opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 88
    • 89
    • 90
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Stokrotka:D

    10.08.2016 12:13

    Inne

    Jak wygląda normalna, lokalna inwentaryzacja ? Wypłacają pieniądze tak szybko jak piszą w umowie ? Polecacie ?
    ReviewUserIcon
    Benek

    29.07.2016 23:40

    Inne

    ALMA - Alma jeszcze jest w zasięgu jak zawsze??? Alma podbno bankrutuje to co będzie tam praca? Bedzie tam liczenie?
    ReviewUserIcon
    XYZ

    06.07.2016 22:11

    Inne

    ???????
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.06.2016 14:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    18.07.2016 07:43

    Inne

    No i właśnie takie osoby firma zatrudnia bo jak można byłoby zatrudnić kogoś mądrzejszego od samego prezesa. Bo jak można zatrudnić kogoś kto wątpi w to że Bytom jest za granicą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.06.2016 19:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    INVENT

    14.06.2016 08:36

    Inne

    @King of justice Dzień dobry, prosimy o opisanie sprawy na [email protected]. Nie możemy odnieść się do sytuacji ani jej skontrolować, nie znając szczegółów. Pozdrawiamy, zespół INVENT
    ReviewUserIcon
    Zespół INVENT

    06.05.2016 08:46

    Inne

    Dzien dobry Prosimy o dokładny opis sytuacji, dane swoje oraz przełożonych obecnych na inwentaryzacji na adres mailowy [email protected] Pozdrawiamy Zespół INVENT
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.04.2016 14:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xx

    05.04.2016 22:12

    Inne

    I jak byłeś? Jakie warunki?
    ReviewUserIcon
    wacek placek

    02.04.2016 21:07

    Inne

    no to rzeczywiście jeśli przyjeżdżają do ciebie z umową nawet do domu, nigdy się tym nie spotkałem. a można normalnie umowę podpisac w siedzibie jak się chce?
    ReviewUserIcon
    INVENT

    07.04.2016 12:58

    Inne

    @Gross: Opinia jest nieuzasadniona, dlatego nie możemy się odnieść. Prosimy o maila w tej sprawie: [email protected] Należy podać swoje dane i opis sytuacji, która nie przyniosła zadowolenia. Pozdrawiamy Zespół INVENT
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2016 12:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hmm

    06.04.2016 13:36

    Inne

    to ja nie wiem gdzie Ty pracowałeś, bo nikt tu tyle nie zarabia, w zeszłym miesiącu nawet premia wpadła, jestem krótko więc wyrobiłem tylko 110 euro, ale zawsze to coś w tym miesiącu będzie więcej. Koordynatora nie wiedziałem nigdy pijącego, a tym bardziej pijanego. A ludzie to inna bajka, ale to już nie wina firmy, że Polacy poza domem jak psy spuszczone ze smyczy się zachowują. Ja robię swoje praca, spacer, zakupy, sen, praca i tak w koło. Nikt nie karze Ci chlać z innymi albo Rumunki sobie sprowadzać.
    ReviewUserIcon
    hmmm

    05.05.2016 07:31

    Inne

    a w tym miesiącu premii ponad 500 euro. Jak się chce to się da. Jedyny minus takich wyjazdów to inni pracownicy, straszna rywalizacja i jeszcze jak trafisz na takiego lokatora co mu tylko imprezy w głowie no to robi się nieciekawie, ale dlatego szukam własnego mieszkania i będzie git, bo do firmy nie mogę mieć żadnych zarzutów. Wypłata na czas, wszystko się zgadza, jak coś potrzebuję a koordynator jest zajęty, bo tez pracuje tak jak my to dzwonie do firmy i zawsze pomogą. Co do ilości pracy to to zawsze na wszystkich magazynach jakie już przeszedłem po zakończeniu roku oraz przed wakacjami jest z pracą różnie raz siedzisz po 10/11 h na zakładzie a raz 6, bo jest mniej zamówień. Tu tez tak ostatnio mieliśmy, ale już ruszyło z kopyta. I o ilość pracy nie możecie mieć do firmy pretensji, bo tak jest wszędzie. Masz pracę jak ludzie duzo zamawiają rzeczy z danego magazynu, i firma nie ma tu nic do rzeczy . Takiej opieki ze strony biura, z którego się wyjezdża nie miałem nigdy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.03.2016 16:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    krzyś

