INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

zuz

dzien dobry mam pytanie nadal sie ucze i nie ukonczyłam 26 roku życia i jak wiadomo istnieje pit 0 i jest mozliwosc dostawania całej kwoty na konto niz pod koniec roku na rozliczeniu z urzędem. jak mam to zrobić bym dostawała pełną kwote juz na konto?

@zuz

Dzień dobry, uzupełniając dane na naszym portalu, potrzebne do zawarcia umowy - znajdzie tam Pani oświadczenie dot. studentów. Pozdrawiamy serdecznie.

Studenciak

Byłem wczoraj na inwentaryzacji w Opolu. Praca sama w sobie łatwa, żadna filozofia skończyliśmy jakoś po 5 rano więc na te 10 godzin trzeba się nastawić . Polecam szczególnie studentom jako prace dodatkową. Stawka 19,50 więc za taką nocke moża całkiem dobrą sumkę dostać . Dla Opola jest też całkiem sporo terminów, więc się pewnie jeszcze zapisze jak plan zajęć pozwoli :D

ann
@Studenciak

Stawka 19,50 ale brutto

zuz
@ann

wlasnie mnie to zastanawia co z pitem 0 dla studentów i jak moge zrobić by dostać pełną kwote odrazu a nie podczas rozliczenia pitu

S.M. inv

Mam pytanko, czy posiada ktos namiar telefoniczny do Macka koordynatora, ktory niestety od niedawna juz nie pracuje... Niegdys byl koordynatorem w Czechach, a od jakiegos czasu w Polsce. Jest to wazne... Z gory dziekuje za pomoc.

inny KO
@S.M. inv

Jeśli to faktycznie ważne, to raczej nikt nie poda Ci numeru telefonu tutaj publicznie - trochę rozsądku. Nie są to nasze firmowe numery, a prywatne. Napisz do mnie na maila inventaryzacje@o2.pl to przekażę Maćkowi informację i jeśli wyrazi zgodę, to podam Ci jego numer ;)

@inny KO

inny KO dzieki za info, juz mam nr do niego od innej osoby

Nr telefonu juz mam. Pozdrawiam Sabina

@inny KO

Tak sie sklada, ze jakos inni nie mieli z tym problemu, zeby przeslac nr tel... Pozdrawiam Sabina

Elo

Nie rozumiem was. Nie wiem czy naprawdę jest, aż tak źle? Ja byłam dwa dni temu, na pierwszej inwentaryzacji. Byliśmy 10 godzin, ale tak jest napisane w umowie, więc to nie żadne zaskoczenie. Dojazd? Owszem. Wiadomo, że dojechać trzeba. Po co ktoś zgłasza się, jeśli nie pasuje mu jazda? Sprawdźcie sobie przed podjęciem takiej inwentaryzacji czas dojazdu. Jeśli wam przeszkadza taka długa trasa, to po co się za to bierzecie? Sami robicie sobie problem. A atmosfera? Była super. Wszyscy byli mili. Nie było problemu z wyjściem do toalety w czasie inwentaryzacji. Jak ktoś czegoś noe wiedział, albo się pomylił, też nie było problemu żeby ktoś pomógł. Wystarczylow zawołać koordynatora i zjawiła się góra w pół minuty. Nigdy się o nic nie złości a nawet większość obracał w żart. I transport na czas. Na pewno tam wrócę.

Boguś
@Elo

A jak miał na imię i czy był pachnący czy zaniedbany jeśli chodzi o kąpiel i męskie zapachy?

Boguś
@Elo

Prawdą jest co piszesz. Ale pytanie jest też ile zarabiają i ile godzin pracują kierowcy na inwentaryzacjach zagranicznych? I czy w związku z sytuacją z tymi kierowcami nalezy doprowadzić tą firmę do upadłości, czy jednak kierować się tym, że koordynator jest spoko i ładnie pachnie. Ja już zdecydowalem. Wszystko ma swoje priorytety.

