ANTYDOOR

Bielsk Podlaski

Opinie o ANTYDOOR

Praca za Darmo! Nie Polecam!

Firma Kant i Oszust, zwykli naciągacze, szczególnie Pseudo Fachowiec od siedmiu boleści Pan Sławek jak wszystko ok możesz pracować jak szczur! to jeszcze znośnie choć strasznie ciężko się dodzwonić, ale jak już domagasz sie zapłaty za dobrze wykonana prace która zlecił. to już kontakt się urywa i nie odbiera tel. Szczerze nie polecam jako pracodawce. Ocena Negatywna!!!

Lublin

Partactwo nikomu nie polecę tej firmy. Trzy miesiące bujam się z reklamacją

Iza

@ostrzegacz rozumiem, że Ty również miałeś problemy z terminowym otrzymaniem wynagrodzenia. Jak długo trwa zwykle opóźnienie? Jak często maja miejsce takie sytuacje? Dotyczy to wszystkich pracowników, czy też osoby pracujące na niektórych stanowiskach szczególnie?

Iza

@Pełnomocnik jesteś w stałym kontakcie z firmą? Udało się wyjaśnić tą sytuację? Sporo komentarzy dotyczy ANTYDOOR z perspektywy klienta. A jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

ostrzegacz
@Iza 20.07.2017 14:09

Pieniądze wyplacaja jak chcą i kiedy chcą, zawsze znajdą powód do uciecia części wypłaty. Szef jest arogancki i niemily.

Pełnomocnik

Firma nie wiarygodna. Termin realizacji usługi już minął a niestety montażu nie ma. Wskazywanie na problemy z dostawcami niepoważne biorąc pod uwagę, że w umowie wskazano termin realizacji 5 tygodni.

Piotr Kreft

Partactwo i oszustwo. Jako pracownicy robią fuszerkę a jako pracodawcy nie wypłacają pieniędzy i oszukują ludzi.

JACEK LUBLIN

FIRMA TRAGEDIA DRZWI BYLE JAKIE I PRACOWNICY Z PRZYPADKU NIEMAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA O ROBOCIE.RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

duo

Niezadowolony
@duo 02.11.2016 12:12
tragedia, na drzwi czekałam 3 miesiące przywieźli nie ten rozmiar, potem się wypaczyły nie ma kontaktu z nikim olewanie...

Potwierdzam antydoor TRAGEDIA!!!

Aaa

Nie polecam. Drzwi po kilku miesiacach wypaczyly sie.zero szacunku dla klienta. Na proby reklamacji unikanie kontaktu,sprawdzenia usterki.zwykla olewka klienta tylko abys kupil potem ich nic nie interesuje.

iwona z gdanska

drzwi wstawiono szybciutko,tylko nie mozna wymoc reklamacji.drzwi sie wypaczyly i ocieraja o futryne az sie zdarla na nich okleina.pisma i telefonowanie nic nie daje.odradzam ta firme.

Aaa
@iwona z gdanska 02.09.2016 08:34

U mnie to samo.totalna olewka klienta zgłaszającego reklamacje,usterke

did

Rzeczywiście w niektórych przypadkach może lepiej poważnie się zastanowić czy firma warta jest starania się o pracę czy nie. Z własnego doświadczenia wiem, że aby zdobyć jakieś przyzwoite pieniądze w regionie to trzeba wypruwać sobie żyły, co nie każdemu pasuje, bo przecież wygodniejsze jest podejście - czy się stoi czy się leży dziesięć tysi się należy ;)

Basia

Jak poprzedniczka polecam maskownice starych futryn

Ania Lublin

Zabudowa stalowych futryn -rewelacyjna sprawa, skorzystałam z usług Antydooru i nie żałuję , polecam

DOROTA W.

Dodaję tą opinie ponieważ przed wyborem firmy też korzystałam z tego portalu ,żeby zasięgnąć opinii o firmie Antydoor.Ja również jestem bardzo zadowolona z obsługi i wykonanej pracy ,drzwi dobrej jakości w naprawde konkurencyjnej cenie,będę polecała

Paweł

Polecam,fachowe doradztwo przedstawiciela i solidne wykonanie

Radom Małgorzata P

Polecam firmę,miałam montowane drzwi wejściowe do mieszkania,ciężkie,solidne i ładnie wykonane,oraz drzwi pokojowe z maskownicami starych ościeżnic,długo szukałam firmy która mi coś takiego zrobi,natrafiłam na klatce na ulotkę firmy Antydoor na stronie spodobała mi się wizualizacja,zaprosiłam do siebie przedstawiciela który wszystko mi wyjaśnił,przedstawił zdjęcia,wycenił i postanowiliśmy z mężem skorzystać z tej oferty,efekt:jestem w 110 % zadowolona,wyszło tak jak oczekiwałam,szkoda że nie mogę dodać zdjęć bo z chęcią pokazałabym ,że nie przesadzam,POLECAM i pozdrawiam

okradziony

jesli chcesz czekac na zarobione pieniadze tygodniami albo w ogole pracowac za darmo to wysylaj cv

