British American Tobacco

Opinie o British American Tobacco

śmiechuWARTE

Coś ostatnio tu cicho..:)trzeba cos napisac co sie dzieje w Zielonej Górze no coz zacznijmy ze zmienia sie w area 1 asm,Robertowi nie przedłużyli umowy podajac powod "niezrobiles pall malla poceta"no coz chlopaki juz poznali na zebraniu nowego przelozonego..coz osoba z duzzzym doswiadczenie w branzy tytoniowej:D staż rowny Zeru:)doswiadczenie mial w gumach do żucia:P moze na wkupne to przyniesie opakowanie orbitek:P no coz na nasza Pani asm to dopiero jest wesoła osoba:) Mozna nakrecic o niej film z gatunku dramat o lekkim zabarwieniu komediowym:) a jak tam chlopakiu was tez zmiany i straszenie ze ustawia sie kolejka do pracy w bat i na wasze miejsce jest duzo chetnych?

Par

Nadgodziny, a Ty za małą parówą Bata jesteś jak tak głupio pytasz. Za mało im tyłka nastawiasz może powinieneś popracować więcej niż 8 godzin. Może potrzebujesz większego drenażu Twojego osranego tyłka. Tylko uważaj i nie zapomnij wazeliny żeby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ci za bardzo nie rozwiercili. A możesz parówko byś zapytał dlaczego tak długo ludzie pracują, może dostali takie trasy a nie inne od poczatku, a tylko wybrańcy pracują po 8 godzi,. Nie wierzę . Jak za komuny tylko wtedy to był przodownik pracy i jego norma, a teraz masz być efektywny. Republika bananowa. Dziki kraj nasycony menagami z bożej łaski. A korporacje wyprowadzają krocie z tego kraju .Pała jesteś i tyle w temacie.

W

Jasne a ile ci płacą za pisanie tych bzdur

nadgodziny

Jakie nadgodziny ? Praca PH to nie fabryka ! A z drugiej strony skoro pracowałeś po więcej niż 8h to widocznie jesteś mało efektywny

Srat

Przepraszam za literówkę Sądach miało być :)

Srat

Niech przeproszą jeszcze ludzi za nadgodziny i im je wypłacą. Nie wspomnę o tych co zostali wmontowani i teraz się bujają z tą firmą po sondach. Przez zajebisty system.

West Pomeranian Men

Czy w innych regionach kierownik kazał/każe wam kombinować z zamienianiem fajek u klienta tak aby w raportach był na zielono? Ja opisuję temat i wysyłam list do Londynu bo dosyć mam fikcji i stresu...

HIV
@West Pomeranian Men 23.02.2016 17:26

Tak.W tabelkach wszystko na plus,na vanie zamiany a ci na górze skaczą i cieszą się jak dzieci.Ha ha.

Miqel

Nadal ten sam beznadziejny program...

Sot

Czy ktoś mi może powiedziec czy dalej jest ten boski system V3 czy zmienili go w końcu. I ewentualnie na czy teraz pracujecie Pozdrawiam

Marus

Jak tam panie LM??? Szczęka ci opadła??? Nie igra się z BAT

Bubba

4 regiony!!! X-dock'i mobilne co za tym idzie mniej X-dock'ów stacjonarnych i rotacje w DSS i TM gdy wejdzie dyrektywa nie będzie sensu w marketingu oraz tak dużej strukturze sprzedażowej. Dragos wrócił żeby to teraz policzyć i jak najtaniej przejść przez zmiany. Zobaczcie ilu kolegów ma umowy okresowe ilu z ludzi doświadczonych odeszło ASMów też wrzucają ze struktur by później cofnąć na poprzednie stanowisko bo nowego trzeba zwalniać. W WArszawie już scenariusz jest i nie jest dla nas kolorowy

Sot

gosskos

HEJ! czy ktoś ma infromacje na temat pracy jako KOORDYNATOR PRODUKTU??? jak to wygląda, jaka płaca itd? z góry dzięki za informację!

kent

Dobre,nawet bardzo dobre

Srat

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany). Cała prawda o korporacji Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Mazowiedczanin

Taki tekst idealnie pasuję do tego jak jest traktowany PH w BAT Kabanos-Klaun Martwisz się, gdy się misiom dzieje szkoda, troszczysz się, aby nikt nie wąchał smroda starasz się, by w doniczce była woda skaczesz gdy na Twej drodze leży kłoda Nie docenią Cię choćbyś wypruł flaki swe i nie widzą, że iskierka w Tobie jest, tak już jest, nigdy im nie będziesz żal w twarz dostałeś, nikomu nie oddałeś Bo w tym wielki cyrku pełno zwierząt, które chętnie pożrą Cię a ty jesteś dla nich tylko klaunem którym będą karmić się

Olsztyn

kristo mam pytanie za ile...? Robisz laske?