@Boguś

Panie Bogusławie, kierowcy przy inwentaryzacjach zagranicznych mają większą stawkę, niż same osoby liczące. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy serdecznie.

Bardzo dobry

Bez problemu

Pati

Oddam miejsce na inwentaryzacji dzisiaj Bytom 20.30 CH Plejada Kontakt : patrycja_ka@hotmail.com

numbeide

Cześć. Czy ktoś z Was jedzie na turnus do Niemiec 01.12. z Legnicy??

Pawlo

Co tam się dzieje już 2 dni bez opini.W takim razie dodam swoją ,ogólnie spoko robota tylko mogłaby się zaczynać o 6:00 i kończyć i 17:00

Hela

Cześć, ktoś jedzie do Niemiec 01.12 z Katowic?

Zuzia

Witam, ja bede jechac ;)

Piotrek
@Hela

A dostałaś już zaproszenie?

Gabi

Hej,ja jadę

hela
@Piotrek

Jeszcze chyba za wcześnie? Choć może by się już przydało. :-)

Świeżak

Witajcie. Był ktoś już kiedyś na około miesiecznej inwentaryzacji w Niemczech? Ile euro trzeba zabrać na jedzenie dla jednej osoby?

Invent niemcy
@Świeżak

Czy jesteś zapisany na wyjazd do Niemiec 10.11? Dostałeś zaproszenie? U mnie dalej cisza....

bolesław
@Świeżak

Świeżak, zależy jaki masz apetyt ale 150 euro starczy Ci z pewnością (w tym piwko pod warunkiem, że nie palisz bądź szlugi weźmiesz z Polski). Weź sobie trochę zupek Amino bo w reichu 0.49 sztuka, poza tym ceny jak w Polsce.

Patryk
@Invent niemcy

A skąd jedziesz z Katowic? bo mam ten sam problem

@Patryk

Dzień dobry. Potwierdzeniem wyjazdu jest otrzymanie zaproszenia na wyjazd. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń, nie każdemu udało się zakwalifikować na opisywany wyjazd do Katowic– w takim przypadku staramy się przypisywać zainteresowanych na późniejsze terminy. Pozdrawiamy serdecznie.

Patryk

Jutro jest wyjazd do Niemiec a ja nawet nie dostałem informacji z jakiej ulicy jest wyjazd i o której. Jeżeli jest ktoś kto jedzie z Katowic i dostał informacje na temat wyjazdu to proszę napisać w odpowiedz.

@Patryk

Witam. Czy dostaliscie potwierdzenie na wyjazd do Niemiec 21.11.2019 ? Proszę o odpowiedź

Jozef

Wita ile można zarobić na godzinę na ivencie w Polsce i za granicą na rękę??

Bolesław
@Jozef

Można zarobić uczciwe pieniądze takie jakich w Polsce nie zarobisz.Musisz się jednak nastawić,że wyjazd rano powrót ok 17-18.Przed wyjazdem miałem lewne obawy,ale minęły.Ja ogólnie jestem zadowolony i zamierzam jechać znowu.Pozdrawiam i powiem tylko przed wyjazdem zwolniłem się z pracy w której brałem 1800 na rekę i nie kryje że dobrze zrobiłem.

@Jozef

Std

Cześć, wybiera się ktoś na turnus do Albanii 23 listopada?

Witam, jedzie ktoś na inwentaryzację 21 do Niemiec ? Mam też pytanie do osób które jeździły już wcześniej. Nie ma problemu z wypłatą wynagrodzenia? Oraz ile mniej więcej wynosi czas pracy ?

Edek
@Nowy

Ile na rękę na godzinę?

Mela

W kraju to 14-15zl

@Edek

Chyba około 200 złotych ale nie wiem czy to stawka przy pełnym zusie ,czy tylko przy składce zdrowotnej i podatku dochodowym. To zależy czy jesteś gdzieś ubezpieczony czy nie. Ogólnie na dobry zarobek nie ma co liczyć to już lepiej wyjechać gdzieś do pracy za granicę na ok. rok.

