INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Firma działa od lat więc nie bałem się, że trafię nie wiadomo gdzie za granicę nie znając dobrze języka, choć ostatecznie miejsce pobytu zmieniło się w trasie w Polsce. Tłumacz na team jest. Transport jest. Zakwaterowanie jest dobre, żeby nie powiedzieć, że bardzo dobre tj. pościel, ręczniki, łazienka, kuchnia z jakimiś garami, lodówką, piekarnikiem, mikrofalą i czajnikiem. Nie ma co narzekać bo przyjechało się tam do pracy a nie wczasy. Trochę można zabrać ze sobą. Jak było dalej w Niemczech do sklepu to co jakiś czas podjeżdżaliśmy bus'em pod tzw. markety.

@Paweł

Panie Pawle, dziękujemy i zachęcamy do kolejnych zapisów;)

Mateusz Pas

Firma godna polecenia! Praca łatwa, szkolenie na miejscu, duży plus za warunki w jakich mieszkałem w Niemczech! Polecam dla każdego kto potrzebuje dorobić.

@Mateusz Pas

Dziękujemy:)

Aga Sroka

Miałam opory przed wyjazdem, bo nigdy sie tym nie zajmowałam, ale… poszło sprawnie, od zapisu po wyjazd! Polecam, lidzie super i miejsca godne zobaczenia????

@Aga Sroka

Dziękujemy za miłą opinię;)

Piter

Dwa dni temu zjechałem do Polski, fajnie że jeśli ktoś nie może wyjechać na cały wyjazd to bez problemu można już podczas rekrutacji indywidulanie uzgodnić wcześniejszy powrót i wszystko jest w papierach. Poza tym hotele bardzo spoko, fajni ludzie, praca nie jest skomplikowana. Wiadomo czasem liczy się krócej czasem dłużej, ale taka jest ta praca. Na pewno pojadę ponownie w okolicach października.

@Piter

Dziękujemy. Staramy się:) Pozdrawiamy:)

Bardzo dobry

Bez problemu

Klaudia

Polecam wyazd z Inventem. Dużym plusem jest to,że firma ponosi koszty przyjazdu do zakwaterowania za granicą jak i powrotu do domu po skończonym projekcie, więc o to nie trzeba się martwić. Trafiłam również na dobre warunki zakwaterowania. Praca lekka i przyjemna, a ludzie różni jak wszędzie :)

@Klaudia

Pani Klaudio, dziękujemy za miłe słowa;)

Jacek

Firma godna polecenia ????

@Jacek

Dziękujemy:)

Iza

Czy osoby posiadające status studenta mogą brać udział w zagranicznych inwentaryzacjach?

Majka
@Iza

Dołączam się do pytania????

@Iza

Jak najbardziej :) zapraszamy do zapisów na naszej stronie, pozdrawiamy!

Karolina212121
@Iza

Tak, jak najbardziej jest to możliwe. Jestem studentką i w sierpniu tego roku wybrałam się wraz z siostrą (która również studiuje) na inwentaryzację zagraniczną.

@Majka

Pani Majko, aby wyjechać z nami na inwentaryzację należy mieć skończone 18 lat, to jedyny warunek:) Pozdrawiamy

Agata Zimecka

Polecam wyjazdy z firmą. Nie pasował mi termin wyjazdu, został on elastycznie dopasowany do moich planów. Zakwaterowanie i warunki pracy na duży plus:)

@Agata Zimecka

Pani Agato, dziękujemy!

Kamil Dziewior

Byłem, polecam i napewno jeszcze się wybiorę. Dużo nowych terminów także jest w czym wybierać:)

@Kamil Dziewior

Panie Kamilu, zgadza się:) nowe terminy czekają. Pozdrawiamy

Paweł Oskar

Byłem 2 tygodnie temu na wyjeździe w Niemczech. Polecam: warunki ok, jest szansa żeby pozwiedzać okolicę. Kasa na koncie na czas.

@Paweł Oskar

Panie Pawle, zachęcamy do zapisów na inne terminy:)

MM

Czy ktoś wybiera się na inwentaryzację 31 ?

Majka
@MM

Ja jadę, z Katowic ;)

MM

Czy ktoś wyjeżdża 31 sierpnia ?

Olek Kowal

Duży plus za zakwaterowanie w Niemczech i transport na miejsce. Polecam współpracę dla osób, ktore chcą dorobić. Ostatnio jest dużo nowych terminów także jest szansza żeby dorobić na jesień i pozwiedzać:)

@Olek Kowal

Panie Olku dziękujemy za współpracę:)

Katarzyna Kot

Elastyczne daty wyjazdów to duży plus. Fajne warunki zakwaterowania. Pracy dużo, ale czas szybko leci jak trafi się na ogarniętą grupę;)Polecam z czystym sumieniem.

@Katarzyna Kot

Pani Katarzyno, dziękujemy:)

Kasia S

Polecam firmę. Praca prosta i dosyć przyjemna.Czas mija szybko. Możnapoznać miłych ludzi.

@Kasia S

Pani Kasiu, dziękujemy:)

Jacek

Firma godna polecenia :)

Byłem kilkukrotne z inventem na inwentaryzacjach krajowych. Teraz postanowiłem wyjechać do Niemiec. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko jak najbardziej na plus. Ja trafiłem na bardzo fajny team. Praca praktycznie dla każdego ( kto ogarnia matematykę i sprzęt liczący????,). Zakwaterowanie w fajnych miejscach. Jest również czas na małe zwiedzanie, poznawania nowych miejsc Polecam

@Michał

Panie Michale:) cieszymy się bardzo i zachęcamy do nowego zapisu:) Pozdrawiamy

@Michał

Panie Michale, dziękujemy:) staramy się. Pozdrawiamy

michał

Ludzie naprawdę super. Nieraz są jakieś zgrzyty wiadomo jak wszędzie ale ogólnie oceniam współpracę bardzo dobrze. Praca jest ok. Jeśli ktoś chce spróbować to śmiało aplikować i nie bać się negatywnych komentarzy. Pozdrawiam.

@michał

Panie Michale, również zachęcamy do aplikowania:)

Piotr Kolec

Byłem z firmą Invent na wyjazdach już kilka razy. Z czystym sumieniem mogę polecić:) Łatwa praca. Mili i pomocni ludzie;) Do dziś z niektórymi mam kontakt! Kasa na koncie na czas! POLECAM

@Piotr Kolec

Dziekujemy Panie Piotrze:) Zachęcamy do zapisów:)

Prawda

Praca szybka - owszem dopuki nie skończysz nie wyjdziesz i sie nie wyśpisz na następną inwentaryzację

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1615.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1437, z czego 1188 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.