opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11136)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11136)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 65
    • 66
    • 67
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Agata

    20.05.2021 11:57

    Pracownik

    Moim zdaniem współpraca z firma INVENT jest bardzo dobrze zorganizowana. Kontakt z biurem, co najważniejsze, jest stały, zawsze można zadzwonić i Panie tam chętnie pomogą. W/W firma zapewnia wszelkie możliwe środki ochrony wobec pandemii. Atmosfera w pracy jest również dobra, warto jechać,polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    26.05.2021 09:02

    Pracodawca

    Pani Agato, staramy się mimo ciężkich czasów:) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Basia

    28.03.2021 11:42

    Były pracownik

    Decydujac sie na wyjazd z ta firma trzeba zgadzac sie ze wszystkimi plusami i minusami.Nie mozna wyrazic swojego zdania bo jest sie juz na zawsze na czarnej liscie i nie ma mozliwosci wyjazdu juz z ta firma.Firma nigdy nie odpowiada ani na maile ani tez na korespondencje(usunięte przez administratora)Natomiast kazdy kto wypowie swoje zdanie czy to na temat ciaglych przeprowadzek do hoteli gdzie ludzie wyrzucali tony jedzenia poniewaz jechalo sie na noc do pracy zabierajac bagaze i jedzenie a potem jechalo sie tysiace kilometrow np.z Berlina do Bawarii zadna z tych osob ktora wyrazila swoje zdanie juz nie ma szans na prace w tej firmie.Natomiast toleruje sie tyranow ktorzy niszcza ludzi psychicznie.
    ReviewUserIcon
    Marek

    18.05.2021 16:01

    Pracownik

    Po pierwsze - twierdzenie, że wyrażenie swojego zdania owocuje wpisaniem na czarną listę to przesada. Tak samo z mailami. To że czasem zdarza im się nie odpisać to jeszcze nie znaczy, że "nigdy". Natomiast przeprowadzki są podyktowane koniecznością. Logistyka to nie jest prosta sprawa, trzeba wziąć pod uwagę odległość do sklepów, w których pracujemy i znaleźć hotele które w danym czasie są dostępne dla sporej kilkunasto lub kilkudziesięcio osobowej grupy, zapewnić ciągłość tych noclegów itd. Poza tym hotele muszą spełniać różne wymogi, szczególnie w czasie obostrzeń w związku z pandemią. Warto dodać że w ciągu ostatnich kilku lat standard noclegów uległ znacznemu podwyższeniu. Praca do najtrudniejszych nie należy a przeprowadzki są jej koniecznym elementem. Poza tym częstotliwość przeprowadzek jest różna, czasem co kilka dni a czasem jest się w jednym hotelu przez kilka tygodni - nie ma co się zniechęcać. Wyrzucanie "ton" jedzenia? Jeżdżę od kilku lat i jeszcze nigdy nie spotkałem się z sytuacją, kiedy zaskakiwano mnie nagłą niespodziewaną przeprowadzką a ja nagle musiałem tony i hektolitry jedzenia z lodówki wyrzucać. Kierownik zawsze mówi jak długo będziemy w danym miejscu, jak ktoś kupuje za dużo to marnuje pieniądze i żywność na własne życzenie. Kilku godzinna jazda z Berlina do Bawarii to nie są "tysiące kilometrów" :-) używanie takich przesadnych sformułowań nie służy poważnemu odbiorowi tych wszystkich zarzutów. Niszczący ludzi "tyrani" to kolejne elementy histerycznej retoryki tego wpisu. Z tyranią i niszczeniem ludzi się nie spotkałem. Kierowników i koordynatorów z którymi do tej pory pracowałem oceniam pozytywnie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    19.05.2021 09:51

    Pracodawca

    Panie Marku, dziękujemy za bardzo wyczerpujący i merytoryczny komentarz. Pozdrawiamy serdecznie:)
    ReviewUserIcon
    patryczeq

    06.05.2021 14:06

    Pracownik

    Praca stworzona dla osób szukających dobrze płatnej pracy co do wykonywanych czynność, praca ta do ciężkich nie należy, mozna łatwo zarobić poznać nowych ludzi, fajna atmosfera, czego chcieć więcej? Poprostu polecam :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    13.05.2021 11:19

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie:)
    ReviewUserIcon
    Renata k

