opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11142)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11142)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 100
    • 101
    • 102
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    06.05.2015 23:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ela

    09.05.2015 17:17

    Inne

    pracuję u nich 1,5 roku a jakoś zawsze wypłata się zgadza, a jak Ci się coś nie zgadza to może zasad Zeitkonta nie rozumiesz.I wolę tu pracować niż w sklepie za 1600 zł
    ReviewUserIcon
    XXXX

    10.05.2015 10:16

    Inne

    To chyba jesteś kolejnym lizidupem.
    ReviewUserIcon
    majster

    06.05.2015 23:22

    Inne

    Siemka. Jedzie ktoś do Bedburg na magazyn robić? ej, czat się tu zrobił a miały być opinie :) jak z tą firmą? lecą w chuja czy nie
    ReviewUserIcon
    poiu

    06.05.2015 17:58

    Inne

    Zaczynaja prace chyba na budowie.Bo na pewno nie w Edece.Twoja kolezanka chyba okna bedzie myla.
    ReviewUserIcon
    zia

    06.05.2015 17:57

    Inne

    A skąd Ty czleniu masz takie info ? Jak masz takie coś pisać to najlepiej juz to czymś poprzyj bo wymiocin na tym forum jest juz za dużo
    ReviewUserIcon
    wujek garncoł

    06.05.2015 17:38

    Inne

    Strajk odwołany bo niemcy się wkurzyli że koordynator sam nie wie o.co O kaman
    ReviewUserIcon
    warszwaaaa

    06.05.2015 17:09

    Inne

    Nie wiem z kąd Wy macie atkie informacje,moja kolezanka pojechala w pon i nikt nie wraca w weekend,zaczynja prace od poniedzilaku naraziue tam czekaja i z tego co wiem od niej jak już tam jest to do 12 wszyscy maja już wyjechać.
    ReviewUserIcon
    łódź ,łodzkie

    06.05.2015 15:43

    Inne

    Witam Czy ktoś z łodzi jedzie? i czy ktoś w końcu wie dokładnie czy ten wujazd będzie czy nie?
    ReviewUserIcon
    yes

    06.05.2015 15:11

    Inne

    strajku nie ma na żadnym magazynie edeki tam są ludzie tylko do piątku jako osoby które są w gotowości i wracaja w piatek weekend też płatny
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    06.05.2015 14:44

    Inne

    No jest strajk tylko nie wszystkie Edeki na raz strajkuja a firma Issp wysyla tyle ludzi ile trzeba reszta czeka sobie :) A co do wyplaty to czy sobota i niedziela sie tez do postojowki liczy ?? Chyb tak
    ReviewUserIcon
    kRZYCHU86

    06.05.2015 12:04

    Inne

    nie ma takiej informacji ze strajk odwołany , w biurze tez nic o tym nie wiedza , każą dalej czekać :)
    ReviewUserIcon
    kamil

    06.05.2015 11:45

    Inne

    Okej dzięki :)
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    06.05.2015 11:16

    Inne

    Prace można szukać pod mypolacy.de, nastepna tury nie bedzie strajk odwolany ;) :D a postojowe do 21 dni po zakonczeniu miesiaca.
    ReviewUserIcon
    kamil

    06.05.2015 11:39

    Inne

    po zakonczeniu miesiąca w sensie musze wytrzymac 30 dni + do 21 wypłata , czy do 21 po zakonczeniu miesiąca dostane wyplate za tyle dni ile przesiedzialem? Nie wiem czy co kolwiek zrozumiales. podpisalem umowe 22.04.2015. więc kiedy moge sie spodziewac wyplaty?
    ReviewUserIcon
    edeka

    06.05.2015 11:44

    Inne

    do 21 maja i dostaniesz za 8 dni kwietnia proste
    ReviewUserIcon
    kamil2259

    06.05.2015 10:57

    Inne

    Witam , dostał już ktoś z was postojowe? Napisze ktoś od kiedy do kiedy był na postojowym i kiedy dostał pensje?
    ReviewUserIcon
    kRZYCHU86

    06.05.2015 10:07

    Inne

    Witam , skąd takie info że strajku ma nie być ? wczoraj miały się kończyć rozmowy,wiadomo co dalej będzie ? kiedy następna tura ? ktoś coś wie ?
    ReviewUserIcon
    poker

    06.05.2015 10:00

    Inne

    Macie namiary do fajnych prac jakisik biur sprawdzonych
    ReviewUserIcon
    poiu

    06.05.2015 09:38

    Inne

    Wyjdzie ze beda puste autobusy wracaly z Gosheim.Ale to do przewidzenia ze jesli trafila sie okazja to ludzie chca zarobic konkretne pieniadze niz siedziec za grosze.Zaraz znowu beda ogloszenia ze szukaja Łosi nastepnych.Bo strajku z tego co udalo sie wyszperac w necie na 99% nie bedzie.
    ReviewUserIcon
    poker

