opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6209 ocen
Opinie(11130)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11130)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Paxton

    06.08.2024 20:55

    Pracownik

    Polecam pracę w Invencie, porządne warunki
    ReviewUserIcon
    Illa

    07.08.2024 11:02

    Kandydat

    na jakiej lokalizacji byles?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    06.08.2024 22:09

    Pracownik

    Bardzo polecam wszystkim współpracę z tą firmą, praca polega na liczeniu i skanowaniu towarów. Pracowałem przy projektach w Niemczech edeka i Kaufland, współpracę z innymi pracownikami była bez zarzutów. Hotele i przejazdy darmowe, wiele okazji do zwiedzania (wolne weekendy). Praca łatwa, byłem pierwszy raz i nie miałem większych problemów z wdrożenie się do pracy, wszystko jest nowym pracownikom dokładnie wytłumaczone co i jak. Polecam
    ReviewUserIcon
    Klaudia S

    04.08.2024 20:07

    Pracownik

    Polecam, byłam już na kilku wyjazdach i na pewno jeszcze wrócę. Wypłata zawsze na czas
    ReviewUserIcon
    candy

    06.08.2024 11:17

    Kandydat

    którego dnia` miesiąca jest wyplata jeśli można wiedzieć ?
    ReviewUserIcon
    mako

    06.08.2024 14:47

    Kandydat

    a co to za różnica dla ciebie ? ja to bym się chętniej dowiedział ile jest tej wypłaty a nie kiedy
    ReviewUserIcon
    Justyna

    02.08.2024 21:46

    Pracownik

    udział w inwentaryzacji na terenie Niemiec okazał się ciekawym doświadczeniem. Wyjazd taki daje możliwość poznania nowych ludzi, jest czas na zwiedzanie, w mym przypadku miasta i miasteczka w dolinie rzeki Łaby. Zakwaterowanie jest zdecydowanie na bardzo dobrym poziomie. Polecam inwentaryzację z Invent.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    31.07.2024 14:54

    Pracownik

    Praca łatwa, wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość zwiedzania, warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Polecam!
    ReviewUserIcon
    niewiara

    01.08.2024 11:48

    Kandydat

    jaka lokalizacja ?
    ReviewUserIcon
    Adam

    29.07.2024 18:30

    Pracownik

    Praca lekka, obsługa skanera bardzo prosta. Koordynatorzy bardzo pomocni. Warunki bytowe na wysokim poziomie. Invent do dobra opcja na szybki zarobek i przy okazji zwiedzenie świata.
    ReviewUserIcon
    Zygmu

    31.07.2024 08:24

    Pracownik

    Tak, to jest bardzo proste do nauki i szybko sie utrwala wiec po pierwszej wprawie to już to robisz mechanicznie praktycznie
    ReviewUserIcon
    łaciaty

    01.08.2024 09:02

    Kandydat

    dobrze wiedzieć bo nie szukam teraz jakoś wybitnie ciężkiej pracy
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    31.07.2024 17:27

    Pracownik

    Miło wspominam pracę z INVENT, pracowałem na krótkim terminie lecz miło było poznać nowe osoby i zwiedzić Czechy. Warunki pracy są dobre: firma dba o dobre relacje między pracownikami, zapewnia szkolenie i łatwe wdrożenie się w pracę. Zakwaterowanie również spoko.
    ReviewUserIcon
    Michał

