opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11136)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11136)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 64
    • 65
    • 66
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aston

    28.07.2021 15:34

    Kandydat

    Praca nie najgorsza choć stawki powinny być zdecydowanie wyższe. Mowa o krajowych projektach. A zagraniczne to już w ogóle patrząc na to że pracownik dostaje kwotę w zł a firma w Euro.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    27.07.2021 09:06

    Pracownik

    Byłem kolejny raz na inwentaryzacji . Ważne jak się do takiego wyjazdu ustawisz. To nie jest wycieczka tylko normalna praca , którą trzeba wykonać i nie wymaga jakiegoś ekstremalnego wysiłku. Ja jestem zadowolony. Zachęcam do wyjazdu .
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    28.07.2021 11:38

    Pracodawca

    Dziękujemy za komentarz :) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    27.07.2021 11:28

    Pracownik

    Z firma invent jestem związany już dłuższy czas. Transport, zakwaterowanie zawsze opłacone przez firmę i na godziwym standardzie(jest czysto, odpowiednia liczba osób do każdego pokoju). Testy Covidowe również firma oferuje. Polecam dla osób, które szukają pracy na 1 projekt jak i dłuższą współprace. Jedyne co nie do końca mi odpowiada to dość późne informacje o przyjęciu na wyjazd ale ze wszystkiego innego jestem zadowolony. Wynagrodzenie jak na liczbę rzeczy, które pracodawca pokrywa i jakie ma wymagania jest naprawdę dobre, jest możliwość awansu i pracy na lepiej płatnych oraz bardziej odpowiedzialnych stanowiskach w ramach grupy.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    28.07.2021 11:37

    Pracodawca

    Panie Andrzeju, dziękujemy za świetną opinię i liczymy na dalszą udaną współpracę :)
    ReviewUserIcon
    Ewel

    21.07.2021 11:09

    Pracownik

    Polecam inwentaryzację zagraniczne z firmą Invent. Wypłata terminowa, zorganizowane przejazdy do pracy oraz pomocna kadra kierownicza.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    23.07.2021 10:08

    Pracodawca

    Pani Ewelino, dziękujemy i zachęcamy do kolejnych zapisów;)
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    23.07.2021 09:41

    Były pracownik

    Polecam firmę Invent. Mili ludzie, wypłata na czas i możliwość zwiedzania! :) Pozdrawiam Team 10:)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    23.07.2021 10:08

    Pracodawca

    Pani Wiktorio:) Dziekujemy:)
    ReviewUserIcon
    Krysia

    20.07.2021 17:09

    Pracownik

    Invent jest spoko :) Praca przyjemna i w dobrej atmosferze. Zarobkowo też dobrze. Właśnie zakończyłam kolejny zjazd i zdecydowanie wybieram się na kolejny. Pozdrawiam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    20.07.2021 19:53

    Pracodawca

    Pani Krysiu;) cieszymy się bardzo:) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Natalia

    09.07.2021 01:11

    Pracownik

    Plusy: - pieniądze - prysznic - łóżko Minusy: (usunięte przez administratora)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    13.07.2021 11:34

    Pracodawca

    Pani Natalio, zatem zachęcamy do zapisów na kolejne inwentaryzacje. Pozdrawiamy:)!
    ReviewUserIcon
    Jacek

    08.07.2021 10:17

    Pracownik

    Firma godna polecenia,więc polecam :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    13.07.2021 11:33

    Pracodawca

    Panie Jacku, dziękujemy:)
    ReviewUserIcon
    Jacek

    08.07.2021 15:24

    Pracownik

    Współpraca z firmą-5,warunki i wynagrodzenie-5 :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    13.07.2021 11:32

    Pracodawca

    Panie Jacku, staramy się żeby tak zostało:) Pozdrawiamy i zachęcamy do zapisów;)
    ReviewUserIcon
    Wieniawa330

    24.06.2021 16:20

    Pracownik

    Wypłata zawsze na czas warunki w hotelach dosyć porządne praca lekka i szybka
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    02.07.2021 13:54