    10.05.2021 15:47

    Były pracownik

    Polecam firmę Invent .Najlepsza firma ,praca nie jest ciężka ,można liczyć na każdą pomoc ,zwiedzić świat ,warunki noclegowe super koordynatorzy i kierownicy najlepsi,pieniążki na czas cóż więcej chcieć jechac i zarabiac z firma INVENT. Chciałabym pojechać ale jeszcze problemy zdrowotne do likwidacji
    ReviewUserIcon
    Renata.k

    13.05.2021 00:30

    Były pracownik

    Dziękuję bardzo i pozdrawiam wszystkich serdecznie tęsknię za tą pracą tak wspaniala
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    13.05.2021 11:15

    Pracodawca

    Pani Ewo, głównym ograniczeniem odnośnie współpracy, które mamy jest ukończenie 18 roku życia. Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    Andrzej13

    13.05.2021 10:32

    Były pracownik

    Sympatyczne to są może Panie w biurze, bo niekoniecznie osoby jako kierownicy czy koordynatorzy na wyjazdach, praca- to zależy jak dla kogo, są osoby dla ,których nawet najlżejsza praca może być uciążliwa, co do finansów - pieniądze miałem zawsze na czas,
    ReviewUserIcon
    kasia

    12.05.2021 09:56

    Pracownik

    Bardzo zachęcam do Wyjazdów przez firmę Invent. Wszystko odbywa się sprawnie a co najważniejsze przez bardzo sympatycnych pracowników. Sama praca jest przyjemna a zarobki świetne. Zachęcam do zgłaszania się do pracy. mówię warto.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    12.05.2021 10:46

    Pracodawca

    Pani Kasiu, dziękujemy i polecamy się:)
    ReviewUserIcon
    kasia

    10.05.2021 12:37

    Pracownik

    Bardzo polecam pracę za granicą przez firmę INVENT. praca super i można dużo się nauczyć .Miła atmosfera i pomoc kierowników jak coś się nie wie.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    09.04.2021 13:03

    Pracownik

    Polecam pracę w firmie INVENT. Inwentaryzacje przebiegają w miłej atmosferze, praca dobra zarówno dla ludzi starszych jak i bardzo młodych. Wyjazd z Polski, noclegi oraz dojazdy na inwentaryzacje zapewnione są przez firmę. Elastyczne terminy wyjazdów, możliwa jest współpraca na dłuższy okres czasu.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    23.04.2021 08:20

    Pracodawca

    Polecamy się;) i pozdrawiamy:)
    ReviewUserIcon
    Ivory

    12.04.2021 19:32

    Pracownik

    Polecam jak najbardziej. Praca nie jest ciężka, można łatwo i szybko zarobić dobre pieniądze. Fajni ludzi, aż chce się wracać.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    23.04.2021 08:19

    Pracodawca

    Miła atmosfera i ludzie to podstawa. Zgadzamy się:)
    ReviewUserIcon
    Agata

    02.04.2021 12:14

    Pracownik

    Bardzo polecam prace z firma Invent. Kontakt z biurem jest bardzo dobry, kierownicy teamów są pomocni.
    ReviewUserIcon
    JP2GMD

    05.04.2021 18:29

    Pracownik

    Potwierdzam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    13.04.2021 09:37

    Pracodawca

    Dziękujemy za miłą opinię;) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    asiek

    08.04.2021 00:00

    Kandydat

    Proszę o informację, jakie terminy są inwentaryzacji zagranicznych. Czy można wyjechać na okres kilku dni czy od razu kilka tygodni musi być?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    13.04.2021 09:36

    Pracodawca

    Witamy, prosimy śledzić terminy wyjazdów na naszej stronie: www.rekrutacja.invent.ag. Terminy wyjazdów oraz miejsca inwentaryzacji są tam aktualizowane na bieżąco. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Sama prawda

    21.01.2021 16:22

    Pracownik

    Prosze sie dobrze zastanowić czy z ta firma wyjechac, zwlaszcza w czasie pandemii. Jezeli poczuje sie Pani źle bedac na wyjeździe to firma pozostawi Pania sama sobie. Nie zawioza Pani do lekarza ani na test covid. Jedyne co zrobi firma w tej sytuacji to odesle Pania natychmiast Flixbusem czy Sindbadem do Polski i to nie do Pani miejscowosci tylko do Wroclawia. Firmy nie interesuje ze bedzie Pani wracala z wysoka goraczka ledwo zywa. Nie pozwola Pani zostac ani dnia dluzej za granica z obawy ze na kwarantanne trafi cala grupa. Masakra..prosze niech firma nie usuwa ciagle mojej opinii
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    25.01.2021 10:23