    31.07.2024 13:28

    Pracownik

    W porządku praca, kasa spoko. Polecam! ????
    ReviewUserIcon
    P.S

    31.07.2024 11:09

    Pracownik

    Wróciłem niedawno z mojego pierwszego wyjazdu zagranicznego z Inventu trwającego 10 dni i powiem, że jestem bardzo z niego zadowolony i mógłbym jechać kolejny raz. Praca bardzo łatwa i nic w niej skomplikowanego nie było, skaner banalny do obsługi naprawdę nic trudnego. Koordynatorzy przydzielający zadania bardzo mili, wszystko dobrze wytłumaczyli i w razie pytania zawsze pomogli. Praca trwała od 6 do max 10 godzin i były przerwy zależne od tego ile trwała już dana inwentaryzacja. W wolnych dniach czas na zwiedzenie pięknych miast Europy co dla mnie osobiście było bardzo dużym plusem na tym wyjeździe Zakwaterowania w hotelach były w porządku 2-4 osobowe max u mnie . Sklepy i do centrum zawsze było blisko, nie mam się do czego przyczepić, polecam! c:
    ReviewUserIcon
    Bea

    30.07.2024 14:53

    Pracownik

    Invent uczciwa firma ,nie wiele jest takich.
    ReviewUserIcon
    Zygmu

    31.07.2024 08:14

    Pracownik

    Zgadzam sie, a miałem okazje pracować juz wczesniej w tej branży i nie wszedzie bylo tak kolorowo
    ReviewUserIcon
    kilo

    31.07.2024 10:29

    Były pracownik

    no też nie przesadzaj, mimo wszystko większość firm nie chce cię scamować...
    ReviewUserIcon
    Zygmu

    31.07.2024 08:25

    Pracownik

    Najlepsza firma od inwentaryzacji. wiem co mówie ;]
    ReviewUserIcon
    Adam

    22.07.2024 09:21

    Pracownik

    Wszystko w najlepszym porzadku, praca niesprawia kłopotów, kadra jest ok. Firma wywiązuje sie ze swoich obowiązków względem pracownika. Zakwaterowanie oceniam bardzo pozytywnie. Ogólnie Polecam.
    ReviewUserIcon
    Zygmu

    31.07.2024 08:19

    Pracownik

    Zalezy troche gdzie cię przydzielą - na jednych sektorach łatwiej, na innych trochę trudniej, jak bylem np. w marketach budowlanych i liczyłem rury pvc to faktycznie trzeba było wolniej robic i na drabinie, zeby było dokładnie, ale ogólnie fizycznie to to nic trudnego nie bylo
    ReviewUserIcon
    Zygmu

    31.07.2024 08:21

    Pracownik

    A np. moja dziewczyna wtedy była na liczeniu śrubek wkrętech i innych takich i po prostu wsypywała do wiadra i ważyła i to już mówiła było super łatwe
    ReviewUserIcon
    Iwona

    22.07.2024 08:58

    Pracownik

    Jade na kolejny projekt wszystkie poprzednie były ok. co do samej firmy nie mam zastrzeżeń, praca jak to praca, najlepiej sie samemu przekonać.
    ReviewUserIcon
    lato

    29.07.2024 10:17

    Inne

    co prawda to prawda, samemu się trzeba przekonać innej opcji nie ma niestety
    ReviewUserIcon
    abba

    30.07.2024 11:01

    Kandydat

    praca lekka czy trzeba sie nameczyc?
    ReviewUserIcon
    Michael

    20.07.2024 19:55

    Pracownik

    Kolejny rok i inventem za mną. Firma godna polecenia. Czas pracy raz krótszy raz dłuższy. Warunki mieszkaniowe na dobrym poziomie, wynagrodzenie zawsze na czas. W wolnym czasie można zobaczyć wiele ciekawych, urokliwych miejsc ????????????
    ReviewUserIcon
    pecorino

    25.07.2024 20:31

    Były pracownik

    Napisałem w wątku wyżej, że zlecenie. Nie wiem czy jakieś inne dają, ale raczej nie
    ReviewUserIcon
    lato

    29.07.2024 10:16

    Inne

    nie byłoby opcji się jakoś dogadać ? ktoś próbował może ?
    ReviewUserIcon
    Jesie

    06.07.2024 07:02

    Pracownik

    Słyszałem od znajomego że był z tą firmą i wszystko ok. Powiedział żeby czekać na jesień bo wtedy są długie wyjazdu
    ReviewUserIcon
    cookie

