opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 84
    • 85
    • 86
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jerzyk

    04.09.2017 12:09

    Inne

    Sadzę, że niektórzy w swojej złości zapominają się co piszą na publicznym forum. Oskarżanie firmy o działania niemalże niezgodne z prawem to poważne zarzuty. Może jednak warto pomyśleć zanim napiszę się jakiś tekst. Nie wszystkim musi się podobać praca oferowana przez INVENT.
    ReviewUserIcon
    patrick

    19.09.2017 14:53

    Inne

    Powołując się na prawo pracy, trzeba mieć z danym pracodawcą umowę o pracę , invent nie zawiera takich umów, tylko o usług świadczących inwentaryzację, które podchodzą pod kodeks cywilny. W czym niby firma łamie prawo?
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    13.11.2017 18:18

    Inne

    Nie musi mieć umowy o pracę ,ale łamie tylko godziny pracy np. w umowie jest zapisane od 6-10godzin dziennie a nagminnie jest to 12-13godzin stawka taka sama jakbyś pracował 8godzin ,śmiechu warte . Najlepsze to jest to że tego nie mówią i nie piszą nigdzie. Wystarczy umowa która jest tak skonstruowana aby zleceniodawca za nic nie ponosił odpowiedzialności! Tylko pracownik. Może w Polsce jest lepiej na inwentaryzacjach szczególnie nocki się opłaca bo dodatek nocny musi być. Dajcie sobie ludzie spokój z taką firmą:)
    ReviewUserIcon
    Przemek

    29.08.2017 17:20

    Inne

    Firma fajna tylko z ludźmi czasami jest coś nie tak, nie wiedzą co chcą.
    ReviewUserIcon
    GOŚĆ

    10.08.2017 10:35

    Inne

    Niepoważna firma a dokładniej ludzie w niej pracujący. NIE POLECAM!
    ReviewUserIcon
    Gall

    24.08.2017 22:29

    Inne

    A czy możesz bardziej opisać, co Ci się nie podobało?
    ReviewUserIcon
    Pawelec

    23.08.2017 20:52

    Inne

    Inwentaryzacja nie jest może najambitniejsza pracą ale jeśli ktoś ma pilna potrzebę podratowania domowego budżetu? Czemu nie?
    ReviewUserIcon
    Tymon

    15.08.2017 15:29

    Inne

    Jeśli ktoś nie radzi sobie z drobnymi trudnościami to nie rozumiem jak można decydować się na wyjazd?. Byle drobiazg i będą problemy, agencja jest spoko ale to nie przedszkole!
    ReviewUserIcon
    kasia93

    14.08.2017 10:42

    Inne

    boże ludzie, przeciez zawsze możecie do nich zadzwonić jak nie wiecie co z inwentaryzacją w środę. a nie czekacie do usranej śmierci na zbawienie skoro firma sie nie odzywa.... wszędzie można znaleźć do nich numer i w ogłoszeniach. chociażby ten 600 020 329. dzwońcie jak nie wiecie co robic a nie się wyżalacie na forum
    ReviewUserIcon
    BoB

    14.08.2017 10:45

    Inne

    problem w tym, że osoba do kontaktu z maila nigdy nie odbiera tel ;], po ok 4 sygnalach jest odrzucenie (chyba automatyczne), w tamtym tyg też probowalem i to samo
    ReviewUserIcon
    Pan Pomocnik

    14.08.2017 10:13

    Inne

    Zapraszam do zadawania pytań jestem stałym pracownikiem znam system i dużą ilość ludzi
    ReviewUserIcon
    BoB

    14.08.2017 10:26

    Inne

    Witam, czyli rozumiem ze jak dzisiaj nie dostaniemy zaproszenia to oznacza ze nie jedziemy w srode? bo jutro jest święto :D . Wolałbym teraz wiedziec czy jade,czy nie jade bo nie zrobilem jeszcze zakupow i nie bylem w kantorze a jutro wszystko zamkniete. pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    -danuta

    14.08.2017 09:23

    Inne

    Czy jest ktos kto ma wyjazd 16.08.2017 ,a nie dostał jeszcze zaproszenia na wyjazd?
    ReviewUserIcon
    BoB