    Pracodawca

    Decyzje dotyczące wcześniejszego powrotu do Polski ze względów zdrowotnych są zawsze podejmowane w porozumieniu z pracownikiem. Oczywiście zachęcamy do opisania sytuacji, o której Pan piszę, a my chętnie ją wyjaśnimy. W tym celu prosimy o wysłanie maila na adres: [email protected]. Pozdrawiamy.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    08.04.2021 13:46

    Pracodawca

    Zawsze wyjaśniamy każde zgłoszenie, które otrzymujemy od Państwa. Nie jest to możliwe bez opisania konkretnego przypadku/sprawy, właśnie tym celu prosimy o wysłanie maila na adres: [email protected]. Pozdrawiamy serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Marlena

    05.04.2021 18:27

    Pracownik

    Praca w Invencie jest spełnieniem marzeń. Polecam serdecznie tym którzy jeszcze nie byli. Sama nie zjeżdżam z Niemiec już od 1,5 roku. Wakacje za darmo i jeszcze płacą.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    30.03.2021 13:51

    Pracownik

    Witam, Wszystkie formalności załatwiane są przed wyjazdem. Już wtedy dowiadujecie się o stawkach, formie pracy oraz zapewnieniu darmowego dojazdu za granicę firmowymi busami z 3 miast (Katowice, Legnica, Wrocław) oraz codziennym dojazdom do pracy. Hotele są w odpowiednim standardzie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    02.04.2021 10:35

    Pracodawca

    Dziękujemy za miły komentarz:) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Paweł

    01.04.2021 19:40

    Pracownik

    Właśnie wróciłem z 2 miesiecznego turnusu i mogę powiedzieć,że jestem mile zaskoczony.Praca przebiegała składnie i szybko ekipa jak i kierownik pracowali bez zbędnej zwłoki i zgranie.Polecam tym ,którzy mają wątpliwości.Warunki mieszkaniowe również dobre,z pewnością pojadę na następny turnus.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    02.04.2021 08:03

    Pracodawca

    Dziękujemy za miły komentarz. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Piotr

    01.04.2021 11:45

    Pracownik

    Witam czy będą jeszcze terminy na wyjazdy zagraniczne?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    01.04.2021 12:00

    Pracodawca

    Witamy, prosimy śledzić terminy wyjazdów na naszej stronie: www.rekrutacja.invent.ag. Terminy wyjazdów oraz miejsca inwentaryzacji są tam aktualizowane na bieżąco. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Karo

    30.03.2021 12:03

    Pracownik

    Bardzo polecam firmę Invent. Bardzo fajni ludzie i atmosfera i super widoki zagranica. Więc jeśli jesteś chętny to odwiedź stronę
    ReviewUserIcon
    Iwona

    22.03.2021 05:49

    Pracownik

    Bardzo polecam firmę Invent. Wszystko zgodne z opisem, praca bardzo przyjemna w miłej atmosferze. Dla każdego kto się zastanawia naprawdę polecam!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    29.03.2021 09:48

    Pracodawca

    Dziękujemy:)pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Marta

    08.03.2021 18:31

    Pracownik

    Bardzo polecam firmę Invent. Wszystko zgodne z opisem, praca bardzo przyjemna w miłej atmosferze. Dla każdego kto się zastanawia naprawdę polecam! Można poznać fantastyczne osoby a przy okazji nauczyć się języków.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:55

    Pracodawca

    Pani Marto, dziękujemy za miły komentarz:) pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Franciszek

    25.02.2021 22:41

    Były pracownik

    2 raz jechałem do pracy z tą firmą. Warunki bardzo dobre, wypłaty na czas, atmosfera również jak najbardziej dobra. Kierownictwo jak i koordynatorzy bardzo pomocni. Zakwaterowanie w hotelach bardzo przyzwoite. Wszystkim, którzy chcą szybko i dobrze zarobić polecam wyjazd z firmą Invent.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:55

    Pracodawca

    Panie Franciszku, dziękujemy:)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Maciej