    22.07.2024 10:38

    Kandydat

    Na pewno jest lepiej zadzwonić, a nie napisać maila?
    ReviewUserIcon
    lato

    29.07.2024 10:15

    Inne

    no ale jak jesteś taki wstydliwy to napisz maila
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.07.2024 09:38

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    obro

    25.07.2024 10:25

    Kandydat

    tez wlasnie zlecenie bym obstawial
    ReviewUserIcon
    pecorino

    25.07.2024 20:29

    Były pracownik

    Tak ja zawsze zlecenie miałem
    ReviewUserIcon
    Anna

    25.07.2024 18:46

    Pracownik

    Bardzo polecam pracę w firmie INVENT.
    ReviewUserIcon
    aroniax

    25.07.2024 18:13

    Kandydat

    @Pracodawca Pytanie do @Pracodawca oraz pracowników. Jak naprawdę wygląda ta praca? Pracowałam już w kilku inwentaryzacjach i się zniechęciłam ze względu na warunki pracy. Czy koordynatorzy też sprawdzają po pracownikach strefy? Jak to dosłownie wygląda? Co w przypadku, gdy pracownik coś źle policzy, a koordynator to zobaczy, jakie będą konsekwencje? Chciałabym wiedzieć, na czym to polega, nim pójdę na pierwsze zlecenie.
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    24.07.2024 17:13

    Pracownik

    Wróciłem kilka dni temu z dwutygodniowego turnusu na invencie i po raz kolejny na esselach .Mój termin miał być od 7 lipca do 13 lipca ale w związku z tym że coś się zmieniło to nie było problemu o przedłużenie dyspozycyjności, oczywiście udało się dostać i zostało się o tydzień dłużej. Trafiłem na wporzadku ludzi .Z wypłaty również jestem zadowolony ,a nawet wręcz zaskoczony pod względem pozytywnym .Polecam !
    ReviewUserIcon
    były

    24.07.2024 14:50

    Były pracownik

    Pracowałem tutaj przez prawie pół roku, zespół i przełożonych wspominam bardzo dobrze, praca nie należała do jakos bardzo cięzkich i zdecydowanie uważam że warto polecić. Jedynie z czym mam problem, to z organizacją samej pracy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    20.07.2024 09:45

    Pracownik

    Już po kilku wyjazdach, mogę stwierdzić że ludzie a także praca jest bardzo fajna, mili kierownicy, można zwiedzić europę przy okazji pracy, hotele załatwiane przez firmę są także super.
    ReviewUserIcon
    itit

    22.07.2024 14:29

    Kandydat

    kontakt z przełożonymi jest w porządku w razie problemów?
    ReviewUserIcon
    XYZ

    07.07.2024 16:56

    Inne

    Na początku chciałbym zaznaczyć iż jest to tylko moja opinia i nie ma ona na celu nikogo urazić Z Inventem spędziłem dosyć długi okres i muszę stwierdzić iż wszystko poszło w złą stronę jeszcze parę lat temu praca tutaj naprawdę się opłacała ponieważ inwentaryzację przebiegały szybko i sprawnie teraz jest zgoła inaczej coraz więcej inwentaryzacji wydłuża się w czasie a stawka niestety pozostaje taka sama mimo większego czasu pracy i ogromnego skoku wymagań szczególnie wobec doświadczonych pracowników.(usunięte przez administratora)Kolejna sprawa jest umowa która oferuje pracodawca jest to umowa zlecenie co dotyczy się również pracowników i koordynatorów którzy w zasadzie stale współpracują z firmą jednak zgodnie z informacjami jakie posiadam firmą chce obniżyć zarobki stałym pracownikom którzy będą mieć dłuższą przerwę co w przypadku umowy zlecenia jest sprawą zleceniobiorcy jak długie wolne chce mieć gdyż z nie jest oni w żaden sposób odpłatne a firma w ten sposób stara się wymusić na pracownikach ciągłość wyjazdu. (usunięte przez administratora) Co do warunków zakwaterowania te akurat poprawiły się na przestrzeni lat i tu nie mam żadnych zastrzeżeń podobnie jest z przejazdami te również nie budzą zastrzeżeń. Podsumowując jeżeli ktoś chce przyjechać jednorazowo zeby sobie dorobić na remont czy wakacje jak najbardziej ponieważ nie odczuje się tego co napisałem wyżej jeżeli jednak ktoś chce związać się z firmą na dłużej przemyślałbym to ponieważ wynagrodzenie przestało być adekwatne do wymagań nakładanych na pracowników a atmosfera w firmie uległa znacznemu pogorszeniu (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @Jolka

    15.07.2024 20:13

    Kandydat

    Słuchaj a jakie stawki są tam wgle ? Wszystko jest na stronie a stawek brak
    ReviewUserIcon
    XYZ

    20.07.2024 00:51

    Inne

    @JolkaZaczyna się bodajże od 250 po 10 inwentaryzacjach ma się 10 zł więcej a dalsze awansy to również podwyżka 10 zł tylko że te zależą od kierownika i kierownika regionalnego plus stawki koordynatorskie to też nie są jakieś wielkie pieniądze w górę co do premii to te też są śmieszne bo za 12 godzinny dzień pracy albo za wielkość sklepu dostaje się ok 15 zł dodatkowo koordynatorzy dostają oczywiście większe premie czasami bym powiedział że aż za wyskokie dla przykładu liczący dostanie 13 zł koordynator 80-100 ale też nie zawsze
    ReviewUserIcon
    Jola

    14.07.2024 11:27

    Pracownik

    Zadowolenie na piątkę. Super firma ,polecam.
    ReviewUserIcon
    drem

    18.07.2024 12:17

    Kandydat

    trzeba bylo miec jakies doswiadczenie czy niekoniecznie?
    ReviewUserIcon
    drem

    18.07.2024 12:19

    Kandydat

    jak to jest jakis krotki wyjazd albo i nawet tylko jedna noc inwentaryzacji to nie trzeba sie z nikim zaprzyjazniac
    ReviewUserIcon
    Natalka

    17.07.2024 21:59

    Pracownik

    Niedawno wróciłam z wyjazdu zagranicznego. Praca prosta, lekka. Trafiłam na świetny team i jestem już zapisana na kolejny. Ponad połowa zespołu również. Kierownik, jak i koordynatorzy bardzo mili i sympatyczni. Noclegi na wysokim poziomie. Zawsze zapewniona kuchnia, łazienka w pokoju, pokoje dwu osobowe. Blisko sklepów. Po tygodniu pracy została wypłacona zaliczka. Polecam pracę z Inventem ;)
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    17.07.2024 10:48

    Pracownik

    Polecam pracę w firmie INVENT.Praca nie skomplikowana,wypłata na czas.Możliwosć poznania ciekawych miejsc, i zyskania nowych znajomości. Polecam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.07.2024 11:48

    Pracownik

    Wynagrodzenie na czas, praca lekka super zakwaterowanie
    ReviewUserIcon
    Łukasz Cz.

    14.07.2024 12:02

    Pracownik

    Jeżdżę z firmą Invent już od roku i mogę powiedzieć, że warto polecić. Kierownicy są naprawdę w porządku wielu z nich bardzo lubię, koordynatorzy są bardzo pomocni i zawsze można na nich liczyć. Miałem okazję pracować z różnymi teamami, z którymi świetnie się dogadywałem i chętnie wracałbym do nich. Miałem okazję spotkać się z różnymi osobami, co jest nieodłączną częścią pracy na wyjazdach. Niektórzy z tych ludzi stali się dla mnie bliscy pomimo krótkiego czasu spędzonego razem, mimo że dzielą nas setki kilometrów praca z Invent daje mi poczucie że zawsze istnieje szansa na ponowne spotkanie. Planuję kontynuować współpracę z Invent, ponieważ to idealne połączenie pracy i pasji podróżowania co daje mi satysfakcję a różnorodne projekty pozwalają mi się rozwijać i zdobywać doświadczenie ????
    ReviewUserIcon
    K

