opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11142)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11142)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 99
    • 100
    • 101
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    daro

    13.05.2015 15:05

    Inne

    A do jakiej miejscowosci jedziecie w czwartek ???
    ReviewUserIcon
    wks

    13.05.2015 15:02

    Inne

    W czwartek jedziemy w 18 osób busami z Wrocławia :)
    ReviewUserIcon
    ile euro

    13.05.2015 12:25

    Inne

    Ciekawe jaka wypłata będzie za te harówę w dhl-u bo ponoć już niektórzy dostali wypłaty.
    ReviewUserIcon
    tomek

    13.05.2015 10:37

    Inne

    Na rok pani powiedziala
    ReviewUserIcon
    karolina

    13.05.2015 07:52

    Inne

    Kto jeszcze sie wybiera? Tomek mowilaa ci na jaki czas ta praca tam
    ReviewUserIcon
    tomek

    12.05.2015 22:35

    Inne

    Jade ich transportem z wroclawia jeśli o to chodzi, a skad jjestes?
    ReviewUserIcon
    Daro

    13.05.2015 15:08

    Inne

    Tomasz a mowiła do jakiej miejscowosci jedziemy ???
    ReviewUserIcon
    do tomek

    12.05.2015 21:25

    Inne

    i jedziesz sam czy z kims?
    ReviewUserIcon
    tomek

    12.05.2015 21:20

    Inne

    W drmoul
    ReviewUserIcon
    do tomek

    12.05.2015 20:53

    Inne

    oo a gdzie byłes na wczesniejszym postojowym?
    ReviewUserIcon
    tomek

    12.05.2015 20:38

    Inne

    ja jade w czwartek na edeke o 4 rano z wroclawia...
    ReviewUserIcon
    Liz

    12.05.2015 19:05

    Inne

    Czy ktoś byłby tak miły i napisał do się robi w Dortmundzie na projekcie, czy ta praca jest ciężka i czy kadra kierownicza jest ogarnięta czy raczej należy ich unikać i liczyć tylko na siebie? Z góry bardzo dziękuje za info :)
    ReviewUserIcon
    piotrek

    12.05.2015 19:03

    Inne

    jedzie ktos w czwartek na edeke/?
    ReviewUserIcon
    dzyndzyn

    12.05.2015 15:34

    Inne

    jestem zdziwiony to co piszesz ze rezygnowałas z innych ofert ponad połowa ludzi pracuje w innych firmach a tu tylko potwierdzaja obecność mają dodatkowa kase, ale czytając forum to chyba ty pisałaś że jedziesz do dortmundu na projekt
    ReviewUserIcon
    Agnessa

    12.05.2015 13:25

    Inne

    Witam.Mam takie do Was pytanko jak to wyglada w praktyce..mianowice chodzi o wyjazd na strajk Edeka od kwietna juz czekam i jak bym w maju zrezygnowała czy dostane pieniażki za dyspozycyjnosc w kwietniu.z góry dziekuje i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    smutna

    12.05.2015 13:56

    Inne

    czesc,ja tez czekam od kwietnia na wyjazd ,i z tego co wiem to dostaniemy tylko wypłate za kwiecien teraz 20 maja,ja juz mam serdecznie dosc czekania a po wypłacie bede chciała skontaktowac sie z firma o rozwiazanie umowy ,mialam kilka ofert pracy legalnej i musiałam podziekowac ze wzgledu na to durnowate czekanie,dla mnie to jest chore,kazdy dzien jest niepewny ,a moze jutro a moze w niedziele pojade i tak w kółko,tydzien za tygodniem śmiga i dalej nikt nic nie wie.A czy może już ktoś zerwał umowe z ISSP?jakie sa dalsze skutki ???????????
    ReviewUserIcon
    adam

    12.05.2015 13:15

    Inne

    Witam ktoś może mi napisać jakdostać się dopracy do DHLU,z góry dziekuje
    ReviewUserIcon
    Majka

    12.05.2015 13:28

    Inne

    W koncu otrzymalam jakies info za co bardzo dziekuje. Skoro tj. taka praca to nie dla mnie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    robertsaxon

    13.05.2015 12:50

    Inne

    Cześć, też czekam wraz z kumplem i siostrzeńcem na wyjazd ze Szczecina. Na razie nic nie wiadomo. z tego co się dowiedziałem rozmowy mają odbyć się dopiero pod koniec maja. Teraz czekaj na wypłatę postojową.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    wojtek

    12.05.2015 13:10

    Inne

    Maja tylko oni zatrudniaja facetow
    ReviewUserIcon
    do majka

    12.05.2015 12:43

    Inne

    do majka a dzwonili do Ciebie?ogolnie kasa słaba,.. jak cos to szukaj czegos innego
    ReviewUserIcon
    Majka