    29.03.2016 16:39

    Inne

    A w jakim stopni, proszę napisz coś więcej jeśli możesz.
    ReviewUserIcon
    Jam

    15.03.2016 17:33

    Inne

    Odpowiadają, ale tylko na te które są dla nich ,,wygodne" ;)
    ReviewUserIcon
    ZUS

    09.03.2016 00:10

    Inne

    składki to muszą odprowadzać od tego roku i od umowy zlecenie, łaski nie robią ;)
    ReviewUserIcon
    Jola

    08.03.2016 21:13

    Inne

    Dziwne, bo wszystkie zęby sobie wyleczylam i jakoś przyjmują na to ubezpieczenie do lekarza. Co za farmazony wymyślasz? A że jak ktoś przeciaga zwolnienie i go zwalniają to się nie dziwię. Nikt nie będzie trzymał darmozjada. Jakby nie odprowadzali składek to byś nawet nie dostał się do lekarza po to chorobowe
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.03.2016 15:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    21.03.2016 09:54

    Inne

    totalna bzdura, jakoś wszystkie zęby sobie wyleczyłem na to ubezpieczenia. Jakby składki nie były odprowadzane to byś w ogóle nie dostał się do lekarza. I jakoś z potwierdzeniem ubezpieczenia tez nie miałem problemu. Napisałem do biura i miałem po godzinie czasu na mailu.
    ReviewUserIcon
    INVENT

    07.04.2016 12:50

    Inne

    Sytuacja zostanie natychmiast sprawdzona i wyjaśniona. Bardzo prosimy o opis sytuacji, podanie daty zlecenia oraz konkretne nazwiska. Proszę podać również swoje dane: [email protected] Pozdrawiamy Zespół INVENT
    ReviewUserIcon
    karmel

    03.03.2016 18:20

    Inne

    Ostatnio pani z TV węszyła na monopolowym
    ReviewUserIcon
    Ulla

    27.02.2016 18:30

    Inne

    80 złotych dla wielu to bardzo dużo, no i to tyle często co za całą inwentaryzację. Takie ubezpieczenia nie są za bardzo legalne i nie ma na to żadnego dokumentu. Odrazu wiadomo że to może być problem.
    ReviewUserIcon
    Jam

    26.02.2016 10:44

    Inne

    zresztą jakby ktoś chciał zrobi (usunięte przez administratora) to jest wykop i inne portale społecznościowe i całkiem spora społeczność, wystarczy napisać i już ;) media same załapią jak będą zainteresowane ;)
    ReviewUserIcon
    TVN Uwaga

    25.02.2016 15:01

    Inne

    Witam, poszukuję osób, które chciałaby przed kamerą porozmawiać o firmie Invent, proszę o kontakt na [email protected]
    ReviewUserIcon
    wajcha

    24.02.2016 02:41

    Inne

    Załóż sobie różowe spodnie od dresu i nikt cie nie pozna
    ReviewUserIcon
    INVENT

    07.04.2016 13:47

    Inne

    Proszę się znami skontaktować za pośrednictwem maila: [email protected] Należy dokładnie opisać sytuację i podać swoje dane. Pozdrawiamy Zespół INVENT
    ReviewUserIcon
    fbi

    23.02.2016 14:25

    Inne

    Kaufland z tą cieplarnią chciał robić rewizje osobiste. Bo jak kiedyś złapali faceta co kradnie to wszystkich podejrzewali. Tak jakby kobiety nie kradły. Kto to wymyślił że tylko faceci kradną, jakiś zagraniczny liczący.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    ona 48

    22.02.2016 20:44

    Inne

    czy faktycznie sciagaja z was kary?czy w ogole jest takie prawo?moze z tym isc do sadu cywilnego?bo inspekcja pracy to dotyczy tylko umow o prace,juz sie dowiedzialam....
    ReviewUserIcon
    Tia

    23.02.2016 13:26

    Inne

    Jak umowa jest podpisana ręcznie przez obie strony to mają prawo żądać zapłaty kary, ale tylko wtedy kiedy udowodnią pani szkodę. Jak nie ma podpisanej to nie mają prawa żądać kar, ale równie dobrze mogą nie zapłacić ;) Ps. Ktoś dostał już karę za luty?
    ReviewUserIcon
    Opałowiec

    20.02.2016 20:42

    Inne

    i pani z osiedlowym stażem na umowie społecznej :)
    ReviewUserIcon
    gik

    20.02.2016 12:05

    Inne

    i do tego szczury
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.02.2016 22:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tia