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię;) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Pp

    25.06.2021 09:26

    Pracownik

    Właśnie wróciłam z kolejnego turnusu zagranicznego, firma po raz kolejny zapewniła wszystko, od przejazdów, przez zakwaterowanie, zapewniła również testy na covid, maseczki oraz środki dezynfekujące, praca nie jest ciężka, zespołowa, kierownik, koordynator oraz biuro zawsze pomocni, nawet wtedy gdy jest się już w obiekcie zakwaterowania. Na projekcie rossmann pracuje się w kilkanaście osób, czas pracy zależy od zaangażowania zespołu. Zakwaterowania są coraz lepsze, wypłata na czas. Dużym plusem jest to, ze można sobie zwiedzić wiele miast, oraz zawrzeć nowe znajomosci.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    02.07.2021 13:52

    Pracodawca

    Dziekujemy, pomocny zespól to podstawa:) Pozdrawiamy i zapraszamy do zapisów na kolejne terminy;)
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    25.06.2021 07:41

    Pracownik

    Od kilku lat jeżdżę z firmą Invent. Jeśli ktoś lubi podróżować, zwiedzać,poznawać ludzi to polecam wyjazdy z firmą Invent ????.Praca jest jest lekka. Polega na dokładnym liczeniu towaru na sklepie. Są dobre warunki zakwaterowania.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    02.07.2021 13:51

    Pracodawca

    Panie Mariuszu:) połączenie przyjemnego z pożytecznym to jest to co lubimy najbardziej;)
    ReviewUserIcon
    Daria

    24.06.2021 13:55

    Pracownik

    Parę dni temu wróciłam z 2,5 miesięcznego projektu z Inventem i sobie chwalę. To był mój już drugi wyjazd. Zapisałam się za tydzień na kolejny. Warunki mieszkaniowe bardzo dobrze wyposażone. Praca nie wymaga dużo wysiłku tylko trzeba umieć dokładnie liczyć. Towarzystwo sympatyczne. Wypłata jak i zaliczka zawsze na czas i wszystko zgodnie z umową. Transport oraz sprawy związane z koronawirusem także przebiegały bezpiecznie. Niezdecydowanym polecam się samemu przekonać.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    02.07.2021 13:50

    Pracodawca

    Pani Dario, dziękujemy:) pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Kamil

    02.06.2021 20:51

    Kandydat

    Jak wygląda umowa i czy wynagrodzenie netto jest wyższe dla studentów? Jak to jest, że pracuje się w Niemczech a umowa zlecenie jest w Polsce? Stawki od 195zł oznaczają, że może być więcej? Kierowca otrzymuje jakąś nawigację, zajmuje się tankowaniem itd, czy warto nim być?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    12.06.2021 21:30

    Kandydat

    Super, ale jestem ciekaw jak w praktyce wygląda życie kierowcy, najchętniej usłyszałbym od kogoś kto już był. Nie chciałbym zgłaszać się na termin, na który wiem że nie pojadę. a co do stawki, to widziałem już te informację o wyższej dla tłumaczy i kierowcy. tylko interesuje mnie jak to jest ze studentami. bo rozumiem, że stawka od 195 jest dla każdego, również dla osoby za którą płacicie pełny zus, składki i podatki. a jako student tych obciążeń nie ma i powinno być znacznie więcej na rękę.chyba że macie taki system że nie, dlatego pytam
    ReviewUserIcon
    Kamil

    01.07.2021 20:56

    Kandydat

    Okej, dowiedziałem się tyle że nie wystarczy posiadać prawa jazdy kat B tylko trzeba mieć doświadczenie w prowadzeniu busa. no i najlepsze, studenci nie mogą pracować. czytałem uważnie wszystkie informacje dotyczące pracy, byłem tym szczerze zainteresowany i chciałem dorobić w wakacje w ten sposób, bo trochę inwentur w Polsce porobiłem i wiem co to za praca. nigdzie nie pisali, że studenci nie mogą pracować, jeszcze w reklamach ciągle że jedyny wymóg to skończone 18 lat, że tyle młodych ludzi wyjeżdża. i wszystko na marne. zarobki są mierne, podobną dniówkę można zarobić w Polsce jako student. nie raz zarobiłem więcej. ale jeśli ktoś jak ja jest z małej miejscowości gdzie nie ma pracy typowo studenckich, gwarantowane 5-6 dni pracy, transport z i do pracy i nocleg. byłoby to w miare atrakcyjne. no ale nie mogę pracować bo studiuję..
    ReviewUserIcon
    K

