTROMEX

nick

Co jakiś czas szukają tam do działu zakupów i sprzedaży. Może ktoś napisać skąd taka rotacja?

qwertyyy
@nick 26.05.2017 12:21

Bo zatrudniają ciągle młode kobiety, które zachodzą w ciążę i tak w kółko macieju. Słaba firma jeśli chodzi o zarobki. Nadgodzin prawie nie ma (tylko czerwiec i lipiec, bo 2 pierwsze tygodnie sierpnia to przymusowy urlop wszystkich pracowników i trzeba magazyn uzupełnić oraz wysłać wszystkie zamówienia przed urlopem) W lipcu często soboty ale też za ustaloną od szefa stawkę. Wypłacane nadgodziny 50% max 2h dziennie. O 100% w sobotę zapomnij! Praca luźna, dosyć ciepło na hali, atmosfera miła, na starej hali lekki grzyb na ścianach ale znośny, nowa hala super ale zimą zimna, a latem piekarnik. Na ręke na początku minimalna a po pół roku do 2 lat dźwigną do 300-500 brutto więcej niż minimalna i tak do końca aż czegoś nie poszukasz i się nie zwolnisz. Dobra praca dla emerytów i kobiet, które gdzieś pracują za minimalną. Połowa firmy to siostry, bracia, kuzynostwo, sąsiedzi, ktoś tam od kogoś od szefów itp, itd. więc trzeba uważać o czym i z kim się mówi, żeby nie zostać podkablowanym.

anonymous
@qwertyyy 26.06.2017 20:30

hmmm wydaje mi się że osoba, która napisała ten komentarz nie była dobrym pracownikiem i musiała wylać żółć, ktora się całkowicie mija z prawdą. Firma jest rozwojowa cały czas się rozbudowuje , inwestuje w maszyny i w ludzi. co do rotacji pracowników równiez jakaś bajka bo większość załogi pracuje w tej firmie powyżej 10 lat a niektórzy nawet ponad 20 lat. w dziale zakupów również nie ma rotacji ponieważ osoby które korzystają z urlopu macierzyńskiego maja pewny powrót do firmy. co do nadgodzin to wszystko jest po prostu zgodnie z przepisami. A jeśli chodzi o urlopy to nie są przymusowe a raczej za zgodą i zgodnie z ustaleniami z załogą. Także gratuluje wyrażonej opinii szkoda tylko że wiekszość jest nie zgodna z prawdą.

Margas

Słowa kojarzące się z FILTROMEX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .Rozwojowa firma,nie wyczerpująca Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .Mili Od jakiej stawki można negocjować pensję? 700 zł Najbardziej podobało mi się w FILTROMEX:Atmosfera zespołowa Najbardziej nie podobało mi się w FILTROMEX:

Zostaw opinię o FILTROMEX - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FILTROMEX