opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11142)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11142)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 95
    • 96
    • 97
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    13.06.2015 13:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 16:58

    Inne

    Witamy, jakiekolwiek uwagi o koordynatorach na wyjazdach zagranicznych prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]. W wiadomości należy podać imię, nazwisko, projekt na którym się pracowało i sytuacje, które zaniepokoiły . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    czy warto

    13.06.2015 12:37

    Inne

    wiem co pisze,to moja opinia nikogo do niczego nie zmuszam ani nie narzucam,sama praca w sobie super ale zarobki kiepskie,"gość" nie siedze tu bo ,trzeba iść do przodu...Powodzenia
    ReviewUserIcon
    benek

    12.06.2015 18:47

    Inne

    widzialem komentarze o rossmann, obi i edeka. Musze przeszukac forum i wpisy na wczesniejszych stronach.
    ReviewUserIcon
    benek

    12.06.2015 13:20

    Inne

    To wez napisz cos wiecej, co wiesz. Tutaj ku przestrodze badz na maila mojego: [email protected] Bo jakby co to mam jeszcze czas zeby zrezygnowac!
    ReviewUserIcon
    :)

    12.06.2015 18:40

    Inne

    Poczytaj sobie uważnie komentarze na forum i podejmij SAM decyzję czy jechać czy nie jechać.
    ReviewUserIcon
    benek

    12.06.2015 07:54

    Inne

    Jeszcze nie pracuje. Zaczynam w poniedzialek na magazynie dhl kolo Berlina. Sa TRZY zmiany ale jak cie przypisza do jednej zmiany to robi sie ciagiem na jednej zmianie. Mi przypadla zmiana 6:00 do 13:00.
    ReviewUserIcon
    :)

    12.06.2015 07:59

    Inne

    Tak ci powiedzieli? haahaa to porozmawiaj z tymi którzy już pracowli na projekcie DHL :) pod Berlinem. :)
    ReviewUserIcon
    czy warto

    11.06.2015 19:16

    Inne

    Jeżeli ktoś chce zarobić około 500,600 za miesiąc euro i miszkać w 10 osób na 3 pokojowym mieszkaniu to firma dla niego,jeżeli liczysz na coś więcej to nic z tego... Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    darson51

    16.06.2015 21:21

    Inne

    znalazłem to samo ogłoszenie, daj znać czy warto jechać jako operator wózka widłowego? mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 17:03

    Inne

    Witamy, wspaniale, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami. Zapraszamy na kolejne nasze projekty. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.06.2015 21:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    czy warto

    13.06.2015 12:42

    Inne

    ZGADZAM SIĘ Z CAŁĄ WYPOWIEDZIĄ
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 17:08

    Inne

    Witamy, zależy nam na wyjaśnieniu poruszonych tematów, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    edeka

    10.06.2015 15:16

    Inne

    Jedzie ktoś w niedziele do niemczech do DHL jakaś miejscowość na S... ale zapomniałem nazwy może ktoś tam pracował mi powiedziała 9,50 euro i że 6 euro za dobe i pokoje 2 i 4 osobowe
    ReviewUserIcon
    hmmmmm

    11.06.2015 07:09

    Inne

    Na pewno 9,5 na godzinę a nie 8,5???
    ReviewUserIcon
    benek

    11.06.2015 15:04

    Inne

    czesc, ja jade do dhl w niedziele z wroclawia. Transport busem na ich koszt. Miejscowosc nazywa sie Stahnsdorf. Kolo Berlina, nawet blizej jest do Potsdam. Odezwij sie na priva. Moj mail to [email protected] 9,5 eur brutto i 6 eur za mieszkanie. Do magazynu ponoc 5 min drogi pieszo. Dziennie robi sie 6,5 godziny. Od pon do soboty.
    ReviewUserIcon
    rok

    09.06.2015 00:25

    Inne

    Pytanko. Jak mogę zmusić ISSP aby wykreśliła moje dane ze swojej bazy.Wysyłam do nich już trzeci list i dalej figuruję w bazie. Co oni tam danymi handlują ?
    ReviewUserIcon
    Adela

    08.06.2015 17:42

    Inne

    Ma ktos moze numer do ich kadr ?? bo dzwonie na ten (usunięte przez administratora)i jak typ wgl odbiera a innego nie moge znalesc Dzieki z gory
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 17:26

    Inne

    Witamy, telefon kontaktowy do naszej siedziby do znalezienia na naszej stronie internetowej - http://issp.pl/kontakt1.html. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    diana