    06.05.2015 08:42

    Inne

    Macie namiary na prace w gosheim u konkurencji
    ReviewUserIcon
    wojtek

    06.05.2015 02:57

    Inne

    Na gohsheim czesc przrchodzi do konkurencji;D pozdro ziomy;D
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    05.05.2015 23:22

    Inne

    U jak ktos robi przekrety to bokiem mu wyjdzie :D
    ReviewUserIcon
    poiu

    05.05.2015 20:21

    Inne

    Masz 180 zl.Teraz wez podlicz wszystkie wydatki w kraju i tam zwiazane z tym wyjazdem i tez zostanie Ci na czysto 80-100 zl dziennie.Czyli prawie to samo jakbys siedzial w domu.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Aga

    05.05.2015 20:06

    Inne

    Ja tez nie odebrałam tel, bo mi się rozładował. Jak naładowałam to nie przychodzi mi, że ktoś dzwonił, ale dostałam sms-a, że nie mogą się ze mną skontaktować, po 17:30 oddzwoniłam na tą komórkę z umowy i bezproblemu się dodzwoniłam, i Pani była bardzo wyrozumiała- udało mi się wyjechać. Jakby Ci zależało na wyjeździe to byś się dodzwonił. Wszyscy z Waszej trójki na projekcie leją, bo jakoś inni co innego mówią o Waszym stawieniu się na wyjazd. Naciągnąć firmę próbujecie. Powodzenia życzę!
    ReviewUserIcon
    olek

    05.05.2015 19:59

    Inne

    A ja się ciesze że nie pojechałem bo do wrocka mam 500km i nie uśmiecha mi się tyle tłuc z waliskami po to aby posiedzieć tam tylko do piątku
    ReviewUserIcon
    seba

    05.05.2015 20:10

    Inne

    Ja wolę się tłuc niż siedzieć w domu, tutaj mam przynajmniej 180 za dzień jako wózkowy, a nie 80.
    ReviewUserIcon
    wakacje

    05.05.2015 19:48

    Inne

    No wakacje były fajne, szkoda, ze nasi znajomi pojechali, a my nie i nas wyrzucili tak po prostu, nie mowcie, ze wszyscy wyjechali bo gadam z ludzmi, ktorych tam poznalem i tez siedzą na dupie albo ich wyrzucili
    ReviewUserIcon
    olek

    05.05.2015 19:02

    Inne

    a ja czekam od 1 kwietnia i się nie przejmuje super ze nie jechalem teraz bo to tylko kasa wydana w błoto choc wakacje były fajne za pierwszym razem
    ReviewUserIcon
    lodzkie

    05.05.2015 18:58

    Inne

    Czy jedzie ktos z lodzkiego?czy wogole wie ktos kiedy bedzie jakis wyjazd bo ja juz od 7 kwietnia czekam.i tylko sprawdzaja dyspozycyjnosc........
    ReviewUserIcon
    kasia

    05.05.2015 18:17

    Inne

    nie maja neta w Drmoul...;p wylaczyla wlascicielka..;p
    ReviewUserIcon
    yes

    05.05.2015 18:06

    Inne

    chleją pewnie bo tam nie ma co robić
    ReviewUserIcon
    yes

    05.05.2015 17:37

    Inne

    w praktyce z rozmowy z gościem który pracuje dla issp kasa jest przelewana 19,20,21 każdego miesiąca
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    05.05.2015 17:08

    Inne

    Po jakim czasie wpływają pierwsze pieniądze na jak naszym postojowym? :-)
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    05.05.2015 17:02

    Inne

    Ja pracowalem z firma Issp nie na magazynie ale w sklepie i nie widzialem by oni z czyms robili problem. A kto mowi ze w nocy moga dzwonic smieszne. W nocy się spi :D No i jesli sie na wlasnej skorze nie przekonasz o firmie to na nic gadanie innych bo kazdy plecie co slina na usta przyniesie. A pytanie do tych co czekaja na wyjazd dlugo juz tak czekacie. Kto z was najdluzej bo ja od 15 dopiero :) I czy ktos z Swietokrzyskiego widziany ???
    ReviewUserIcon
    ***

    05.05.2015 17:08

    Inne

    no co Ty :P widać po Twoim nicku.. ja czekam od 9 kwietnia, z dolnoslaskiego, dzis dzwonila Pani i sprawdzala dyspozycyjnosc, wiec dalej czekamy
    ReviewUserIcon
    Prawdziwy

    05.05.2015 14:54

    Inne

    Ojj drodzy hejterzy :) zresztą pełno ich tutaj :) na kazdym forum znajdzie sie ktos kto bedzie przeciwny taki juz jest człowiek ze nie kazdemu przypasi :) do mnie przed chwilą dzwonili i Pani była bardzo miła i nie wiadomo kiedy wyjazd dzisiaj prowadzone są rozmowy ze związkowcami :) a Ci KTÓRZY PISZA ZE NIE MAMY SIE ANGAŻOWAC!!! Apel to wszystkich którzy to czytają:) Nie przekonałeś się na własnej skórze to nie słuchaj idiotów :) jestem ciekaw jakie mają szkoły pokończone :) pewnie są to typowe ferdki kiepskie smierdzi im pracować i to nie przez ISSP tylko przez ich własną głupote zostali usunięci :) po tej wiadomości pewnie beda mi grozic ze ich obrazam :) takich hejterów jest pełno wiec LUDZIE NIE CZYTAJCIE TEGO jestem pewny na sto procent ze to firma konkurencyjna :) zresztą co ja bede tu duzo pisał ;) podpisy tych ludzi mówią same za siebie :) Pozdrawiam wszystkich oczekujących :)
    ReviewUserIcon
    AHA

