opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11142)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11142)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 96
    • 97
    • 98
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    gosc

    27.05.2015 11:11

    Inne

    jest ktos na tym projekcie juz bo my mamy jechac jutro
    ReviewUserIcon
    Lola

    27.05.2015 13:42

    Inne

    A gdzie mieszkacie?
    ReviewUserIcon
    gosc

    27.05.2015 11:08

    Inne

    jestem na projekcie koło Lipska w Rosmanie od wtorku praca niby ok ale pracujemy tylko po 6 godzin warunki mieszkaniowe jak bym mieszkał w stodole to są niemieckie standardy na 1 łazienkę i 1 kuchnie przypada minimum 9 osob a wszyscy maja ta sama zmiane nie polecam tylko ta kara mnie tu trzymie
    ReviewUserIcon
    gosc

    27.05.2015 20:38

    Inne

    mam pytanko ten twój kumpel nie miał problemu żeby wyjechać razem z dziewczyną??
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 18:58

    Inne

    Witamy, dziękuje i zachęcamy do dalszej współpracy z nami. Pozdrawiamy ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    gosc

    27.05.2015 11:08

    Inne

    jestem na projekcie koło Lipska w Rosmanie od wtorku praca niby ok ale pracujemy tylko po 6 godzin warunki mieszkaniowe jak bym mieszkał w stodole to są niemieckie standardy na 1 łazienkę i 1 kuchnie przypada minimum 9 osob a wszyscy maja ta sama zmiane nie polecam tylko ta kara mnie tu trzymie
    ReviewUserIcon
    Tomek15

    26.05.2015 20:39

    Inne

    Napisze tak, pracowałem w DHL w Nauen przez krótki okres czasu i zwolniłem się sam z powodów osobistych. Warunki nie takie złe, mieszkaliśmy na wiosce. Pokoje z salonem, kuchnią i łazienką na około 9 osób. Koordynatorzy spoko ludzie, ogólnie atmosfera dobra. Praca po 6 do 6,5 godzin, na 2 zmiany i nocki.Podobało mi się wszystko za wyjątkiem tego że ludzie którzy pracowali dłużej narzekali na wypłaty za które odpowiedzialna jest firma-podwykonawca DHL czyli LIS. Oszukuje ludzi na kasie jak tylko się da. Ja zerwałem umowę po 2 tygodniach i muszę zapłacić za tłumaczenie dokumentów i dojazd tzw. karę w wysokości 500 zł. Plus ubranie robocze 50 euro. Gdyby nie to że miałem powody osobiste i ta niepewność pracy tam, oraz małe zarobki bo ponad 600 euro to bym został.
    ReviewUserIcon
    ha

    27.05.2015 16:02

    Inne

    To po co w ogóle jechać jak jest niepewność pracy i małe zarobki?
    ReviewUserIcon
    Adrian

    26.05.2015 16:41

    Inne

    Kto jedzie do lipska do rosmanna w czwartek??
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    26.05.2015 12:31

    Inne

    ^^ Ta firma jest w ogóle wypłacalna czy sobie w .... pogrywa?
    ReviewUserIcon
    iiii

    26.05.2015 11:35

    Inne

    ...ja nie dostałem, i juz wystosowałem wezwanie do zapłaty, lecz pozew będę składał sam.
    ReviewUserIcon
    Monia

    25.05.2015 19:09

    Inne

    Ja jadę w środę do Lipska ;)
    ReviewUserIcon
    wojtas

    25.05.2015 14:42

    Inne

    kto jedzie w srode 27 maja do lipska z issp do rossmana?
    ReviewUserIcon
    bogna

    24.05.2015 17:16

    Inne

    W czwartek byłam podpisać umowę w biurze na Klingel, jadę już 3 raz z tej firmy na ten projekt i też z innej bym nie pojechala. Jak byłam w biurze to jakiś gostek awanturował się, że kasy nie dostał za strajk, a okazało się, że komornik za alimenty zabrał. I taki je... pewnie potem opisze, że go oszukano itp., a może warto alimenty zacząć płacić, firma nic nie ma do zajęć komorniczych. Albo pojedź na projekt na niemiecką umowę to Ci nie zabierze. I potem tacy ludzie tu smarują albo tacy co za kradzież wylecą w Niemczech, bo takie przypadki też widziałam i tak jak ktoś wyżej napisał, to co piszą i wjaki sposób piszą to świadczy o tym, że te osoby mają coś pod sufitem.
    ReviewUserIcon
    lol

