opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 85
    • 86
    • 87
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pariscope

    17.06.2017 16:36

    Inne

    Czy do Francji też są wyjazdy?
    ReviewUserIcon
    ms

    17.06.2017 09:40

    Inne

    klamka zapadła , jadę jutro z Katowic do Wrocławia - team 13. jesli ktoś coś ;) zostawiam maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    mateuszs1994

    16.06.2017 19:12

    Inne

    Niech ktoś napisze na meila mojego na czym to polega. [email protected]. Jadę tam pierwszy raz.
    ReviewUserIcon
    Widmowy

    16.06.2017 16:26

    Inne

    ja też jade. Z tego co wiem to nie jest tak źle jak co niektórzy wypisuja , rozmawialem z wieloma osobami które byly na tych wyjazdach. Sam za soba mam z ponad 100 inventow krajowych ( wiekszosci robionych w czasach studenckich hehe) . najgorsze co moze sie zdarzyc to krotka przerwa miedzy inventami na sen ( lepiej zabrac poduszke do autokaru ) ale i to nie moze sie zdarzyc za czesto, gdyz kierowca też liczy. ja kiedys mialem sytuacje ponad 3 dni bez snu (studia/invent) i nie da sie prowadzic normalnie samochodu po takim combo :D . Sama praca jest banalna. Grunt to się nie mylić, ale pewnie dla nowych bedzie szkolenie wiec wszystko powiedza na miejscu.
    ReviewUserIcon
    megs

    16.06.2017 15:07

    Inne

    hej , dostałam propozycje wyjazdu w niedziele 18.06 . Czy ktoś kto już był mógłby podzielić się jakimiś radami /wskazówkami ? Dzięki
    ReviewUserIcon
    Veteran

    11.06.2017 10:37

    Inne

    Witam, wiecie może ile dni przed wyjazdem daja ostateczny przydział do teamu i link do potwierdzenia ? Ja jestem zapisany na 18 czerwca, dokumenty wszystkie juz wyslalem w tamtym tyg itp . :) . jak cos pls. o odp [email protected]. pozdr.
    ReviewUserIcon
    Poldi

    04.06.2017 13:43

    Inne

    @Ewelka Już widzę w Tobie ten pesymizm, ręce opadają. Zawsze można znaleźć coś gorszego, mniej zadowalającego ale po co to robić? Czy nie lepiej myśleć optymistycznie?
    ReviewUserIcon
    EwaD

    12.06.2017 20:20

    Inne

    Mam pytanie, ponieważ potwierdziłam wyjazd niedzielny z Katowic, czy moze się ktoś ze mną skontaktowac, kto juz na wyjeździe poza Polandię był tzn. w takiej pracy, inne doświadczenia mam . Ty Poldi chyba tak? mail [email protected]. Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    kraków

    01.06.2017 16:46

    Inne

    Czyli jak się jest z innego województwa pozostaje spanie na dworcu, bo na godzinę 8 rano raczej trudno dojechać.
    ReviewUserIcon
    Pola

    24.05.2017 21:07

    Inne

    Słyszałam, że firma spoko ale chcę jeszcze dopytać na forum żeby spokojnie podjąć decyzję. Chodzi mi głównie o inwentaryzację za granicą. Jak to się odbywa i ile można zarobić? Jak długo trwa i co wiecie, proszę.
    ReviewUserIcon
    kierowca

    23.05.2017 08:25

    Inne

    Witam ktoś może coś więcej powiedzieć na temat "Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca" - zarobki? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ?

    22.05.2017 16:58

    Inne

    A z Katowic z którego miejsca jest odjazd i o której godzinie zazwyczaj ?
    ReviewUserIcon
    POla

    26.05.2017 00:41

    Inne

    pod spodkiem sa odjazdy godziny rozne moga byc nie ma jednej konkretnej np 8 rano czy 11:30 razne rozne zalezy jak sobie umysla
    ReviewUserIcon
    ?