    14.08.2017 09:38

    Inne

    tak, ja nie dostalem. bylem tez na inventach w czerwcu i wtedy dostalem 6 dni przed
    ReviewUserIcon
    ZosiaSamosia

    14.08.2017 08:52

    Inne

    hej. oferty nowe pojawiają się ciągle, tylko widocznie firma nie dodaje już na tą stronę. tylko na jakieś inne. możecie sobie zobaczyć tutaj http://jobbay.pl/pracodawca/invent,2111?strona=1 albo zobaczcie też sobie na OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2UCX9/ ja cały czas jeżdżę na inwentaryzacje z nimi, trzeba tylko szukać umieć ofert, bo gowork to nie jest jedyna strona na którą invent dodaje oferty pracy :P
    ReviewUserIcon
    Pola

    11.08.2017 18:14

    Inne

    Czy coś się zacięło w agencji, że nie mają nowych ofert ? Widziałam same oferty na inwentaryzację ale z czerwca. Może ktoś napisać co się stało? Może ja nie znalazłam nowych? Wiem, że są wakacje i nie piszecie.
    ReviewUserIcon
    niska

    11.08.2017 14:14

    Inne

    Ile przed wyjazdem dostaje się link aktywacyjny. Mam wyjazd na 16.08.2017, a nie dostałam jeszcze linku
    ReviewUserIcon
    Natka

    10.08.2017 15:21

    Inne

    Czy jedzie ktoś na inwentaryzację za granicę 16.08? :D
    ReviewUserIcon
    aga

    11.08.2017 14:06

    Inne

    czy dostałaś juz link potwierdzający?. Ja jestem zapisana, ale liku jeszcze nie dostałam
    ReviewUserIcon
    Natka

    10.08.2017 15:18

    Inne

    Czy jedzie ktoś na inwentaryzację za granicę 16.08? :D
    ReviewUserIcon
    karola

    09.08.2017 08:20

    Inne

    wyjazd z Wrocławia to z jakiego miejsca jest?
    ReviewUserIcon
    Patryś

    07.08.2017 10:44

    Inne

    Czy agencja nie ma aktualnych ofert tylko te z czerwca?
    ReviewUserIcon
    moniczka

    28.07.2017 11:42

    Inne

    jestm jako osoba rezerwowa , czy wiesz moze czy zazwyczaj takim osobom udaje sie dostac na wyjazd [email protected]
    ReviewUserIcon
    ja

    28.07.2017 08:50

    Inne

    a 30 lipca z Katowic do Niemiec? Szukam koleżanki/kolegi
    ReviewUserIcon
    To12253

    27.07.2017 20:07

    Inne

    Kto jedzie 30 z Wrc di niemiec na turnus ?
    ReviewUserIcon
    aga

    27.07.2017 11:11

    Inne

    pracowałam na invencie w Niemczech , nie polecam dojazd liczenie powrót 14 godzin i dziwne ciągłe szukanie do czego się doczepić (usunięte przez administratora) NIE POLECAM (usunięte przez administratora), a kasa żaden szał za pracę do 3 w nocy
    ReviewUserIcon
    Polnet

    25.07.2017 12:27

    Inne

    Invent jak widzę ma wysyp ofert , super można coś wybrać!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    BezSensuNaDluzszaMete

    22.07.2017 20:45

    Inne

    Praca dobra dla emerytow lub dla tych Co maja normalna prace i chca dorobic w trakcie urlopu bo normalnie zarobic odlozyc i miec to trza sie dobrze nagimnastykowac. Polecam poszukac innej normalnej stalej bo z tego sie wyzyc nie da.
    ReviewUserIcon
    Donna

    21.07.2017 11:44

    Inne

    Współpracuję z Inventem od maja tego roku. Byłam na 10 inwentaryzacjach (3 miejscowe i 7 wyjazdowych). Póki co nie mam na co narzekać, pieniądze zawsze są wypłacone na czas, zgodnie z umową. Wyjazdy traktuję jako pracę dodatkową, dającą możliwość dorobienia więc stawka generalnie jest ok.
    ReviewUserIcon
    mateuszs1994

