opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11142)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11142)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 89
    • 90
    • 91
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Heh

    17.01.2016 20:28

    Inne

    Firma krzak, a czytać ze zrozumieniem większość umie. Jak pierw piszesz, że jesteś na bieżąco, bo masz tam znajomych, a teraz nagle twierdzisz, że nie pracują. Gratuluję mieszania ludziom w głowach.
    ReviewUserIcon
    ads

    19.01.2016 21:54

    Inne

    musisz się przygotować na przeżycie do wypłaty, a nie liczyć na zaliczki
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2016 15:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    graz

    13.02.2016 18:46

    Inne

    Witam. Ja też mam w zeznaniu wpisaną złą kwotę mam 400 zł a powinno być 1400. Czy można coś z tym zrobić?
    ReviewUserIcon
    daniel1982

    18.05.2016 18:11

    Inne

    A za co konkretnie masz tą karę umowną?
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.01.2016 19:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kazik

    17.01.2016 09:16

    Inne

    przynajmniej a nie bynajmniej
    ReviewUserIcon
    HAHAHA

    15.01.2016 17:21

    Inne

    Dostaniesz 145zł chyba że chłopaki się zrzutę zrobią i będzie party oj naiwna tyś kobitko:-)
    ReviewUserIcon
    Mel

    10.01.2016 22:15

    Inne

    Nie wiem kto Cię oszukał, ale moim zdaniem tak jak poprzedników jedyna firma, która wypłaca to co zarobisz i nie oszukuje. Właśnie jademy na kolejny projekt, bo nasz ma zastój. Pozdrawiam ekipę z Rosa
    ReviewUserIcon
    Gosc

    03.01.2016 21:42

    Inne

    A wie może ktoś kiedy kończy się projekt Rossman?
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.01.2016 12:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ktoś

    03.01.2016 13:04

    Inne

    To jest prawda co piszesz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.01.2016 12:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    01.01.2016 15:29

    Inne

    Jakaś Ty o wszystkim poinformowana. Ciekawe skąd Ty takie rzeczy bierzesz??? Bo widzisz większość zamówień była na okres świąteczny i każdy był o tym informowany i wyobraź sobie że są 4 grupy: 1 osoby, które chcą na dłużej jechać i mają roczne umowy. 2 osoby na okres świąteczny, które chciały już zjechać na święta i mieli umowy do 23.12. 3. Osoby z umowami do 31.12 oraz 4. Osoby z umowami do 15.01 takie jak ja, bo nie mogę dłużej być. Rozeznaj się pierw zanim głupoty napiszesz. Wszystko jest mówione przy podpisaniu umowy!
    ReviewUserIcon
    Gosc

    30.12.2015 11:56

    Inne

    Hej orientujecie się może czy firma w najbliższym czasie ma jakieś projekty?
    ReviewUserIcon
    Jola

    29.12.2015 17:31

    Inne

    Ja też już nie zwracam uwagi co ona pisze :) pozdrowienia dla dziewczyn z Klingel. Oby projekt jak najszybciej się zaczął!
    ReviewUserIcon
    Maciejka

    29.12.2015 15:29

    Inne

    Tu nie chodzi o gramatykę tylko to co piszesz. Inteligencja nie świadczy akurat o tym. Ale brnij dalej. Może znajdziesz kogoś na swoim poziomie
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.12.2015 01:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    29.12.2015 10:41

    Inne

    popatrz sama na swój poziom, a nie oceniasz innych. wystarczy wszystkie Twoje wpisy przeczytać
    ReviewUserIcon
    pipi

    29.12.2015 14:37

    Inne

    Zgadzam sie z Toba i nawet zauwazylam ze Twoje slowa pasuja do Ciebie. "popatrz sama na swój poziom, a nie oceniasz innych." Nawet nie wiesz ze zdanie zaczyna sie z wielkiej litery. No ale jak Ty ze swoja inteligencja masz sobie znalezc sam prace skoro nie masz tak podstawowej wiedzy. Przeczytalam swoje wpisy i faktycznie wszystkie sa napisane gramatycznie. No to faktycznie maja wlasciwy poziom.
    ReviewUserIcon
    Przyszły Pracownik

    18.12.2015 10:23

    Inne

    to ja juz nic z tego nie rozumiem ;/ moze mi ktos napisac prawde kto tam pracuje/ pracował ?? bo po róznych opiniach to sie w głowie przekręca od tych bzdur/prawd. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jarek

