opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 87
    • 88
    • 89
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    HagiaSophia

    03.01.2017 12:20

    Inne

    Witam, po jakim czasie firma odpowiada na zgłoszenia? Czy samo wysłanie aplikacji bez zakładania sobie konta na stronie wystarczy? Czy ktoś kiedyś jechał ze znajomym/ koleżanką/chłopakiem? Czy firma godzi się aby zabierać razem dwoje ludzi? Czy na miejscu, jeśli będziemy mieć dosyć szczęścia, aby zakwalifikować się na ten sam turnus, mamy szansę na wspólne zakwaterowanie? pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    k.x

    02.01.2017 15:38

    Inne

    Witam.Praca nie jest ciężka , jeżeli ktoś jedzie do pracy ,a nie na wakacje.Fakt jedzenie jest beznadziejne i nie dobre.Trzeba mieć trochę kasy przy sobie żeby wyżyć na turnusie.Kierownictwo zależy na kogo się trafi.pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Robert

    04.01.2017 10:57

    Inne

    Podaj jakiś kontakt mailowy bądź tel to pogadamy:)
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    02.01.2017 15:33

    Inne

    JADE 15 STYCZNIA DO 21 LUTEGO DO NIEMIEC. WYJAZD Z KATOWIC. CZY JEST KTOŚ TO RÓWNIEŻ WYBIERA SIĘ W TYM TERMINIE? INWENTARYZACJA W SKLEPACH KAUFLAND.
    ReviewUserIcon
    Fiorela

    12.01.2017 12:33

    Inne

    Hej, chłopaki ( nick- "on" , "kamil" )tez jadę z Kielc, a wyjazd z Katowic / jak możecie to odezwijcie na na mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Fiorela

    12.01.2017 13:20

    Inne

    "kamil" i "on" też jade z Kielc, a wyjazd z Katowic / jak mozecie to odezwijcie się [email protected]
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    30.12.2016 18:35

    Inne

    witam, co sie stało ze zlikwidowano wszystkie bonusy za daleki dojazd na inwentaryzacje? komu bedzie sie chciało za darmo jechac np z Rybnika do Zgorzelca??
    ReviewUserIcon
    k.x

    02.01.2017 15:46

    Inne

    wyjazdy są z KATOWIC LUB Z WROCŁAWIA ewentualnie z Legnicy.pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pytajacy

    23.12.2016 00:34

    Inne

    ...jedzie ktoś w terminie 15 styczeń - 28 luty /2016 / Niemcy ?
    ReviewUserIcon
    Aga

    11.01.2017 11:14

    Inne

    Ja jadę ale 15 styczeń 21 luty a ty piszesz 28 Jadę z Wrocławia choć w sumie z Piły Pierwszy raz
    ReviewUserIcon
    Jack

    11.01.2017 23:27

    Inne

    Skad takie przekonanie ze wszystko ok skoro jedziesz pierwszy raz?
    ReviewUserIcon
    Gość

    20.12.2016 13:03

    Inne

    Czy ktoś jedzie 6-24.12.2017? Jak w ogóle wygląda tam praca? I ile kasy powinno się mieć ze sobą, bo słyszę, że nie zapewniają już żarcia.
    ReviewUserIcon
    Mike7007

    29.12.2016 10:00

    Inne

    Ja jadę 6-24.01. Podaj jakieś dane kontaktowe to pogadamy:)
    ReviewUserIcon
    fli

    12.12.2016 21:39

    Inne

    Czy ktoś z ostatnich turnusów może podać więcej informacji na temat pracy, warunków itd
    ReviewUserIcon
    natalia

    23.11.2016 18:24

    Inne

    ja jade. podaj emaila to sie odezwe.
    ReviewUserIcon
    natalia

    22.11.2016 15:09

    Inne

    halo halo jedzie ktos do tych niemiec czy nikt?
    ReviewUserIcon
    PaulinaJ

    22.11.2016 11:02

    Inne

    do 25.11 wysylaja zaproszenia na inwentaryzacje od 27.11 do 8.12, ja jeszcze nie dostalam, ale chce jechac, pierwszy raz, wychodzi 11 dni, 10dni pracujacych, jedzie ktos tez w tych terminach z wroclawia?
    ReviewUserIcon
    natalia

    21.11.2016 20:02

    Inne

    Chciałam zapytac czy jedzie ktos 27.11 do niemiec i po jakim czasie dostaje sie 'zaproszenie' to teamu? Jak wyglada kwestia zakwaterowania oraz wyzywienia? Trzeba zabrac jakies wlasne pieniadze? O ktorej trzeba wstawac?
    ReviewUserIcon
    PaulinaJ:)