Paweł

POLECAM FIRMĘ ,ZAKUPIŁEM DRZWI WEJŚCIOWE I POKOJOWE Z MONTAŻEM,PROFESJONALNA OBSŁUGA I FACHOWY MONTAŻ

Gosia RZESZÓW

POLECAM FIRMĘ ANTYDOOR MONTOWALI MI DRZWI POKOJOWE Z MASKOWNICAMI STARYCH FUTRYN I WYSZŁO REWELACYJNIE ,NAPRAWDĘ DOBRY TOWAR I FACHOWA OBSŁUGA ,DO ZAKUPU PRZEKONAŁ MNIE MONTAŻ U SĄSIADA DRZWI WEJŚCIOWYCH TEŻ Z MASKOWNICĄ

Maciej

Firma ANTYDOOR jest bardzo renomowaną firmą ponieważ miałem okazje u nich zamówić drzwi z montażem i przyjechali na czas , zrobili ładnie i estetycznie. Nie mam zastrzeżeń do tej firmy. Polecam ich wszystkim ktorzy chcą wymienić drzwi w swoim domu lub mieszkaniu. Pozdrawiam pracowników ktorzy byli na montażu.

Antek

Ich oferty pracy sa całkiem ciekawe: typu firma Antydoor poszukuje osób do roznoszenia ulotek. Praca wiąże się z częstymi całotygodniowymi wyjazdami po za Rzeszów. Oferują: - DARMOWY nocleg, - DARMOWY transport, (usunięte przez administratora) - płace zależną od tempa wykonywania pracy, - wsparcie koordynatora, - dobrą atmosferę, - wolne weekendy

Szczecin

witam miałem dzis wstawiane drzwi wejsciowe przez firme Antydoor i jestem bardzo zadowolony z wykonanej uługi Panowie zamontowali drzwi fachowo i staranie nie czesto spotyka sie takich fachowców polecam firme na przyszłoś Pozdrawiam

ja

Firma kompletnie niewiarygodna. Czekałam na przedstawiciela trzy tygodnie, a oni wciąż nie mają czasu. Widać tyle pracy i zamówień. Trudno, są inni na rynku. Dla mnie są niewiarygodni.

Antek

Nie rozumiem tego komentarza powyżej. Antydoor to jeden z największych producentów drzwi stalowych w regionie. Mają wiele sklepów, rozprowadzają tez franczyzę. Raczej mają dobre opinie w Internecie, to może napisz dlaczego tak uważasz.

Daria

Zakupiliśmy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne bez montażu, naprawdę dobra jakość za przyzwoita cenę,a ceny można negocjować, nam udało się wynegocjować rabat i transport gratis

Artur 1978

Takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. We wtorek zadzwoniłem do biura umówiłem się na spotkanie (bardzo miła rozmowa była z pracownikiem biurowym) w sprawie pomiarów i przedstawiciel przyjechał w środę a dnia następnego miałem już montaż. Miałem też konsultacje z innymi firmami w sprawie drzwi i co mnie zdziwiło firma antydoor ma bardzo dobre jakościowo drzwi w zaskakującej cenie promocyjnej. Przedstawiciel z antydoora przedstawił mi cenę drzwi drewnianych z montażem tańszą od konkurencji o ponad 200zł a robota wykonana super!!! Pozdrawiam.

Kierownik89

Bardzo profesjonalna konsultacja z przedstawicielem. Drzwi bardzo dobrego wykonania. Montaż szybki sprawy i dokładny. Obróbka z zewnętrznej strony wykonana prawidłowo. Poleciłem też tą firmę dla szwagra i teraz czeka na montaż, zdecydowanie poleca tą firmę, Nie ma żadnej fuszerki. Pozdrawiam.

Andrzej Majchrzak

KUPIŁEM W FIRMIE ANTYDOOR DRZWI ZEWNĘTRZNE PRZESZKOLONE ,PRODUKT FAJNIE WYKONANY I PRZYZWOITA CENA W PORÓWNANIU DO KONKURENCJI,POLECAM

Dorota Lublin

Jestem po montażu drzwi pokojowych z dopasowaniem do starej ościeżnicy,jestem zadowolona i będę polecała dalej firmę

