Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Witam, czy w firmie bat za normę przyjęto że nawet nie dzwoni się do osób odnośnie wyniku rozmowy rekrutacyjnej? Miłoby było zadzwonić i powiedzieć że wynik negatywny.

aaa1900

Zostałem przyjęty jako przedstawiciel marki premium. W mailu jest jednak informacja, o koniecznosci dostarczenia dodatkowych dokumentów w dniu zatrudnienia. Orientuje się ktoś, czy konieczne jest dostarczenie zaświadczenia o niekaralności?

RAFAŁ
@aaa1900

Tak. Za pączki odpowiedzialność nie bierzesz.

Ryś
@aaa1900

A co miałeś zawiasy albo siedziałeś i jesteś obsrany?

Xdock
@aaa1900

Taka informacja jezeli nie była podana w ogłoszeniu pracodawcy jako warunek /wymog podczas rekrutacji nie powinna Cię martwić. Jeżeli BAT zaoferował i potwierdził Ci pracę ,masz to potwierdzone via e-mail , SMS, rozmowa telefoniczna nie martw sie. Zakladam ze pierwsza umowa o prace jest na 3 miesiące i jezeli nie wywiaza sie z tego to i tak są zoobowiazni do pokrycia Twojej pensji. Oczywiście Twoje pytanie o ZoN budzi moja wątpliwość ale TYLKO moja jako osoby absolutnie postronnej. Ja zatrudniając osoby / przyszłych pracowników oczekiwalbym tak owego zaświadczenia biorąc pod uwagę fakt że jest to praca z bardzo wartościowym towarem. Nie ujmuje Twojej osobie która i być może miała do "czynienia" z prawem ale wyszła na prostą i chce po prostu pracować. Nie zrozum mnie źle. Jeżeli profesjonalna osoba a zakładam tylko tak owe w BAT rekrutowala Ciebie i nie widziała luk w CV, nie drazyla tematu i nie pytała o to a zlozyla ofertę którą zaakceptowales śpij spokojnie.

Ryśard
@Ryś

Siedział nie siedział nie oceniaj jak nie wiesz. Ty nie masz sobie nic do zarzucenia? Taki "kryształ" z Ciebie? Ludzie popełniają błędy w życiu bo to normalne. Wychodzę na prostą bo chcą. A być może troska o ZoN wynika z faktu ze ma (być może po wielu latach starania o prace) podobne doświadczenia z przeszłości kiedy praca była na wyciągnięcie ręki, umowa "klepnieta" i nic dalej. Może podjął decyzję o relokacji zainwestował w przeprowadzkę itp..wiesz coś o tym czy tylko przypadkiem piszesz głupoty....?

BatMan

Nie ma takiego wymogu.

roberttt

Czy każdy z Was otrzymał odpowiedź zwrotną? Mijają dwa tygodnie, a nie otrzymałem żadnego telefonu. Pomimo zapytania HR'a o feedback, nie otrzymałem odpowiedzi na @, a niestety nie ustaliliśmy formy poinformowania na rozmowie.

Jarek
@roberttt

Hej, ja dostałem info dwa dni po tym jak minęły dwa tygodnie.

@Jarek

Czyli jakaś szansa na odpowiedź jeszcze jest :) dzięki!

@roberttt

No mysle, że już wszystkie osoby zatrudnione wiedzą o tym.

@anonymous

Rozmowę miałem 2 tygodnie temu, a od regionalnego dowiedziałem się, że zatrudnienie może być i za miesiąc, niekoniecznie od połowy września. Zatem raczej nie mam co liczyć na pozytywną odpowiedź zwrotną . :)

qazwsx
@roberttt

A ja z kolei otrzymałem odpowiedź pozytywną, ale z odłożonym w czasie zatrudnieniem, z powodu braku wolnych wakatów :D

@qazwsx

A na jaki region?

Zimny

Witam, Osoby pracujące podobno w BAT albo udają że tam pracowały albo słyszały coś od osób piątych. Na zadane pytania, Jak wygląda rekrutacja, jakie auto służbowe,zarobki nikt z osób tu piszących nie udzielił informacji. Wnioskuje że nie ma osoby tutaj która tam pracowała osobiście.

@Zimny

Rekrutacja taka jak wszędzie, poniżej ktoś bardzo dokładnie ją opisał. Wystarczy prześledzić wpisy. Podstawa to 3,500 brutto. do tego premia no limit. Samochód jest jeszcze wybierany, więc nikt nie wie co będzie. Na pewno klasa B. Czekałem tydzień na informację zwrotna czy jestem przyjęty. Coś jeszcze?

?
@Luck

A czy Marka Premium - to nowy produkt typu iqos pm? Jak wygląda przykładowy dzień pracy (tj. ustalona z góry trasówka, czy szukanie własnych klientów - "akwizycja"?). Z góry dzięki

Jacek
@?

Z tego co wiem tak. To coś co podgrzewa papierosy. Glo?