    17.12.2015 20:23

    Inne

    na razie pracujemy 6 dni w tygodniu, niektórzy nawet po 7. Okres świąteczny to dużo pracy, ale tak będzie do połowy stycznia, potem na większości magazynów jest zastój. Wtedy urlop wykorzystamy.
    ReviewUserIcon
    Jerymi - były pracownik

    19.12.2015 09:44

    Inne

    Jeśli jest nawet 7 dni w tygodniu to napisz gdzie pracujesz? Zgodnie z niemieckimi przepisami 1 dzień w tygodniu MUSI być wolny. Chyba że kłamiesz. Ale po co?
    ReviewUserIcon
    Riko

    17.12.2015 19:28

    Inne

    Witam rodacy, a jak jest z godzinami pracy? czy jest ich wystarczająco tzn. minimum 8 godzin 5 dni w tygodniu? czy jest tak jak w Holandii kiedy pracuje się przez agencje i praca raz jest 5 dniu w tygodniu a raz tylko 2 albo 3.
    ReviewUserIcon
    rawen

    17.12.2015 15:30

    Inne

    heh, pracowałem na początku roku prawie 3 miesiące u nich i teraz wchodze tu poczytac, bo wysłałem cv izastanawiam się czy nie wrócić. Było w sumie ok... po wiedziałbym, ze standardowo jak to w pracy za granicą. Tylko trzeba takie podejście mieć, że jedzie sie do pracy, a nie na wakcje! Mieszkanie było lepsze niż miałem np. w innej agencji w Anglii, bo tu przynajmniej z samymi Polakami a nie jakimiś... szkoda gadać! Teraz widzę jakieś dziwne rzeczy tu wypisywane,dyktafony... jeszcze weźcie kamerę termowizyjną, dźwiękowca i charakteryzorkę!!! podobnie jak za pierwszym razem wole przekonać się osobiście i zapytać o szczegół na spotkaniu, bo widze ze stąd ciężko cokolwiek się dowiedzieć...
    ReviewUserIcon
    gość

    18.12.2015 05:39

    Inne

    Wolałbym wziąć charakteryzatorkę. A ty co? kolegę geya aby nie czuć się samotny. Jaki ty chłopie zahamowany jesteś.
    ReviewUserIcon
    robert

    17.12.2015 14:56

    Inne

    jest wypłata na kontach, je je je. Znowu wcześniej, idziemy świetować! :DDDD
    ReviewUserIcon
    gość

    16.12.2015 09:00

    Inne

    Nagrywajcie, nagrywajcie ... a potem was firma oskarzy bo nie można nagrywać bez poinformowania osoby uczestniczącej w tej rozmowie DEBILE
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.12.2015 21:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    16.12.2015 08:42

    Inne

    U Nas gostek za kradzież batonów wyleciał, ludzie są niepoważni i myślą, że nikt ich nie widzi jak pociskają batony w pracy. Ja także potwierdzam, że wypłata na czas!
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.12.2015 17:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mirek

    19.12.2015 11:16

    Inne

    Ja też pracowałem w kilku miejscach i faktycznie dobrzy czyli przekraczający wyśrubowane normy dostawali 50 EURO premii a ten który był najlepszy ze wszystkich dostał wtedy 100 EURO. Potwierdzam że wypłata jest na czas (nawet 2-3 dni przed terminem) to plus ale minus, że są jakieś czasami dziwne potrącenia.
    ReviewUserIcon
    hmmm

    23.12.2015 11:32

    Inne

    Jakie potrącenia, wszystkie potrącenia są wypisane na przewodniku i wyraźnie opisane na fiszce. Nocleg, kaucja za ciuchy, zjazdy do Polski jak ktoś jedzie busem i kwitek wypełni.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.12.2015 02:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jerymi - były pracownik

    14.12.2015 14:21

    Inne

    Jeśli obraża to tak. A jeśli nie obraża a opisuje prawdę to nie OK. Chyba że firma próbuje coś ukryć, szczególnie gdy próbuje ukryć stan faktyczny.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.12.2015 23:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    11.12.2015 08:08

    Inne

    Przecież umowy są dwujęzyczne więc w czym problem? Podpisujesz oraz otrzymujesz umowę polską i niemiecką.
    ReviewUserIcon
    gość