Kapelusznik

Hmm na wizytówce jest że BAT ☺

Kapelusznik

Czytam i czytam i ja chyba w innej firmie pracuje ☺ dziwne.

nick
@Kapelusznik 10.02.2016 19:01
Czytam i czytam i ja chyba w innej firmie pracuje ☺ dziwne.

no w JTI

LIDLLL

Ale kasy popłyneło do Lidla za obecność paru SKU Lucki Strike i Pall Malle SS i KS.

Pako Pako

Witam panowie. a ktoś coś wie co sie dzieje we wspaniałym Krakowie?jak sobie z osobami radzą po zwolnieniach? czy ktoś jeszcze został zwolniony lub sam uciekł? wspaniali asm-owie sobie radzą czy może kraków zlikwidują za słabe rezultaty?

Srat

Praca która miała zapewnić 500 osobom byt i godny zarobek tych samych ludzi upodliła zniszczyła i ciągnie po sądach . A sami w Warszawie zarabiają majątki kręcą wały i nikt tego nie sprawdza nie bata na bata

BATSRAT

A komu idzie buki? takim jak Ty?Kelnerą Asma itp cieciom ?. Pracowałem ponad rok na Tarnowie i jebłę to w cholerę. Jak chcesz mogę Ci z nazwisk podać kto kombinował i kręci wały wspólnie z Panem Asmem z okolic Brzesko. Nie wiem jak to było z drugim Panem z okolic Debicy ale myślę że podobnie. Zobacz sobie jak to Pan Asm z wspomnianych okolic zwerbował swoich pachołków na stanowisko Vansellera w tej firemce . Jakie dostali trasy od początku pracy i ile zarabiali jakie brali nagrody itp. A było ich chyba z trzech może z czterech chłopa. W tym jeden prym wiudł w podpi.... kolegów. Do tej pory na znanych portalach jak sobie zobaczysz występuję razem na zdjęciach w ulubionej drużynie futbolowej i razem mile spędzają czas na weselach . Kilo mułu i gupę gówna. A jego wspomniali wspaniali koledzy nie podejrzewając wszystkich sprzedawali fajki na lewo z gratisów. A Pan uczciwy Asm potpier.... uczciwych chłopaków to swojego przełożonego i tak kombinował po kontrolach na tarsach żeby ludzi tylko premii nie braki bo zawsze do czegoś się przyczepiał. To nie gadaj mi gościu o tym że komuś się udało. Pytam się za jakie poświęcenie za ile godzin pracy nie wypłaconych nadgodzin nerwów itp patologii wymyślonych w tej chorej pseudo korporacji. Powiem tylko tyle że od czasów wojen, komuny zawsze byli tacy Judasze w naszym pięknym kraju.Tylko że wtedy byli ludzie którzy mogli to gówno pózniej pozamiatać . A w tych czasach nie ma kto już wytępić tej plagi kolesiostwa. Pozdrawiam

nie_ma_bata

Jest nowa oferta pracy w BAT: spamer forumowy. Do obowiązku należy zachwalanie bat na forum, pisanie, że bat ma wiele do zaoferowania i krytyka krytyki. Ale oni są żałośni.

anty-algierd

znów jestes po innnym nickiem bat-autoreklamo ? jacy wy jestescie prosci. na kilometr widac te pseudo posty

gosskos

witaj, czy mógłbyś wypowiedzieć się więcej o pracy koordynatorów produktu, jakie zarobki jakie warunki itd

DAREK

SŁYSZAŁEM ŻE NASZA FIRMA MA W PLANIE POZOSTAWIĆ DSS TYLKO NA WARSZAWE TROJMIACIE I ŚLĄSK.RESZTA VANOW MA PRZEJŚĆ DO LOKALNYCH DYSTRYBUTOROW. LOKALNI NIC NIE WIEDZA O TYM.WIEC NIE WIEM CZY TO PRAWDA CZY PLOTA?

bat

teraz nazywasz się bigos - bat-auto reklamo . Kłamać to trzeba umieć !

bat

z zyciu nie widzialem wiekszego obciachu, gdy sama sobie firma pisze posty. dotyczy dicak halimena

Halimena

dicak, też widziałam to ogłoszenie o specjaliście ds. finansów i nawet się zainteresowałam. Trochę mnie przeraziłeś pisząc"podstawa podobno grubo ponad 2k". Trochę niska ta podstawa. Ciekawe jak jest z premią, tzn. wysokość i zasady przyznawania: uznaniowa czy targetowa. Wiesz coś w tej kwestii?