    20.05.2017 09:53

    Inne

    Czy wyjazdy są tylko z Katowic ? Czy z województwa małopolskiego też ?
    ReviewUserIcon
    POla

    22.05.2017 02:48

    Inne

    NIE - tylko KATOWICE WROCLAW LUB LEGNICA
    ReviewUserIcon
    Poldek

    10.05.2017 23:13

    Inne

    Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą na temat wyjazdów do inwentaryzacji za granicą? Jak to praktycznie przebiega? Jakie załatwiają mieszkania? Czy takie wyjazdy długo trwają? Jaki poziom znajomości języka? Czy coś jeszcze powinienem wiedzieć przed złożeniem cv?
    ReviewUserIcon
    Poldek

    07.05.2017 10:13

    Inne

    Czy ktoś wie i może powiedzieć gdzie INVENT wysyła ludzi do pracy?
    ReviewUserIcon
    Lucek

    25.04.2017 10:08

    Inne

    INVENT Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą w inwentaryzacji, gdyż działają już od kilkunastu lat. Pracuję z nimi od kilku lat za granicą i mogę powiedzieć, że lepszej pracy nie znajdę. Warunki mieszkaniowe mam dobre i kasa też, ale myślę , że staż robi swoje.
    ReviewUserIcon
    POla

    21.04.2017 17:48

    Inne

    Jedzie ktos na turnus od 1 do 24 maja z Katowic ? Macie jakies wiesci na ten temat dzwonili do was juz meilowali potwierdzali??? Wie ktos cos????
    ReviewUserIcon
    chętna

    23.04.2017 13:57

    Inne

    No właśnie, na portalach są ogłoszenia, że potrzebują pracowników, człowiek wysyła CV i cisza...a ogłoszenia dalej się pojawiają.
    ReviewUserIcon
    Midari

    05.05.2017 12:14

    Inne

    A przez co się zgłaszałaś?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.04.2017 17:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MadziaK

    12.04.2017 07:41

    Inne

    Witam, Też mam taki przypadek, czy takich osób jest więcej
    ReviewUserIcon
    Natalia

    09.04.2017 09:54

    Inne

    Mam pytanie ile może zarobić pracownik inwentaryzacji - tłumacz? W jakich widełkach mieszczą się zarobki? Na jaki czas najdłużej można podpisać umowę?
    ReviewUserIcon
    ona

    28.03.2017 17:18

    Inne

    Zna ktoś może jeszcze inne firmy oprócz Inventu i (usunięte przez administratora) gdzie można się zapisywać na zlecenia? Dziękuję za odp.
    ReviewUserIcon
    Pomysłowy

    28.03.2017 12:04

    Inne

    INVENT Sp. z o.o. świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne, całkiem dobrze na tym zarabiam!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Gregor

    20.03.2017 11:04

    Inne

    Czy więcej szczegółów w temacie "Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca w Niemczech" dowiem sie na tym forum? Jakie warunki mieszkaniowe, ogólnie gdzie jest praca, jakie są koszty utrzymania na miejscu? W jakim stopniu trzeba znać język niemiecki?
    ReviewUserIcon
    elcia22

    17.03.2017 18:59

    Inne

    Czy ktoś wie kiedy śą nastepne wyjazdy?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    16.03.2017 22:52

    Inne

    Witam. Mógłby ktoś opisać prace kierowcy? Chodzi mi ile godz jazdy i jakie zarobki. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    agata

    19.03.2017 19:07

    Inne

    Pracuje się 12-15 godzin dziennie ? A piszą, że 8-10 godzin. Czy wtedy dodatkowo się zarabia, czy tyle samo co przy 8-10 godzinach ?
    ReviewUserIcon
    POla