    20.02.2016 11:30

    Inne

    kupują albo pozałatwiali sobie ileś tam darmowych starterów z orange, wysyłają smsy i kartę wyrzucają bo po paru godzinach numer jest już nieaktywny...nic na tym nie tracą, a jak już to grosze
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.02.2016 14:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Do Peter

    17.02.2016 14:45

    Inne

    Jest kolego dokładnie tak jak mówisz . I jakimś cudem coraz więcej ukraińców jeździ a nawet ciapate z bliskiego wschodu ( wiadomo o kogo chodzi ) Kto jeździ z Wrocławia ten wie o kim mowa
    ReviewUserIcon
    INVENT

    16.03.2016 15:54

    Inne

    Jeżeli macie Państwo jakieś zastrzeżenia do pracy, zapraszamy do kontaktu na adres mailowy [email protected] Odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi. Postaramy się wyjaśnić wątpliwości. Pozdrawiamy, zespół INVENT
    ReviewUserIcon
    mieszankawedlowska

    15.02.2016 13:19

    Inne

    lokowanie produktu po niemiecku - bezcenne
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    13.02.2016 23:22

    Inne

    To samo. Powinieneś dwa Pity dostać... Ludzie nie wiedzą jakie umowy podpisują. Paranoja
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    13.02.2016 15:56

    Inne

    A nie podpisywales dwóch umów? jadąc do Niemiec na inwentaryzacje podpisywalismy dwie umowy. Ja dostałem dwa Pity z invent i Issp i wszystko się zgadza.
    ReviewUserIcon
    ...

    16.02.2016 06:49

    Inne

    Nie ma darmowego transportu anie jedzenia ani noclegu.Wszystko jest pobierane z kasy zarobionej.Warto dokladnie czytac umowe....I wszystkie firmy co robia inwentury za granica zapewniaja dojazd na nie swym transportem.Wiem bo troche tego widzialem .
    ReviewUserIcon
    Mała

    13.02.2016 15:54

    Inne

    A do pracy też swoim jezdziles? Nie wierzę. Firma jako chyba jedyna nie pobiera opłat za transport do Niemiec ba miejscu daje swojego busa do jazdy do pracy. Jak decydujesz się jechać swoim autem to oni tyle samo kasy tracą bo miejsce w busie dla Ciebie jest. Pani dokładnie to tłumaczyła przy podpisaniu umowy. Czytać i słuchać może warto, bo widzę że większość ma z tym problem.
    ReviewUserIcon
    Heh

    13.02.2016 15:50

    Inne

    Jak nie zlozyles wypowiedzenia do biura to się nie dziw że czekales na kasę z Zeitkonto. Ona jest wypłacana po zakończeniu umowy. A widniales jako osoba pracująca. Może warto pierw się z prawem zapoznać a potem farmazony pisać. Zwłaszcza że pierwszy raz spotkałem się z firmą która ma wszystko opisane w przewodniku tylko trzeba przeczytać a nie tylko podpisać i olać.
    ReviewUserIcon
    aa

    11.02.2016 19:59

    Inne

    Jak jest u Was z PITami? Na moim mam przychód jakoś ponad 50 zł a powinnam mieć niecały tysiąc. Czy ktoś z Was też ma tak, że macie złą kwotę wpisaną?
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.02.2016 15:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    INVENT

    14.03.2016 15:50

    Inne

    Szanowny Panie Prosimy koniecznie zgłosić się na adres mailowy [email protected] z dokładnym opisem swojego problemu. Sprawa na pewno będzie rozwiązana. Prosimy nie zapomnieć się podpisać. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół INVENT
    ReviewUserIcon
    Uc97

    16.03.2016 01:14

    Inne

    Kiedy pisać na ich firmowym formularzu elektronicznym też nie ma odpowiedzi. Pewnie są obrażeni.
    ReviewUserIcon
    Klaudia.