    01.07.2021 11:02

    Były pracownik

    Współpracuje z firmą od dłuższego czasu. Firma podpisuje umowę, odprowadza składki. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kubaa

    29.06.2021 18:34

    Pracownik

    Polecam prace w firmie invent! Dobre warunki zakwaterowania, lekka praca w zgranym teamie. Nic tylko jechać!
    ReviewUserIcon
    Grzegorz liczący

    28.06.2021 10:57

    Pracownik

    Polecam prace przy inwentaryzacjach z firma Invent. Praca w Polsce lub za granica .Można zarobić i pozwiedzać. W czasach pandemii firma zachowuje pełne bezpieczeństwo na swój koszt, zapewnia dojazdy i zakwaterowanie. pokoje jedno lub dwuosobowe całkowicie wyposażone. Praca nie jest ciężka polega na liczeniu towaru w sklepie za pomocą skanera, wynagrodzenie na czas kadra profesjonalna ,jeśli czegoś nie wiesz wszystko wyjaśnią. W pracy panuje dobra atmosfera. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Beata

    23.06.2021 13:53

    Pracownik

    Fajna firma kasa naczas fajni ludzie fajne mieszkania. Wszystko Ok
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    24.06.2021 13:45

    Pracodawca

    Pani Beato, dziękujemy:)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    23.06.2021 12:12

    Pracownik

    Polecam wyjazdy z Inventem, właśnie wróciłem z kolejnego i współpraca układa się świetnie. Wypłata zawsze na czas, warunki bardzo dobre, ekipa zgrana. Zdecydowanie najlepsze warunki zakwaterowania, dobra opcja dla par
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    24.06.2021 13:44

    Pracodawca

    Panie Łukaszu, taką współpracę cenimy najbardziej:)Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Aldona

    14.06.2021 22:16

    Kandydat

    Czy testy na COVID trzeba zrobić samemu przed wyjazdem? Czy jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    MS

    21.06.2021 15:22

    Pracownik

    Przed wyjazdem testy są przeprowadzane we Wrocławiu przez specjalistyczną firmę. Nie są zbyt przyjemne, ale da się przeżyć. Później, to chyba zależy od projektu, jakie są konkretnie wymagania zleceniodawcy. Na Rossmanach były przez pierwsze 10 dni co 2 dni, ale nie takie głębokie z nosa (rodzaj testu, który można spokojnie i bezstresowo wykonać samemu).
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    24.06.2021 13:44

    Pracodawca

    Pani Aldono, bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Pozdrawiamy!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    17.06.2021 23:22

    Pracownik

    Polecam bardzo firmę Invent. Wypłata na czas, wszystko zgodne z opisem. Mieszkania czyste blisko sklepów. Praca w przyjaznej atmosferze
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    24.06.2021 13:43

    Pracodawca

    Pani Patrycjo, dziękujemy za miły komentarz. Pozdrawiamy:)
    ReviewUserIcon
    Natalia

    24.06.2021 11:28

    Pracownik

    Polecam współpracę z firmą INVENT. Praca nie jest ciężka, odnajdą się w niej ludzie w różnym wieku. Niezdecydowanym polecam na początek jakiś krótszy turnus, aby przekonać się czy pasuje im taka praca. Zakwaterowanie jest bardzo dobre, przeważnie mieszkania z kuchnią i pokojami jedno lub dwuosobowymi. Czas pracy zależy od zaangażowania pracowników, znam teamy które pracują po 5 h dziennie, zostaje więc dużo czasu na zwiedzanie lub inne przyjemności ????. W pracy panuje przyjazna atmosfera, można poznać naprawdę interesujących ludzi. Wypłata pewna, a dla nowych osób lub mających dłuższą przerwę zaliczka po pięciu inwentaryzacjach.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    24.06.2021 13:42

