opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11142)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11142)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 98
    • 99
    • 100
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ania z

    14.05.2015 16:04

    Inne

    wczoraj złożyłąm wypowiedzenie i nie wiem czy otrzymam pieniądze za dyzpozycyjność za kwiecień , bo tak wynika z umowy , umowe mam od 7.04 . czy powinni mi wypłacić za dyzpozycyjność w kwietniu
    ReviewUserIcon
    kakakaka

    14.05.2015 16:46

    Inne

    za kwiecien dostaniesz za maj nie wyraznie masz napisane w umowie ze z chwila zlozenia wypowiedzenie nie otrzymasz wynagrodzenia za miesiac w ktorym skladasz wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    Adrian

    14.05.2015 14:53

    Inne

    Witam tez dostałem takiego sms jak ktos ma namiary na inna prace za granicą to z przyjemnością skorzystam [email protected]
    ReviewUserIcon
    gość

    14.05.2015 14:18

    Inne

    Wie może ktoś jaka była przyczyna wypowiedzenia? Ja i mój kumpel mieliśmy jechać ale niestety jak większość dostaliśmy wypowiedzenie wczoraj sms-em a dziś maila wysłali...
    ReviewUserIcon
    ***

    14.05.2015 16:00

    Inne

    masz wszystko napisane w wypowiedzeniu jełopie.. boże widzisz i nie grzmisz
    ReviewUserIcon
    Zły

    14.05.2015 13:24

    Inne

    czekam na wypowiedzenie pisemne!! Załącznik 2, punkt3. Sms to oni sobie mogą....
    ReviewUserIcon
    jarek

    14.05.2015 13:15

    Inne

    jak wygląda praca w Nauen, jakie zarobki itp
    ReviewUserIcon
    jan

    14.05.2015 12:11

    Inne

    witam z racji ze wyjazd na strajk sie posypal mam pytanko czy ma ktos moze jakies namiary na inne agencje do Niemiec z ktorymi moglby sie podzielic. Szukam na necie ale sciem to tam pod dostatkiem. Z gory dziekuje.
    ReviewUserIcon
    mote

    14.05.2015 11:41

    Inne

    a ja jestem z projektu Marktdewitz (Drmoul) od 1 kwietnia i dostałem
    ReviewUserIcon
    kkk

    14.05.2015 11:31

    Inne

    witajcie, jestem z projektu Marktdewitz (Drmoul) od 1 kwietnia i nie dostałem żadnego smsa z wypowiedzeniem umowy? czy jest ktoś w podobnej sytuacji???
    ReviewUserIcon
    ja0909

    14.05.2015 11:59

    Inne

    Ja także, żadnego sms ani wiadomości na email.
    ReviewUserIcon
    taedeka

    14.05.2015 10:42

    Inne

    super firma pierwszy raz w życiu dostałem wypowiedzenie sms i do tego o 22,30 w nocy to jest mistrzostwo świata trzeba na fejsie dać info związkowcą z ver.di że pozbyli się pracowników i że oni teraz mogą przycisnąć szefostwo Edeki bo pozbyli się zaplecza
    ReviewUserIcon
    taedeka

    14.05.2015 10:42

    Inne

    super firma pierwszy raz w życiu dostałem wypowiedzenie sms i do tego o 22,30 w nocy to jest mistrzostwo świata trzeba na fejsie dać info związkowcą z ver.di że pozbyli się pracowników i że oni teraz mogą przycisnąć szefostwo Edeki bo pozbyli się zaplecza
    ReviewUserIcon
    ja0909

    14.05.2015 10:42

    Inne

    Czy ktoś nie dostał sms?
    ReviewUserIcon
    kasia

    14.05.2015 10:42

    Inne

    Mój narzeczony dzisiaj wyjechal zostal wybrany z tych 18 osob umowa nibby na rok czasu
    ReviewUserIcon
    kola

    14.05.2015 09:54

    Inne

    a ja zacytuje klasyka z yt super partia (usunięte przez administratora) super partia... odnosząc się oczywiście do issp
    ReviewUserIcon
    jolka

    14.05.2015 09:02

    Inne

    WITAM WSZYSTKICH ZAWIEDZIONYCH,,,,,,,, NIESTETY CHYBA WIEKSZOSC WCZORAJ W NOCY DOSTALA Z NAS WYPOWIEDZENIE A SZKODA ,,,,,,,ZAPOWIADAŁO SIE NIEZLE,,,,,,,,MIMO TEGO ZYCZE WAM WSZYSTKIM DUZO CIERPLIWOSCI I OWOCNYCH POSZUKIWAN PRACY:) POZDRAWIAM SERDECZNIE:)MILUTKIEGO DNIA:)
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    14.05.2015 08:34

    Inne

    Ja też dostasłem wczoraj po 22.00 rozwiązanie umowy z powodu zmniejszenia zapotrzebowania na ludzi do pracy(punkt 3 załącznik 2) na strajk edeka oczywiście. Szkoda bo zapowiadało się nieźle. Teraz poczekamy do 21 czy pieniądze za oczekiwanie na konto wpłyną - taką informacje w smsie dostałem. Pozdrawiam wszystkich w podobnej sytuacji i piszcie wszyscy ci, którzy też nie pojechali, ciekawe ile Was jest?
    ReviewUserIcon
    ja