Kamool

Nie no, super. Daja kase na okulary to idz.

Mazowiedczanin

Jako Vanseller zwrotu za okulary nie dostajesz. Info z regulaminu FIRMY.

kojot

nie ma sprawy! JA juz od kilku miesiecy odpoczywam od BATa a kwitow mam odnosnie nadgodzin od poczatku DSSu! Czekam na wiecej informacji.

weteran

Ciekawe kto w Łodzi odchodzi

lol

Jeśli chcesz zarabiać grosze i pracować po 12-13 godzin dziennie to zapraszamy. Oczywiście za nadgodziny nikt nie płaci. Zaczynamy o 6 i nie kończymy o 14 chyba, że mamy plecy w firmie. Są tacy co mają po 12 klientów dziennie a reszta plebs musi przez to tyrać po 25 kl. Takie realia. Jak wszyscy zaczynają robić plan to potrafią w środku miesiąca go zmienić by nie dać ludziom premii. Wartościowi pracownicy właśnie odchodzą albo szukają pracy i lada dzień odejdą.

jolina
@lol 17.01.2016 12:44

a to faktycznie sprawiedliwie podzielone jeden 15klientów drugi 25,i nikt się nie burzył o to?

ryziu

rekrutacja tez jest w Łodzi...

Zdziwilo mnie ze kogoś szukaja

carlsberg
@Mazowiedczanin 15.01.2016 13:07
Zdziwilo mnie ze kogoś szukaja

qapone abys się nie rozczarował tymi dobrymi warunkami;praca niejednokrotnie po 12 godz. /za nadgodziny oczywiście nie płacą / i ze stabilnoscia jest tak ze jak nie robisz targetów to po trzech miechach albo i wcześniej kopa w .upę i pa pa

Naprawde?

xxx

Pracuję w BAT i tylu bzdur jakie tu przeczytałem to już dawno nie widziałem. Tylko narzekanie. Zarobić można przyzwoicie, punktów jest 15 albo i 25 ale to zależy jak odległy teren, a pracować można albo 7h albo 12h to zależy kto jak sobie radzi. Narzekać zawsze łatwo jest a coś zrobić to już niewielu się chce.

mario
@xxx 20.02.2016 22:03

15 punktów to juz nieaktualne indyk,teraz stopniowo dokładają po tps

dukaty

Pall mall kilkany pewnie. Papierosy mentolowe będą wycofywane, ostatnio nie bylo dostaw Pm blu wiec pewnie Pm click wejdzie.

...

Pewnie będzie ambitny target . Moim zdaniem na papierosa Kent ☺

madafaka

Jakieś spekulacje dotyczące AKCJI SPECJALNEJ?

CBŚ

Poczytaj chłopaku... tu 75% to prawda. Rekrutują już nawet przez urząd pracy bo wszyscy wartościowi już uciekli lub zamierzają a Ci którzy są mądrzy to z BATem im nie po drodze więc szukaj gdzie indziej i powie Ci to każdy czy były czy aktualny BATMan. Dobrze było kiedyś jak zaczynaliśmy ten projekt teraz jest równia pochyła w dół. Branża się łamie fajki drożeją firmy nie chcą dawać zarabiać.

Mickey

Oooo znów podwyżka papierosków się szykuje:)Luty może marzec dzięki wam może nam dostanie się 500 na nasze dzieci które cierpią przez tatusiów wkurzających się na to że przeszli przez BATshit. Do tego dyrektywa i fajki pod ladą i 65% obrazków na paczkach i E-ściero które kupił BAT ocenzurowano. Gratki:) Wolumeny spadną wpływy zyski a co za tym idzie cała branża straci:) Dzięki Bogu Mnie już z wami nie ma a wszystkim którzy zostali życzę lepszego roku poza strukturami BAT:)