    Pracodawca

    Pani Natalio, dziekujemy za tak ciepłe słowa;) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Marco

    24.06.2021 12:47

    Pracownik

    Kilka dni temu wróciłem z długiego 10 tygodniowego turnusu i za kilka dni jadę na następny. W tych wyjazdach najbardziej podobają mi się podróże (zwiedziłem spory kawałek Niemiec) + noclegi w bardzo przyjemnych warunkach. W pracy kierownik bardzo w porządku, wszystko dobrze ogarnięte, wszyscy wiedzą co mają robić. Zdecydowanie polecam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    24.06.2021 13:40

    Pracodawca

    Dziękujemy i do zobaczenia na następnym wyjeździe:)
    ReviewUserIcon
    Aaron

    24.06.2021 13:20

    Były pracownik

    Fajna firma kasa na czas i mozna duzo zobaczyc. Warto pojechac.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    24.06.2021 13:39

    Pracodawca

    Dziękujemy:) połączenie przyjemnego z pożyteczntym to jest to co lubimy najbardziej:)
    ReviewUserIcon
    Ewa Sa

    06.05.2021 13:12

    Pracownik

    Praca bardzo lekka przyjemna, standardy mieszkań bardzo dobre, czas pracy zależny od całego zespołu, można poznać naprawdę bardzo fajnych ludzi, zarobić a i zwiedzić trochę świata, w czasach covid testy wykonywane są często, zapewnione maski i wszystko na swoim miejscu.
    ReviewUserIcon
    MssSmm

    23.06.2021 16:47

    Pracownik

    Testy to aż trochę za często, ale na miejscu przynajmniej nie były uciążliwe.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    24.06.2021 13:32

    Pracodawca

    W czasie pandemii działamy zgodnie z oficjalnymi wytycznymi starając się zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników. Pozdrawiamy:)
    ReviewUserIcon
    Licząca

    21.06.2021 17:49

    Pracownik

    Niedawno wróciłam z kolejnego wyjazdu zagranicznego i jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy z firmą. Dużym plusem są warunki zakwaterowania (ładne obiekty, schludne pokoje, na miejscu wszystkie potrzebne sprzęty), a także możliwość zwiedzania (zwłaszcza w przypadku pobytu w większym mieście).
    ReviewUserIcon
    MssSmm

    23.06.2021 16:46

    Pracownik

    Potwierdzam, Warunki zakwaterowania całkiem dobre. Ładne, zadbane pokoje. Tylko w jednym miejscu spotkałam się z przypadkiem, że na cały domek, w którym mieszkało sporo osób przypadał jeden prysznic, w dodatku połączony z WC. W każdym miejscu były spore kuchnie z lodówkami, czasem nawet saloniki do posiedzenia. Pralki i suszarki też dostępne. Przy okazji, zwłaszcza latem, można trochę pozwiedzać. Tym razem trafiły nam piękne, nadmorskie okolice, można więc było wręcz połączyć trochę wakacji z pracą.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    24.06.2021 13:30

    Pracodawca

    Dziękujemy za pozytywną opinię;) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Marta

    21.06.2021 14:08

    Pracownik

    Turnus dwu miesięczny bardzo szybko zleciał. Mimo, że na początku nikogo nie znałam to ludzi okazali się sympatyczni, pomocni. Ekipa jest bardzo zgrana i bardzo chętnie jeszcze raz pojadę w takim składzie. Hotele oceniam bardzo pozytywnie.
    ReviewUserIcon
    MssSmm

    23.06.2021 16:40

    Pracownik

    Hotele rzeczywiście nie najgorsze i przy okazji można trochę pozwiedzać.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    24.06.2021 13:29