    22.11.2016 10:59

    Inne

    ja jade 27.11 do 8.12 pierwszy raz z Wrocławia
    ReviewUserIcon
    Armando

    11.01.2017 17:45

    Inne

    Jedzie ktoś z Katowic 15 Stycznia ?
    ReviewUserIcon
    naranja

    18.11.2016 20:57

    Inne

    Witam Jak wygląda kwestia wypłat w tej firmie? poproszę o opinie ;)
    ReviewUserIcon
    naranja

    18.11.2016 19:43

    Inne

    Witam, Chcę jechać na inventaryzacje do Niemiec, mam pytanie jak z wypłatami jest w tej firmie, czy pieniądze się pojawiają na koncie i rzeczywiście 126 zł netto/ dzien, czy oszusty? :)
    ReviewUserIcon
    Czarny

    15.11.2016 12:07

    Inne

    Witam. Czy jedzie ktoś do Czech z Katowic 17 listopada.2016r ? Czy da sie tam wyżyć bez własnych pieniedzy? Na tym jedzeniu co oni oferują?
    ReviewUserIcon
    natalia

    10.12.2016 13:25

    Inne

    własnie wróciłam w inwentaryzacji w niemczech. MASAKRA praca po 10-12 h (czasem dluzej) plus dolicz sobie dojazd do pracy czasem okolo 2 i to samo spowrotem. pobudki o 2:30 na porzadku dziennym. powrot do 'hotelu' kolo 17 najwczesniej. MASAKRA NIGDY WIECEJ.
    ReviewUserIcon
    Baśka 12

    13.12.2016 12:25

    Inne

    Nie zgadzam się. Ja też własnie wróciłam i owszem praca ciężka, ale po to się jedzie, żeby pracować i zarobić, a nie spać po 15 godzin.
    ReviewUserIcon
    xxxx

    12.11.2016 09:31

    Inne

    Jestem tu nowy ale jak czytam te głupoty i obelgi w stronę ludzi to twierdzę że "macie najebane w głowie " Do pracy jedzie się pracować a nie gwiazdorzyć !!!
    ReviewUserIcon
    Noname

    10.11.2016 10:15

    Inne

    witam. kto z was jedzie do Niemiec na inwentaryzacje sklepy obi, wyjazd 17.11.2016 z wroclawia lub legnicy.
    ReviewUserIcon
    invent

    14.11.2016 10:44

    Inne

    ja :)
    ReviewUserIcon
    daw90

    03.11.2016 18:22

    Inne

    Witam, wybiera się ktoś może na inwentaryzacje do Niemiec w dniach 6-26.11.16r. z Katowic. Osobiście zastanawiam sie nad takim wyjazdem, byłby to mój pierwszy wyjazd, mógłby ktos doświadczony powiedzieć coś na temat pracy czy samej firmy?
    ReviewUserIcon
    jooo

    15.11.2016 21:23

    Inne

    Jo jada 17 z kato
    ReviewUserIcon
    Marcin

    03.11.2016 10:54

    Inne

    Witam, jedzie ktoś z okolic Trójmiasta albo z Pomorskiego?
    ReviewUserIcon
    xttx

    03.11.2016 10:25

    Inne

    Witam, jeździ ktoś na te inwentaryzacje z okolic Trójmiasta albo z Pomorskiego? Drugie pytanie. Na jakie zakwaterowanie można liczyć? Ilu osobowe pokoje, itd? Pozdr
    ReviewUserIcon
    xttx

    03.11.2016 10:19

    Inne

    Witam, jeździ ktoś na te inwentaryzacje z okolic Trójmiasta albo z Pomorskiego? Drugie pytanie. Możecie coś napisać o zakwaterowaniu, ilu osobowe pokoje itd?
    ReviewUserIcon
    paulinajarka

    22.11.2016 10:51

    Inne

    ja jade z kujawsko pomorskiego 27.11 do 8.12, jade pierwszy raz i bede wyjezdzala z Wroclawia. Dojade sobie polskim busem, to tylko 11 dni, pojechalabym na wiecej, ale najpierw zobacze jak tam jest :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.11.2016 00:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xxx

    06.11.2016 08:20

    Inne

    Witam, pozdrawiam moich wiernych fanów Mariusz W.
    ReviewUserIcon
    Lop

    11.11.2016 22:48

    Inne

    Fanów. Ciekawe czego? Takiego gówna jak Ty?! Idź sie lecz człowieku.
    ReviewUserIcon
    Daria

    29.10.2016 11:02

    Inne

    Hej. Jedzie ktoś 2 listopada do Włoch z Katowic?
    ReviewUserIcon
    Natasza2200

    30.10.2016 17:02

    Inne

    Hej ja jade ale z wroclawia. Bylas juz moze na takim wyjezdzie jak to wyglada?
    ReviewUserIcon
    Daria

    31.10.2016 08:34

    Inne

    Nie bylam i tez jestem ciekawa jak to wyglada.
    ReviewUserIcon
    merida

    27.10.2016 18:27

    Inne

    hej. mam zamiar jechać na inventaryzacje do obi do niemiec jako tłumacz/ osoba licząca od 06.11. byliście moze już tam? bo nie wiem czy się decydować czy jest to pic na wodę?
    ReviewUserIcon
    Pablo