@Edek

i te 200 złotych to za dzień pracy,czyli jeśli pracujesz np.10 godzin to masz 20 złotych za godzinę.

Sebo Maniera

Uwazam, ze Invent jest doskonaly dla osib chcacych sobie dorobic do domowego budzetu. Wspolpracuje z ta firma dosc dlugo i bardzo sobie chwale prace. Jest to praca jak sama nazwa mowi przy inwentaryzacjach wiec OSOBY, ktore nie potrafia liczyc, bo zamiast chodzic w szkole na matematyke woleli WAGARY to lepuej niech takie osoby sobie odpuszcza, bo po pierwsze szybko pozegnaja sie z praca a po drugie innym luczacym utrudniaja prace bo trzeba za takie osoby podczas kontroli robic niepotrzebnie podwojna robote, gdzie w tym czasie mozna by policzyc inna strefe inwentaryzacyjna... Wynagrodzenie wyplacane tygodniowo i zawsze na czas. Firma rzetelna.i nie mam zadnych zastrzerzen.

asia
@Sebo Maniera

A ty zamiast na polski chodzić gdzie bywales?

@asia

Asia bywalem tak gdzie nalezalo w przeciwienstwie do Ciebie skoro nie potrafisz liczyc na inwentaryzacjach i jestes z matematyka.na bakier...

Jan Maria Burak
@Sebo Maniera

Sebo...jak tak samo liczysz jak piszesz to juz współczuję tym którzy po Tobie sprawdzają. Jak tak samo pisałeś w szkole to nauczyciele mieli dobrą zabawę...no chyba że nie chodziłeś na polski bo nasz modna dziś dysleksję. Tak swoją drogą to może musiałeś napisać takie pochwalne tryptyki, żeby Cię nie wywalili za błędy w liczeniu...taka ostatnia szansa !

@Jan Maria Burak

Jan Maria Burak gdyby kazdy tak liczyl jak ja to by inwtaryzacja szla sprawnie i bez zadnych poprawek bo po Tobie sa same niezgodnosci i trzeba po Tobie liczyc calosc ponownie... A to ze pisze na telefonie i niestety jest jaka jest pisownia na co nie mam wplywu to niemoj problem .. Patrz lepiej jak liczysz na inwentaryzacji bo wszystkimi sie interesujesz a nie soba... Jakas masakra z Ciebie, jezdzisz na inwentaryzacje a liczyc nie potrafisz... Wkrotce swieta moze ktos Ci liczydlo sprezentuje...

Jan Maria Burak
@Sebo Maniera

Sebciu...na każdym telefonie są polskie znaki. Dobrze jest umieć poprawnie pisać w języku ojczystym i poprawnie się nim posługiwać. Ty niestety nie wiesz nic o tym jak ja liczę , ale ja i wszyscy tutaj widzimy jak Ty piszesz. Widzę dla Ciebie dwie drogi...albo kilkadziesiąt lekcji polskiego celem poprawy pisowni....albo ( będzie krócej i taniej ) kup sobie telefon który będzie za Ciebie poprawiał błędy. Za każdym razem Twoje wypociny będą lepiej wyglądały chociaż ortograficznie.

@Jan Maria Burak

Jan Maria Burak Co ma piernik do wiatraka... Na inwentaryzacji wazne jest poprawne liczenie , a nie pisanie... Tak sie sklada, ze mam telefon nie polski hehe i tym samym nie mam mozliwosci korygowania czegokolwiek. Poza tym komentarz na moja opinie jak ktos daje to osoby, ktore sa winne, bo zawsze sie broni ten kto jest winny, wiec tym samym przyznajesz sie do tego, ze nie potrafisz liczyc , firma Invent nie jest od tego, zeby placic ludziom za bledne liczenie i prace na pol gwizdka... Poza tym piszesz nie wiedzac kim jestem, a gdybys byl inteligentny to bys to sprawdzil z kim masz doczynienia...