    25.02.2021 12:06

    Pracownik

    Polecam jak najbardziej. Praca nie jest ciężka, można łatwo i szybko zarobić dobre pieniądze. Fajni ludzi, aż chce się wracać. Polecam szczerze!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:54

    Pracodawca

    Panie Macieju, dziękujemy i zgadzamy się, że ludzie to podstawa:)
    ReviewUserIcon
    Sandra

    24.02.2021 18:12

    Pracownik

    Witam! Z przyjemnością polecam firmę Invent. Wspaniała atmosfera i praca! Bardzo polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:53

    Pracodawca

    Pani Sandro, dziękujemy za tak miły komentarz:) staramy się żeby tak było:)
    ReviewUserIcon
    Grzegorz liczący

    27.02.2021 13:21

    Pracownik

    Praca dla każdego w każdym wieku opanowanie podstawowych opcji skanera trwa 10min . Firma organizuje wszystkie przejazdy i zakwaterowanie czasem posiłki. Kadra profesjonalna pomagają we wszystkim atmosfera bardzo dobra można zarobić i pozwiedzać. Istnieje możliwość otrzymania zaliczki, wyplata na czas. Można awansować i zwiększyć dochody.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:52

    Pracodawca

    Panie Grzegorzu, staramy się żeby tak było:)pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Marta

    09.03.2021 09:04

    Były pracownik

    Firma INVENT jest Firmą godną polecenia. Miałam przyjemność pierwszy raz pojechać na Turnus z Firmą INVENT. Polecam firmę INVENT
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:49

    Pracodawca

    Pani Marto, dziękujemy:)
    ReviewUserIcon
    Damian S

    08.03.2021 13:36

    Były pracownik

    Wróciłem niedawno z Czech, moje odczucia są bardzo pozytywne. Praca nie jest ciężka, a koordynatorzy i kierownictwo bardzo w porządku. Jak za wykonywaną pracę to płaca całkiem okej. Noclegi często w bardzo fajnym standardzie. Fajna opcja, jeżeli akurat potrzebuje się jakiegoś zastrzyku gotówki. Ja polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:48

    Pracodawca

    Panie Damianie, dziękujemy i cieszymy się z tak pozytywnych odczuć;)pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    08.03.2021 20:28

    Pracownik

    Praca łatwa, kierownictwo w porządku, wynagrodzenie na czas, dobra organizacja pracy. Polecam każdemu, kto potrzebuje dodatkowego zarobku.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:46

    Pracodawca

    Panie Mateuszu, cieszymy się z każdej zadowolonej osoby:)dziękujemy
    ReviewUserIcon
    Andrzej13

    10.03.2021 10:51

    Były pracownik

    Byłem na wyjeździe z Inventem w lutym,To był mój kolejny wyjazd. Firmy idealnej nie ma i zawsze można znaleźć jakieś niedociągnięcia tym bardziej ,że każda osoba ma inny poziom oczekiwań zarówno co do warunków mieszkaniowych jak i wykonywanej pracy.Dła mnie najważniejsze jest to,że do tej pory dostawałem wynagrodzenie w przewidzianym terminie i zgodnie z tym co było ustalone .
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:44

    Pracodawca

    Panie Andrzeju, dziękujemy i pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    15.03.2021 16:18

    Pracownik

    Polecam wyjazdy z tą firmą. Łatwa praca, wypłata na czas. Wyjazdy organizowane są z Polski z 3 miast: Katowice, Wrocław, Legnica.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:42

    Pracodawca

    Dziękujemy i pozdrawiamy:)
    ReviewUserIcon
    Anita

    16.03.2021 08:55

    Pracownik

    Polecam! Miesiąc temu wróciłam z Niemiec. Praca nie jest ciężka, przyjemny, zgrany zespół, kierownictwo w porządku i wypłata na czas. To tego dobry standard noclegów w przyjemnej okolicy, więc i zobaczyć coś można przy okazji. Jesli ktoś może wyjechać - nie ma się nad czym zastanawiać.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.03.2021 10:41

    Pracodawca

    Dziękujemy pani Anito:) takie opinie cieszą najbardziej!
    ReviewUserIcon
    Ilona

