opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11136)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11136)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 68
    • 69
    • 70
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Hubert

    21.01.2021 12:46

    Pracownik

    Jedzie ktoś może 31.01 na Niemcy?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    19.01.2021 13:55

    Kandydat

    Czemu firmę zarejestrowali aż na Karaibach, ktoś wie? Czy li tylko z powodów podatkowych?:)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    20.01.2021 13:21

    Pracodawca

    Choć nie ukrywamy, że Karaiby brzmią zachęcająco:) Invent Sp. z o.o. jest firmą zarejestrowaną w Polsce z siedzibą przy ul. Gajowickiej 195 we Wrocławiu.
    ReviewUserIcon
    IZ

    19.01.2021 09:56

    Pracownik

    Świetna kadra. Warunki pracy bardzo dobre. Praca prosta i przyjemna. Stawka jak najbardziej satysfakcjonująca. Zapewnione hotele jakościowo super.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    20.01.2021 08:58

    Pracodawca

    Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań żeby tak było:)
    ReviewUserIcon
    Kama

    19.01.2021 12:34

    Pracownik

    Hej czyy ktos z lublina side wybiera na 24 01 niemcy
    ReviewUserIcon
    Wiola

    18.01.2021 23:24

    Pracownik

    Witam, serdecznie, ludzie którzy piszą kłamstwa dotyczące,pracy za granicą na invencie,muszą mieć dobrze płacone za to żeby tak kłamać i oszukiwać!!!!Jestem po powrocie,z pięknej pracy w Niemczech.Ludzie praca po12godzin gdzie jeszcze czekasz aż wszyscy skończ czyli dodatkowa ponad godzina,czekanie Praca w Obi na dworzu!!!!przy minusowych temperaturach!!!ludzie boją się wyjść do WC,przerwa 10 minut,przy pracy10,12godzin.Nie wierzcie w to że pracujecie8godzin.Kierowniczka ,bezczelna ,nie miła ,jeśli jej się nie spodobasz,to wypierdalaj z pracy ,nie informując cię o tym,Ja miałam wielkie szczęście bo zrezygnował sams,z tego też powodu do ostatnie chwili,nie wiedziałam czy zostanę wyrzucona z hotelu czy szczęśliwie wrócę do domku.Bo tak pięknie mówią że wyjazd i powrót jest zapewniony.!!!Miałam wielkie szczęście,że szczęśliwie wróciłam bo jadąc z kierowcą na busa,kierowca był nie trzeźwy i o mały włos uniknęliśmy wypadkowi
    ReviewUserIcon
    Mateusz.

    29.12.2020 20:17

    Kandydat

    Cześć:) wybiera się ktoś do Czech? Jadę pierwszy raz.
    ReviewUserIcon
    Monika marzenie

    09.01.2021 23:56

    Pracownik

    Tylko mi nie wysyłaj nudesow bo nie jestem taka jak du*ę mi ta [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    18.01.2021 14:21

    Pracownik

    I jak w Czechach jest w pracy? Warto jechac?
    ReviewUserIcon
    janina

    14.01.2021 10:50

    Pracownik

    Dlaczego nie ma odpowiedzi na pytania zadane przez pracownikow,tylko pare razy dziennie pokazywane te same wpisy.A ja juz 2 razy pytalam dlaczego nie ma krajowych inwentaryzacji i nie dostslam jasnej odpowiedzi.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    18.01.2021 10:36

    Pracodawca

    Dzień dobry. aktualnie nabór prowadzony jest tylko na zagraniczne inwentaryzacje. Zachęcamy jednak do założenia konta na www.rekrutacja.invent.ag gdzie miejsca wyjazdów są aktualizowane na bieżąco. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Daria

    10.12.2020 23:40

    Kandydat

    Hej, Zapisał się ktoś z Was na wyjazd w styczniu do Niemiec? :)
    ReviewUserIcon
    Daria

    29.12.2020 21:20

    Kandydat

    @Seb To fajnie :) Z Katowic ktoś wyjeżdża 07.01?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    13.01.2021 23:20

    Kandydat

    Jak tam w Czechach?
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.01.2021 13:46