mex
@Sebo Maniera

witam chciałbym konkretnie zapytać ile mozna zarobić na takiej inwentaryzacji w kraju a ile za granicą jak wygląda zakwaterowanie po ile godzin pracy i czy z kasą potem nie ma problemu dziękuję wszystkim co już pracowali przez tą firmę za odpowiedz pozdrawiam serdecznie

Agata
@mex

Ja byłam na 1 inwentaryzacji w kraju. Za coś ok 7h dostałam 150 zł, więc wydaje mi się że spoko. Gorzej, że zapisałam się na inwentaryzację w listopadzie, ustawilam sobie grafik w pracy tak żeby móc jeździć, a teraz się okazuje że już 4 wyjazd odwołany. Jak tak dalej pójdzie to będę tydzień siedzieć w domu, ta firma jest z tym.troche niepowazna. Jak Ty nie stawiasz się na wyjazd to obciążają cie kara 200 zł, a oni mogą z dnia na dzień odwołać wyjazd i mają gdzieś że ktoś ma plany.

Ada

Szkoda,że istnieje prawdopodobieństwo rozdzielenia pary na różne miasta, a co za tym idzie oddzielne noclegi..Niestety przez to zdecydowaliśmy się zrezygnować z pracy:(

@Ada

A co Ty jedziesz na wspólne noclegi czy do pracy?

Ježibaba

Promocja „Poczuj pieniądz-205 zł dziennie na rękę”, a obowiązkowa składka emerytalna od umowy-zlecenie? W filmie „Poszukiwany, poszukiwana” p. Marysia sprawdzała zawartość cukru w cukrze. Sprawdźmy, ile składki emerytalnej jest w promocyjnym wynagrodzeniu. Otrzymasz na konto za każdy dzień kwotę 205 zł. Gdzie jest problem? Po pierwsze, spółka nie odprowadza składki ubezpieczeniowej (składki na Twoją emeryturę)? od kwoty 205 zł, bo: a) 30 zł netto z tej kwoty stanowi wynagrodzenie dodatkowe wyłączone z ubezpieczenia społecznego. Odprowadzany jest wyłącznie podatek dochodowy zgodnie z regulaminem premii zawartym na stronie organizatora, b) 40 zł netto z tej kwoty stanowi dodatek na wyżywienie. Dieta korzysta z ustawowego wyłączenia z ubezpieczenia społecznego. Po drugie, z początkowej „promocyjnej” kwoty 205 zł za każdą inwentaryzację pozostaje kwota 135 zł netto (za pracę). Przyjmując tożsamość tegorocznej umowy inwentaryzacyjnej, z mechanizmami dotyczącymi zasad obliczania składek na obowiązkowe ubezpieczenie społeczne, zastosowanych w umowach inwentaryzacyjnych 2018 roku, wysokość odprowadzonej obowiązkowej składki emerytalnej od wynagrodzenia w kwocie 135 zł netto, dla niżej opisanego przykładu, może wynieść 0 zł. (W przypadku braku takiego zapisu w umowach za 2019 r. poniższy zapis będzie wadliwy). Dlaczego? Ubiegłoroczna umowa wprowadzała wymóg przeprowadzenia bloku 15 inwentaryzacji w danym miesiącu określając ryczałtową kwotę wynagrodzenia brutto. Jeśli aktualna umowa przewiduje analogiczne rozwiązanie, to zgodnie z jej treścią osoby, które przeprowadzą mniej niż 15 inwentaryzacji w ciągu miesiąca kalendarzowego nie otrzymują wynagrodzenia z tytułu wykonywania umowy zlecenia, tylko dietę odpowiadającą kwocie wynagrodzenia. Taka zmiana w nazewnictwie wynagrodzenia wyłącza wówczas możliwość objęcia kwoty 135 zł obowiązkowym ubezpieczeniem emerytalnym. W przypadku osób, które wyjechały teraz po raz pierwszy np. do Czech na listopadowe inwentaryzacje i przeprowadzą inwentaryzacje w liczbie np. 10 inwentaryzacji, to zgodnie z zasadami promocji otrzymają kwotę 10 dni x 205 zł plus diety za dni wolne. Jaka kwota wynagrodzenia jest objęta obowiązkowym ubezpieczeniem społecznym? Z kwoty 2050 zł odejmujemy: 300 zł (10 x 30 zł) tytułem premii opisanej wyżej; 400 zł tytułem diety (jak wyżej). Pozostaje kwota 1350 zł (10 x 135 zł), która nie jest wynagrodzeniem, a dietą niepodlegającą ozusowaniu. Od tej kwoty pracodawca powinien odprowadzić do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych składkę emerytalną w wysokości 255 zł (25,50 zł x 10 dni inwentaryzacyjnych) plus składka zdrowotna oraz FP. Dla inwentaryzujących studentów, emerytów górniczych, rencistów brak opłaconej składki jest bez znaczenia. Nie zostanie odprowadzony nawet 1 grosz na obowiązkowe ubezpieczenie emerytalne od kwoty 1350 zł dla osoby, która po raz pierwszy wyjechała na inwentaryzacje np. do Czech lub np. wykonała 28 inwentaryzacji w jednym bloku – ale 14 w jednym miesiącu i kolejne w następnym. Zostanie odprowadzony wyłącznie podatek dochodowy od premii. Składka emerytalna zostanie odprowadzona wyłącznie od drugiego stosunku prawnego uregulowanego w umowie - za czynności rekrutacyjne i promocyjne wykonywane w Polsce tj. np. 6 godzin x stawka 13,50 zł (wg stanu na 2018 r.) po wypełnieniu załącznika. W takim przypadku spółka odprowadzi składkę emerytalną w wysokości 11,11 zł. W przypadku wykonania inwentaryzacji w liczbie 15 i więcej, składka emerytalna liczona jest inaczej. Z ostrożności dla Gowork podnoszę, iż powyższe wywodzę z wiążącej mnie w 2018 umowy inwentaryzacyjnej, złożonych przez płatnika deklaracji rozliczeniowych. Zachęcam osoby, które wykonywały za granicą inwentaryzacje w 2018 r. i 2019 r. w liczbie mniejszej niż 15 inwentaryzacji w danym miesiącu do weryfikacji złożonych przez płatnika deklaracji rozliczeniowych za pośrednictwem portalu PUE w Zusie.