    Pracodawca

    Dokładamy wszelkich starań żeby obiekty noclegowe były jak najbardziej satysfakcjonujące:) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Dus

    24.06.2021 11:10

    Pracownik

    Polecam!
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    21.06.2021 14:07

    Pracownik

    Zachęcam do podjęcia pracy z Inventem szczególnie dla osób ,które niekoniecznie potrzebują stałej pracy, warunki mieszkaniowe są dobre, ważne na jaką ekipę trafisz, wynagrodzenie wypłacane w terminie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.06.2021 08:51

    Pracodawca

    Panie Andrzeju, zgadzamy się;) zachęcamy do zapisów www.invent.ag:)
    ReviewUserIcon
    MssSmm

    23.06.2021 16:50

    Pracownik

    Rzeczywiście praca idealna dla osób, które niekoniecznie chcą się wiązać na etacie.
    ReviewUserIcon
    Beata

    23.06.2021 13:25

    Pracownik

    Firma uczciwa, wyplata na czas warunki mieszkaniowe bardzo dobre minus mieszkanie z facetem w jednym pokoju ,fajni ludzie .
    ReviewUserIcon
    Natalia

    10.06.2021 16:04

    Kandydat

    Witam, jedzie ktoś 26go do Niemiec na inwentaryzacje?
    ReviewUserIcon
    Aldona

    14.06.2021 22:17

    Kandydat

    Witam ja jadę pierwszy raz, sama a Ty?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    17.06.2021 11:13

    Pracownik

    Sama samiusia?
    ReviewUserIcon
    inwentar

    13.06.2021 13:13

    Były pracownik

    mam wrazenie ze wszystko robione na ostatnia chwile jezeli chodzi o planowanie prac i zarzadzanie zasobami ludzkimi, (usunięte przez administratora) mieszanie odczucia po wspolpracy
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    17.06.2021 10:14

    Pracodawca

    Szanowny Panie, każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Prosimy zatem o wiadomość e-mail na [email protected] z dokładnym opisem sytuacji/sprawy, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    27.05.2021 20:01

    Kandydat

    Witam mam pytanie ile teraz płacą za dzień pracy zagranicą netto na rękę ? ile dni w tygodniu pracuję się na wyjeździe 5-6... soboty też się pracuję? i czy 5 dni jest gwarantowanych ? czy za dni wolne jest jakaś dieta ? a i ile średnio godzin dziennie się pracuję na całości projektu dajmy na to 4 tygodnie 20 inwentaryzacji to ile godzin wyjdzie...? z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gablo

    03.06.2021 07:58

    Były pracownik

    Od 230 zł netto jest nie dla osób z językiem niemieckim, tylko dla tłumaczy. Od 275 zł netto jest nie dla osób z prawem jazdy, tylko dla kierowców. Prawo jazdy to ja mogę sobie mieć ale jak nię będę kierowcą tylko liczącym, to zarobię 195 zł dniówki. Czemu wprowadzacie w błąd?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    09.06.2021 10:00

    Pracodawca

    Szanowny Panie, stawka dla osób rozpoczynających z nami współpracę wynosi 195 zł/netto za dzień pracy. Jeżeli osoba zainteresowana wyjazdem posiada prawo jazdy kat. B lub zna język niemiecki w stopniu komunikatywnym i poinformuje nas o tym, to może wykonywać dodatkowe czynności, za które otrzyma dodatek finansowy za każdy dzień pracujący. Indywidulane stawki oraz dodatkowe czynności u każdego pracownika są określone przed wyjazdem, w związku z czym każda osoba jest świadoma warunków współpracy jakie oferujemy.
    ReviewUserIcon
    Porażka.