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zuzlowa

    11.01.2021 15:47

    Były pracownik

    Mam prawo wyrazić swoje zdanie. Koordynator powinien być osoba kompetentna. Wykształcenie czy wysoka kultura ma znaczenie w pracy. A Ciebie może wynajęli z polecenia byś pochlebial tej firmie? Kolejny mądry się znalazł. Nie musi mnie nikt niańczyć. Ale to jest istna (usunięte przez administratora)w tej firmie!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    12.01.2021 10:56

    Pracodawca

    Witam, w celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt bezpośrednio z firmą: 71 750 77 00. Po przesłaniu szczegółów sytuacja zostanie zweryfikowana. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    moniczka2092

    23.12.2020 15:54

    Kandydat

    Witam czy ktoś wybiera się na inwentaryzację do Niemiec w terminie 10.01 do 20.02 ?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    11.01.2021 11:52

    Pracownik

    My z narzeczonym, ale od 17go.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    11.01.2021 19:02

    Kandydat

    Ja również od 17go z koleżanka
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    06.01.2021 11:37

    Pracownik

    Jeśli szukasz zajęcia lub szybkiej gotówki proponuję spróbuj wyjechać z firmą Invent na inwentaryzacje zagraniczne. Wejdż na stronę invent.ag i "aplikuj" lub zadzwoń pod nr 71 750 77 00 i uzyskaj więcej informacji na temat wyjazdu,pozdrawiam ,
    ReviewUserIcon
    Zuzlowa

    11.01.2021 15:55

    Były pracownik

    Pewnie kolejny nasłany koordynator promujący firmę. Stawka 5 euro dziennie to się opłaca ! Chyba taka powinna być reklama.
    ReviewUserIcon
    Dworcowy

    24.11.2020 23:05

    Były pracownik

    Mam pytanie czy ktoś dostał karę 200 zł za nieobecność na inwentaryzacji
    ReviewUserIcon
    Zuzlowa

    09.01.2021 16:33

    Były pracownik

    Ta ich kara pieniężna jest niezgodna z kodeksem. Szukają naiwnych. A masz prawo ze zlecenia zrezygnować. Skoro maja świadomość , ze większość uczestników turnusów jest po pas zadłużona i ciąży na nim windykator lub wyszli z więzienia to nie widzie się , ze tak (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zuzlowa

    10.01.2021 18:09

    Były pracownik

    Trafiłam rok temu.. jedna z takich osób rzuciła się do bicia do mnie bo oskarżyłam ja o kradzież moich pieniędzy , bo to akurat prawda była. Oczywiście kochana firma nawet o tym incydencie nie wiedziała... ba! Pewnie ta osoba kary nie miała nałożonej na to. Dobrze, ze kierownik był w porządku wiec wyrzucił z pracy te osobę. Nie pozwólcie sobie na kary pieniężne z powodu nie podjęcia pracy podczas pandemii to jest niezgodne z prawem! Mnie chcieli nałożyc za to ze pociąg odwołany był w maju I nie dojechałam na miejsce zbiórki. Ale się nie dałam, bo znam paragrafy i w razie co mam dobrego prawnika.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    08.01.2021 22:20

    Kandydat

    Witam wybieram się z Koleżanką na turnus z 17.01-20.02 do Niemiec jeśli ktoś by chciał się odezwać zapraszam [email protected]
    ReviewUserIcon
    matrymonialny Salceson

    09.01.2021 23:48

    Kandydat

    Zaznacz w ankiecie na które zadania wyrażasz zgodę, w uwagach zaznacz jaką masz motywację i 100 razy odręcznie napisz: "Chcę bardzo tego". Ankietę odeslij na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Inaa

    09.01.2021 22:18

    Były pracownik

    To jaka firmę polecacie? Proszę o namiary
    ReviewUserIcon
    Pati

    30.12.2020 13:13

    Były pracownik

    Są tam dalej jakieś fajne dziewczyny? Chętnie podzielę się namiarami na lepszą firmę ;) bo tam to masakra warunki
    ReviewUserIcon
    Zagraniczny

    02.01.2021 21:07

    Były pracownik

    Zależy gdzie się trafi, przykładowo na ubiegłorocznym turnusie były bardzo dobre warunki, nowoczesny hotel zlokalizowany w centrum Berlina.
    ReviewUserIcon
    Beti