    12.07.2024 03:58

    Pracownik

    Właśnie wróciłam z inwentaryzacji w moim mieście i byłam pozytywnie zaskoczona :) opinie są podzielone i może faktycznie dużo zależy od koordynatorów i kierowników, osobiście trafiłam na bardzo miłego kierownika. Inwentaryzacja przebiegła bezproblemowo i szybko, wszystko zostało dobrze wytłumaczone na początku.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    22.06.2024 16:10

    Pracownik

    Praca łatwa, warunki mieszkaniowe bardzo dobre, wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam!
    ReviewUserIcon
    ztegocowiem

    03.07.2024 11:45

    Kandydat

    ludzie się głównie na ta prace decydują ze względu na zarobki wiec musza być dobre
    ReviewUserIcon
    rat

    11.07.2024 15:21

    Pracownik

    ja tez nie narzekam ale trzeba pamiętać ze każdy ma inne potrzeby
    ReviewUserIcon
    Kamila W

    09.07.2024 10:11

    Pracownik

    Mam porówanie bo bracowałam w kilku miejsach na inwentarzyacjach i w tej firmie warunki są bardzo dobre. Wymaganie nie są duże bo trzeba być tylko dostepnym w danym terminie. Polecam sprobowac.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    08.07.2024 13:58

    Pracownik

    Obiekty noclegowe bardzo fajne, dojazd zapewniony i praca na miejscu jest tak jak było powiedziane.
    ReviewUserIcon
    45678

    06.07.2024 09:15

    Inne

    Praca nieskomplikowana, hotele i zarobki w porządku. Na minus zachowanie niektórych kierowniczek.
    ReviewUserIcon
    naplus

    08.07.2024 11:24

    Pracownik

    to chyba zależy od tego jak trafisz, bo ja np nie mam na co narzekać serio.. atmosfera zdecydowanie na plus
    ReviewUserIcon
    -

    28.06.2024 18:06

    Kandydat

    Wszystkie inwentaryzacje na terenie Polski przebiegły super, pieniądze również wypłacane były na czas i w kwocie określonej w umowie. Niestety schody zaczęły się przy chęci wyjazdu. Zgłosiłam się jako liczący ze znajomością języka, firma bardzo szybko się ze mną skontaktowała. W pierwszej rozmowie telefonicznej pani(usunięte przez administratora) poinformowała mnie, że będzie dzwonił do mnie jeszcze jeden, inny pracownik żeby przeprowadzić test językowy, a w następnych dniach ona zadzwoni do mnie jeszcze raz z informacją czy zostałam przyjęta na turnus czy też nie. Już następnego dnia przeszłam pomyślnie test językowy. (usunięte przez administratora) Regularnie sprawdzałam też status zgłoszenia na moim koncie, ale nic się nie zmieniało a termin wyjazdu był już blisko, więc przejęłam inicjatywę i po kilku dniach sama zadzwoniłam na infolinię.(usunięte przez administratora) powiedziała, że dokumenty co prawda wysłać mi może, ale odpowiedź dostanę najwcześniej w poniedziałek (wyjazd miał być w niedzielę). Zdziwiona przypomniałam jej już po raz kolejny w tej rozmowie, że chodzi mi o niedzielny wyjazd, przy czym ona z pretensją w głosie wypomniała mi, że dzwonię w piątek o godzinie trzynastej i że o tej porze niczego nie da się już załatwić. W całym zamieszaniu rolę ponoć odgrywał fakt, że rzekomo na swoim koncie miałam zaznaczoną informację o tym, że mam mniej niż 26lat i status studenta - sprawdziłam to zaraz po rozmowie, okazało się to nie być prawdą. Na moim koncie widnieje zarówno data mojego urodzenia, jak i zaznaczona opcja "NIE" przy zapytaniu o to, czy mam mniej niż 26 lat.(usunięte przez administratora)Gdybym została o to spytana to oczywiście, że bym powiedziała, ale nie zadała tego pytania a to nie ja jestem od znajomości procedur, ona powinna od tego być. Finalnie przez jej niedopatrzenia i bierność z jej strony na wyjazd nie pojechałam.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tłumacz