    14.05.2015 07:09

    Inne

    nie wiem ludzie po co piszecie takie głupoty, każdy kto miał umowę podpisana na wyjazd na strajk, dostał wczoraj w nocy sms, że strajk się skończył. I to normalne że firma będzie wypowiadała umowy z ludźmi z którymi je podpisała, a zamiast się cieszyć, że kasę dostaniecie za nić to wypisujecie takie bzdury!!! pracowałem z tą firmą nie raz i nigdy nie zostałem oszukany nawet na 1zł. Tylko trzeba chcieć pracować, a nie tylko narzekać i kombinować co zniszczyć w mieszkaniu lub ukraść z magazynu w którym się pracuje!!! właśnie przez takich ludzi Polacy mają bardzo złą opinie u Niemców.
    ReviewUserIcon
    do wks

    13.05.2015 23:24

    Inne

    a ty nie jedziesz jutro jednak?
    ReviewUserIcon
    wks

    13.05.2015 23:21

    Inne

    Chyba wszystkim
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    13.05.2015 23:21

    Inne

    Ludzie sie tu skarza ze wywalaja ich i jezdrza po nich itp A ja sie pytam kto na jednej inwentarzacji Wlochy lub Niemcy juz nie pamietam popisal w kiblu Obi po angielsku i to z bledem albo kto w Niemczech na zamku popisal calego mikolaja. Powiem wam to polacy i jak sie na nas nie tupnie nie krzyknie w pracy to co niektorzy leca w kulki albo sie obijaja zamiast pracowac. Gdyby tak kazdy robil swoja robote i szanowal ja to nie mieli by kogo wywalac Proste A jak sie komus praca nie podoba zawsze mozan gnic w domu lub na ulicy bo pieniadze same nie przychodza DZobranoc
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    13.05.2015 23:13

    Inne

    Komu wypowiedzieli umowę? Dziś dostałem sms że wypowiadają umowę ...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2015 23:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wks

    14.05.2015 12:42

    Inne

    Witam. Możesz podesłać numer telefonu do siebie albo daj znać czy ciężko . e
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2015 23:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    13.05.2015 23:16

    Inne

    Z tym wszystkim co piszesz to jest tak: Tez bylem an inwentaryzacji pierw w PL gdzie zostalem zj. ale nic pozatym nie zrobilem polki z kolega on sie chamsko odezwal jego wywalili potem Wlochy tu bylo swioetne kierownictwo i Niemcy gdzie jest Stary pryk i on jest chamski jak mu podpadniesz. Jest okreslone przez kierwonika i potem przez koordynatorow jak masz wykonywac prace Jak sie mylisz za duzo razy itp jasne ze idziesz na dywanik i potem polecisz Za alkohol tak samo. Wiadomo jedzie sie do pracy nie na zabawe. A powrot przy mnie nikogo nie wywalili :)
    ReviewUserIcon
    karola

    13.05.2015 22:44

    Inne

    a co swietokrzyskie konkretnie mowili ze wyjazd do jakiego miasta na strajk?
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    13.05.2015 22:50

    Inne

    Nie mowila jakie miasto ale jak sie zapytalem czy cos o wyjezdzie wiadomo wiec powiedzial mi ze najprawdopodobniej w Piatek ale nie wiadomo jeszcze na 100% bedza jutro wiedziec i dzwonic do ludzi a miasto to masz podane w umowie jedno z nich :) A dostalas wypowiedzenie ??? Ja jak sie potwierdzi moje wypowiedzenie to bede nalegal by wyslali je np meilem i napisane dokladnie to co w smsie ze zaplaca 21 maja i 21 czerwca za maj
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2015 22:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Maciek

    13.05.2015 22:55

    Inne

    Ten numer co podałeś wysyłał mi smsy z zapytaniem o dyspozycyjność, więc na bank to oni.
    ReviewUserIcon
    Swieokrzyskie

    13.05.2015 23:01

    Inne

    Dzieki
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    13.05.2015 22:34

    Inne

    Numer (usunięte przez administratora)wypowiedzenie umowy Punkt 3 zalacznika 2 brzmi ze firma moze rozwiazac umowe ze skutkiem natychmiastowym w przypadku zmniejszenia zapotrzebowania na pracownikow. O wypowiedzeniu informuja meilem smsem telefonem :)
    ReviewUserIcon
    do wsciekla

    13.05.2015 22:32

    Inne

    a kiedy wam mowili ze wyjazd w piatek?
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    13.05.2015 22:37

    Inne

    Mnie pani mowila ze byc moze bo to nie na 100% piatek i jutro bedzie dzwonic do ludzi z konkretem Jest po 22 a tu dostalem wypowiedzenie i to z numeru nieznanego jakiegos Mysle ze wyjazdu nie ma w takim razie w Piatek. No co za zycie. Trzeba inna prace szukac i szlus :) nie mo wkurzylem sie :(
    ReviewUserIcon
    nana79