    05.01.2021 22:02

    Pracownik

    Chętnie poznam te namiary.
    ReviewUserIcon
    Lidia

    04.12.2020 12:41

    Były pracownik

    Plusy : -opłacone zakwaterowanie -przed pandemia Covid posiłki -praca lekka Minusy : - Brak selekcji osób - to jest największy błąd firmy - biorą co się trafi, a trafia się hołota niesamowita. Oczywiście są fajni ludzie ale większość to ta gorsza część kraju. Biedna, zacofana i zawistna. Nie fajnie jest współpracować z takimi ludźmi -wypłata Raz w miesiącu na wyjazdach zagranicznych. Łatwiej jest dysponować cotygodniowa gotówką -wyjazdy na ostatni moment. O wszystkim dowiadujemy się w ostatnim momencie. Dosłownie. Wkurzające to jest
    ReviewUserIcon
    Jan Maria Burak

    03.01.2021 12:27

    Pracownik

    Oczywiście...195 Euro na miesiąc na trzech.... Skąd Ty czerpiesz?
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.01.2021 22:01

    Pracownik

    A Ty jaką jesteś "bogatą" osobą skoro jeździsz na saksy na groszem?? He
    ReviewUserIcon
    janina

    03.01.2021 14:06

    Pracownik

    Dlaczego nie ma wyjazdow krajowych.Nie moge wejezdzac za granice a bardzo lubie inwenteryzacje.Czyzby krajowe sklepy ich nie robily.Juz kiedys pytalam ale nie dostalam zadnej odpowiedzi.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Bea

    23.12.2020 13:57

    Pracownik

    Fajna firma mozna poznac ciekawych ludzi ,poza tym coraz lepsze warunki mieszkaniowe jesli chodzi o mniejsze projekty.
    ReviewUserIcon
    Ona23zj

    24.12.2020 13:14

    Kandydat

    Hey . Czy w hotelu / pensjonacie miałaś dostęp do lodówki ,pralki ? Nie wiadomo co zabrać do jedzenia .
    ReviewUserIcon
    73939

    31.12.2020 16:12

    Pracownik

    A po co Ty chcesz zbierać jedzenie? Na miejscu są sklepy
    ReviewUserIcon
    Leszek

    26.12.2020 07:09

    Kandydat

    Hej.Wybieram się i mam pytanie co trzeba ze sobą wziąć na taki wyjazd?
    ReviewUserIcon
    pablo

    31.12.2020 11:40

    Pracownik

    No kaskę przede wszystkim,leki bo w rajchu drogie jak lubisz zupki amino to tez ze 20 konserwy typu pasztet mielonka ,jak masz to mały czajnik elektryczny,chyba ,ze nie pijesz ciepłych napoi.A i jeszcze dobry humor i stopery do uszu jakbyś z jakimś chrapiącym był w pokoju.
    ReviewUserIcon
    Kama

    27.12.2020 18:48

    Kandydat

    Cześć! Czy może ktoś z Pomorza wybiera się w styczniu na inwentaryzacje z invent albo planuje? Jestem z okolic Słupska i fajnie byłoby wybrać się z kimś gdyż to byłby mój pierwszy wyjazd :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    moniczka2092

    23.12.2020 15:01

    Kandydat

    Witam czy ktoś wybiera się na inwentaryzacje 10.01 do 20.20 ? Ja na razie się zastanawiam , nigdy nie uczestniczyłam w inwentaryzacjach wyjazdowych :) Trochę się wacham :)
    ReviewUserIcon
    Ona23zj

    24.12.2020 13:11

    Kandydat

    Cześć! Napisz do mnie lacunacoil09@gmail ja też jestem pierwszy raz. Zapisałam się na wyjazd do Czech.
    ReviewUserIcon
    Basia

    16.12.2020 11:05

    Pracownik

    Polecał tą firmę dla tych którzy w niedługim czasie chcą zarobić pieniądze. Praca polega na przeprowadzaniu inwentaryzacji w sklepach za pomocą skanera którego obsługa nie jest skomplikowana. Firma zapewnia hotel i transport.
    ReviewUserIcon
    Jan Maria Burak

    23.12.2020 15:52

    Były pracownik

    Polecał? Czyli już nie poleca!!!! I słusznie!!!
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    23.12.2020 13:29

    Pracownik

    Bardzo polecam, wszystko dobrze zorganizowane. Wróciłam z turnusu z Niemiec, gdzie przez cały okres byliśmy w jednym miejscu bez przeprowadzek, super mieszkania w centrum miasta, wszystko pod ręką. A od stycznia jeszcze większe stawki, ja już się nie mogę doczekać kolejnego turnusu.
    ReviewUserIcon
    Zyw