    04.06.2015 21:30

    Inne

    Jutro pewnie mają zamknięte "długi weekend" więc lepiej odpuść
    ReviewUserIcon
    Paj

    04.06.2015 20:41

    Inne

    Po jak dlugim czasie ISSP sie do Was odzywal? Aplikowalem ponad tydzien temu i cisza... Zastanawiam sie czy nie przejechac sie jutro do nich. Warto?
    ReviewUserIcon
    xxxxx

    04.06.2015 17:11

    Inne

    ponad 800e
    ReviewUserIcon
    chtry słoik

    04.06.2015 19:00

    Inne

    Na osobę czy na brygadę?
    ReviewUserIcon
    chtry słoik

    02.06.2015 20:40

    Inne

    ale ryżu uncle bensa czy jakiegoś ukraińskiego? a tak poważnie, to dostajecie chociaż z 600 EUR do ręki?
    ReviewUserIcon
    chtry słoik

    02.06.2015 20:40

    Inne

    ale ryżu uncle bensa czy jakiegoś ukraińskiego? a tak poważnie, to dostajecie chociaż z 600 EUR do ręki?
    ReviewUserIcon
    marta

    02.06.2015 13:02

    Inne

    na miske ryżu
    ReviewUserIcon
    chtry słoik

    31.05.2015 21:49

    Inne

    Ile wyciągacie miesięcznie NA RĘKĘ w tym Rossmannie?
    ReviewUserIcon
    kriss

    31.05.2015 20:15

    Inne

    Helo, też dostałem w piątek kasę za strajk. Wypłacili 3 tygodnie wcześniej i wszystko się zgadza. Super! Nic nie robiłem i kasę dostałem i to nie małą. Nie wiecie czy są jakieś oferty na wyjazd, bo chętnie bym z nimi gdzieś pojechał. Rzadko taka firma się trafia
    ReviewUserIcon
    ja0909

    31.05.2015 10:23

    Inne

    Czytam te komenty i czytam i nie wierzę po prostu. Skąd w ludziach tyle jadu. Kasa za cały postój się zgadza, teraz jestem na rosmanie i wszystko jest super, mieszkania, dojazd tak jak w poprzednim roku. Wszystkie negatywne komentarze piszą osoby, które wyleciały za picie, burdy, kradzieże itp. Potem wszystko zwalają na koordynatora albo co gorsza na agencję. Pozdro z Halle :)
    ReviewUserIcon
    kwiatuszek

    31.05.2015 07:09

    Inne

    ^^ Czyżby ten komentarz pisała właśnie jedna z tych dziewczyn z agencji?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    poiu

    30.05.2015 22:30

    Inne

    Jak Ja jestem szczesliwa osoba ze nie musial pracowac z takimi idiotami co tu sie produkuja.Firma przelala Mi za caly postoj kase jest ok.Ale masa (usunięte przez administratora) wypisuje glupoty.Ludzie uwierzcie wystarczylo odpisywac emaila zeby nawet nie ponosic kosztow smsa i bylo i jest ok.Mialem pierwszy raz do czynienia z ta agencja i uwazam ze zachowali sie ok.A dziewczynom z agencji naleza sie kwiaty.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 17:54

    Inne

    Witamy, miło nam to czytać, liczymy na dalszą współpracę przy naszych projektach. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    nana79

    30.05.2015 18:29

    Inne

    ja tez dostałam 208 euro a ty?meg
    ReviewUserIcon
    poiu

    30.05.2015 16:58

    Inne

    Wczoraj 29.05. wplynely pieniazki co do zlotowki za 13 dni maja postojowego za strajk w Edece.
    ReviewUserIcon
    gosc

    30.05.2015 13:34

    Inne

    Generalnie płacą . Kiepsko bo kiepsko, ale płacą . Za to podejście do człowieka jest poniżej krytyki. Np. W Eisenach jest koordynatorem niejaki Adam Dworaczek, facet jest kompletnie niezainteresowany ani pomocą ani rozmową , Jeśli zdarzy ci się jakaś poważniejsza choroba nie masz co na niego liczyć kombinuj sam albo licz że ci się polepszy, na grafiku masz wolne zaplanujesz coś sobie ,nic z tego bóg adam potrafi ci powiedzieć że za pół godziny masz być w pracy a jak odmówisz to już jesteś na czarnej liście do powrotu.Będziesz chciał uzyskać jakieś informacje nigdy nie ma czasu, jedyne co go obchodzi to to żebyś był na każde jego zawołanie, Zdarzy ci się jakiś problem życiowy nie licz na pomoc, masz problem z lokatorem nie licz na pomoc. Właściwie najlepszą opcją jest liczyć na siebie i to że nic się nie wydarzy co zaś do gadek że dla najlepszych będzie możliwość przedłużenia umowy , to lipa , firma potrzebuje tylko ludzi w określonym czasie wzmożonych zamówień potem z dnia na dzień odsyłają do domu.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 18:18