    21.03.2017 23:44

    Inne

    dzis wrocilam z turnusu i powiem wam bylo super trafilam na zajebiacie fajny tim pracowaliamy normalnie dwa razy tylko skonczylismy o 3 w nocy w ostanie dwa dni tak to miedzy 24 a 1 bylo finito od miedzy 16 lub 18 a wiem ze inni nawet koncza prace rano takze sie ciesze ze bylo super i dalo sie przezyc w takim super zespole bo i kierownik i koordynator the best :)
    ReviewUserIcon
    Szek

    16.03.2017 18:37

    Inne

    (usunięte przez administratora) nie polecam.
    ReviewUserIcon
    nowy25

    15.03.2017 12:01

    Inne

    Mam pytanie,pod jakim adresem mailowym otrzymam info. o rozlicz. podatk. z inwentu za rok 2016. dzięki.
    ReviewUserIcon
    Hanna

    10.03.2017 09:19

    Inne

    @Ola może najlepiej będzie jak skontaktujesz się z firmą w tej sprawie. Z pewnością otrzymasz rzetelne informacje na ten temat. Tutaj znajdziesz dane kontaktowe: http://invent.ag/kontakt/
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    10.03.2017 14:59

    Inne

    Czy zdarzają się wyjazdy z Krakowa do Niemiec lub do Czech ?
    ReviewUserIcon
    Ola

    09.03.2017 12:20

    Inne

    Inwentaryzacje odbywają się w dzień, czy w nocy? Niektórzy mówią, że w nocy a na stronie jest napisane, że w dzień
    ReviewUserIcon
    POlaa

    26.03.2017 10:10

    Inne

    jakie bzdury? konkretnie Co Ci nie pasuje?
    ReviewUserIcon
    ?

    26.03.2017 11:40

    Inne

    To może napisz coś więcej.
    ReviewUserIcon
    Hanna

    06.03.2017 10:20

    Inne

    @Piga2.76 to był Twój pierwszy wyjazd przez Agencję?
    ReviewUserIcon
    Piga2.76

    06.03.2017 18:53

    Inne

    Nie. Byłam 3 lata temu w Nidegen ( czy jakoś tak). Też Niemcy. I wtedy też byłam zadowolona. Wtedy wyruszałam z Gorzowa.
    ReviewUserIcon
    Piga2.76

    05.03.2017 10:14

    Inne

    Byłam z firmą Invent na liczeniu Rossmannów w Hamburgu. Polecam tę firmę każdemu, kto chce oderwać się na moment od domu i przy okazji zarobić i pozwiedzać. Praca nie jest ani ciężka ani skomplikowana. Wystarczy umieć liczyć. Nocowałam w schronisku młodzieżowym, gdzie mięliśmy zapewnione posiłki. Bardzo smaczne. Trafiłam też do fajnej ekipy. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Grzewawa

    05.05.2017 17:14

    Inne

    Witaj Chcialbym abys powiedziala mi po ile.godzine.dziennie.jest.praca.i na.jaki okres bylas tam. Jak.wyglada wynagrodzenie godzinowe.i cala organizacja. Bede wdzieczny za.informacje. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    POla

    08.05.2017 01:05

    Inne

    175zl (za dzien inwentaryzacji) wraz z dodatkiem na wyzywienie (40zl) jestem obecnie drugi raz ciezko powiedziec ile godzin bo jak bylam pierwszy raz to liczac wyjazd z schroniska o godz 15 przewaznie wracalismy kolo 2 lub 3 natomiast obecnie caly ten tydzien liczac wyjazdy miedzy 15 a 15:30 wracamy kilo 5 lub 6 rano takze latwo idzie przeliczyc te 175zl przez ilosc godzin. Wszystko zalezy do jakiej grupy sie trafi jak i szybko ludzie licza towar na polkach
    ReviewUserIcon
    seba

    02.03.2017 13:17

    Inne

    Jakaś masakra,przysyłają dwa zaproszenia ,każde na inny termin parę godzin przed wyjazdem...
    ReviewUserIcon
    Hanna