    24.05.2015 11:40

    Inne

    Po tych wszystkich komentarzach jeszcze są chętni do wyjazdu. Nie wierzę. :))))
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 19:28

    Inne

    Witamy, jeśli zdarzyła się taka sytuacja prosimy o szczegółowe informacje na nasz adres e-mail: [email protected]. Pozdrawiamy ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 19:31

    Inne

    Witamy, dziękujemy za pozytywną opinie. Zapraszany na kolejne organizowane przez nas projekty. Pozdrawiamy ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    BTM

    23.05.2015 23:58

    Inne

    kto jedzie w poniedziałek na Hammera do Bedburgu
    ReviewUserIcon
    Damian

    22.05.2015 22:46

    Inne

    żądajcie od tej pseudo agencji RMUA bo jeden znajomy dostał 1900 a drugi 1710 za taki sam okres i takie samo stanowisko. a Ci wszyscy, którzy dostali śmieszne 17 zł, piszcie wezwania do zapłaty, a jak nic nie da to do Sądu pozew. zapłacicie 30 zł, a Sąd od razu wyda nakaz zapłaty wynagrodzenia, byłem u prawnika ze związków zawodowych i w razie co nieodpłatnie będzie nas reprezentował. Nie mozna im odpuszczać, bo czują się bezkarnie i robią ludzi bezczelnie w ch...
    ReviewUserIcon
    nie polecam

    22.05.2015 13:55

    Inne

    Dziadowskie pieniądze,kiepskie warunki zakwaterowania,dużo patologii. Jak ktoś chce jechać do pracy do Niemiec to niech nauczy się trochę niemieckiego i wybierze innego pośrednika.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 19:43

    Inne

    Witamy, prosimy o bardziej szczegółowe informacje. Zależy nam na dobrej opinii dlatego chcielibyśmy wyjaśnić poruszone tematy. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected] . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    zeegos

    22.05.2015 02:10

    Inne

    Pieniążki na konto za dyspozycyjność wpłyneły:) Jedyne co robiłem to odpisywałem na smsy, a później odbierałem od nich telefony.Jedyne minusy to że telefonu wyciszyć nie mogłem, i nie powinieniem;) pić alkoholu. Ciekaw jestem ile osób pracowało gdzie indziej i odpisywali na te ich smsy, nie mając zamiaru nigdzie jechac:D
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.05.2015 22:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    22.05.2015 19:01

    Inne

    Na pewno mają większą inteligencję niż Ty. To co piszesz świadczy o tym. Tylko pogratulować. Nie rozumiem co chcecie od tych Pani. Dostałem wczoraj kasę za free za strajk. Nic nie robiłem tylko potwierdzałem dyspozycyjność. Panie często dzwoniły i były bardzo miłe. Kolega też dostał 17 zł, ale nie wierzył w tą kase i olał, przestał odbierać tel, i dostał kasę tylko ze składek zusowskich. Więc Ty pewnie to samo zrobiłeś, a teraz masz pretensje do całego świata i najlepiej się na osobach z biura odgryźć, które są niczego winne. Gratuluję.
    ReviewUserIcon
    jełop

    21.05.2015 21:12

    Inne

    Jakbyś nie miał problemów z podjęciem normalnej pracy to byś ją miał a nie liczył na jałmużnę! Ogarnij się i znajdź sobie wreszcie pracę. No chyba, że masz 2 lewe ręce i nie masz żadnych kwalifikacji. Według mnie to i tak dostałeś o 17 złotych za dużo.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.05.2015 20:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kasia

    22.05.2015 19:03

    Inne

    O czym Ty piszesz???? Przecież firma zatrudnia na umowę o pracę. Na strajk były odprowadzane składki, bo normalnie z lekarza korzystałam. Po co takie bzdury pisać?????
    ReviewUserIcon
    Do jełop

    21.05.2015 19:57

    Inne

    Jełopie, twój nick pasuje do ciebie idealnie. Może dla ciebie twój czas nie ma żadnej wartości, ale ludzie którzy przez miesiąc byli w gotowości i czekali pod telefonem mają dostać za to pieniądze zagwarantowane w umowie.
    ReviewUserIcon
    jełop

    21.05.2015 19:51

    Inne

    Dostałeś 17 złotych za nic i jeszcze się nie podoba? Może wreszcie zabrał byś się za normalną robotę a nie marudził na forum?!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    gosc