    05.06.2021 19:42

    Były pracownik

    Nie polecam wyjazdów krajowych z ta firma. Przed zapisaniem się na jedna z inwentaryzacji pomyślałem sobie, ze łatwym kosztem dorobię sobie do domowego budżetu. I pojechałem. Na miejscu zbiórki porażka. Młodzi prawdopodobnie „koordynatorzy” nie potrafili ogarnąć skanowania pracowników. Następnym punktem było szkolenie. (usunięte przez administratora) Pokazał w skrócie jak obsługiwać skaner i w sumie podzielił nas na alejki. Praca ogólnie lekka. Jak człowiek się skupi na tym co robi to nawet czas leci. Przerwa odbyła się po 6 godzinach pracy. Gdzie moim zdaniem powinna się odbyć po 4 godzinach bo pracowaliśmy 8 godzin. Transportu nie jestem w stanie ocenić ponieważ przybyłem na miejsce prywatnie. Czas na wynagrodzenie bo to pewnie wszystkich ciekawi. Za 8 godzin pracy otrzymałem przelew na (usunięte przez administratora)złotych. Nie wiem kto tam chce pracować za te pieniądze ale jakbym wiedział to bym się z domu nie ruszał. Zaznaczę również, ze o żadnych błędach nie zostałem poinformowany mimo, ze audyt został wykonany. Dlatego wątpię, ze to jakaś kara finansowa. Dlatego jeżeli chcecie się zapisać to zastanówcie się trzy razy.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    09.06.2021 09:56

    Pracodawca

    Szanowny Panie, w przypadku inwentaryzacji na terenie Polski obowiązują następujące stawki: stawka dzienna (6:00 – 22:00) – 19,50 zł/h brutto, stawka nocna (22:00-6:00) – 22,00 zł/h brutto. Niestety po samym komentarzu nie jesteśmy w stanie zweryfikować sytuacji, dlatego prosimy o przesłanie pełnych danych (imię, nazwisko, data inwentaryzacji w jakiej Pan uczestniczył) na adres [email protected]. Będziemy mogli wtedy sprawdzić liczbę przepracowanych godzin oraz wyślemy szczegółowe naliczenie zawierające informacje o wszystkich składkach odciągniętych od Pana wynagrodzenia.
    ReviewUserIcon
    Ivory

    12.04.2021 19:29

    Pracownik

    polecam firmę Invent. Wszystko zgodne z opisem, praca bardzo przyjemna w miłej atmosferze. Dla każdego kto się zastanawia naprawdę polecam! Można poznać fantastyczne osoby a przy okazji nauczyć się języków.
    ReviewUserIcon
    wanda

    02.06.2021 10:33

    Były pracownik

    Jak uczy się tych języków? W nocy na półce w OBI?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    07.06.2021 10:14

    Pracodawca

    Dzień dobry pani Wando, nasze zagraniczne inwentaryzacje to również doskonała okazja do zwiedzania ciekawych miejsc, czas na naukę języka też się znajdzie;) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    paweł

    27.05.2021 14:09

    Pracownik

    Witam i pozdrawiam wszystkich invenciarzy,właśnie wróciłem z turnusu lekko nie było,ale daliśmy radę,wszystko uzależnione jest od składu teamu jeżeli stanowią zgraną grupę potrafią się dogadać to nawet powrót o 16 czy 17 nie stanowi większego problemu.Oczywiście nie codziennie ,skanowanie cenówek porażka zamiast liczyć godzina na przepisywaniu cyfr,Mam nadzieję,że wkrótce coś się zmieni.Poza tym można smiało jechać był u nas teraz świeżak,który startuje na następny turnus,na początku miał trudności ,ale po paru dniach wciągnął się w robotę.Praca dla ludzi otwartych gotowych na poznanie nowych osób,marudom nie polecam i ślizgaczom również
    ReviewUserIcon
    wanda

    02.06.2021 10:35

    Kandydat

    kiedy ty byłeś na tym turnusie i gdzie??
    ReviewUserIcon
    paweł

    02.06.2021 19:58

    Pracownik

    wróciłem 10 dni temu w rajchu
    ReviewUserIcon
    Ewa

    01.06.2021 19:45

    Pracownik

    Byłam na kilku projektach podobało mi się wiem że na małych projektach może się nie sprawdza pracuje za wolno ale dokładnie bez błędów. Firma takich osób jak ja to raczej nie potrzebujeok, ale zapisałam się na 3 projekty jeden niby anulowano a na dwa zero telefonu choćby zadzwonili i powiedzieli daj sobie spokój nie zapisuj się bo jesteś zawoła zrozumiałabym dałabym sobie spokój ale trafia mnie szl.... Jak dzisiaj zobaczyłam dostępny termin na który zapisałam się już dawno i cisza. Mimo to polecam pracę z inventem dobrze pracowało mi się i milo
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    02.06.2021 15:22