PAWEŁ RZESZÓW

Przed wyborem firmy u której miałem zakupić drzwi,dużo szukałem i porównywałem oferty i stwierdzam ,że mają naprawdę konkurencyjne ceny i to nawet o dobre 400-450 zł różnicy od innych,co do jakości nie mam zastrzeżeń ponieważ drzwi są bardzo solidne,grube bo aż 50 mm i ładnie wykonane.Co mi się podobało to profesjonalne podejście,po moim telefonie do firmy w ciągu kilku dni zjawił się przedstawiciel,obejrzał miejsce montażu,pomierzył,przedstawił ofertę,doradził,podpisaliśmy umowę i ku mojemu zdziwieniu pytając o termin montażu ,usłyszałem że w ciągu 7 dni ,nie chciało mi się wierzyć ,ale byli 6 dnia od podpisania umowy,WARTO ZADZWONIĆ I SKORZYSTAĆ Z ICH OFERTY JA NIE ŻAŁUJE

Małgorzata

Skorzystałam z usługi firmy antydoor głównie dlatego , że była możliwość montażu drzwi bez wyrywania ościeżnicy, panowie bardzo ładnie dopasowali nowe drzwi do starej ościeżnicy i zakupiłam dodatkowo zabudowę tej ościeżnicy starej, jestem naprawdę zadowolona , polecam

Gdańsk

Firma godna polecenia. Drzwi ładne i dobrze wykonane, Wziąłem możliwość montażu z obróbką, chłopacy dobrze wykonali swoją robotę. Montażyści znają się dobrze jeśli chodzi o wstawianie drzwi. Mieli pewien problem z zamontowaniem ościeżnicy ze względu na nierówność ścian w moim mieszkaniu, ale szybko i sprawnie sobie z problemem poradzili. Drzwi bardzo solidne. Pozdrawiam i polecam.

Gosia

Witam,polecam firmę, dobre i ładne drzwi w przyzwoitej cenie , do montażu tez nie mam zastrzeżeń , a za realizacja czekałam 6 dni.

Arkadiusz

Pozytywny komentarz. Kupiłem z tej firmy drzwi stalowe i jestem bardzo zadowolony. Drzwi są takie jakie chciałem, wszystko się zgadza. Drzwi są solidne i dobrze wykonane. Świetna obróbka polecam!.

Antek

Dobre i profesjonalne doradztwo przedstawiciela. Montaż wykonany ładnie i estetycznie. Panowie którzy montowali nawet posprzątali po sobie po montażu. Zdecydowanie polecam.

zdegustowany

Ludzie , ostrzegam przed tą firmą !!! Firma expert to totalna amatorka ! na drzwi czekałem dobre 3 tygodnie , w biurze dowiedzieć się czegoś o swoim zamówieniu graniczy z cudem ! Zdecydowanie NIE POLECAM

kora

To są opinie o pracodawcy czy o drzwiach?

Gorzów wlkp.

Witam skorzystałem z usługi firmy "EXPERT" i jestem bardzo zadowolony przedstawiciel doradził dobry wybur , a ekipa monterów wykonała usługe fachowo montaż został wykonany ładnie i staranie polecam ich na przyszłość !!!POZDRAWIAM

ADAM Gdańsk

Zgadzam się z poprzednikiem,dobra obsługa od początku do końca,dbają o każdy szczegół ,widać że zależy firmie o to żeby klient był zadowolony.Miałem montowane drzwi dzisiaj w Gdańsku,co ważne i mnie też przekonało to są bardzo konkurencyjni,robią dobre promocje i ja z takiej skorzystałem,pozdrawiam

PAWEŁ SZCZECIN

WITAM,JESTEM ŚWIEŻO PO MONTAŻU,MIAŁEM MONTOWANE DRZWI DREWNIANE I TEŻ MUSZĘ POCHWALIĆ FIRMĘ EXPERT ZA DOBRĄ ROBOTĘ,SYMPATYCZNI LUDZIE I PROFESJONALIZM W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU!!!POZDRAWIAM

Anka

jestem zadowolona z zakupionego towaru i jakości montażu ,więc teraz czas na drzwi wewnętrzne!

ANKA

U mnie też montowała firma Expert,powiem krótko ŚWIETNA ROBOTA,POLECAM

Pati

Witam,zamówiłam drzwi firmy ANTYDOOR przez firmę expert i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru,fajnie się prezentują,a montaż wykonany fachowo(tak stwierdził mąż) pozdrawiam

Mateusz

Miałem montowane drzwi stalowe producenta Antydoor ,towar godny polecenia,dobra jakość w przyzwoitej cenie,jeżeli chodzi o montaż to też jestem zadowolony bardzo sprawnie a zarazem dokładnie.

Gosia

Drzwi miałam wstawiane w grudniu jestem bardzo zadowolona więc mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę,drzwi solidne ,takie jak wybrałam ,montaż przebiegł sprawnie bez niespodzianek,muszę też pochwalić ekipe montażową -bardzo mili i grzeczni panowie.

Zostaw opinię o ANTYDOOR - Bielsk Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANTYDOOR