opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6209 ocen
Opinie(11130)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11130)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aro

    24.06.2024 11:55

    Pracownik

    Skanowanie to praca teoretycznie nieskomplikowana a praktycznie wymagająca trochę uwagi (nigdy by człowiek nie pomyślał ile produktów w sklepach jest na dwóch kodach...). Logistyką przejazdów, dojazdów i hoteli zajmuję się firma więc ty się martwić nie musisz. Godzin pracy raz mniej raz więcej w zależności od ilości towaru na sklepie (i zaangażowania ludzi) ale płacone od dnia... zawsze lepiej robić 5h nie 8 ale nie zawszę się udaje. Ogólnie robota nie jest zła i zamierzam jeździć dalej.
    ReviewUserIcon
    widero

    01.07.2024 11:17

    Pracownik

    No faktycznie, trzeba mieć głowę na karku, bo sprawa prosta, ale jednak nie można wszystkiego robić totalnie mechanicznie - w końcu nie liczy się tylko to, żeby robić, ale jednak, żeby to robić dobrze, za to nam płacą ;)
    ReviewUserIcon
    Andrzej 13

    01.07.2024 08:54

    Pracownik

    To mój kolejny wyjazd i jestem zadowolony, hotele w dobrym stanie, ludzie pozytywni a atmosfera w porządku . Polecam .
    ReviewUserIcon
    jd

    30.06.2024 23:05

    Pracownik

    Jak zwykle kolejny turnus bez negatywów. Świetna ekipa i łatwa praca. Wypłata na czas
    ReviewUserIcon
    Klaudia Bławat

    12.06.2024 16:51

    Pracownik

    To moj kolejny wyjzad i jestem bardzo zadowolona hotel w bardzo dobrym stanie ludzie jak najbardziej pozytywni a atmosfera bardzo w porządku.Praca bardzo lekka i przyjemna. Polecam bardzo!
    ReviewUserIcon
    korczak

    18.06.2024 12:09

    Pracownik

    a są teraz na to ogłoszenia gdzies ?
    ReviewUserIcon
    Monika

    29.06.2024 07:34

    Pracownik

    Znasz może kogoś z TEAM 1?
    ReviewUserIcon
    Iwona

    27.06.2024 09:29

    Pracownik

    Tym razem krótko, wszystko jak należy. Zatrudniam sie w Invent prawie 2 lata i jak do tej pory nigdy nie miałam żadnych problemów. POLECAM.
    ReviewUserIcon
    qłe

    28.06.2024 00:31

    Kandydat

    z chęcią coś więcej bym poczytała o warunkach kwater, na jakie udało ci się trafić, na przestrzeni tych dwóch lat
    ReviewUserIcon
    dracena

    28.06.2024 11:33

    Kandydat

    jaka atmosfera panuje podczas pracy?
    ReviewUserIcon
    Marek

    16.06.2024 14:20

    Pracownik

    Było supel, szybko zleciało, kasa ok, wikendy wolne i odpoczynek, zabawa, morze kiedyś jeszcze pojadę
    ReviewUserIcon
    David

    25.06.2024 23:22

    Pracownik

    No praca lekka przy okazji zwiedzanko, zabawa i chill
    ReviewUserIcon
    David

    25.06.2024 23:24

    Pracownik

    Jak jedziesz na zupkach kuksu i serze tzn sero podobnym coś to dużo zaoszczędzisz, ale jak chce porządnie zjeść i pozwiedzać no to zostanie Ci tyle ile być w pl zarobil
    ReviewUserIcon
    Zdzisław Śmieciński

    20.06.2024 09:16

    Pracownik

    Bardzo solidna i rzetelna firma , dni pracy i dni przejazdów uczciwie rozliczone , i zapłacone . POLECAM
    ReviewUserIcon
    Miki

    20.06.2024 17:04

    Były pracownik

    O jakich przejazdach piszesz że zostały rozliczone bo nie bardzo rozumiem.
    ReviewUserIcon
    Roman

    02.06.2024 14:18

    Pracownik

    Polecam pracę z invent mieszkania zadbane , praca lekka ????
    ReviewUserIcon
    David

    16.06.2024 14:22

    Pracownik

    Za tyle godzin to byś w Polsce też dostał spokojnie 4500????
    ReviewUserIcon
    Gobe

    19.06.2024 11:29

    Pracownik

    Juz w lipcu podniosa o 50zl, trzeba sie cieszyc kochani
    ReviewUserIcon
    kolejny

    18.06.2024 21:22

    Pracownik

    i kolejny wyjazd za nami, czekam na kolejny mam nadzieje że bedzie tak dobrze jak było teraz! Do zobaczenia!!! <3
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.06.2024 21:00

    Pracownik

    Polecam super warunki zakwaterowania, wypłata zawsze na czas, można przy okazji dużo zwiedzić.
    ReviewUserIcon
    burk

    10.06.2024 12:55

    Kandydat

    no pewnie jest, nie pracujesz przeciez 24 na dobe
    ReviewUserIcon
    Konjac

    12.06.2024 09:38

    Były pracownik

    Pewnie, że jest. Tak jak kolega mówi, nie robisz 24/7, masz dzień/dwa wolnego na tydzień i jak to wykorzystasz to już twoja sprawa. Jeden woli odespać na kwaterze i sobie poleniuchować, drugi woli wyjść i pozwiedzać. Kwestie osobnicze, czy jak to tam nazwać
    ReviewUserIcon
    Magnolia Park

    07.06.2024 12:07

    Były pracownik

    Żadnej przerwy w trakcie 6 godzin pracy. Nie ważne czy ktoś pracował do 2:01 czy do 2:59 i tak dostawali to samo wynagrodzenie. No kur*a szczyt szczytów. Odradzam pracę dla tej firmy. Kpina z ludzi, lepiej walić w (usunięte przez administratora) i dobijać do pełnych godzin, żeby dostać uczciwe wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Michael

    05.06.2024 23:55

    Pracownik

    Polecam pracę przy inwentaryzacji. Praca nie należy do skomplikowanych. Obsługa skanera jest banalnie prosta. Długość pracy zależy od zaangażowania i zgrania wszystkich liczących. Im krócej tym oczywiście lepiej - więcej czasu na odpoczynek i inne aktywności. Firma zapewnia dobre, bardzo dobre warunki noclegowe. Odległości pokonywane pomiędzy sklepami, hotelami nie należą do małych, ale te drobne niedogodności można zaakceptować. Serdecznie polecam pracę w Invencie:)
    ReviewUserIcon
    Iwona

    04.06.2024 21:16

    Pracownik

    Kolejna moja opinia po kolejnym projekcie z INVENT i nie może być inna jak pozytywna. Wszystko w jak najlepszym porządku, Praca nie sprawia kłopotu, po pracy możliwośc zwiedzenia wielu ciekawych miejsc. INVENT wywiązuje sie ze swoich zobowiązań względem pracownika, i tak można pisać i pisać... czytać i czytać, a nie lepiej sie samemu przekonać?
    ReviewUserIcon
    Szymon

    04.06.2024 09:01

    Były pracownik

    Byłem na wyjeździe w styczniu. Praca lekka a zakwaterowanie w porządku, pomoc koordynatorów na każdym kroku. Serdecznie polecam.
    ReviewUserIcon
    Dariusz F.

    30.05.2024 19:56

    Pracownik

    Dla niezdecydowanych, zdecydowanie polecam, co do samej pracy to kwestia chęci a towar "sam" się skanuje????
    ReviewUserIcon
    bolter

    03.06.2024 12:54

    Kandydat

    idealnie jak na dodatkowa prace w takim razie
    ReviewUserIcon
    precel

    04.06.2024 08:41

    Kandydat

    no nie powiem bo bardzo pocieszające te opinie, czyli w zasadzie praca nie straszna?
    ReviewUserIcon
    Mariola

    03.06.2024 12:53

    Pracownik

    Miałam przyjemność współpracować z firmą Invent przy realizacji kilku projektów i mogę szczerze powiedzieć, że była to wyjątkowo pozytywna doświadczenie. Zespół Invent wykazał się profesjonalizmem na każdym etapie współpracy - od początkowych rozmów i planowania, aż po końcową realizację. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Bozka

    03.06.2024 12:35

    Pracownik

    29 maja wróciłam z Niemiec. Byłam na inwentaryzacji na Rossmanach. INVENT jak zawsze zresztą zadbał o komfortowe zakwaterowanie. Praca na nocną zmianę. Koordynatorem była Kasia a kierownikiem Ela. Obie bardzo pomocne. Praca ok.
    ReviewUserIcon
    ZADOWOLONY

    03.06.2024 12:08

    Pracownik

    Kurczę, kolejny wyjazd za mną, gorąco polecam. Super firma, zgrana ekipa, nic dodać nic ująć. Mega mega raz jeszcze mega polecam :D
    ReviewUserIcon
    Tobiasz

    13.05.2024 15:47

    Pracownik

    Polecam super atmosfera i zakwaterowanie lekka praca zaliczona na czas
    ReviewUserIcon
    Grano

    22.05.2024 11:38

    Kandydat

    Przynajmniej jakby nie bylo obowiazkowych to byloby dobrze, jak sa chetni na nadgodziny to ich sprawa
    ReviewUserIcon
    Monia

    03.06.2024 09:25

    Pracownik

    Nadgodzin? Po co jak czasem z dojazdami dniówka trwa 14h,to ty byś jeszcze chciał pracować, dniówka czy 6h czy 15 to dostajesz tyle samo
    ReviewUserIcon
    Andre

    06.05.2024 11:23

    Kandydat

    Głównie widzę wypowiadają się osoby, które były na wyjazdówkach. Mogłby ktoś opisać jak wyglądają takie zlecenia w Polsce?
    ReviewUserIcon
    mako

    28.05.2024 11:59

    Kandydat

    gdzie ci sie bardziej podobało?
    ReviewUserIcon
    Kasjusz

    03.06.2024 08:19

    Były pracownik

    Ja byłem w markecie, nocna inwentaryzacja. Ogólnie to organizacyjnie sprawnie, na początku grupowali do konkretnych koordynatorów i tam już kordo się nami zajmował, było szkolenie ze skanera (krótkie, bo to prosta sprawa jest) i rozdzielał gdzie kto idzie. W razie co był pod ręką, więc jak się potrzebowało pomocy, lub szybkiego przypomnienia jak co konkretnie się robiło, to nie było z tym problemu. Jak już przydzielili sektor, to było z górki, bo praca dość mechaniczna i niewymagająca, jak się nabierze tempa to czas szybciutko leci.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Halina

    02.06.2024 21:33

    Pracownik

    Kolejny wyjazd z firmą uważam za udany. Zawsze można połączyć przyjemne z pożytecznym pracujesz 5 dni weekend wolny na odpoczynek i zwiedzanie. Czekam na następny wyjazd .Polecam
    ReviewUserIcon
    Jd

    02.06.2024 18:17

    Pracownik

    Kolejny jak zwykle pozytywny wyjazd. Zgrana ekipa, łatwa praca, warunki mieszkaniowe ok i co najważniejsze wypłata na czas.
    ReviewUserIcon
    Marek P

    02.06.2024 11:41

    Pracownik

    Jest kilka powodów by polecić invent z czystym sumieniem a dla mnie najważniejszy to elastyczny grafik o zwiedzaniu nie wspomnę bo przez 3 lata widziałem sporo a to tylko w Niemczech I Czechah
    ReviewUserIcon
    Andrzej 13

    02.06.2024 09:53

    Pracownik

    Ogólnie,praca jak praca, jedni się nadają inni nie, można spróbować, sprawdzić samemu jak to wygląda w rzeczywistości.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    02.06.2024 06:50

    Pracownik

    Praca łatwa, wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość zwiedzania w wolnym czasie. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Monika

    02.06.2024 02:54

    Pracownik

    Było tak sobie, nie było źle ale już więcej nie pojade
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    31.05.2024 20:59

    Pracownik

    Polecam, super ludzie, dobre warunki zakwaterowania, wypłata zawsze na czas, można przy okazji dużo zwiedzić
    ReviewUserIcon
    Dorota W.

    06.05.2024 21:42

    Pracownik

    Polecam pracę z Invent. Wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe dobre. Wybieram się na następny wyjazd.
    ReviewUserIcon
    mako

    28.05.2024 11:58

    Kandydat

    a czemu sie ma cały czas zmieniać?
    ReviewUserIcon
    weko

    31.05.2024 20:08

    Kandydat

    przecież to nie jest stała praca, tylko typowo zleceniowa/wyjazdowa, więc wiadomo, że nie zawsze pracuje się w tym samym składzie, tak jak to by miało miejsce na etacie
    ReviewUserIcon
    Kikut

    31.05.2024 14:36

    Były pracownik

    Płaca adekwatna do pracy po 5-6h z dojazdami a nie 9-11h czasem 13,tymbardziej że jest to praca w niemczech,ale ludzie poprostu widzą 300zl I wowww
    ReviewUserIcon
    Ryszard R

    31.05.2024 12:00

    Pracownik

    Bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe i nie tylko. Praca z Inventem to również możliwość zwiedzenia nowych ciekawych miejsc. Wysoki standard zakwaterowania pozwala na komfortowy pobyt w naprawdę dobrych warunkach. Wartością dodaną jest możliwość nowych znajomości. Polecam wszystkim, którzy chcą połączyć pracę z przyjemnością wynikającą z poznawania ciekawych miejsc I ludzi.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    31.05.2024 11:46

    Pracownik

    Polecam, już kolejny wyjazd za mną i myślę o następnym. Wypłata na czas, praca nie jest zbyt ciężka, można poznać wiele osób, zakwaterowanie mogłoby być lepsze ale wciąż było na dobrym poziomie, fajni i pomocni kierownicy.
    ReviewUserIcon
    Bo -Wa

