opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 86
    • 87
    • 88
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    KRZ

    22.02.2017 16:44

    Inne

    Dostalem propozycje zeby jechac 5.03 i mam pytanie czy ktos sie orientuje w jakich warunkach sie mieszka i ile mniejwiecej wychodzi na jedzienie?
    ReviewUserIcon
    Brener

    22.02.2017 13:51

    Inne

    Mam jechać na inwentaryzację w marcu,i już się cieszę. Mam pytanie czy ktoś wie jakie mieszkanie dają, zapomniałem zapytać
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    22.02.2017 12:40

    Inne

    Hej, czy jedzie ktoś w dniach od 05.03 do 22.03 z Katowic? Jestem z Ostrowca Św i sobie do Kato dojade. Jutro wysyłam dokumenty, bo praca wydaje sie spoko. Jak nie sprawdze, to sie nie dowiem jak jest na prawde :)
    ReviewUserIcon
    milowy

    06.03.2017 04:27

    Inne

    Szczęścia życzę 12 godz w robocie plus cztery w samochodzie na dojazdach bylem i po raz ostatni
    ReviewUserIcon
    Robban12

    21.02.2017 13:45

    Inne

    Na jaki adres e-mail trzeba wysłać rozwiązanie umowy?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    21.02.2017 10:22

    Inne

    Hej, turnus 05.03- 22.03 jest ktoś z lubuskiego?
    ReviewUserIcon
    Paulina

    19.02.2017 18:58

    Inne

    Jedzie ktoś może na turnus 5.03-22.03?
    ReviewUserIcon
    Paulina

    22.02.2017 15:33

    Inne

    Podasz mi swój mail?
    ReviewUserIcon
    POla

    22.02.2017 16:00

    Inne

    [email protected] :)
    ReviewUserIcon
    Marcia

    16.02.2017 08:55

    Inne

    Ktoś wie może czy jeśli zrezygnuje z wyjazdu, który jest w niedziele z przyczyn zdrowotnych to będę płacić karę?? :)
    ReviewUserIcon
    Marzena

    16.02.2017 13:52

    Inne

    Czy jedzie ktoś z Leszna lub okolic na turnus 19.02-02.03?
    ReviewUserIcon
    Nikola

    15.02.2017 16:27

    Inne

    Hej :) czy jedzie ktoś na inwentaryzacje do Niemiec teraz w niedziele (19.02) z Katowic. Team14. Jade sama i pierwszy raz. Może keszcze ktoś jest sam i pierwszy raz jedzie? :)
    ReviewUserIcon
    POla

    16.02.2017 06:57

    Inne

    cos jest nie tak napisalam do ciebie i mi przyszla wiadonosc zwrotna ze email jest nieprawidlowy
    ReviewUserIcon
    Nikola

    16.02.2017 10:54

    Inne

    To daje drugiego ;) [email protected]
    ReviewUserIcon
    nowy

    14.02.2017 21:26

    Inne

    Witam Jadę pierwszy raz na turnus 19.02-02.03 Jestem kierowca. Moja druga połówka też jedzie w tym terminie ale w innym busie Czy ktoś mi powie dla czego pary, małżeństwa nie mogą jecha razem. Czy na miejscu jest możliwość abym był w pokoju ze Swoja partnerką.
    ReviewUserIcon
    Ft yb

    22.02.2017 22:10

    Inne

    Czy to nie jest dziwne, że w innym busie jedzie
    ReviewUserIcon
    David

    08.02.2017 10:50

    Inne

    Tak ja jadę od 19.02 - 2.03 pzdr
    ReviewUserIcon
    POla

    10.02.2017 23:54

    Inne

    ja tez byłes juz czy pierwszy raz ja mam poczta wysłać papiery i jeszcze mysle
    ReviewUserIcon
    Młody

    07.02.2017 22:12

    Inne

    Namawia mnie znajomy do pracy dla INVENT-u przy inwentaryzacji w Niemczech? Czy da się godziwie zarobić? Jak długie to są umowy? Co z dojazdem, mój znajomy był dawno .
    ReviewUserIcon
    Kasia

    07.02.2017 20:20

    Inne

    Hej! Czy wybiera się ktoś z Was do Niemiec 19.02-02.03?
    ReviewUserIcon
    Paxon12

    11.02.2017 12:16

    Inne

    Tak myśle i ja sie wybiore a wiecie do jakiego miasta itp a skad jedziecie ja Wrocław albo Legnica.i Jade pierwszy raz ztej firny prosze o wiecej szczegółow na temat wspolpracy warunkow i czy sa wyplacalni
    ReviewUserIcon
    POla