    31.01.2016 10:58

    Inne

    Miałam możliwość pracować na inwentaryzacjach wyjazdowych w styczniu do Kauflandów.Zapisałam sie na 9.Trzy zostaly odwołane pewnie ze zgledu na odleglosc i ilosc osób które sie zapisały.Jeżeli osoby mające 200km na inwentaruzacje bede brane pod uwage w drugiej kolejnosci niz te ktore maja 50 czy 100. Więc..Pierwszy dzień był faktycznie bardzo chaotyczny i po otwarciu sklepu jeszcze inwentaryzacja trwała lecz to nie była wina kierownictwa, że zaangażowała za mało ludzi po prostu w Lublinie zadeklarowało się o wiele wiecej osób niż faktycznie pojechało .Z tego co wiem to ponad połowa nie stawiła sie na miejsce zbiorki.. ale trudno minęło i nie bylo wcale tak strasznie.Rozmawiałam z koordynatorem i sam przyznał, ze takie inwentaryzacje nie mają praktycznie miejsca po prostu było za mało ludzi.Następne inwentaryzacje są jak najbardziej na +.Jesteś na jednym dziale i w spokoju liczysz sobie różne rzeczy.Nikt nad Tobą nie stoi.nie czujesz presji.Ale wiadomo trzeba pracować i dokładnie liczyć.później ktoś ze sklepu lub z Inventu sprawdza czy ilosc sia zgadza.nie rozumiem czemu ludzie piszą bzdury na temat pracy tam.Jeżeli jest inwentaryzacja wyjazdowa jest dokładnie napisane miejsce docelowe i jaki to jest problem wpisać w mapie i sprawdzić dokładną odległość.Jeżeli komuś pasuje to się zapisuję jeżeli,nie to nie.A nie narzekać, ze parę h w jedną stronę trzeba jechać .Nikt na siłę nie każe wam jeździć dezycja zawsze jest nasza także niektórych osób nie potrafię zrozumieć.Koordynatorzy(może niekoniecznie wszyscy)i Kierowniczka jak najbardziej na plus.Mili i sympatyczni Masz problem idziesz i tłumacza.:)
    ReviewUserIcon
    xyz

    10.11.2016 14:07

    Inne

    Czyżby reklama prosto z biura?
    ReviewUserIcon
    gość

    29.01.2016 12:50

    Inne

    no to ściemniasz, bo firma nie ma innych ofert. Co zresztą można sobie sprawdzic na portalu
    ReviewUserIcon
    kl

    29.01.2016 12:39

    Inne

    Teź nie tam,ale pozdrawiam i źycze powodzenia.
    ReviewUserIcon
    kl

    29.01.2016 11:31

    Inne

    Ja nie pracowałem na źadnym magazynie.Wiem co podpisałem i nie wnikam w prace innych osób tam pracujących.Opisałem tylko akurat swój przykład.To źe moźe Tobie i innym osobom jest dobrze to ok.Ale nie ingeruj w czyjeś prawo wyraźania opinii jeśli nie znasz czyjejś sprawy.ok.
    ReviewUserIcon
    Mała

    21.01.2016 20:15

    Inne

    Jeżdżę z tej i tylko tej firmy w okresie wakacyjnym. Nie obrażaj normalnych ludzi, bo studiuje i nie jestem nieukiem, a Twoje wypowiedzi raczej pokazują brak mózgu u Ciebie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2016 17:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bea

    01.02.2016 15:05

    Inne

    już wysyłają,w zależności kiedy zacząłeś pracować
    ReviewUserIcon
    artur 333

    18.01.2016 11:11

    Inne

    hej moze mi ktos powiedzeiec czy w niemczech daja jakies zaliczki ??przed wyplata??
    ReviewUserIcon
    pipi

    18.01.2016 13:07

    Inne

    Nie daja zadnych zaliczek nigdy. To znaczy jesli zaczynasz prace 1-ego danego miesiaca to jakiekolwiek pieniadze otrzymasz dopiero 20-ego nastepnego miesiaca. Czyli za 50 dni. Na ten czas musisz brac z Polski oszczednosci. Jesli takowe posiadasz.
    ReviewUserIcon
    gość

    20.01.2016 11:24

    Inne

    no widzisz a ja miałem bardzo trudną sytuację rodzinna i dostałem zaliczkę, wystarczyło poprosić i pokazac, że ma się na prawdę problem i podeszli do sprawy jak ludzie. Bardzo dziękuję!
    ReviewUserIcon
    Heh

    17.01.2016 20:28

    Inne

    Firma krzak, a czytać ze zrozumieniem większość umie. Jak pierw piszesz, że jesteś na bieżąco, bo masz tam znajomych, a teraz nagle twierdzisz, że nie pracują. Gratuluję mieszania ludziom w głowach.
    ReviewUserIcon
    ads

    19.01.2016 21:54

    Inne

    musisz się przygotować na przeżycie do wypłaty, a nie liczyć na zaliczki

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.