INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Peterball

To była moja pierwsza inventaryzacja zagraniczna i jestem mile zaskoczony,praca nie jest ciężka,nie wymaga specjalnych umiejętności także polecam każdemu i w każdym wieku,możliwość poznania ciekawych ludzi i ciekawych miejsc jest dodatkowym atutem pracy w Invent,polecam!

@Peterball

Dziękujemy za miłą opinię i zapraszamy do dalszej współpracy :)

Aston

Praca nie najgorsza choć stawki powinny być zdecydowanie wyższe. Mowa o krajowych projektach. A zagraniczne to już w ogóle patrząc na to że pracownik dostaje kwotę w zł a firma w Euro.

Byłem kolejny raz na inwentaryzacji . Ważne jak się do takiego wyjazdu ustawisz. To nie jest wycieczka tylko normalna praca , którą trzeba wykonać i nie wymaga jakiegoś ekstremalnego wysiłku. Ja jestem zadowolony. Zachęcam do wyjazdu .

@Andrzej

Dziękujemy za komentarz :) Pozdrawiamy!

Z firma invent jestem związany już dłuższy czas. Transport, zakwaterowanie zawsze opłacone przez firmę i na godziwym standardzie(jest czysto, odpowiednia liczba osób do każdego pokoju). Testy Covidowe również firma oferuje. Polecam dla osób, które szukają pracy na 1 projekt jak i dłuższą współprace. Jedyne co nie do końca mi odpowiada to dość późne informacje o przyjęciu na wyjazd ale ze wszystkiego innego jestem zadowolony. Wynagrodzenie jak na liczbę rzeczy, które pracodawca pokrywa i jakie ma wymagania jest naprawdę dobre, jest możliwość awansu i pracy na lepiej płatnych oraz bardziej odpowiedzialnych stanowiskach w ramach grupy.

@Andrzej

Panie Andrzeju, dziękujemy za świetną opinię i liczymy na dalszą udaną współpracę :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Ewel

Polecam inwentaryzację zagraniczne z firmą Invent. Wypłata terminowa, zorganizowane przejazdy do pracy oraz pomocna kadra kierownicza.

@Ewel

Pani Ewelino, dziękujemy i zachęcamy do kolejnych zapisów;)

Wiktoria

Polecam firmę Invent. Mili ludzie, wypłata na czas i możliwość zwiedzania! :) Pozdrawiam Team 10:)

@Wiktoria

Pani Wiktorio:) Dziekujemy:)

Krysia

Invent jest spoko :) Praca przyjemna i w dobrej atmosferze. Zarobkowo też dobrze. Właśnie zakończyłam kolejny zjazd i zdecydowanie wybieram się na kolejny. Pozdrawiam

@Krysia

Pani Krysiu;) cieszymy się bardzo:) Pozdrawiamy

Natalia

Plusy: - pieniądze - prysznic - łóżko Minusy: (usunięte przez administratora)

@Natalia

Pani Natalio, zatem zachęcamy do zapisów na kolejne inwentaryzacje. Pozdrawiamy:)!

Jacek

Firma godna polecenia,więc polecam :)

@Jacek

Panie Jacku, dziękujemy:)

Jacek

Współpraca z firmą-5,warunki i wynagrodzenie-5 :)

@Jacek

Panie Jacku, staramy się żeby tak zostało:) Pozdrawiamy i zachęcamy do zapisów;)

Wieniawa330

Wypłata zawsze na czas warunki w hotelach dosyć porządne praca lekka i szybka

@Wieniawa330

Dziękujemy za opinię;) Pozdrawiamy!

Pp

Właśnie wróciłam z kolejnego turnusu zagranicznego, firma po raz kolejny zapewniła wszystko, od przejazdów, przez zakwaterowanie, zapewniła również testy na covid, maseczki oraz środki dezynfekujące, praca nie jest ciężka, zespołowa, kierownik, koordynator oraz biuro zawsze pomocni, nawet wtedy gdy jest się już w obiekcie zakwaterowania. Na projekcie rossmann pracuje się w kilkanaście osób, czas pracy zależy od zaangażowania zespołu. Zakwaterowania są coraz lepsze, wypłata na czas. Dużym plusem jest to, ze można sobie zwiedzić wiele miast, oraz zawrzeć nowe znajomosci.

@Pp

Dziekujemy, pomocny zespól to podstawa:) Pozdrawiamy i zapraszamy do zapisów na kolejne terminy;)

Mariusz

Od kilku lat jeżdżę z firmą Invent. Jeśli ktoś lubi podróżować, zwiedzać,poznawać ludzi to polecam wyjazdy z firmą Invent ????.Praca jest jest lekka. Polega na dokładnym liczeniu towaru na sklepie. Są dobre warunki zakwaterowania.