    02.03.2017 08:51

    Inne

    @Matylda97, trochę szkoda, może porozmawiasz z pracodawcą na ten temat? Może uda się coś jeszcze zmienić?
    ReviewUserIcon
    Matylda97

    02.03.2017 09:05

    Inne

    Dzwoniłam ale dostałam odpowiedź na maila że niestety ale pomimo notatki z informacja ze chcemy być razem rozdzielili nas.. Zrozumiałabym. Gdyby osobne team ale jedno miasto a tu do innych miast nas przydzielili a my mamy pieniadze razem oraz jedzenie i nie wiem co teraz zrobić .
    ReviewUserIcon
    Matylda97

    01.03.2017 21:32

    Inne

    Hej :) już dostałam maila z zaproszeniem na 5.03.ale też mam jechać 3.05 do tych czech. Nie wiem dlaczego ale mnie i przyjaciółkę rozdzielili do innych teamów i do innych miast. Wie ktoś może dlaczego tak jest? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    POla

    02.03.2017 09:20

    Inne

    Czesc w ktorym timie jestes do niemiec ja w 7 - do czech jeszcze nie dostalam potwierdzenia mowili ze dopiero beda wysylac a przeciez to juz jutro
    ReviewUserIcon
    Karola

    01.03.2017 09:32

    Inne

    Hej, powiedzcie mi czy wiecie co w sytuacji gdy odmówi się pracy nie dotrzymując terminu 14 dni mimo, że nie zostało się powiadomionym o wyjeździe z dotrzymaniem tego terminu? Zapisałam się na inwentaryzację w Czechach 03-05.03, dzisiaj jest 01.03, a ja dalej nie mam informacji co z wyjazdem. Dostałam inną propozycję pracy na ten weekend i nie wiem co zrobić.
    ReviewUserIcon
    Aga

    27.02.2017 16:44

    Inne

    Czy ktoś wie w jakim terminie przed wyjazdem wysyłają maile potwierdzające? Może się zdarzyć sytuacja ze dzień przed??
    ReviewUserIcon
    seba

    26.02.2017 17:05

    Inne

    Witam .Gdzie przeważnie są miejsca zbiórek w Katowicach?
    ReviewUserIcon
    Sandra

    24.02.2017 22:46

    Inne

    Czesc, dostalam propozycje wyjazdu do Niemiec 5-22 marzec. Nie jezdzilam jeszcze na tego typu akcje, wiec ogolnie sie zastanawiam. Napiszcie prosze jak ze zleceniami, jak warunki mieszkaniowe, da sie wytrzymac? Jechalabym z Kato, moze udaloby nam sie zebrac jakas fajna ekipe ;-) Dajcie znac, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    POla

    25.02.2017 09:24

    Inne

    Napisz do mnie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dorota

    24.02.2017 14:09

    Inne

    Cześć, czy wybiera się ktoś może 03-05.03 do Czech?
    ReviewUserIcon
    seba

    24.02.2017 12:00

    Inne

    Witam jedzie może Ktoś z Łodzi 03-03-2017 inwentaryzacja Czechy,a później Niemcy.?
    ReviewUserIcon
    POla

    23.02.2017 19:04

    Inne

    Czy ktos juz z wyslanymi dokumentami poczta dostal meila potwierdzajacego wyjazd 5 marca z Katowic?
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    01.03.2017 07:32

    Inne

    Hej Otrzymałaś już tego maila potwierdzającego? Ja też jadę z Katowic w tym terminie,ale żadnego potwierdzenia jeszcze nie wysłali.
    ReviewUserIcon
    POla

    01.03.2017 12:32

    Inne

    dzis sroda z tego Co wiem dzis do 17 maja wysylac zaproszenia ja wczoraj tez zostalam jeszcze dopisana do wyjazdu do Czech Bo podobno z czech bedziemy jechac do niemiec
    ReviewUserIcon
    Aga

    22.02.2017 19:48

    Inne

    Jedzie może ktoś z Torunia??

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.