    12.05.2015 12:49

    Inne

    Tak. Chcialabym sie tam zatrudnic poniewaz mieszkam w Nauen ale nic nie wiem o tym DHLU. Prosze mi napisac ile tam sie zarabia i jakie sa godz. pracy ? Dziekuje
    ReviewUserIcon
    haha

    12.05.2015 13:23

    Inne

    Jak myślisz że rzucanie 30 kg paczek na taśmę albo układanie ich w nagrzanym kontenerze przez 6 godzin dziennie z jedną 15 min przerwą (czasem uda się wyciągnąć nawet i 6,5) to coś dla ciebie to wyślij cv do Wrocka. Może poproszą cię na rozmowę.
    ReviewUserIcon
    adam

    12.05.2015 12:17

    Inne

    Chciałbym się dowiedzieć,pracowałem do końca kwietnia,napisali sms że jestem skreslony z lisy,czy dostane postojowe,czy ktoś wie
    ReviewUserIcon
    Majka

    12.05.2015 12:27

    Inne

    A moge cos wiecej wiedziec o tej pracy ? Np. ile godzin sie pracuje i czy tj. ciezka praca ?
    ReviewUserIcon
    Majka

    12.05.2015 12:32

    Inne

    Jezeli ktos pracuje w DHL Nauen prosze o info. Czy tj. ciezka praca ile godzin sie pracuje jakie sa zarobki ? Dziekuje za info.
    ReviewUserIcon
    Zielony

    11.05.2015 22:24

    Inne

    Odpowiedź na: [hujtaj93 - 2015-05-10 16:16:16]: Zapytaj się pana Zielonki. On coś powinien wiedzieć. A przy okazji dowiedz się czy agencja będzie wypłacać za nieprzepracowane dni świąteczne bo krążą plotki, że... x Wypłata będzie taka na jaką pan sobie zasłużył...
    ReviewUserIcon
    priorytet

    12.05.2015 08:02

    Inne

    Oby nie 600 euro do ręki. Ja tak będzie to większość osób da sobie z tym wszystkim spokój. Agencji pozostanie chyba tylko szukanie baranów chętnych do tyrania za grosze na jakimś pobliskim pastwisku.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.05.2015 16:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    poiu

    11.05.2015 19:58

    Inne

    Ten link nie dotyczy Edeki w tym regionie niemiec gdzie mamy jechac.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Monia

    11.05.2015 15:57

    Inne

    Mi przy podpisywaniu umowy powiedzieli,że 20.Nawet przy okazji jednego smsa o potwierdzenie dyspozycyjności było info,że wypłaty wyjdą 20.05.
    ReviewUserIcon
    czekam..

    11.05.2015 15:24

    Inne

    Dziwne bo mi powiedZieli ze 10. Przy podpisywaniu umowy tez bylo mowione ze 10 na 100%
    ReviewUserIcon
    xyz1234

    11.05.2015 15:58

    Inne

    Załącznik numer 2 punkt 5 umowy przeczytaj i będziesz wiedział kiedy otrzymasz wynagrodzenie za dyspozycyjność
    ReviewUserIcon
    Monia

    11.05.2015 15:04

    Inne

    Wypłata jest 20 każdego miesiąca.
    ReviewUserIcon
    czekam..

    11.05.2015 14:54

    Inne

    Witam, czy ktos dostal dzisiaj przelew za dyspozycyjnosc, dzwonilem jakis czas temu i Powiedzieli ze 10 kazdego miesiacA.
    ReviewUserIcon
    Dron

    11.05.2015 13:02

    Inne

    tak-następna tura pod koniec maja ale do tego czasu strajki mniejsze lub większe-może niech będą te większe.
    ReviewUserIcon
    Majka

    12.05.2015 12:00

    Inne

    Moge wiedziec jaki jest zarobek netto pracujac w DHL Nauen ? Jezeli ktos tam pracuje bede wdzieczna za info. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    hujtaj93

    10.05.2015 16:16

    Inne

    Nick - 2015-05-08 22:34:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Ma ktoś pewne źródło informacji do kiedy będzie praca w DHL Nauen? Chodzą słuchy że współpraca ma się zakończyć za jakiś miesiąc... x Wiadomo coś odnośnie do kiedy zapierdylamy w tym dhl???
    ReviewUserIcon
    moje imię

    11.05.2015 13:32

    Inne

    Zapytaj się pana Zielonki. On coś powinien wiedzieć. A przy okazji dowiedz się czy agencja będzie wypłacać za nieprzepracowane dni świąteczne bo krążą plotki, że...
    ReviewUserIcon
    zeegos

    10.05.2015 00:35

    Inne

    Cos na stronach Edeki jest że nastepna tura rozmów będzie 27 maja. Więc w tym terminie znowu niektórzy wyjadą, reszta będzie czekać w Polsce, a strajk może będzie, może sie umówią na 3 ture rozmów za nastepny miesiąc, albo sie dogadają,żadnego strajku nie będzie i ISSP zerwie z nami umowy :)
    ReviewUserIcon
    wściekła