    Inne

    Witamy, umowa zawiera wszystkie informacje o stawkach, podpisując dokument pracownik zgadza się na wymienione w niej kwoty. Jeśli są jakiekolwiek zastrzeżenia do pracy naszych koordynatorów prosimy, aby takie informacje trafiały do nas jak najszybciej. Nasz adres e-mail: [email protected]. Pozdrawiamy ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.05.2015 13:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 18:24

    Inne

    Witamy, prosimy o wiadomość dotyczącą niezgodności, jakie wystąpiły podczas wyjazdy oraz opinie o koordynatorach na nasz adres e-mail: [email protected]. Pozdrawiamy ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    nana79

    30.05.2015 12:28

    Inne

    dostaliscie juz pieniadze za maj
    ReviewUserIcon
    smartscart

    29.05.2015 20:37

    Inne

    dobra co jest grane, bo tylko nie na temat potraficie odpisywać. chodzi mi o konkrety ile na godzine?po ile godzin praca?jak z przerwą i ile zmian? jaka ta praca ciężka czy skomplikowana?? ile osób na kuchnię jakie to mieszkania? ile osób na łazienkę,ile km do pracy i co z tymi karami? ktoś kompetentny mógłby odpisać co jest grane, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    nick

    29.05.2015 20:33

    Inne

    czytając te kommenty chyba nie pojadę odechciało mi się
    ReviewUserIcon
    wiolka

    09.06.2015 20:48

    Inne

    ale głupoty pitolisz...jeszcze nigdy nie miałam problemu z wypłata ( jestem już drugi raz na projekcie Klingel), zawsze wszystko się zgadza i premie też dopłacają. Z dodzwonieniem się do biura po dokumenty też nigdy nie było problemu.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 17:36

    Inne

    Witamy, Jeżeli wydarzyło się cokolwiek wbrew podpisanej umowy proszę o tym nas poinformować. Nasz adres e-mail: [email protected]. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    hanka 12

    29.05.2015 20:23

    Inne

    a ile ludzi tam pracuje jakie są mieszkania ilu jeszcze potrzebuja?
    ReviewUserIcon
    nana79

    29.05.2015 20:20

    Inne

    dowiem sie w koncu prawdy jak tam jest? w poniedziałek mam jechac i niewiem co mam zrobic
    ReviewUserIcon
    monika

    26.10.2015 15:08

    Inne

    pieniadze na czas ? ja juz czekam tydzien i caly czas ida i dojsc nie moga..
    ReviewUserIcon
    ISSP

    27.10.2015 09:46

    Inne

    Witamy, jeśli są opóźnienia z wynagrodzeniem, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem e-mail: [email protected] . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    gosc

    29.05.2015 18:54

    Inne

    Więc jeżeli nie masz doświadczenia w tej branży to daj sobie spokój bo wylecisz po tygodniu dwóch a byli tacy co przyjechali i wywalili ich po 3 godzinach pracy bo stwierdzili że się nie nadają . Domki ciasne 4 osoby nawet niema gdzie się rozpakować tragedia wracam do polski ....
    ReviewUserIcon
    noc

    01.06.2015 16:39

    Inne

    Prawda jest taka ze (usunięte przez administratora) wiesz i (usunięte przez administratora) widziałe/aś widać juz to po pierwszym zdaniu. Na bhk3 czyli na dole czepiaja sie błedów..a nie jakiejś wymyślonej liczby klikow przez ciebie. Przez takich ludzi jak ty robi się zamęt, widać to po twoich wypowiedziach.
    ReviewUserIcon
    Pola

    28.06.2015 10:36

    Inne

    co za bzdury piszesz droga koleżanko. Byłam, pracowałam w tym Rossmannie i nikt nikogo za wyższą normę z pracy nie wyrzucał. Za niższą dają czas na poprawę a jak tego nie zrobisz to wtedy dopiero dziękują za współpracę. jeśli ktoś notorycznie nie ma normy bądź robi błędy to niech się nie dziwi że go nie chcą.
    ReviewUserIcon
    nana79

    29.05.2015 11:38

    Inne

    co z tym rossmannem jest tam ktos wogóle dowiem sie prawdy ?
    ReviewUserIcon
    monia