@Mariusz

Panie Mariuszu:) połączenie przyjemnego z pożytecznym to jest to co lubimy najbardziej;)

Daria

Parę dni temu wróciłam z 2,5 miesięcznego projektu z Inventem i sobie chwalę. To był mój już drugi wyjazd. Zapisałam się za tydzień na kolejny. Warunki mieszkaniowe bardzo dobrze wyposażone. Praca nie wymaga dużo wysiłku tylko trzeba umieć dokładnie liczyć. Towarzystwo sympatyczne. Wypłata jak i zaliczka zawsze na czas i wszystko zgodnie z umową. Transport oraz sprawy związane z koronawirusem także przebiegały bezpiecznie. Niezdecydowanym polecam się samemu przekonać.

@Daria

Pani Dario, dziękujemy:) pozdrawiamy

Kamil

Jak wygląda umowa i czy wynagrodzenie netto jest wyższe dla studentów? Jak to jest, że pracuje się w Niemczech a umowa zlecenie jest w Polsce? Stawki od 195zł oznaczają, że może być więcej? Kierowca otrzymuje jakąś nawigację, zajmuje się tankowaniem itd, czy warto nim być?

@Kamil

Panie Kamilu, wszystkie dokumenty wraz z umową są udostępnianie osobom zainteresowanym po wysłaniu zgłoszenia na konkretny wyjazd. Może Pan na spokojnie się z nimi zapoznać, a w razie pytań służymy pomocą. Jeżeli wszystko będzie jasne wtedy akceptuje Pan dokumenty i decyduje się na wyjazd. Stawka zaczyna się od 195 zł netto/dzień. Osoba, która posiada prawo jazdy kat. B lub zna język niemiecki w stopniu komunikatywnym może wykonywać dodatkowe czynności, za które przysługuje dodatek finansowy, za każdy dzień pracujący. Jeżeli ktoś z nami regularnie wyjeżdża to może liczyć na wyższą stawkę podstawową - rośnie ona wraz z doświadczeniem naszego pracownika. Prosimy o kontakt na numer 71 750 77 00, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Może Pan również napisać do nas na czacie lub zamówić połączenie na naszej stronie www.invent.ag.

@INVENT Sp. z o.o.

Super, ale jestem ciekaw jak w praktyce wygląda życie kierowcy, najchętniej usłyszałbym od kogoś kto już był. Nie chciałbym zgłaszać się na termin, na który wiem że nie pojadę. a co do stawki, to widziałem już te informację o wyższej dla tłumaczy i kierowcy. tylko interesuje mnie jak to jest ze studentami. bo rozumiem, że stawka od 195 jest dla każdego, również dla osoby za którą płacicie pełny zus, składki i podatki. a jako student tych obciążeń nie ma i powinno być znacznie więcej na rękę.chyba że macie taki system że nie, dlatego pytam

@Kamil

Okej, dowiedziałem się tyle że nie wystarczy posiadać prawa jazdy kat B tylko trzeba mieć doświadczenie w prowadzeniu busa. no i najlepsze, studenci nie mogą pracować. czytałem uważnie wszystkie informacje dotyczące pracy, byłem tym szczerze zainteresowany i chciałem dorobić w wakacje w ten sposób, bo trochę inwentur w Polsce porobiłem i wiem co to za praca. nigdzie nie pisali, że studenci nie mogą pracować, jeszcze w reklamach ciągle że jedyny wymóg to skończone 18 lat, że tyle młodych ludzi wyjeżdża. i wszystko na marne. zarobki są mierne, podobną dniówkę można zarobić w Polsce jako student. nie raz zarobiłem więcej. ale jeśli ktoś jak ja jest z małej miejscowości gdzie nie ma pracy typowo studenckich, gwarantowane 5-6 dni pracy, transport z i do pracy i nocleg. byłoby to w miare atrakcyjne. no ale nie mogę pracować bo studiuję..

K

Współpracuje z firmą od dłuższego czasu. Firma podpisuje umowę, odprowadza składki. (usunięte przez administratora)

Kubaa

Polecam prace w firmie invent! Dobre warunki zakwaterowania, lekka praca w zgranym teamie. Nic tylko jechać!

Grzegorz liczący

Polecam prace przy inwentaryzacjach z firma Invent. Praca w Polsce lub za granica .Można zarobić i pozwiedzać. W czasach pandemii firma zachowuje pełne bezpieczeństwo na swój koszt, zapewnia dojazdy i zakwaterowanie. pokoje jedno lub dwuosobowe całkowicie wyposażone. Praca nie jest ciężka polega na liczeniu towaru w sklepie za pomocą skanera, wynagrodzenie na czas kadra profesjonalna ,jeśli czegoś nie wiesz wszystko wyjaśnią. W pracy panuje dobra atmosfera. Polecam.

Beata

Fajna firma kasa naczas fajni ludzie fajne mieszkania. Wszystko Ok

@Beata

Pani Beato, dziękujemy:)

Łukasz

Polecam wyjazdy z Inventem, właśnie wróciłem z kolejnego i współpraca układa się świetnie. Wypłata zawsze na czas, warunki bardzo dobre, ekipa zgrana. Zdecydowanie najlepsze warunki zakwaterowania, dobra opcja dla par

@Łukasz

Panie Łukaszu, taką współpracę cenimy najbardziej:)Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1611.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1433, z czego 1184 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.