Archaniołdarosław
@Zimny

Letni...Zimny Słaba manipulacja z Twojej strony Ale jakieś leszcze pewnie się złapią

Paulina
@Archaniołdarosław

Hey. Rozmowa z dwoma Panami. Auto jakieś klasy B czyli pewnie fabia. Zarobki 4700 brutto plus kasa za wyrobiony target ok 1500 zł netto.

@Paulina

cześć, podpowiedz mi czy negocjowalas podstawę czy taka Ci zaproponowano? scenka była? sama wybierała produkt? wiesz może w jakim stopniu auto do uzytku prywatnego? pozdrawiam

@Paulina

Co ty piszesz jakie 4700 3500 brutto

Klops

Może ty masz 3500 ja mam 4700. Są różne stawki:/

Tre
@Klops

Chyba z premią

@Tre

A jednak nie. Stawki są podobno od 3500brutto w zwyż. Nie wszyscy mają jednakowe. Uważam że jest to nie logiczne ale ja nie mam prawa narzekać :) pozdrawiam

MMooYY
@anonymous

Negocjowałeś czy po prostu Ci taką zaproponowali?

Przedstawiciel Handlowy

logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
qwee

Specjalista ds. Sieci Lokalnych Ktoś może napisać coś więcej ? Typowa praca PH, czy bardziej coś w stylu opiekuna sieci ? Jakie +/- zarobki, samochód?

Jak wyglądają pierwsze dni pracy jako Przedstawiciel Marki Premium? Ktoś już zaczął pracować?

On1965

Projekt ma ruszyć w połowie września

xyz

Rekrutacja (w moim przypadku): - rozmowa telefoniczna z działem HR - rozmowa raczej standardowa, normalna (o doświadczenie zawodowe, jak pracujesz z klientami, co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy, jak zdobywasz nowych klientów) - oraz spotkanie rekrutacyjne, rozmowa z jedną osobą Rekrutację oceniam bardzo pozytywnie. Benefity: ubezpieczenie na życie, karta multisport, autko także do użytku prywatnego (oczywiście na limit kilometrów) Praca: - na bazie klientów przydzielonych przez firmę (sprzedajesz GLO - bardzo ciekawy produkt, można oblukać np. na YT, - klienci własni, z poleceń (Ci, którzy pracują/pracowali w branży finansowej/ubezpieczeniowej wiedzą o co chodzi) Pieniądze: - ktoś pisał ostatnio o podstawie brutto - zgadza się Samochód: nie mam pojęcia, czekam na informację.

@xyz

powiedz proszę jaka podstawa bo dwie wersje padły jedna 3500 brutto druga 4700 brutto? wiesz może jaki limit kilometrów?

@tomas

Ta pierwsza się zgadza. Pozdrawiam

Janek

Czyli autko tylko prywatnie tylko w godzinach pracy ? Bez sensu, gonić żeby zdążyć do bazy ? ;/ Potwierdzi ktoś ?

tomas

witam jaki limit prywatych km ma przedstawiciel marki premium? czy realne jest wynegocjowanie podstawy 2900? pozdrawiam

Pytanko

Witam czy sa osoby które po 2 etapie rozmowy na przedstawiciela handlowego marki premium dostały odpowiedź negatywna ? Za chwilę miajają 2 tygodnie ,i nie mam odpowiedzi . Jestem ciekawa czy rzeczywiście oddzwaniają

Frasiu
@Pytanko

Na rozmowie mi mowili, ze jezeli odpowiedz bedzie negatywna to w ogole nie bedzie zadnego telefonu, maila. Jezeli bedzie pozytywna to bedzie telefon z ich strony

Ciekawy
@Frasiu

Dziękuję za odpowiedź ,mnie właśnie zapewniali że bez względu na wynik będzie odpowiedz ,więc temu dopytuje

Maciej
@Ciekawy

Mnie też poinformowano na rozmowie o tym, że bez względu na podjętą przez BAT decyzję dostanę odpowiedź.

@Pytanko

Do mnie oddzwonili, ale z odpowiedzią pozytywną :-) więc trudno powiedzieć czy w przeciwnym wypadku też by dali znać.

Ema

Hej Proszę o info osób które już były na rozmowach do marki Premium 1. Gdzie 2 etap 2. Jaka scenka 3. Ile osób prowadzi rekrutacje i czy te osoby są dostępne czy też tzw gbury 4. Ile punktów do odwiedzenia czy totalna wolnosc 5. Jaka kasa Jestem zainteresowany ale chce więcej info Z góry dziękuję

pawcio
@Ema

1. Zależy chyba jakie miasto. Jeśli Warszawa to w siedzibie głównej BAT w Warszawie. 2. Sprzedajesz coś ludziom, sam wybierasz co. 3. Drugi etap to dwie osoby. 4. Targety. Raczej to od Ciebie zależy jak to będzie wyglądało, natomiast musisz wyrobić założone targety. 5. Nie wiem.