    14.12.2015 13:15

    Inne

    Przecież po polsku tez dostajesz z podpisem.Co za ludzie... Może nagrywajcie rzeczywiście i kamerujcie jeszcze to co podpisujecie, bo jak słyszę jakie rzeczy nowi gadają jak przyjeżdżają to na pewno tego z biura nie wynieśli.
    ReviewUserIcon
    pipi

    06.12.2015 07:44

    Inne

    Nie dziwie sie ze na projekcie jest patologia i same nieuki. Skoro uwazaja ze 600 euro za mieszkanie na 6 osob to wychodzi po 195 euro. Aaaaa zameldowac sie samemu no jasne. To ja wezme dowod i pojde sie zameldowac na losowo wybrane mieszkanie. Jasne ze zameldowalas sie sama i to bez zadnego tytulu prawnego do mieszkania. Ludzie (choc tak nie powinnam cie nazywac bo ludzie mysla) co za bzdury wypisujecie. Albo to pisza wazeliniarze ktorym do logicznego myslenia daleko albo przedstaawiciele biura z Wroclawia. Co za matolki. A co do rachunkow za oplaty. Zrozumiale ze jak przy jednej zapalonej w pokoju zarowce to zuzywa X pradu, ale jak usiadzie przy tej zarowce 6 osob to zuzywa pradu 6 razy tyle. Jak sie cale zycie siedzi u mamusi pod spodnica to jasne ze nie wie sie nic o rachunkach. Jeszcze raz powiem co za matolki.
    ReviewUserIcon
    Jola

    04.12.2015 17:39

    Inne

    ??? Jakoś bez problemu się zameldowalam. Idziesz do urzędu meldunkowego i to robisz. W czym masz problem??? Przecież to się osobiście robi
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.12.2015 17:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mirek

    07.12.2015 13:55

    Inne

    A koordynatora zazdroszczę ja mialem takiego który bał się własnego cienia. No to świadczy o "wysokim" poziomie inteligencji (nie do pozazdroszczenia) osób zatrudnionych. Nie chcieli płacić 1% na religię aby stracić kilkanaście % podatku. Brawo.
    ReviewUserIcon
    jolka

    07.12.2015 19:45

    Inne

    u Nas też tacy są na projekcie. Szkoda im miesięcznie paru euro, ale widocznie planują tu być krótko i może nie opłaca im się bawić w zwrot podatku. Teraz to większość na miesiąc przyjeżdża. Niektórzy nawet nie zaczną pracy, bo na parkingu % i są wyrzuceni zanim wyjadą.
    ReviewUserIcon
    On90

    02.12.2015 21:25

    Inne

    Witam. Ja dostałem umowę na 8,2 i osobne pismo w którym jest napisane że dodatkowo te 0,30 do każdej godziny. To chyba nie jest normalne? Na tym fooruum nikt właściwie sensownego nie pisZe na temat pracy i mieszkania, a właściwie nie wiem nic oprócz afer związanych z panem x. Może znajdzie się osoba która w skrócie napisze co i jak...
    ReviewUserIcon
    gość1

    02.12.2015 21:03

    Inne

    To bez języka ile płacą na rękę.? I jak z zakwaterowaniem (warunki) ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.12.2015 20:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ol

    03.12.2015 14:14

    Inne

    nie ma nawigacji w samochodach .Trzeba mieć swoją.Praca prawdopodobnie do połowy stycznia.
    ReviewUserIcon
    On90

    28.11.2015 16:58

    Inne

    A jak jest z godzinami pracy i wypłata? A warunki mieszkalne?
    ReviewUserIcon
    monia

    30.11.2015 08:35

    Inne

    nie słuchaj tutaj ludzi, bo sam widzisz jak sami po sobie jadą i co prezentują sobą. Jedyna firma, która wypłaca na czas pieniadze i się zgadzają!
    ReviewUserIcon
    On90

    28.11.2015 16:05

    Inne

    Witam! Proszę mi napisać ale tak szczerze, jakie sa warunki mieszkalne i ogólna atmosfera w pracy i na mieszkaniu...dostalemm propozycję wyjazdu z tej firmy i nie wiem czy podpisać umowę bo po tym co tu piszą no to nie jest za ciekawie...
    ReviewUserIcon
    kaśka

    08.12.2015 23:00

    Inne

    około 26 euro za godzinę pracy tyle przeważnie firma dostaje
    ReviewUserIcon
    gość work