    13.05.2015 23:00

    Inne

    masz rację to skandal
    ReviewUserIcon
    wściekła

    13.05.2015 22:31

    Inne

    Szkoda gadać, najpierw mówią że strajk będzie na 100% i w piątek wyjazd a za parę godzin wypowiadają w nocy umowy
    ReviewUserIcon
    B

    13.05.2015 22:23

    Inne

    Przed chwilą dostałem sms z informacją o wypowiedzeniu umowy! o 22:22 ta firma to jakiś żart!!!
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    13.05.2015 22:29

    Inne

    Z jakiego numeru dostaliscie wypowiedzenie umowy ???
    ReviewUserIcon
    ***

    13.05.2015 22:23

    Inne

    Przed chwila wraz z narzeczonym dostalismy wypowiedzenie sms tyczace sie ktoregos tam punktu, sprawdzialam.. napisane bylo ze zmniejszenie zapotrzebowania. Sms o 22 wypowiedzenie z dniem dzisiejszym.. bardzo profesjonalnie.
    ReviewUserIcon
    mlody

    13.05.2015 22:19

    Inne

    Czy dostal ktos wypowiedzenie z issp?
    ReviewUserIcon
    and

    13.05.2015 22:18

    Inne

    Jestem ze szczecina. Wypowiedzieli umowe (strajki). Niestety trzeba szukac innej pracy.
    ReviewUserIcon
    karol

    13.05.2015 21:43

    Inne

    do Swietokrzyskie a co CI pani powiedziała? cz gdzie miałbys jechac jaka miejscowosc
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    13.05.2015 22:31

    Inne

    Doslalem wypowiedzenie ale nie wiem dla czego o tej godzinie poznej i z nieznanego nuemru
    ReviewUserIcon
    odcio

    13.05.2015 20:09

    Inne

    Podeślesz? [email protected]
    ReviewUserIcon
    molo

    13.05.2015 20:02

    Inne

    ja mam trzy numery do nich ale wszystkie trzy są nieogarnięte i niekąpetentne niestety
    ReviewUserIcon
    odcio

    13.05.2015 19:51

    Inne

    Pracowałem najpierw w ISSP. Po 3 tygodniach przenieśli mnie na inny projekt, gdzie pdoobno podpięty byłem pod LPS. Tu i tu nie zgadzały się wypłaty. O fiszke z wypłata nie moge sie doprosić od ponad miesiąca. Czy ktoś ma jakiś numer telefonu do osoby konpetentnej z biura, która pomoże ogarnąc mi cały ten syf?!?!?!?
    ReviewUserIcon
    gret

    13.05.2015 22:14

    Inne

    Dzwoń do Pani Ani ona na pewno pomoże. Dziwie się, że coś Ci się nie zgadza, bo pracuje ponad rok i nie miałem nigdy problemu. Może fiszki nie umiesz czytać
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    13.05.2015 22:43

    Inne

    Dzwon pod standardowy numer Jedne dziweczyny sa mile inne nie zalezy na jaka sie trafi przez telefon. Normnalnie mozna wszystko zalatwic z nimi fakt ze sie czeka czasami ale co zrobic
    ReviewUserIcon
    buhaha

    13.05.2015 18:39

    Inne

    a ja wam proponuje zebyscie wystapili o dodatek szkodliwy za dyspozycyjnosc bo wam wali na mozg juz te czekanie
    ReviewUserIcon
    lala

    13.05.2015 18:48

    Inne

    ja wystąpiłem ale mi nie przyznali
    ReviewUserIcon
    lala

    13.05.2015 18:48

    Inne

    ja wystąpiłem ale mi nie przyznali
    ReviewUserIcon
    strejk

    13.05.2015 18:21

    Inne

    moja babcia jest tam fakturzystką mówi że 2 czerwiec
    ReviewUserIcon
    tomtom

    13.05.2015 18:08

    Inne

    UWAGA!!! DZWONIŁ KOLEGA PRACUJE W EDECE NA 19 ZAPOWIEDZIANY JEST STRAJK!!!
    ReviewUserIcon
    sciema

    13.05.2015 18:20

    Inne

    Bzdura, druga tura rozmów zaczyna się 27 maja.
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    13.05.2015 17:45

    Inne

    jasne że nie czekam na prace tylko wziolem sparwy w swoje rece Do mnie dzis Pani dzwonila jutro bedzie dzwonic z potwierdzeniem czy w Piatek jedziemy. Z tego co ktos wyzej pisal to sa strajki ale krotkodniowe wiec pewno gora wyjedzie sie na tydzien dwa kto to wie. A mam pytanie jak to jest z oplata za transport z Niemiec do Polski czy oni zabieraja wtedy z wyplaty ?? A co do samej wyplaty to bedzie 20-21 za poprzedni miesiac :)
    ReviewUserIcon
    tomek

    13.05.2015 15:44

    Inne

    Do born czy cos taakiego

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.