    19.07.2017 05:26

    Inne

    Ja zapisałem się na 30 lipca. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pomysłowy

    18.07.2017 23:04

    Inne

    Czyżby lato zawitało na to forum? Nie ma komu napisać kilku zdań o bieżącej sytuacji firmy?Może dowiemy się czegoś, jest sporo zapytań? Widać dużo ofert.
    ReviewUserIcon
    Donna

    17.07.2017 11:42

    Inne

    Czy są osoby które zapisały się na inwentaryzację wyjazdową do Niemiec na 30 lipca?
    ReviewUserIcon
    Mania

    14.07.2017 11:36

    Inne

    Czy agencja INVENT posiada w ofercie tylko prace przy inwentaryzacji?
    ReviewUserIcon
    Kinga

    06.07.2017 23:43

    Inne

    Ja jadę z Katowic. Team 12 ;)
    ReviewUserIcon
    Pomysłowy

    06.07.2017 21:16

    Inne

    Chciałbym pojechać na inwentaryzację ale powiedzcie jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    mateuszs1994

    06.07.2017 08:49

    Inne

    A kto jedzie 9 lipca ? [email protected]
    ReviewUserIcon
    cicha

    06.07.2017 12:32

    Inne

    Ja jadę z Katowic, team 18
    ReviewUserIcon
    ewelajn

    03.07.2017 18:56

    Inne

    A wiecie czy te oświadczenie o niekaralności jest potrzebne? Chciałabym jechac na ten najbliższy turnus do Niemiec, ale chyba nie zdążę wyrobić tego zaświadczenia :/
    ReviewUserIcon
    Panek

    01.07.2017 13:33

    Inne

    INVENT to spoko firma i jeśli już organizuje wyjazd to można spokojnie wyjechać. Niektórzy lubią straszyć.
    ReviewUserIcon
    Midari_robot

    29.06.2017 17:47

    Inne

    A czy mozna dogadac sie z inventem aby jezdzic na 2 tygodnie pozniej miesiac przerwy i znowu 2 tygodnie i tak w kolko czy to niemozliwe?
    ReviewUserIcon
    ?

    26.06.2017 18:45

    Inne

    Ile przeciętnie można zarobić na turnusie ? tzn. wiem jaka jest stawka na godzinę, ale ile realnie dostaje się do ręki po np. 2 tygodniach?
    ReviewUserIcon
    Alexia

    23.06.2017 16:56

    Inne

    Czy ktoś sie wybiera teraz w niedziele na inwentaryzacje?
    ReviewUserIcon
    Alexia

    23.06.2017 16:26

    Inne

    Czy ktoś się wybiera na inwentaryzacje teraz w niedziele?
    ReviewUserIcon
    cicha

    22.06.2017 13:45

    Inne

    Jedzie ktoś na turnus 9.07-27.07 do Niemiec?
    ReviewUserIcon
    leszek

    29.06.2017 20:25

    Inne

    ja ale nie wiem nic o tym bo pierwszy raz. jakby ktoś coś miał do powiedzenia to śmiało
    ReviewUserIcon
    kaja

    30.06.2017 00:03

    Inne

    jaaa jade:P
    ReviewUserIcon
    Adam

    22.06.2017 12:27

    Inne

    Witam. Czy jest tu ktos, kto jezdzil juz na inwentaryzacje w tej firmie? Moze ktos opisze krótko czy warto czy nie. Na dodatek na umowie kierowcy.
    ReviewUserIcon
    Pomysłowy

    22.06.2017 09:53

    Inne

    Widziałem ostatnią liste ofert pracy i zastanawiam się nad - liczenie towaru w markecie – praca dodatkowa. Czy to jest coś na czym da się zarobić? Jak to wyglada, podpowiedzcie. Podoba mi się, że można złapać u nich takie roboty na krótko żeby sobie dorobić.
    ReviewUserIcon
    Cece

    22.06.2017 01:18

    Inne

    Czy ktoś może jedzie na inwentaryzacje 25.06 do Lubina?
    ReviewUserIcon
    Poldek

    18.06.2017 15:16

    Inne

    INVENT daje możliwość dorobienia szybko i dobrze, oby więcej takich firm.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.