    21.05.2015 18:31

    Inne

    WITAM JA DOSTAŁAM I NIE TYLKO JA 457 EURO DZIWNE ZE KAZDY INACZEJ A BYŁAM CAŁY CZAS DOSTĘPNA
    ReviewUserIcon
    west

    21.05.2015 16:25

    Inne

    Czy ktos nie dostal jeszcze pieniedzy za kwiecien?bo czekam i czekam
    ReviewUserIcon
    ŁodziaK

    26.05.2015 10:42

    Inne

    Otrzymałem kase za strajk Niemcy wiec jest ok
    ReviewUserIcon
    grażka

    26.05.2015 20:45

    Inne

    ja też dostałam pieniądze, pewnie nie dotrzymałeś warunków. Życzę powodzenia w pozwie, tylko koszty poniesiesz. Nie rozumiem takich ludzi. Jak był wyjazd na strajk to chyba dwie albo 3 osoby się nie stawiły, jedną spotkałam w biurze jak się kłóciła o kasę. Nie przyjść na wyjazd, nie odbierać telefonów nie potwierdzać dyspo- ludzie za co chcecie kasę??? Warunek był jasny 30 minut na potwierdzenie i za to wszyscy dostawali kasę za free. Pamiętaj, że przy pozwie musisz udowodnić kontakt ze strony firmy i pół godziny że dochowałeś za każdym razem. Dwa lata temu ta sama sytuacja była. Ludzie chcieli naciągnąć firmę przez pozwy, ze kasa im się należy, a nawet ani razu dyspo nie potwierdzili. Dwa lata temu też brałam w tym udział i też kasę bez problemu dostałam, tylko wtedy był wyjazd i praca ponad 1,5 miesiąca. Ludzie myśleli, że nie będzie wyjazdu i kasę dostaną. Nie stawilo się paru na wyjazd a potem też tutaj wypisywali
    ReviewUserIcon
    qqqqqqq

    21.05.2015 14:27

    Inne

    jak mogłes dostać za prawie miesiac pracy 280 euro. chyba podpisywałes jakąś umowę, wiec jak cie wychujali ze tak napisze to się bij o swoje, nie zyjemy w sredniowieczu, a nie bedziesz na forum się żalił ze cie oszukali. Człowieku są sądy, adwokaci, jeśli o tym nie wiesz, będą cię dymać całe zycie i bedzie to wyłącznie twoja wina.
    ReviewUserIcon
    gogus

    21.05.2015 14:04

    Inne

    (projekt Bedburg)Za 20 dni pracy dostałem wypłatę w wysokości 280 euro, ostrzegam wszystkich przed firmą issp i lps, oszuści (usunięte przez administratora) mobbing w pracy(straszenie, zastraszanie), wurzucają pod byle pretekstem z dnia na dzień jak śmiecia, na mieszkaniu 75m2 9 osób(to są standardy niemieckie?), koordynator Krz. i jego podejście do pracownika poniżej krytyki, nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.NEGATYW
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 19:54

    Inne

    Witamy, zostały poruszone ważne kwestie, zależy nam aby informacje o pracy naszych koordynatorów i warunkach mieszkalnych były od razu przekazywane do nas. Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected] . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    puls

    21.05.2015 12:37

    Inne

    spokojnie, kase wam przeslą, jak nie teraz to później z odsetkami. Piszcie im wezwania do zapłaty, a jak nie to Sąd. Byłem u adwokata ze związków zawodowych i kasa do 21 ma byc, jak prześlą za mało kasy, żądajcie RMUA.
    ReviewUserIcon
    edeka

    21.05.2015 11:34

    Inne

    ja dostałem dzisiaj za cały kwiecień 2100zł
    ReviewUserIcon
    edeka

    21.05.2015 12:15

    Inne

    inteligo
    ReviewUserIcon
    Adam

    21.05.2015 12:31

    Inne

    A czy jesteś w stanie przysłać mi na maila potwierdzenie że dostałes na konto bede wtedy przekonany że ktoś z administracji issp tego nie wysyła i że tez dostane kase
    ReviewUserIcon
    edeka

    21.05.2015 11:34

    Inne

    ja dostałem dzisiaj za cały kwiecień 2100zł
    ReviewUserIcon
    jojo

    21.05.2015 11:25

    Inne

    Ktoś nie dostał jeszcze pieniędzy na konto za dyspozycyjność za kwiecień? Bo dalej nie mam, jutro do nich bede dzwonił...
    ReviewUserIcon
    gosc

    21.05.2015 11:16

    Inne

    Witam czy orientuje sie ktos moze czy do tej pracy przy pakowaniu odziezy do Niemiec zatrudniaja rowniez mezczyzn czy tylko kobiety ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.05.2015 08:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ISSP