    05.07.2024 09:36

    Pracownik

    A ja się nie zgodzę, jestem Tłumaczem od kilku miesięcy i nie miałem żądnych problemow z kontaktem. Mogę nawet powiedzieć, że czułem, ze bardziej im zależy żebym wyjechał niż mi xd tez aplikowąłem na ostatnią chwile, ale bez problemu ogarnęli mi dojazd flixem.
    ReviewUserIcon
    Zuch

    05.07.2024 21:01

    Inne

    Dziwisz się jak tłumaczy za taką kasę brakuje znając dobrze niemiecki każdy szuka roboty za minimum400-450 zł dniowki takie są realia na dzień dzisiejszy.
    ReviewUserIcon
    Wyjeżdżałam

    04.07.2024 17:43

    Pracownik

    Byłam kiedyś na inwentaryzacji i teraz mam czas i zastanawiam się żeby jechać znowu. Z ludźmi z wyjazdu nadal trzymam kontakt
    ReviewUserIcon
    contex

    05.07.2024 14:54

    Kandydat

    ile czasu trwal wyjazd? moglas wybrac na jak dlugo pojedziesz czy z gory bylo narzucone?
    ReviewUserIcon
    Puszek

    04.07.2024 15:10

    Pracownik

    Kolejny wyjazd z Inventem minął w miłej atmosferze. Praca dobrze zorganizowana, warunki mieszkaniowe z roku na rok coraz lepsze, czas dojazdu do pracy akceptowalny, nie ma powodów do zmartwień. Polecam Invent :-)
    ReviewUserIcon
    contex

    05.07.2024 14:53

    Kandydat

    jak wyglada kwestia dojazdu? na wlasna reke cos zalatwiales?
    ReviewUserIcon
    PolecAM

    05.07.2024 13:41

    Pracownik

    Wszystko zgodnie z ustaleniami, czekam na kolejny wyjazd:)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.07.2024 14:19

    Pracownik

    Kolejny wyjazd, szybka łatwa praca, pieniądze na czas, polecam wszystkim którzy jeszcze się wąchają albo chcą pojechać. Zawsze każdy pomoże i wyszkoli do pracy.
    ReviewUserIcon
    Polecam

    03.07.2024 14:42

    Były pracownik

    Fajna i dość przyjemna praca. Nie jest bardzo ciężka fizycznie, ale czasem idzie się upocić, jak się chce trzymać tempo. Wynagrodzenie okej. Idealne miejsce na dorobek.
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    03.07.2024 09:35

    Pracownik

    Przez cały miesiąc W czerwcu byłem na rossmanach ,ale nie na inwentaryzacjach,a dokładnie na zmienianiu listew i adapterów, przyczepianiu na to etykiet cenowych i skanowanie cenowek z papierowych na elektryczne ,bardzo fajna robota od pon do pt ,I dobrze ze invent ma takie projekty jak ten, serdecznie polecam !
    ReviewUserIcon
    Miki

    20.06.2024 17:06

    Były pracownik

    Mam pytanie czy w firmie szykują się jakieś podwyżki w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    widero

    01.07.2024 11:22

    Pracownik

    Masz na dole oficjalną informację od inventu o zwiększonej stawce

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.