    28.10.2016 14:18

    Inne

    Hej ja mam zamiar jechać pierwszy raz 6.11 do Niemiec na markety Obi !!! Ktoś coś więcej powie ? jak to wygląda na Marketach ? zostawiam e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    rojjo

    27.10.2016 00:21

    Inne

    Ktoś wybiera się na turnusy w w Litsopadzie ? Jaki kierunek ?
    ReviewUserIcon
    94kamil

    05.10.2016 17:15

    Inne

    Witam. był ktoś na wyjeździe za granicą w Austrii ? liczył towar w obi ? mam zamiar jechać ale się troszkę boje :D
    ReviewUserIcon
    kamil!

    05.10.2016 16:22

    Inne

    jedzie ktoś z wroclawia do austri 11/10/2016 ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.09.2016 13:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    SvennyPROMOPRS

    24.09.2016 13:01

    Inne

    Zarobki są największe we UK, Francji, Niemiec, i Irlandii. Ostatnio byłam w Belgii pracować, ale nie zarobiłam na tyle dużo aby móc kupić sobie dom, i założyć własny biznes, bo studia już dawno ukończyłam. Polecam pracę w Anglii, oraz Francji, najlepsze zarobki są właśnie nigdzie indziej, jak nie tam.
    ReviewUserIcon
    Zuzia

    18.09.2016 05:53

    Inne

    Czy ktoś wie gdzie jedzie Jacek autobusem--? W ubiegłym roku był w Austrii i w Niemczech a teraz?
    ReviewUserIcon
    Gośka

    16.09.2016 16:28

    Inne

    Alma zanórkowała - będzie dalej tam robota?
    ReviewUserIcon
    tomek

    14.09.2016 16:40

    Inne

    Ile Euro trzeba ze sobą zabrać do pracy na trzy tygodnie?
    ReviewUserIcon
    niemcy

    14.09.2016 15:23

    Inne

    Jakie są stawki netto za dzień pracy, czy 120 złoty jest już na rękę? inwentaryzacja
    ReviewUserIcon
    niemcy

    14.09.2016 15:22

    Inne

    Jakie są stawki netto za dzień pracy, czy 120 złoty jest już na rękę?
    ReviewUserIcon
    Christof

    12.09.2016 12:50

    Inne

    Siemka, wybiera się ktoś może na wyjazd teraz do Niemiec 18-09-2016? Pisać na [email protected] wyjazd z Katowic :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.09.2016 10:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jeronimo

    10.09.2016 19:09

    Inne

    masz obiad i lunchpakiet(2 bulki jakies batoniki, owoc, napoj). Obiady zaleza od hotelu raz lepsze raz nikt nie je hehe
    ReviewUserIcon
    Kamil

    09.09.2016 22:17

    Inne

    Nieciekawie tam jest
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.09.2016 18:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rychu

    13.09.2016 16:33

    Inne

    coś w tym jest bo odniosłem podobne wrażenie po pobycie na inwentaryzacji.
    ReviewUserIcon
    Asia

    08.09.2016 09:43

    Inne

    Kto teraz jedzie 23.09 do niemiec? Jade pierwszy raz prosze o konkretne odpowiedzi jak sie tam pracuje rzeczyswiscie jest 126,42za kazda inwentaryzacje.?
    ReviewUserIcon
    Asia

    10.09.2016 21:55

    Inne

    Ja jade z Wrocławia a Ty?
    ReviewUserIcon
    Asia

    10.09.2016 23:08

    Inne

    Tak o ten wyjazd Mi chodzi. Skąd jedziesz ja z Wrocławia
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.08.2016 10:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @@@@@

    20.08.2016 23:21

    Inne

    Ja jestem zadowolony bo w Polsce tyle nie zarobie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.08.2016 12:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rysiek

    17.08.2016 09:32

    Inne

    Ale w umowie jest pominięte że opłaty za parking płacisz z własnej kieszeni A podczas rozmowy telefonicznej z panią " robiącą selekcję " miałem zapewnienie że te sprawy obsługuje karta płatnicza tak jak paliwo czy myjnie samochodowe w praktyce okazało się to kłamstwem...
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2016 23:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kobita

    16.08.2016 12:14

    Inne

    Czy mogę Cię zapytać skąd wiesz, że jesteś na "czarnej liście"?
    ReviewUserIcon
    echowspomnien

    07.09.2016 12:52

    Inne

    Raz ze dostalem kare ktorej nie zaplacilem,odwolalem sie wyjasnilem na czym problem polegal i ucichlo. Ale kiedys bylem w agencji i dowiedzialem sie ze maja takowa liste. Oczywiscie nieoficjalna.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.