    09.12.2015 08:56

    Inne

    o 10 euro przesadziłaś hehe. Macie wyobraźnię :)
    ReviewUserIcon
    Mirek

    27.11.2015 03:04

    Inne

    Również życzę dobrej nocy. Odezwij się na maila bo nie chcę mieć niedomówień z kimś kogo tak naprawdę nie znam. A co do pomocy. Jestem wdzięczny jeśli ktoś mi pomógł między regałami i staram się odwdzięczyć jak ktoś potrzebuje pomocy. Jeszcze raz życzę spokojnej nocy i kolorowych snów na obczyźnie.
    ReviewUserIcon
    Marlena

    27.11.2015 02:14

    Inne

    Właśnie obrażasz publicznie osobę której nie znasz pisząc że to rodzice skrzywdził . To też podchodzi pod kodeks prawny . Usuń wpis . Jeśli nie to również zostanie zgłoszone na policję :)
    ReviewUserIcon
    Marlena

    27.11.2015 02:07

    Inne

    Przepraszam za błąd . Kokot
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2015 20:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ISSP

    26.11.2015 16:23

    Inne

    Witamy, dziękujemy za pozytywny komentarz, zależy nam na zadowoleniu naszych pracowników. Zapraszamy do dalszej współpracy na kolejnych projektach. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Ragafewe

    25.11.2015 16:40

    Inne

    Czy Firma wymaga swiadectwa o niekaralnisci badz w jakis sposob je sprawdza?
    ReviewUserIcon
    ISSP

    26.11.2015 16:21

    Inne

    Witamy, wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na nasz adres e-mail: [email protected] Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    27.11.2015 10:04

    Inne

    Witamy, owszem wiadomości do nas dotarły i pracownicy biura zajmują się sprawą. Odpowiedź z pewnością się pojawi, prosimy o cierpliwość. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    tygrys

    24.11.2015 20:55

    Inne

    Część my wiemy jaka jest prawda syn by tego nie wymislił a wszyscy wiedza jaka jest p Edyta cyrkowcem sama podbija oko i teras się tym tłumaczy ze miała uczulenie chyba na dlupie miała dobrze ze juz tu nie przychodzi ludzie dopiero odpoczywają nie wydziera jape ludzie są ludzimi a nie bydłem tak traktowała właśnie p Edyta tylko pani Barbary nie ruszała bo razem pili ale dobrze ze się skończyło mafi juz nie ma :) i teraz jest spokój na klatce
    ReviewUserIcon
    ktos

    21.11.2015 12:57

    Inne

    Witam wyjeżdzam na projekt we wtorek na kartce którą dostałam było napisane zeby zabrać pościel.. czy na prawde nie ma tam poscieli? rozumiem poszewki na posciel sobie wezmę no ale kołdra i poduszka do jednej walizki którą mogę wziąć nie..
    ReviewUserIcon
    gość

    23.11.2015 15:44

    Inne

    poszewki trzeba mieć, nie pościel
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.11.2015 01:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ISSP

    19.11.2015 16:37

    Inne

    Witamy, jeśli są zastrzeżenia dotyczące warunków mieszkalnych, prosimy o taką informację na nasz adres e-mail: [email protected] Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    ogi

    23.11.2015 15:48

    Inne

    na domkach jest internet co ty za farmazony piszesz, zreszta po błędach ortograficznych widać co to za jełop. Domki sa spoko, minus to, że trzeba grzać, ale jak jest zgrana grupa to jest spoko. Gdzie Ty tam masz góry?? to są pagórki, do pracy nie jest daleko- pojedź sobie z innej firmy, do pracy przyjechałeś i przynajmniej masz mniej czasu na chlanie! Jak było ciepło to ludzie się bili, żeby tam mieszkać.
    ReviewUserIcon
    marta

    18.11.2015 09:45

    Inne

    Jestem na projekcie Pearl, mamy teraz dwie zmiany, ten tydzień na 14. Praca mi się bardzo podoba, a te rejony górskie są super. Póki co nie mam nic złego do powiedzenia.
    ReviewUserIcon
    Igi

    17.11.2015 12:12

    Inne

    Na domkach są super warunki. Salon, wyposażenie. Wyjście na taras. Ja się przeniosłem z mieszkań, bo mi się tu lepiej podobało. Jest kominek, w którym grzrejemy. Niestety inni z grup kradną drewno więc potem są takie sytuacje jak są. W zeszłym miesiącu zrobiłem 206 godzin. Praca jest spoko i jest a to ważne i pieniądze zawsze w 100% się zgadzają!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.