    23.10.2015 08:58

    Inne

    Witamy, jeśli miało miejsce niedopełnienia warunków umowy prosimy o szybkie zgłaszanie takich informacji do nas. Pozwoli nam to na reakcję, wyjaśnienie i uniknięcie podobnych sytuacji w przyszłości. Nasz adres e-mail: [email protected] .Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    bolesław

    20.05.2015 21:29

    Inne

    komuś wypłacili 17,77 zł za oczekiwanie od 1.04??
    ReviewUserIcon
    kalyy

    20.05.2015 23:05

    Inne

    mi wyplacili 17 zeta, nie wiem skad oni to wzieli buhahahah jutro do nich dzwonie
    ReviewUserIcon
    sciema

    20.05.2015 18:36

    Inne

    Ja też jestem na postoju od 1.04. Kasy dalej nie ma, czuję,że nas wydymają
    ReviewUserIcon
    jola

    20.05.2015 20:21

    Inne

    My byliśmy w czwórke na oczekiwaniu i każden dostał kasiorkę, i to za nic :-) Może masz coś z kontem? Teraz chcemy się dostać na jakiś stały projekt, ale dużo osób czeka w kolejce.
    ReviewUserIcon
    sciema

    20.05.2015 20:55

    Inne

    Nie mam nic z kontem. Też byłaś od 1 kwietnia na oczekiwaniu w drmoul? Nie tylko ja nie dostałem kasy
    ReviewUserIcon
    edek

    20.05.2015 18:23

    Inne

    mi wysłali sms i email 13.05 i 14.05 wypowiedzenie z dniem 13.05 a na postojowym jestem od 01.04 kasy na koncie jeszcze nie ma.trzeba czekać do jutra niestety.
    ReviewUserIcon
    kris

    20.05.2015 16:22

    Inne

    Mi powiedzieli 5 maja że nie moga się ze mną skontaktować,powiedziałem że zepsół mi się telefon,byłem w kontakcie poprzez internet
    ReviewUserIcon
    gość

    20.05.2015 20:23

    Inne

    Zgodnie z umową musisz być pod telefonem. Przez internet do Ciebie się nie dodzwonią. Żałuj, bo kaska fajna wpłynęła :-)))))
    ReviewUserIcon
    kris

    20.05.2015 16:21

    Inne

    Pieniądze otszymałałeś,
    ReviewUserIcon
    kris

    20.05.2015 16:09

    Inne

    Dzwonił ktoś może w sprawie postojowego,ja pracowałem od 01.04,moze jest ktoś z kim zerwali umowe,czy przysyłają jakies wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    poiu

    20.05.2015 16:15

    Inne

    Mi przyslali wypowiedzenie umowy smsem , mailem i pocztą na papierze.
    ReviewUserIcon
    ararara

    20.05.2015 15:14

    Inne

    Nie tylko ty, ja też nie dostałem.
    ReviewUserIcon
    edeka

    20.05.2015 15:08

    Inne

    a ja jeszcze nie dostałem kasy za kwiecień za dyspozyjność
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.05.2015 13:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    śmiech na sali

    21.05.2015 12:46

    Inne

    Za równowartość 4 tys. zł można się jeszcze TROCHĘ poświęcić i tolerować do pewnego stopnia niewygody. Oczywiście nie znaczy to, że powinno się chociaż na chwilę rezygnować z patrzenia na ręce swojemu pracodawcy i upominania się o swoje. Jak widzę natomiast baranów co za około 700 euro do ręki gotowi są bezkrytycznie tyrać w dzień i w nocy z uśmiechem na twarzy i językiem wywieszonym do pasa, wchodzić w cztery litery wszystkim żeby tylko zachować swoją "pracę życia" to zbiera się u mnie na odruchy wymiotne. Najwyraźniej dla wielu rodaków przebywających w Niemczech honor NIC nie znaczy, a szczytem ambicji jest samo posiadanie jakiejkolwiek pracy. Jak tacy pociągną tanią namiastkę browara z plastikowej butelki to dopiero muszą czuć się panami życia i świata. :)
    ReviewUserIcon
    ISSP

    23.10.2015 08:38

    Inne

    Witamy, cieszymy się z tej pozytywnej opinii i zadowolenia ze współpracy z nami. Zapraszamy na inne projekty. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Prawdziwy

    20.05.2015 11:04

    Inne

    ja mam konto w deutche banku i nadal cicho :) ale mamy dopiero 20:)

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.