    21.12.2020 14:10

    Inne

    Nie dajcie sie nabrac na pozytywne komentarze o firmie gdyz ludzie je musza napisac bo wtedy otrzymuja dodatkowe wynagrodzenie.
    ReviewUserIcon
    Zyw

    21.12.2020 14:05

    Inne

    Nie polecam wspolpracy z firma invent. Pracodawca niestety wybiera na kierownikow inwentaryzacji osoby niekompetentne z brakiem jakiejkolwiek kultury oraz wiedzy nie wspomne juz o zerowej znajomosci jezyka obcego.. Do pracy na sklep wyjezdza sie o 4 rano poniewaz jest dojazd 200 km, (czas dojazdu do pracy nie jest wliczany do czasu pracy!) a wraca sie z pracy o godzinie 20. Jezeli nawet skonczy sie prace troche wczesniej to i tak w domu jest sie pozno gdyz trzeba wrocic sie na sklep gdyz "kierownik" inwentaryzacji zapomni drukarki, podpisu, pieczatki lub swojej jakiejs prywatnej rzeczy. Nadgodziny nie sa wyplacane mino iz 'kierownik' dostal informacje ze beda. Jezeli ktos chce pracowowac z dojazdem 20 godzin za stawke 205 zl to polecam sie zastanowic czy praca w Polsce sie lepiej nie oplaca.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    21.12.2020 13:33

    Pracownik

    Wszystkim którzy się wachają mówię, że nie ma się czego bać. Wypłaty w terminie, możliwość poznania nowych fajnych osób i zobaczenia fajnych miejsc. Praca łatwa. Często inwentaryzację odbywają się w godzinach nocnych lub baaardzo wczesnych godzinach porannych. Firma zapewnia dojazd busami z Katowic, Wrocławia lub Legnicy. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Marta

    21.12.2020 08:59

    Pracownik

    Praca łatwa i przyjemna, dobra współpraca z koordynatorami oraz kierownikiem. Jedyny minus to kierowcy, którzy z jazda sobie nie radzą.
    ReviewUserIcon
    Ojciec

    19.12.2020 15:20

    Kandydat

    Jaki mniej więcej zarobek za.miesiac ?
    ReviewUserIcon
    Pionier

    18.12.2020 19:50

    Pracownik

    Polecam!!! można zarobić a od stycznia nowe wyższe stawki !! Dobra praca, w większości mili ludzie.
    ReviewUserIcon
    Emiliano

    17.12.2020 20:19

    Pracownik

    Niedawno wróciłem z ponad 2-miesięcznego turnusu. Praca, jak i obsługa skanera nie sprawia trudności, czas w pracy mija błyskawicznie, miła atmosfera, wolne weekendy, warunki noclegowe przeważnie b. dobre. Szczerze mogę polecić współpracę z tą firmą.
    ReviewUserIcon
    Eska

    16.12.2020 10:00

    Pracownik

    Byłam na swoim pierwszym turnusie za granicą. Dzięki temu odświeżyłam znajomość języka, dobrze się współpracowało z niemieckimi pracownikami. Dzięki wdrożeniu i pomocy koordynatora praca sprawiała mi satysfakcję. Warunki lokalowe w porządku - internet (wifi), możliwość prania odzieży. Wolne weekendy zachęcały do spacerów i zwiedzania. I jest to też przyzwoity zarobek w czasach pandemii, gdzie ciężko o pracę. Zdecydowanie polecam!
    ReviewUserIcon
    Paweł

    15.12.2020 10:33

    Pracownik

    Chciałem podzielić się opinią na temat firmy z tymi .którzy jeszcze nie korzystali z możliwości współpracy z Inventem .Ogólnie rzecz biorąc jest ok.byłem teraz na 4 wyjeżdzie i mogę powiedzieć.że to nie koniec mojej przygody z tą firmą.Noclegi ok,praca wymagająca skupienia,ale przy zgranym zespole .czas mija szybko.Co do wynagrodzenia jest zawsze na czas,wiadomo,że mogłoby być nieco wyższe.Byłem w 5 teamach i kadra kierownicza zawsze była ok.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Xyz