    10.03.2021 13:17

    Były pracownik

    Mam pytanie czy ktoś z czytających na tym forum był na Rossmannach ? Ztego co widzę Invent prowadzi nabór. Jak ta praca się ma czasowo i jakie warunki i wymagania na przykład w porównaniu z Kauflandami. Z góry dziękuję z merytoryczną odpowiedż. Ilona
    ReviewUserIcon
    Lolo

    15.03.2021 11:34

    Były pracownik

    Na Rossman jest wydajka i dokładność czyli szybko i dokładnie trzeba liczyć praca 8-10 godzin a może i być 12 wszystko zależy od liczących czy nowi czy tacy co już byli jak dla mnie ciężko gorzej niż Kaufland czy OBI byłam i nigdy więcej kasa mała a odpowiedzialności duża i kontrola ale spróbuj może tobie się spodoba każdy lubi co innego pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Teresa

    14.03.2021 11:35

    Pracownik

    Polecam prace z INVENTEM, wypłata na czas, opieka na miejscu, wszelkie pytania i wątpliwości szybko rozwiane przez przemiłą pracownice biura. Jestem bardzo zadowolona i napewno pojade znowu
    ReviewUserIcon
    Marta

    09.03.2021 08:56

    Były pracownik

    Jestem bardzo zadowolona z firmy INVENT. Super ludzie, Mega super Pani kierownik, Super liderzy:) Jestem zadowolona i polecam firmę INVENT :)
    ReviewUserIcon
    Maciej

    05.03.2021 23:22

    Były pracownik

    W Invent praca jest nieskomplikowana, wszystko jest zorganizowane i dopięte na ostatni guzik, koordynatorzy są pomocni, a zaliczka na czas. Pojechałem w ciemno i nie zawiodłem się. Poleciłbym każdemu kto nie boi się opuścić swojego domu na kilka czy kilkanaście dni.
    ReviewUserIcon
    Ha :) ha

    06.03.2021 20:10

    Były pracownik

    Dopięte powiadasz... ? To chyba nie o tym samym Invencie mówimy
    ReviewUserIcon
    Jakub

    06.03.2021 11:16

    Pracownik

    Polecam wyjazdy z firmą INVENT. Bardzo przyjazna atmosfera w pracy jak i poza nią. Komfortowe noclegi, można zobaczyć atrakcyjne miejsca i poznać ciekawych ludzi. Praca łatwa i przyjemna tylko trzeba być skupionym. POLECAM!
    ReviewUserIcon
    Przemoo

    05.03.2021 11:16

    Pracownik

    Bardzo Polecam firmę Invent Pod względem nauki fajnej pracy i nowych doświadczeń przy okazji można dużo zwiedzić i poznać mega mega Dobrych ludzi , cały wyjazd w ciepłej i miłej Atmosferze .
    ReviewUserIcon
    Sylwester

    04.03.2021 14:24

    Były pracownik

    Kto jest zainteresowany krótkimi umowami na 1-2 miesiące za granicą to jest to świetny wybór. Oczywiście mogą być dłuższe. Podróż za granicę służbowymi busami, co jest plusem, bo można zaoszczędzić kasę. Noclegi w hotelach lub domach z mniejszą grupą. Praca nieco monotonna ze względu na liczenie w kółko tych samych towarów w każdym sklepie, chociaż jak ktoś się nastawi to szybko zleci. Pieniądze na czas. Zaliczka po 5 dniach, co jest też plusem.
    ReviewUserIcon
    Gregor

    04.03.2021 14:21

    Pracownik

    Niesamowita atmosfera, pomoc na każdym kroku oraz nietuzinkowy spokój kordynatorów który zadziwia jak najbardziej polecam tą firmę.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    04.03.2021 13:01

    Pracownik

    Hej, serdecznie polecam pracę w Invent. Byłem w lutym w Czechach i jestem bardzo zadowolony. Wyjazdy zostały zorganizowane sprawnie i logistycznie. Praca lekka i dla każdej osoby w różnym wieku. W czasie pobytu można pozwiedzać i poznać ciekawych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Claudii.1

    03.03.2021 22:52

    Pracownik

    Polecam ! Praca jest przyjemna, łatwa. Przyjemna atmosfera. Spoko kierownicto. Wynagrodzenie na czas
    ReviewUserIcon
    inventura

    02.03.2021 20:29

    Pracownik

    Pracodawca sprawdzony empirycznie-warunki pracy i zarobki zgodnie z umową ,polecam.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.