    09.05.2015 22:14

    Inne

    Wróciliśmy w czwartek, strajk się nie zaczął, w agencji sami nie wiedzą kiedy ruszy, śledzą strony Edeki i czekają na info od niemców.
    ReviewUserIcon
    jan

    09.05.2015 21:19

    Inne

    witam czy osoby ktore pojechaly juz wrocily czy moze zostaly w Niemczech nikt nic nie pisze w agencji tez nie wiedza czarna magia z tym wyjazdem. Prosze o normalne odpowiedzi jak ktos cos wie dzieki
    ReviewUserIcon
    nelo

    08.05.2015 20:43

    Inne

    Jak zerwe jutro umowe dostane kase za kwiecień? jesli nie wyjedziemy przeciagu 7 dni oczywiście
    ReviewUserIcon
    poiu

    08.05.2015 20:47

    Inne

    Jesli juz to zloz wypowiedzenie.I zadzwon i zapytaj.Jutro maja otwarte biuro.
    ReviewUserIcon
    poiu

    08.05.2015 19:05

    Inne

    Co taka cisza dzisiej tu.Strajkujecie.No wycieczkowicze juz wrocili pewnie.Piszcie co tam slychac w Edece.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    08.05.2015 16:13

    Inne

    kto był busem teraz w gohsheim?
    ReviewUserIcon
    łukasz

    07.05.2015 19:37

    Inne

    Witam was wszystkich moje drogie Panie i Panowie.Słuchajcie weście sprawy w swoje ręce i szukajcie pracy sami nie czekajcie na firme dają marną kase za czekanie żeby was przetrzymac ja też podpisałem umowe ale po tygodniu stwierdziłem że nie warto marnować czasu sam szukałem i znalazłem pracy jest duzo w niemczech i za lepsze pieniądze niż w ISSP o ile defakto pojedziecie na ten strajk. Naprawde polecam szukajcie sami. Pozdrawiam Łukasz
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.05.2015 18:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    yes

    07.05.2015 20:20

    Inne

    nie wiem czy jedna strona jest obiektywna ale tak jak ja czytam umowe to wydaje mi się że ta dyspozycyjność dotyczy dwóch stron bo jeśli nie odbiore telefonu to mam się w ciągu 30 minut skątaktować z nimi telefonicznie lub sms.Tak że nie wiem jak oni mogli by kogoś zwolnić gdybym wysłał w ciągu 30min sms po za tym w takich wypadkach trzeba od nich żądać pisemnego uzasadnienia a nie że jakaś laska tam wam powie że jesteś zwolniony
    ReviewUserIcon
    yes

    07.05.2015 09:42

    Inne

    skoro następna runda rozpoczyna się 27 to logika podpowiada że tak właśnię i początek czerwca znów pojedzie 120 osób bo widać że zwiąskowcy idą na zmęczenie materiału i będą to przeciągać jak najdłużej
    ReviewUserIcon
    Swiętokrzyskie

    07.05.2015 09:21

    Inne

    Firma Issp płaci oni są wypłacalni. Zapłacą tyle ile ci się należy. Oni za to że ty siedzisz w domu też kasę dostają tylko inne stawki bo niby skąd by nam płacili za swoje :D :D :D nie sądzę.Yes a skąd masz takie informacje że następny rzut w Czerwcu dopiero czy gdzieś to pisze ???
    ReviewUserIcon
    yes

    07.05.2015 09:11

    Inne

    teraz w piątek wracają potem pewnie będzie znowu wyjazd w okolicy 1 czerwca płacisz sam tylko albo aż za dojazd do wrocławia i za jedzenie no i wydadki tam na miejscu głównie piwo pobyt i dojazd z wrocka i spowrotem oni sponsorują a czy rzeczywiście wypłacają dowiesz się do 21 maja ,choć ludzie pracujący na innych projektach twierdzą że tak.
    ReviewUserIcon
    maro

    07.05.2015 09:07

    Inne

    czy ktos juz dostał postojowe z firmy issp i czy jest jakis konkretny termin wyjazdu bo jak narazie to czeski film nikt nic nie wie
    ReviewUserIcon
    waski

    07.05.2015 08:50

    Inne

    Witam, oni rzeczywiscie placa te postojowe?
    ReviewUserIcon
    Świetokrzyskie

    07.05.2015 00:01

    Inne

    CZy ma ktoś z was konkretną stronę o strajku. Yes skoro strajku nie ma czemu oni ludzi tam wysyłają i co potem za powrót zabierają ci z wypłaty ?? To by wychodziło na to że za swoje musisz stracić na jedzenie i powrót wiec taka sama kasa wychodzi jak czekanie tutaj. A o co tak w ogóle strajkują o co konkretnie ktoś wie.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.