    29.05.2015 19:02

    Inne

    i tu też niezła ściema, hehe paranoja.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 18:33

    Inne

    Witamy, wszystkie zastrzeżenia i uwagi dotyczące zakwaterowania a przede wszystkim pracy naszych koordynatorów prosimy kierować pod adres e-mail: [email protected] . Pozdrawiamy ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    gosc

    28.05.2015 23:09

    Inne

    Jak już wrócisz zaczyna się wesoło - dostajesz pisemko z windykacji, że masz zapłacić karę za zerwanie umowy - takie 1000zł i straszą, że jak nie to sprawę oddają do sądu i wpisują cię do rejestru dłużników. Kto chce przeżyć takie atrakcje niech z nimi jedzie, resztę przestrzegam!!!! Trzymajcie się od nich z daleka, jak nie chcecie problemów.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    23.10.2015 10:03

    Inne

    Witamy, na umowie rekrutacyjnej są wyszczególnione koszty rekrutacyjne, które Pracownik powinien zwrócić po niewywiązaniu się z warunków umowy. Odwołania na pismo windykacyjne, prosimy wysyłać na adres mailowy w nim podany. Pozdrawiamy ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    gosc

    28.05.2015 20:21

    Inne

    Ja już wyjechałem i wróciłem , żałuje tylko straconych pieniędzy na wyjazd. nic mi nie zapłacili za 4 dni pracy, zero skrupułów wobec ludzi , ludzie nie dajcie sie zwieść ze jest tam praca a juz napewno ze sa tam normalni ludzie
    ReviewUserIcon
    op

    28.05.2015 20:28

    Inne

    Nie upominają się o jakieś pieniądze (ich śmieszna kara)?
    ReviewUserIcon
    ISSP

    22.10.2015 18:44

    Inne

    Witamy, w celu wyjaśnienia sytuacji, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected]. Pozdrawiamy ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    klll

    28.05.2015 20:08

    Inne

    Jakie znowu kary?! Agencja pracy nie ma prawa ściągać żadnych kar za zwolnienie się z pracy! Jedyną karą może być odmowa zwrotu (zawyżonej) kaucji za ubranie robocze. Poza tym okresy wypowiedzenia, które wpisują w umowy biorą chyba z sufitu. W momencie gdy zażądają od was jakichkolwiek pieniędzy od razu idźcie do kogoś kto zajmuje się prawem pracy. Zapłacicie grosze (albo nic) i będziecie spać spokojnie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.05.2015 19:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gosc

    28.05.2015 20:38

    Inne

    zgadzam sie całkowicie ten rossmann to lipa a projekt w pearlu juz nie istnieje wyparła ich znacznie lepsza i tańsz w utrzymaniu dla niemców firma harpun a tak nawiasem to issp jest na wypowiedzeniu ciekawe na co teraz zmienią nazwę
    ReviewUserIcon
    monia

    29.05.2015 19:00

    Inne

    Co za głupoty. Rossmann zaczął się w tym tygodniu, pracujemy na górze przy skrzynkach. Praca tak lajtowa że spać można, jakie normy???? Nikogo nie wywalili, dopiero od dwóch dni pracujemy. Są 3 stałe zmiany pracy od 6-14,14-22-22-6. Nocki więcej płatne. Po co piszecie takie głupoty????
    ReviewUserIcon
    damiano

    28.05.2015 10:45

    Inne

    W Rossmannie są stałe godziny pracy, koło 7,5 dziennie. Co za idioci...
    ReviewUserIcon
    gosc

    28.05.2015 11:47

    Inne

    tzn ? czemu idici nie ma godzin czy co?
    ReviewUserIcon
    kujaw

    27.05.2015 19:02

    Inne

    odnosnie Rossmana prosiLbym o jakieś konkrety dlaczego az tak zle tam jest??
    ReviewUserIcon
    gosc

    27.05.2015 15:53

    Inne

    czy wyjechał ktoś na jakiś projekt lub wyjedzie razem z chłopakiem, dziewczyną jako para bo nie wiem czy jest sens dzwonić do agencji jeśli nie maja wyjazdów w parach.
    ReviewUserIcon
    pytam

    27.05.2015 15:51

    Inne

    czyli w Lispku też lipa (kasa i zakwaterowanie) czy są w ogóle jakieś projekty na które warto jechać do Niemiec przez ISSP? Mam na myśl takie, na których da się zarobić MINIMUM 800 euro NA RĘKĘ miesięcznie?

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.