    05.05.2015 15:27

    Inne

    O czym Ty człowieku gadasz, to Ty jesteś z ich firmy i takie bzdety piszesz, ciekawe dlaczego dzwonili przed 16, bo zamykali biuro żeby nikt się nie mógł dodzwonić, rozmawiałem chwilę później z kolegą który pojechałem, przy nim dzwoniłem pod wszystkie numery przez które się kontaktowałem z nimi i jakoś nie mogłem się dodzwonić, a to tylko 5 minut, nie ważne dla nich, że potwierdziłem dyspozycyjność parę godzin wcześniej, to nawet do wc nie można iść? Nie chodzi tutaj o szkołę, pieniądze też mam więc mam ich gdzieś ale niech następni ludzie nie żałują jak my.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.05.2015 12:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    yes

    05.05.2015 13:45

    Inne

    mała korekta nie jesteś w Marktredwitz tylko w Czechach i nie wszystkich co byli za pierwszym razem wzywali bo mnie na szczęście nie wezwali.A ile busów pojechało do Drmoul i czy szystkie były pełne.
    ReviewUserIcon
    AHA

    05.05.2015 14:46

    Inne

    Do mnie pisali przed 9, odpisałem, dzwonili tylko przed 16, oddzwaniałem na WSZYSTKIE NUMERY i NIC, umowę czytałem kilka razy, oddzwaniałem, jednak bez odzewu więc nie świrujcie mi tutaj bo do kolegi wcale nie zadzwonili i został usunięty, a takie komentarze jak wyżej to piszą pracownicy firmy, tyle w temacie!
    ReviewUserIcon
    jastin

    05.05.2015 11:23

    Inne

    Czyli są już pomału wyjazdy u nas cisza od kilku dni
    ReviewUserIcon
    poiu

    05.05.2015 08:58

    Inne

    No co taka cisza.Ci co wyjechali jeszcze spia.Zadnych wiadomosci.
    ReviewUserIcon
    janusz

    05.05.2015 06:12

    Inne

    Skoro w Polsce jest tak źle to po co głosować na to samo (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    luk

    04.05.2015 19:49

    Inne

    Witaj.Napisz prosze ile sie dostaje za czekanie na miesiac?soboty i niedziele tez sa liczone? Ja z kolega czekam juz 3tyg.a Wy juz w pracy.Jakie tam zarobki netto na godz itp.ile godz.Prosze odpisz na [email protected] nie wiem czy zrezygnowac.Dzieki Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    aaaa

    04.05.2015 15:29

    Inne

    jutro o 5 rano z wrocławia do drmoul jadę.
    ReviewUserIcon
    ***

    04.05.2015 14:00

    Inne

    Niby można się cieszyć, ze siedzac w domu wpadnie 1500, ale dla niektorych to nie sa wygurowane kwoty. Ok niby spoko za siedzenie w domu, ale ktos móglby pracowac i zarobic ponad 2xtyle w niemczech, nawet za najnizsza krajową tam. Ja chce tam mieszkac i zarabiac, a tą praca chce chociaz jakos zaczac..
    ReviewUserIcon
    Swietokrzyskie

    04.05.2015 13:33

    Inne

    Ludzie Strajkujemy Solidarność !!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Prawdziwy

    04.05.2015 13:20

    Inne

    Ludzie ciągle narzekacie.... az czytac sie tego nie chce siedzicie w domu płacą wam jakies 1500zł na rękę za miesiąc..... w normalnej pracy w Polsce za 8zł/h zarobicie 1300.... jak wam płacą za siedzenie na (usunięte przez administratora) w domach to siedźcie a jak wytrzymac nie mozecie to do pracy na czarno czy to jest problem?? Tylko narzekać potraficie, gdybyście tylko chcieli to praca na czarno by sie znalazła....mam nadzieje, ze nie bede musial mieszkac z takimi zrzędami pod jednym dachem tylko forum zaśmiecacie..... i pozwole sobie zacytować tekst z góry strony... "Pracowałeś w firmie ISSP i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji." Czy jest tu cos napisane na temat narzekania? wiec jak nie macie zamiaru pisac o pracy to trzymcie mordy.... :)
    ReviewUserIcon
    Bos

    04.05.2015 13:55

    Inne

    popieram! moi kumple za 1300 zł zapierniczają w fabryce cały miesiąc! a my dostajemy kasę za siedzenie w domu, wiec nie ma co narzekać. Mogę tak do kolejnej rundy negocjacji, która zapowiada się chyba dopiero na 27.05. pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.