    14.12.2020 02:15

    Kandydat

    @INVENT Sp. z o.o. - Czy będą wyjazdy zagraniczne także w lutym? Czy na chwile obecną nie przewidują Państwo nowych wyjazdów poza tymi w styczniu?
    ReviewUserIcon
    janina

    12.12.2020 10:28

    Pracownik

    Lubie prace z Inventem ale ciagle proponujecie zagraniczne wyjazdy.Niestety nie wszyscy moga wyjezdzac.Dlaczego nie ma inwentaryzacji w kraju.Jezeli juz sie pojawia to czesto sa odwolywane.To nie jest w porzadku.
    ReviewUserIcon
    Basia

    10.12.2020 21:02

    Pracownik

    Polecam firme tym ktorzy w niedlugim czasie chca zarobic pieniadze.Praca polega na przeprowadzaniu inwentaeyzacji w sklepach za pomoca skanera ktorego obsluga nie jest skomplikowana.Firma zapewnia hotel i transport.
    ReviewUserIcon
    Alex

    20.11.2020 00:53

    Kandydat

    Kiedy będą jakieś inwentaryzacje w kraju lub za granicą?
    ReviewUserIcon
    sykut

    24.11.2020 11:37

    Pracownik

    350/2 nadal?
    ReviewUserIcon
    Diana

    05.12.2020 14:02

    Pracownik

    Na stronie firmy są już terminy na styczeń 2021, na wyjazdy do Niemiec. Od nowego roku obowiązują też nowe stawki wynagrodzeń tj. plus 20 zł za każdy dzień roboczy.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    01.12.2020 08:07

    Pracownik

    Witam Właśnie wróciłam z turnusu w De praca fajna ,dobre zakwaterowanie w hotelach dowóz do i z pracy .Po tygodniu zaliczka .Ludzie na turnusie fajni , koordynatorzy bardzo mili i pomocni. Ja polecam jeszcze napewno pojadę z Invent:)
    ReviewUserIcon
    iks

    04.12.2020 02:12

    Kandydat

    Jest ok też tak sądzę. Ja miałem pokój jednoosobowy w toaletą prysznicem środkami higieny osobistej i śniadaniem przyniesionym do pokoju przez szefa kelnerów. Zarobek w na poziomie 5 euro za godzinę na nocce w Niemczech Reszta z 350 zł które jest w umowie dla inventu. Dzisiaj się zastanawiam czy nie nie przejść do biedronki podobno lepiej płacą.
    ReviewUserIcon
    Anunia

    02.12.2020 20:17

    Pracownik

    Najlepsza praca jaka dotąd miałam, wypłata zawsze na czas a czasem nawet wcześniej co się ceni w dobie koronawirusa. Warunki mieszkaniowe rewelacyjne, firma dba o dostarczenie każdemu pracownikowi maseczek rękawiczek i płynów do dezynfekcji, a także firmowych kamizelek. Kierownicy bardzo wyrozumiali, pomocni.
    ReviewUserIcon
    iks

    04.12.2020 02:11

    Kandydat

    Jest ok też tak sądzę. Ja miałem pokój jednoosobowy w toaletą prysznicem środkami higieny osobistej i śniadaniem przyniesionym do pokoju przez szefa kelnerów. Zarobek w na poziomie 5 euro za godzinę na nocce w Niemczech Reszta z 350 zł które jest w umowie dla inventu. Dzisiaj się zastanawiam czy nie nie przejść do biedronki podobno lepiej płacą.
    ReviewUserIcon
    ewa halina

    30.11.2020 16:40

    Pracownik

    jak dla mnie jest wszystko ok polecam bardzo
    ReviewUserIcon
    sgg2

    01.12.2020 11:43

    Były pracownik

    ok jest też tak sądze. Za noc pracy w Niemczech 175 zł czyli prawie 5 euro reszta z 350 zł dla inventu. W biedronie lepiej zarabiają
    ReviewUserIcon
    sgg

    30.10.2020 20:41

    Pracownik

    Polecam wyjazdy zagraniczne z firma Invent, warunki i ludzie fajni, praca przyjemna i czas bardzo szybko mija. Można sobie zawsze dorobić w przyjemny sposób.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    05.11.2020 08:21

    Pracodawca

    Polecamy się i zapraszamy na kolejne zlecenia!
    ReviewUserIcon
    sgg2

    01.12.2020 11:41

    Kandydat

    tak za 5 euro w porze nocnej w Niemczech reszta dla inventu

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.