BAT

W Tarnowie?. To chyba jesteś nowy albo dupowłaz panów S.D. i T.K. Jaka zgrana ekipa z dziadków chyba dwóch może 3 zostało. Sam pracowałem rok i cieszę się że spi.... z tej pop... firmy a wiem coś nie co o wyżej wymienionych ASM-ach. Panowie D i K to obsrani najmądrzejsi ASM-owie w Polsce. Jak będą sie bali o własne tyłki to pierwsi polecą do Pana Tasiora. pRaca od 6 do 18 lub lepiej. Mam tylko nadzieje że ktoś im podziękuje za pracę na mieście pewnego łądnego dnia. Pozdrawiam

@BAT 04.01.2016 23:19

wam z Tarnowa się wydaje,że macie fajną pracę z fajnymi zarobkami,ale tak nie jest.często przejeźdzam obok "siedziby " bat i auta osób pracujących stoją na parkingu od godz 5,45 do nawet po 18 !!!! i tak się w Bat pracuje ,bez nadgodzin,bez dobrego wynagrodzenia -żeby nie było dobrego to w granicach 7,500-8,500 za 8 godz(chyba,że umowa stanowi inaczej),oczywiście za leżenie nikt nikomu nie płaci ........wieć pisanie jak jest super to śmieszne ,a wy jesteście w przedszkolu? ,rodziny wykarmicie "dobrą atmosferą w pracy?" czy "lizustwem asm-a" ,którzy nic ,ze sobą nie reprezentują ,i co więcej,nie mają żadnej wiedzy ,tylko wyuczone,korporacyjne regułki.

kroos

nożyczki
@kroos 04.01.2016 10:24
a jak tam trzyma sie BAT w Tarnowie, pracuje ktos? jakies opinie. warto sie w to pchac maja inne zajecie...

Akurat BAT w Tarnowie ma się całkiem całkiem. Fajna zgrana ekipa, z ogarniętymi ASMami. Chłopaki robią targety, atmosfera jest OK. Ogólnie śledzę już dłużej opinie na temat BATa i trochę ciężko mi uwierzyć, że takie cyrki dzieją się w innych XD, ale może to wynika z zupełnie innej specyfikacji terenu. Nie powiem, czasami targety są ciężkie do zrealizowania, ale wystarczy się zaangażować i jakoś idzie :) Pozdrawiam

olo

Jeśli zaczynasz od zbierania informacji tutaj i błędów w poście to nigdy nie będziesz HRBP

jaa

Sorry,ale z pierwszą cześcia twojej wypowiedzi się nie zgodzę.Po tzw"awansie" w tej firmie kwestie finansowe nie koniecznie muszą sie zmienic.BAT uważa,że jezeli dostałeś już awans w tej zajebistej firmie, to powninien byc on dla Ciebie wystarczającym wynagrodzeniem;/niestety tak jest.

HR BP

Cześć, pojawiło się ogłoszenie na HR Business Partner na wielkopolskę. Interesuje mnie jaka jest atmosfera pracy I ogólne benefit I wynagrodzenia. Będę wdzięczny za każdą odp.

zenon

Daj nr do siebie to powiem ci dokladnie

koszalin

witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy w regionie koszalin . jest ogłoszenie. może ktoś z regioniu koszalin mi powie jak tam jest i czy warto składać cv?

yolo

CZy mógłby ktoś napisać jakąś konstruktywną opinię na temat pracy jako PH w tej firmie. Np godziny pracy, zarobki(podstawa netto+ premia).Założę się że wiekszość tutaj czytających nie interesują szczegóły imprez firmowych,preferencje seksualne pracowników,oraz wzajemne wylewanie żalów jeden na drugiego (załóżcie do tego odrębne forum).Swoją drogą bardzo ciekawa obserwacja-mianowicie kilka lat temu nie można było znaleźć ogłoszenia oferującego pracę w tej firmie, natomiast obecnie poza ogłoszeniami w prasie internecie, to nawet w urzedach pracy wiszą ogłoszenia a o czymś to świadczy

mentos
@yolo 28.12.2015 16:07

jeżeli ogłoszenia są na każdym słupie jak tanie pożyczki,chwilówki to o czym to świadczy? nie o tym ,że Bat rozwija działalność i szuka nowych PH(po starzy tyrają po 13 godz i trzeba zwiększyć zatrudnienie:) tylko o złych warunkach pracy i płacy.proste jak 2+2 =4 no chociaż asm powie ,ze 2+2 to 5,5 bywa i tak ,bo to ludzie po "szkołach" hahaha

Zostaw opinię o British American Tobacco - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie British American Tobacco