Igor

Roman, jak długo czekałeś na ostateczne info o przyjęciu na to stanowisko?

Roman

@Igor Czekałem około 2 tygodnie nie pamiętam dokładnie

@Roman

@Roman Chyba do mnie jednak nie zadzwonią. Dziś mijają dwa tygodnie. : (

Ciekawy
@Igor

Czy uzyskałeś odpowiedz ? Negatywną ew. Pozytywna ?

@Ciekawy

Dziś do mnie dzownili. Dostałem odpowiedź pozytywną! : )

Marina
@Igor

A z jakiego jesteś miasta? Ja mam rynek Szczeciński.

@Marina

były

Hej, koledzy i koleżanki jak tam wiatraczki, dają radę? Termoobieg na pace zapewniony?

Agnieszka

@bat-man, nie jestem pracownikiem British American Tobacco. Dopytuję tylko o takie kwestie, które mogą być ważne i interesujące zarówno dla mnie jak i innych użytkowników forum zastanawiających się nad ubieganiem się o zatrudnienie w tej firmie.

Sławek
@Agnieszka

witam jak państwa firma możę być wiarygodna jeżeli na innym portalu macie skopiowane komentarze i kasujecie 200 zł za ich usunięcie https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,798285 http://najgorszapraca.net.pl/opinie/antydoor-bielsk-podlaski/1060341?p=1

Sławek
@Agnieszka

ale po (usunięte przez administratora) mają być informacje ważne dla ciebie kogo ty reprezentujesz a najlepiej (usunięte przez administratora) z tego portalu

darek

kto sprzedaje najwięcej papierosów,tym więcej ludzi nararza na choroby i śmierć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co za typ
@darek

Zmień dilera , nikt nikomu nie każe palić , ale patrząc na twój przypadek to chyba cienie to dotknęło ale raczej nie od tytoniu .

Archaniołdarosław
@darek

@Darek Kto jeździ pojazdami mechanicznymi zatruwa środowisko truje ludzi i zwierzęta, podowduje ich.... Chłopie ogarnij sie Ludzie mają wolny wybór co chcą robić.

@Archaniołdarosław

Kwiatek nie wymądrzaj się

@Co za typ

A co zrobiłem zwalniając się?

Widzę, że na GW podnieta jak za czasów wprowadzania vanów :) Ciekawe czy tak jak wtedy, czar szybko pryśnie :) A i widzę, że 99% kandydatów idzie do BAT żeby rodzinkę służbowym autem powozić.

Maruś
@anonymous

Nie przesadzaj gościu. Ja tu pracuję od początku DSS i markę sobie wyrobiłem. Wszyscy mnie szanują,niektórzy klienci nawet kochają i nie narzekam. Nie pisz bzdur!!!!

Rafał
@Maruś

Chyba nie pracujesz w regionie 1 bo od początku dss każdy ph miał zmienioną trasą 6 razy to ludz nie zdążą Ciebie pokochać. A takch Wilków od początku zostało niewielu dlaczego? Byli gorsi od Ciebie?

?

Witam. Czy ktoś się orientuje czy już się odbyły (lub kiedy są przewidziane) rozmowy dla marki Premium - Wrocław? Na jaką podstawę brutto można liczyć (widełki?). Dziękuję

@?

Maksymalnie 2500 netto.

Jakie wynagrodzenie na początek jako vanseller? Proszę o odpowiedz.

Jim Bo z Grunberga :P

Rozmowa na Przedstawiciela marki Premium. Dwa etapy. Pierwszy - rozmowa telefoniczna. Ogólna rozmowa pt. 'dlaczego praca w BAT'? Pytania o zachowania w różnych sytuacjach, w tym stresowych. Zapytanie o scenkę. Jeśli tak, to odgrywasz scenkę. Możesz sprzedać, co chcesz - ważne, by efektywnie. Na koniec rozmowy informacja o drugim etapie, jeśli przejdziesz dalej. Życzenie powodzenia. Koniec. Drugi etap - zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Na rozmowie dwóch managerów. Ponownie pytanie 'dlaczego BAT'? Kilka pytań do CV. Pytania o oczekiwania i sposób działania w ramach BAT etc. Pytanie o scenkę. Jeśli tak, to scenka. Masz sprzedać dowolny produkt lub usługę. Po scence pytanie czy masz jakieś uwagi? Jeśli tak, to mówisz, co byś zrobił lepiej albo nie zrobił. Jeśli nie, to managerowie opowiedzą o firmie i założeniach projektu. Żegnasz się ładnie i tyle. Czekasz na telefon - do dwóch tygodni. Bardzo miła rozmowa, ciekawa. Tyle :)

Agnieszka

@Igor, to bardzo dobra wiadomość. Widać, że bardzo się z niej cieszysz. Zachęcam Cię, w związku z tym, o przedstawienie na forum swoich wrażeń z pierwszych dni w nowej pracy. Za jakie obowiązki w British American Tobacco będziesz niedługo odpowiedzialny?

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco