opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11142)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11142)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 97
    • 98
    • 99
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kkkk

    19.05.2015 18:50

    Inne

    tez jeszcze nie dostałem ale to pewnie wina banku :) jutro albo po jutrze bedą nie ma sie co denerwowac a Ci którzy dostali moge zapytać jakie to były kwoty? i za jaki okres?
    ReviewUserIcon
    edeka

    19.05.2015 18:27

    Inne

    a ktoś dostał lub podpisał umowe do edeki w Borna bo mi przysłali sms a ja im napisałem spadajcie
    ReviewUserIcon
    On

    19.05.2015 18:00

    Inne

    Mam kasę na koncie za kwiecień.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.05.2015 17:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ISSP

    23.10.2015 09:31

    Inne

    Witamy, w celu wyjasnienia ilości godzin i wypłaty prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected] . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    edeka

    19.05.2015 15:39

    Inne

    ja też jestem z 1,04 i też jeszcze nie mam kasy
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.05.2015 15:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    marek

    20.05.2015 20:14

    Inne

    W Niemczech nie ma wypłacanego odszkodowania za wypadek przy pracy. Nigdzie to nie funkcjonuje musiałbyś mieć prywatne ubezpieczenie. Może warto się pierw zapoznać z takimi rzeczami a nie oskarżać.
    ReviewUserIcon
    pbp

    19.05.2015 13:37

    Inne

    czy jest ktos kto nie dostał jeszcze kasy za kwiecien, a umowę podpisał 1.04.2015? Bo coś czuję, że kasy nie będzie i trzeba będzie im wysłać wezwanie do zapłaty.
    ReviewUserIcon
    poiu

    19.05.2015 13:48

    Inne

    Człowieku masz jeszcze prawie 3 dni żeby otrzymać kasę.Więc nie smęć i nie podkręcaj ludzi nie potrzebnie.
    ReviewUserIcon
    ararara

    19.05.2015 14:02

    Inne

    tak, ja nie dostalem jeszcze
    ReviewUserIcon
    lolip

    19.05.2015 12:03

    Inne

    Hej szukam kogos z wroclawia Najlepiej kobiety do pracy w belgii Smwyjazd w piątek płacą 12_14 euro/h 168 godzin zakwaterowania gratis kontakt na [email protected]
    ReviewUserIcon
    ***

    19.05.2015 11:14

    Inne

    U mnie też już przelew wpłynął.. tak jak mówiłam dokładnie wychodziło 50 zł 81 gr za dzien czekania, platne rowniez weekendy ;) fajnie dostać kase za nic, teraz tylko szukać czegos nowego :)
    ReviewUserIcon
    jaro27

    19.05.2015 11:12

    Inne

    hej ja właśnie teraz otrzymałem przelew od nich i muszę przyznać,że jestem nawet zadowolony bo za 8 dni siedzenia na tyłku dostałem prawie 500zł.Jeszcze tego nie było żeby za nic taką kasę dostać.A ci co jeszcze po nich jadą to jak ktoś dobrze zauważył muszą być jacyś nieogarnięci bo zamiast cieszyć się z kasy za nic to jeszcze marudzą.
    ReviewUserIcon
    abc

    19.05.2015 13:33

    Inne

    to jaka ty miałes podpisaną umowe ze dostales 17 zł?
    ReviewUserIcon
    zenada.

    19.05.2015 11:09

    Inne

    Ja dostalem. 17 zl !!! Czy to sa jakies jaja??
    ReviewUserIcon
    gosc

    19.05.2015 22:38

    Inne

    to gratuluje a w jakim banku masz konto?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    19.05.2015 11:05

    Inne

    tak ja dostalem wlasnie z pol godziny temu
    ReviewUserIcon
    do swietokrzyskie

    18.05.2015 19:06

    Inne

    smieszni sa.... proponuja nam prace a wiekszosc nie ma tego doswiadczenia..
    ReviewUserIcon
    Kicker

    19.05.2015 10:56

    Inne

    Czy jest ktoś kto dostał już kase za dyspozycyjność w kwietniu ??
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    18.05.2015 17:22

    Inne

    Dostalem smsa o prace w Edece za 8.20. Po odliczeniu za nocleg i mozliwe ze jeszcze ubezpieczenie lub nie do tego jedzenie zostaje tyle co kot naplakal a co niektorych pewno stac na to by zarabiac wiecej bo te pieniadze z taka stawka sa gowniane a narobisz sie ze i do tego trzeba miec doswiadczenie na amajzie chyba ze ktos juz ma. Pewno to komisjonowanie przez sluchawki tak mysle. KOniec z Issp Ja sie na papryke zabieram wie ktos cos gdzie mozna do Holadni jechac ??? I kto juz z was za kwiecen dostal wyplate chyba nie wszyscy ??
    ReviewUserIcon
    vgfvghbhjb

    18.05.2015 12:53

    Inne

    dostał ktoś już pasek z wypłaty od lisa za robote w dhl??
    ReviewUserIcon
    oO

    18.05.2015 14:27

    Inne

    Prędko chyba ich nie wyślą. Taką marną kasę w zeszłym tygodniu przelali że skończy się to pewnie jedną wielką awanturą jak pracownicy zobaczą swoje paski.
    ReviewUserIcon
    sciema

    18.05.2015 12:28

    Inne

    To, że w umowie masz do 21 to nie znaczy, że wynagrodzenie nie może wpłynąć 2-3 dni wcześniej. Rusz głową trochę
    ReviewUserIcon
    Pokemon

    18.05.2015 14:14

    Inne

    Niektórzy to niezłe zjeby piszą jakby w sekcie byli ,a pytania są proste -dostaleś kase?,jesteś zadowolony ?, czy płacą uczciwie ,proste pytania i trzeba być niedotleniony żeby nie rozumieć zainteresowania .Jeszcze jedno jakiś nietryb pisze ze jak ludzie dostają pieniądze za nic to mają siedzieć cicho i nie zadawać głupich pytań to już bym mu kur....a nos złamał a nawiasem jeśli ta firma tak długo funkcjonuje to nie sadze zeby to był wałek.
    ReviewUserIcon
    ręce opadają

    18.05.2015 11:46

    Inne

    Przecież macie tam w umowie że do 20 (21?) dnia miesiąca za miesiąc poprzedni.. A którego dzisiaj mamy?
    ReviewUserIcon
    lipton

    18.05.2015 09:21

    Inne

    Bees dostales juz kase za kwiecien ?kiedy wplynal przelew przelew ?
    ReviewUserIcon
    pytanko

    18.05.2015 09:14

    Inne

    iza - 2015-05-15 19:39:57 Odpowiedź na: [pytanko - 2015-05-15 08:02:18]: Jak nie jesteś na umowie taryfowej tylko zwykłej to święta i dodatki nie są płatne i to jest zgodne z prawem. ^^^^ To inna agencja zatrudniająca też POLAKÓW, w TYM SAMYM ZAKŁADZIE (DHL) jest w stanie im dać dodatki za pracę w nocy i zapłacić za dni świąteczne, a ta współpracująca z ISSP już nie może?????????!! Na krótką metę ta agencja będzie parę euro do przodu, ale w dłuższej perspektywie czasu na pewno dużo straci na ciągłym zwalnianiu się i przyjmowaniu nowych pracowników. Sami Niemcy współpracujący z tą agencją pewnie w odpowiednim czasie też wyciągną odpowiednie wnioski i podejmą odpowiednie decyzje w stosunku do niej (raus!) :). A wystarczyłoby dbać o swoich pracowników...
    ReviewUserIcon
    Bees

    18.05.2015 09:06

    Inne

    Wplynela wyplata za siedzenie w domu, niewielka bo niewielka, ale pieniadze za nie robienie niczego:) Ale i tak wiecej z tą firmą wspólnego nie chce miec :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    bolec

    17.05.2015 18:36

    Inne

    Jedno mnie interesuje i prosze o konkretna odpowiedz podpisalem i ISSP umowe potwierdzalem gotowosc choc tak naprawde zalezalo mi na wyjezdzie czekalem tak do 13.05 .kiedy to ok 22.00 dostalem sms-a z podziekowanoem za wspolprace i okreslajacego terminy wyplat na 21.05 i 21.06 zadzwonilem do ISSP i potwierdzono wszystko umowe wypowiedziano nie z mojej winy strajku nie bedzie to i wyjazdu mie bedzie kasa na konto zgodnie z umowa .Pytanie brzmi czy macie wiedze ze mnie chca wyjeb.c jesli tak to dajcie znac bo jesli to walek to musze wiedziec im predzej tym lepiej. Dzieki
    ReviewUserIcon
    prawy

    17.05.2015 20:11

    Inne

    jakbyś czytał dokładnie umowę lub przynajmniej posłuchał to co Ci powiedzieli jak tam dzwoniłeś nie miał byś tak durnego pytanie, bo wyjeb.ć możesz się idąc ulicą, a zapłacą na 100% tak jak było dwa lata temu na strajku. Kasa była na koncie tak jak podali. Więc nie wiem po co piszecie takie bzdury, chyba tylko żeby pisać... oczerniając firmę która daje wam zarobić tak naprawdę za nic!!!
    ReviewUserIcon
    bea

    19.05.2015 13:07

    Inne

    kasa jest na koncie
    ReviewUserIcon
    vv

    17.05.2015 14:35

    Inne

    Jest nadzieja na poprawę. Podobno jedna prawniczka z Berlina obecnie studiuje punkt po punkcie umowe jaką ludzie podpisali z LIS-em. W przyszłym tygodniu ma być jej opinia. Dobrze by było jakby podesłali jej też paski wypłaty za poprzedni miesiąc. O ile je wyślą...
    ReviewUserIcon
    edeka

    17.05.2015 14:00

    Inne

    czyli na ręke wychodzi za miesiąć 600-700 euro lipa tyle to ja mam w polsce
    ReviewUserIcon
    12341234

    17.05.2015 18:33

    Inne

    idz do szkopa i powiedz ze chcesz 3000 euro/m-c to m0ze ci da
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.05.2015 13:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hahhaa

    18.05.2015 13:57

    Inne

    Gdzie ty widziałeś 33 zł za godzinę pracy????? Wstępne kalkulacje wskazują, że dostajemy do ręki równowartość nieco ponad 20 zł na godzinę (dochód do dyspozycji). Weź jeszcze pod uwagę koszty dojazdu do/z Polski, nie mówiąc już o tym, że będąc tutaj trzeba żyć jak cygan z kilkoma obcymi osobami w jednym pokoju i tolerować mniejszą czy większą patologię. Biorąc to wszystko pod uwagę chyba lepiej w Polsce zarabiać parę złotych mniej i nie tracić nerwów daleko od domu.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    23.10.2015 09:26

    Inne

    Witamy, Jeśli chciałby Pan napisać i wyjaśnić niejasności, które pojawiły się na początku naszej współpracy, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected] . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    wiola

    17.05.2015 13:28

    Inne

    dostaliscie smsa? ma ktos info ci co pojechali w czwartek?
    ReviewUserIcon
    wks

    17.05.2015 12:35

    Inne

    Byłeś Nauen-dhl jak wygląda robota ???
    ReviewUserIcon
    ewcia

    17.05.2015 12:33

    Inne

    Witam ja też dostałam sms-a do Edeki.Cv mam przesłać do jutra, ale czy jak wyślę rano to będzie ok.
    ReviewUserIcon
    wks

    17.05.2015 12:30

    Inne

    Wszyscy dostali ☺
    ReviewUserIcon
    edeka

    17.05.2015 12:18

    Inne

    ja dziś dostałem sms na komisjonowanie do Edeki w Borna za 8,20 euro , ktoś jeszcze dostał?
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    17.05.2015 08:17

    Inne

    EWw Z jakiego projektu jedziesz co to za praca ?? :)
    ReviewUserIcon
    smutna

    14.05.2015 09:00

    Inne

    Witajcie Ci którzy tak jak Ja dostali esemesa po 22.00 ale nas wyrolowali,ja już nigdy nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą,ktoś wyżej napisal ze zaplaca mi za siedzenie w domu i co z tego ,teraz czekam tylko na przelew.Pozdrawiam wszystkich tych którzy zostali bez pracy,ale bądzmy dobrej myśli że znajdziemy jakąś pracę.
    ReviewUserIcon
    pukpuk

    15.05.2015 14:48

    Inne

    Sorki ale twoj wpis jest zbyt chamski kim ty jesteś ze wyzywasz ludzi ze sa nikim nie oceniaj ludzi do twojego statu jezeli jestes nikim to nieznaczy że reszta jest taka ja ty ,zero kultury i sloma z butów wychodzi NO COMENT !!! w stosunku do tego czegos kim jestes
    ReviewUserIcon
    dno

    16.05.2015 15:26

    Inne

    Nie, słoma to może wystawać tobie z butów i tobie podobnym. użalacie się że w polsce wszystko po znajomości, że jak sie szefowi postawisz to wylecisz i tak dalej. ciągle przemawia przez was to że każdy działa na własną rękę ,jesteście młodzi to się zjednoczcie i walczcie o swoje.ww pojedynkę cię zwolnią ale jak będziecie zjednoczonym społeczeństwem wymusicie na rządzie , pracodawcach podwyżki. Tak właśnie robią Niemcy. Nie siedzą ze stulonymi uszami tylko walczą z reszto to dotyczy też innych narodowości. tylko Mlodzi Polacy nauczyli się narzekać i nic nie robią w tym kierunku żeby zawalczyć o swój byt. Wyjeżdżajcie jak chcecie ale nie na zasadzie jadę robić za grosze do innego państwa i psujecie walkę o poprawę życia obywatelom innych państw. Pracując w polsce za grosze i w niemczech za grosze talk na prawdę nic nie zmieniasz w swoim życiu bo to są albo polskie albo niemieckie grosze i dalej jesteś wykorzystywany.a co do karier w agencjach to niech mnie tu niektórzy nie rozśmieszają ,Agencja ma zarobić na was a nie wy na niej, w agencji nikogo nie obchodzi twoja kariera , robisz za 8,50 brutto, płacisz 6,50 dziennie za łóżko bo to nawet nie jest pokój , zwracasz koszty przewozu a sama umowa jest tak skonstruowana że to ty masz być na każde zawołanie, masz się bać koordynatora nie wolno ci zachorować bo zaraz ci grożą wywaleniem.Ktoś tu Wychwala edeke,kiedyś tam pracowałem po na początku było nieźle teraz słyszałem że są jakieś normy ale nie wiem, w każdym razie wydawało mi się że jest nieźle aż do paska z wypłata. po miesiącu sie zwinąłem i znając może z 50 słów po niemiecku poszukałem sobie sam pracy , teraz pracuje bezpośrednio u niemca zarabiam 2900 euro brutto mam różne granty dodatkowe. Chcecie zmian to walczcie o swoje zamiast ze swojej pracy utrzymywać agencje i zaniżać stawki o które walczą niemcy.
    ReviewUserIcon
    daro

    16.05.2015 11:09

    Inne

    Witam. Wrocił ktoś z Nauen-DHL,jak wyglada praca ???
    ReviewUserIcon
    Exxxxxx

    17.05.2015 11:35

    Inne

    Dlaczego taka jest rotacja pracowników,wina leży po stronie koordynatorów.Do d...y są , pracownika mają gdzieś.Znam to, przerobiłem to i wiem jacy są koordynatorzy.Szkoda słów na tych pajaców co oni tam wyrabiają.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    23.10.2015 09:34

    Inne

    Witamy, prosimy przesłać swoje zastrzeżenia na temat naszych koordynatorów pod adresem e-mail: [email protected] . W wiadomości należy wpisać imię, nazwisko, projekt na którym się pracowało i sytuacje,które zaniepokoiły. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    xyz

    15.05.2015 23:34

    Inne

    ,,gosc'', Agencja musi mi wypowiedzieć umowę inaczej dalej jestem ich pracownikiem, chyba, że ja zrobię to pierwszy:) Dyspozycyjność potwierdzałem na czas i za każdym razem, mam to w historii zarówno w telefonie jak i u operatora, stąd z dniem dzisiejszym jestem ich pracownikiem przez 45 dni, więc wyegzekwuje od nich wynagrodzenie, prędzej czy później, nie polubownie, to przez Sąd. Mam czas, nie spieszy mi się. Ważne, że adwokat mnie w pełni uspokoił i nie mam się o co martwić, a jest specjalistą od umów, tak więc żyć nie umierać, więcej takich agencji :] Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    xyz

    15.05.2015 17:01

    Inne

    Ania, ja jestem w takiej sytuacji, z tym że ja nie złożyłem wypowiedzenia ani oni mi nie wypowiedzieli stąd czekam do 21 maja za pieniążki za kwiecień. Byłem u radcy prawnego i jeżeli do 21 nie wpłyną pieniążki na konto, trzeba wysłać im wezwanie do zapłaty, jeśli to nie poskutkuje sprawę skierować do Sądu we Wrocławiu właściwego do miejsca siedziby agencji. Pieniądze prędzej czy później dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    gość

    15.05.2015 19:46

    Inne

    heh oni nie muszą Ci wypowiedzieć, pewnie nie odebrałeś telefonu lub nie odpowiedziałeś na sms. Umowa jest zgodnie z zapisem zerwana ze skutkiem natychmiastowym. Na bank mają na to dowód, więc życzę Ci powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Ania z

    15.05.2015 16:08

    Inne

    Ja miałam pecha bo w południe 13 mają złożyłam wypowiedzenie a nagle wieczorem wszystkim innym wypowiedzieli umowy , umowę podpisałam 4 kwietnia , oni mi napisali ze nie dostane wogole kasy za czekanie , ale w umowie nie ma słowa o tym ze za cały okres czekania przepada tylko ze za miesiąc w którym złożyłam wypowiedzenie , był ktoś w takiej samej sytuacji teraz lub rok temu ,
    ReviewUserIcon
    gość

    15.05.2015 19:37

    Inne

    Przecież było mówione i jest na umowie także- jak wypowiadasz umowę to zrzekasz się wypowiedzenia i nie jest napisane, ze za dany miesiąc. Masz pecha.
    ReviewUserIcon
    pytanko

    15.05.2015 08:02

    Inne

    Czy to w ogóle jest zgodne z przepisami niemieckiego prawa pracy, że pracodawca nie płaci pracownikom za nieprzepracowane dni świąteczne?
    ReviewUserIcon
    iza

    15.05.2015 19:39

    Inne

    Jak nie jesteś na umowie taryfowej tylko zwykłej to święta i dodatki nie są płatne i to jest zgodne z prawem.
    ReviewUserIcon
    do ewe

    14.05.2015 21:28

    Inne

    Gdzie jedziesz do jakiego miasta
    ReviewUserIcon
    kukis

    14.05.2015 17:40

    Inne

    Ania - nie wiesz, to sie nie odzywaj. Albo co gorsza - wiesz źle. Oczywiście pieniądze za maj będą w czerwcu. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    14.05.2015 16:45

    Inne

    A jesli chodzi o inna prace np w Niemczech polecam mypolacy.de lub poloniusz albo taka firme jak Randstad. Tu ostatnio byla praca przy rozladunku i zaladunku kontenerow dla mezczyzn. Jesli ktos wie o jakis konkretynych ofertach pisac !!!!
    ReviewUserIcon
    bobi5411

    14.05.2015 23:55

    Inne

    Kontenery nie polecam z tego wzgledu iż jest tam bardzo cieżko a pieniądze nie są rewelacyjne.
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    14.05.2015 16:43

    Inne

    Na dzisiejszy dzien jest nastepujaco: Wypowiedzenie dla tegop zostalo w tych godzinach przeslane podobno z powodu dogadania sie zwiazkowcow z pracodawca i strajku nie bedzie. Ile tu prawdy czytac na stronie Edeki. Wypowiedzenie jest zgodne z umowa. Do 7 dni kazdy otzryma meila z wypowiedzeniem. Jesli ktos refektuje na inna prace z Issp pisac na meila.Pieniadze beda 21 maja i 21 czerwca za maj. Dziekujemy za wspolprace.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.