    11.02.2017 19:41

    Inne

    Prawdopodobnie jadę z Katowic w poniedziałek odsyłam papiery poczta - jeśli wysłałaś juz cv to powinnas juz miec wszystkie papiery na mailu tam pisze wszystko co i jak jak nie wysłas jeszcze to nie wiem czy załapiesz sie na wyjazd 19
    ReviewUserIcon
    DE

    07.02.2017 18:04

    Inne

    Jedzie ktos 9.02-15.02 z okolic Poznania
    ReviewUserIcon
    xedos

    07.02.2017 13:05

    Inne

    Chcę rozwiązać umowę a nie wiem jak ?
    ReviewUserIcon
    Pola

    05.02.2017 12:50

    Inne

    Trzeba złożyć jakieś dokumenty przed wyjazdem?
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    01.02.2017 19:55

    Inne

    Czy ktoś się zapisał z Rybnika do Zgorzelca??:)
    ReviewUserIcon
    Opole

    01.02.2017 12:56

    Inne

    Czy w Opolu są prowadzone jakieś inwentaryzacje czy jest to umowa zlecenie czy trzeba mieć zaświadczenie od lekarza i czy można je otrzymać w Opolu czy trzeba jechać do Wrocławia
    ReviewUserIcon
    kylo

    31.01.2017 13:46

    Inne

    Jeżeli ktoś był jako kierowca lub jako liczący to będę wdzięczny za wszelkie informacje na temat tych wyjazdów - o noclegu, o wyżywieniu - wszelkie info. I jak z tym dojazdem do miejsca wyjazdu - płaca coś czy na własną rękę? E--mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    koemott

    03.02.2017 05:44

    Inne

    dlaczego ?
    ReviewUserIcon
    Asia

    24.02.2017 17:31

    Inne

    Część ludzi którzy jadą myślą, że to wycieczka z baletami i niestety wtedy muszą wracać.Wysyłają do pl jak coś nawywijasz. A i wtedy dają jeszcze szansę. Inwentaryzacje są z góry zaplanowane i biorą z pl tyle osób ile potrzeba.
    ReviewUserIcon
    Cudak

    30.01.2017 22:29

    Inne

    Gdzie są wysyłani pracownicy do inwentaryzacji za granicą? Jakie są wymagania żeby dostać taka pracę?Czy to są długie umowy? Co z mieszkaniem na miejscu?
    ReviewUserIcon
    Rychu

    13.02.2017 13:45

    Inne

    Witam Byłem 2 razy z Inventem Monachium i Kolonia. Hotele szału nie robią, ale idzie się przyzwyczaić. Spanie w pokojach 2-4 osobowych zależy jak kto trafi. Posiłki we własnym zakresie - wypłacają zaliczkę ( dla tych co są 1 raz po tygodniu pracy) Praca nie jest ciężka, oczywiście są i tacy co nie mogą się przystosować, ale no nie ma nic za darmo... Taka wycieczka przy okazji można zarobić... Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    jak

    30.01.2017 17:16

    Inne

    nie polecam
    ReviewUserIcon
    Lucky

    16.02.2017 17:49

    Inne

    dlaczego nie polecasz?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    jak

    30.01.2017 10:17

    Inne

    masakra
    ReviewUserIcon
    #Pytający24

    30.01.2017 05:31

    Inne

    Gdzie i jak wyslac L4?
    ReviewUserIcon
    #Pytający

    30.01.2017 05:27

    Inne

    Nie było mnie na jednej inwentaryzacji ,jak i gdzie mam wysłać L4? Prosze o szybką odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Pomyłka

    27.01.2017 18:23

    Inne

    Inwent jest dobrą firmą tylko ma pecha do pracowników. Ludzie chcieliby zarabiać pieniądze i to całkiem przyzwoite za robienia dobrego wrażenia a tu każą liczyć.!!
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    23.01.2017 18:37

    Inne

    Ciekaw jestem kto zdecyduje się na trase wyjazdowa z Rybnika do Zgorzelca, to pewnie z 6 godzin w jedną stronę, i to bez bonusu za dojazd :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2017 13:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Daro

    23.01.2017 19:45

    Inne

    Zawsze tu tak jest,niestetg
    ReviewUserIcon
    Spiker

    20.01.2017 18:32

    Inne

    Widzę, że mają dużo ofert pracy. Interesuje mnie Bydgoszcz i mam pytanie czy jest aktualna? Jeśli ktoś wie to proszę.
    ReviewUserIcon
    wynajety