Agata92

Ja byłam póki co na 1 inwentaryzacji. Praca generalnie przebiegała spokojnie, nikt nie stał nade mną, nie poganiał, jak wyszedł jakiś błąd w liczeniu była wolana osoba która liczyła i było wyjaśnianie. Bez stresu. Czytałam tutaj że lecą w bambuko z pieniędzmi, czego też się bałam, ale dzisiaj dostałam wynagrodzenie za inwentaryzację z poprzedniego tygodnia. Na minus można im zapisać to, że o godzinie wyjazdu jesteśmy informowani na 1 dzień przed planowaną inwentaryzacja, ale w zasadzie wiadomo że wyjazd będzie min 15.00 w dniu wyjazdu. Ja ze swojej strony polecam.

Krzysztof

Zapisałem się na dwie inwentaryzacje wyjazdowe i zamiast pojechać to otrzymałem smsa o treści, że z przyczyn logistycznych nie mogę jechać. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że chodzi tylko o to, że zamało osób się zapisało z Gdańska i przez to nie przyjadą po mnie na inwentaryzacje która się odbędzie.

ona

Nie polecam nikt nie odbiera telefonów a pozatym nie przejdziesz procesu rekrutacji bo masz PASZPORT !!! A czy paszport tak jak dowód nie jest dokumentem tożsamości w Polsce ? pfffff

@ona

Będziemy wdzięczni za ponowny kontakt telefoniczny. Naprawdę staramy się odbierać wszystkie telefony. Dodatkowo można się z nami skontaktować za pośrednictwem maila oraz przez LiveChat lub CallPage.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1635.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1452, z czego 1203 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.