    Pracodawca

    Pani Ewo, zawsze staramy się na bieżąco kontaktować z osobami, które zgłosiły chęć wyjazdy, brak kontaktu może być spowodowany bardzo dużą liczbą zgłoszeń. W przypadku powtórzenia się sytuacji prosimy o kontakt. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.15 – 15.45 istnieje możliwość porozmawiania z naszymi konsultantami na czacie, dzięki czemu szybko uzyska Pani wszystkie potrzebne informacji. Może Pani również skontaktować się z nami telefonicznie na numer 71 750 77 00 lub zamówić połączenie na naszej stronie www.invent.ag, jesteśmy również dostępni pod mailem [email protected]. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Nicki

    31.05.2021 12:32

    Pracownik

    Witam, wróciłem niedawno z turnusu i mam kilka spostrzeżeń na temat pracy jak i samej firmy. Praca powinna polegać na szybkim i sprawnym liczeniu, a nie na ciągłym przepisywaniu cenówek, bo 80% nie wchodzi laserem... Może ktoś się zastanowi czy ma to sens i zabiera minimum 50 minut na każdym sklepie, a ponowne skanowanie cenówek to już totalne nieporozumienie. Druga sprawa - jakim prawem przedłużacie turnus 4 razy nie pytając Waszych pracowników jakie mają plany i czy mogą zostać na początek 3 dni, potem tydzień, następnie 10 dni a skończywszy na 2 tygodniach. Ja rozumiem wszystko wiem, że dla Was jesteśmy tylko nędzną siłą roboczą, ale w każdej firmie są jakieś normy zachowań i określone postępowania z pracownikami. Zastanówcie się nad godnym traktowaniem pracowników, bo nie każdy będzie to akceptował.
    ReviewUserIcon
    michał

    31.05.2021 10:11

    Pracownik

    Witam. Wróciłem niedawno z turnusu w Niemczech. Poznałem wspaniałych ludzi. Była mega atmosfera w pracy. Wszyscy przyjaźnie nastawieni. Praca naprawdę nie jest ciężka fizycznie. Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił to niech śmiało aplikuje i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Pozdawiam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    31.05.2021 11:24

    Pracodawca

    Panie Michale, dziękujemy i zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy:)
    ReviewUserIcon
    asiek

    11.05.2021 23:16

    Kandydat

    Zastanawiam się skąd te wszystkie najnowsze dobre opinie na temat zagranicznych inwentaryzacji, skoro na stronie iventu od dluższego czasu nie pojawiła się żadna oferta. Nawet niewiele jest krajowych. Jestem zarejestrowana od 2 miesięcy i żadnych sensownych ofert przez ten czas nie zauważyłam. Najwyraźniej firma ivent pisze je sobie sama .
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    26.05.2021 12:36

    Pracodawca

    Szanowna Pani, zawsze zachęcamy do śledzenia na bieżąco terminów wyjazdów na naszym Portalu www.rekrutacja.invent.ag. Aktualnie mamy kilka otwartych terminów - na inwentaryzacje w Polsce, dostępny jest również wyjazd na inwentaryzacje zagraniczne do Niemiec od 30.05.2021 do 18.06.2021. Obecnie mamy ponad 300 pracowników, którzy regularnie z nami wyjeżdżają na projekty zagraniczne. W związku z tym sytuacja i ilość wolnych miejsc zmienia się z godziny na godzinę, a nasze wyjazdy cieszą się dużym zainteresowaniem. Pozdrawiamy i zachęcamy do zapisów:)

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.