    20.01.2017 12:27

    Inne

    Badzo dobra firma
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    20.01.2017 11:47

    Inne

    Jutro mam inwentaryzacje wyjazdowa a godzina wyjazdu nie jest az do teraz podana !!!!! jaja jakieś sobie robią ??
    ReviewUserIcon
    Daro

    20.01.2017 10:58

    Inne

    O kurcze,nie żyją, pewnie pracują po12h za 13pln na godz.trzymają ich w piwnicach bez internetu i wypuszczają raz dziennie,żeby poszaleli za 40pln na mieście.
    ReviewUserIcon
    mateuszs22

    19.01.2017 09:33

    Inne

    Miałem jechać ale grypa nie pozwoliła. Napisz ktoś opinię jak tam jest. Mój e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Daro

    17.01.2017 18:34

    Inne

    Ludzie,którzy pojechali na Kaufland.Żyjecie?
    ReviewUserIcon
    oko

    02.02.2017 08:58

    Inne

    a czy w hotelu nie było przypadkiem zakazu używania czajników w pokojach ?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    22.02.2017 13:34

    Inne

    byl
    ReviewUserIcon
    Zuch

    15.01.2017 12:28

    Inne

    Widzę, że mają dużo ofert pracy. Proszę o informacje czy wymagają doświadczenia i jak przedstawiają się zarobki.
    ReviewUserIcon
    Girl

    13.01.2017 09:27

    Inne

    Hej, kto jeszcze jedzie z Wroclawia 15 stycznia?
    ReviewUserIcon
    Asia

    13.01.2017 14:52

    Inne

    ja jadę 15 stycznia z Wrocławia ;)
    ReviewUserIcon
    Girl

    13.01.2017 19:21

    Inne

    Super :) Możesz podać maila?
    ReviewUserIcon
    Fiorela

    12.01.2017 12:10

    Inne

    Hej, "kamil" i "on" też jadę z Kielc, a wyjazd z Katowic/ jak możecie to odezwijcie się na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    G

    09.01.2017 10:03

    Inne

    Witam. Prosze o aktualna opinie na temat pracy na inwenteryzacji w Niemczech. Czy faktycznie zarobki sa takie jak mowia w biurze. Mi pani powiedziala, ze zarobie dziennie 170 zl nareke, czy jest tak faktycznie ? oczywiscie jeszcze wazne sa warunki mieszkaniowe, czy sa normalne ?
    ReviewUserIcon
    nowy25

    09.01.2017 12:52

    Inne

    Jest tak,liczący dostaje 130 zł+40 zł netto na wyżywienie dziennie,od tego roku brak obiadów+lunchpakietów,po inwentaryzacji korzystaj z dobrodziejstw restauracji ,sklepów,lub to co zdołasz zabrać z domu.Tak wyglądają NOWE stawki firmy....
    ReviewUserIcon
    Pomysłowy

    08.01.2017 13:59

    Inne

    Słyszałem że fajna firma i złożyłem CV. Czekam teraz na odzew. Jak ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda praca w firmie. Czy stawka jest uzależniona od stażu pracy w firmie? Jak przedstawiają się pozostałe aspekty pracy(dojazd, socjal itp.) Będę wdzięczny za info.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.01.2017 08:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nowy25

    06.01.2017 21:52

    Inne

    też pytam jak z wyżywieniem,czy są lunch packet ?.napiszcie?
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    04.01.2017 13:27

    Inne

    Jade 15 stycznia. Do jutro do godz 8:00 muszę przesłać wypełnioną umowę. Kto wyrusza z Katowic? Pisać na maila [email protected] ;)
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    04.01.2017 13:13

    Inne

    Przesłano umowę... tam jest napisane wynagrodzenie 13zł. brutto i praca nie dłużej niz 8h.. za nagodziny nie płacą. To jak to w koncu jest? Dniówka na pewno 130zł?
    ReviewUserIcon
    Oki

    13.01.2017 14:49

    Inne

    Cześć, planuję jechać pierwszy raz na inwentaryzacje(od 18.01), nie mam pojęcia jak wygląda praca i życie na takim turnusie, zostają tylko domysły. Nie wiem z którego z proponowanych miast wyjadę. Proszę o kontakt kogoś kto korzystał z usług Invent Sp. z.o.o. z Wrocławia [email protected] help ;)

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.