    29.05.2024 11:59

    Pracownik

    Witam,właśnie wróciłam z kolejnego projektu i jestem zadowolona.Praca ok ,wypłata na czas, warunki mieszkaniowe dobre.Jedyny minus to taki ,że nie ma dodatku za godziny nocne a trochę są jednak cięższe od godzin dziennych. Po za tym wszystko git!
    ReviewUserIcon
    Jolanta

    23.04.2024 14:44

    Inne

    Na stronie firmy są wymienione rodzaje inwentaryzacji i ja byłabym zainteresowana inwentaryzacją w sklepie detalicznym. Co muszę zrobić, żeby na taką trafić? Dopisać to w cv? Dajcie znać czy ich rodzaj jest objęty różną kwotą wynagrodzenia.
    ReviewUserIcon
    H@ll

    23.05.2024 07:11

    Pracownik

    Skoro ktoś ma wyniki i jest dobry to może się wkręcić. Chyba że wolisz za dniówkę chodzić po sklepie i kombinować albo Ci te liczenie po prostu nie wychodzi. Tak bywa
    ReviewUserIcon
    Meru

    23.05.2024 12:48

    Pracownik

    Cv? Chyba pomyliłaś pracę, tu przyjmują każdego raczej bez studiów i po branżowe tu 90proc ludzi
    ReviewUserIcon
    Misiek

    23.05.2024 12:46

    Były pracownik

    Fajnie było tylko szkoda ze po tyle godzin i jeszcze te dojazdy, kasa taka sobie bo jakby nie było za granicą jest i wydatki wyzsze, może jeszcze kiedyś pojadę jak mi się będzie nudzilo
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.05.2024 23:37

    Pracownik

    Rok czasu już dawno minęło mi wraz z inventem. Zawsze wynagrodzenia na czas. Praca zależna od projektów lecz każdy projekt podobny. Dodatkowo kto lubi podróżować jest to praca dla niego. Zakwaterowania zawsze na wysokim poziomie Polecam naprawdę jak ktoś chce szybko i łatwo zarobić.
    ReviewUserIcon
    bren

    20.05.2024 08:39

    Kandydat

    skąd najlepiej brać ogłoszenia twoim zdaniem?
    ReviewUserIcon
    H@ll

    23.05.2024 07:14

    Pracownik

    Najlepiej to dzwoń do biura i pytaj, ewentualnie na stronie inventu są terminy na bieżąco. Z olx czy innych stron mogą być z opóźnieniem
    ReviewUserIcon
    Gabriela

    20.05.2024 16:06

    Pracownik

    Praca w porządku, bardzo dobre zakwaterowania, póki co na każdym wyjedzie nie było z tym problemu, zadbane, schludne hotele
    ReviewUserIcon
    Grano

    22.05.2024 11:37

    Kandydat

    To w takim razie milo czytac, ze tu bezproblemowo kwatere zalatwiaja
    ReviewUserIcon
    Dawid22

    21.05.2024 11:54

    Były pracownik

    na zaproszenie na wyjazd się czeka dłużej niż u lekarza specjalisty... (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    FioletowyBaranek

    18.05.2024 19:37

    Pracownik

    Transport z i do pracy zapewniony, dojazdy przeważnie +/- 30min. Zakwaterowania w porządku, pokoje 2/3 osobowe z łazienką i kuchenką (tylko raz zdążyło się żeby nie było kuchni ale na tamtym hotelu byliśmy tylko jedną noc). Praca nie jest bardzo ciężka ani skomplikowana (o ile się ktoś stara), w zależności od projektu robi sie na dzień lub na noc wiec trzeba sie przyzwyczaić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.05.2024 17:53

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kinia

    11.05.2024 08:52

    Pracownik

    Biorą jednych i tych samych, ci co są na wyjeździe już się zapisują na kolejny, domu nie mają to przynajmniej na wyjazdach w hotelu śpią i relacjonuj co to nie zwiedzili by ludzie myśleli że na wczasach są haha
    ReviewUserIcon
    Nie nowa

    18.05.2024 16:40

    Pracownik

    (usunięte przez administratora). Na każdym wyjeździe zbierane jest dyspo wśród osób obecnych na turnusie. I nic w tym dziwnego. Nie znam osoby, która jeździ ponieważ nie ma domu i musi wyjechać, żeby się wyspać i wykąpać w hotelu. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bozka

    09.05.2024 14:26

    Pracownik

    Mój ostatni wyjazd z Inventem to inwentaryzację w sklepach sieci TEDI we Francji. Jestem bardzo zadowolona. Lekka praca, po 5-6 godzin dziennie. Warunki zakwaterowania bardzo dobre. Miałam również dużo czasu na zwiedzanie. Polecam, praca dla każdego.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.