opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6209 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 27
    • 28
    • 29
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    HEEJ

    30.08.2024 11:13

    Kandydat

    hej gdzie najlepiej szukać ogłoszeń, żeby była szybka odpowiedź zwrotna ? :)
    ReviewUserIcon
    tft

    30.08.2024 12:07

    Kandydat

    Wiesz moze czy z kazda osoba sie kontaktuja?
    ReviewUserIcon
    orzeł

    31.08.2024 00:24

    Pracownik

    Było maglowane tyle razy o platformie, na której trzeba założyć konto, żeby się zrekrutować. Wystarczy przejrzeć forum i wszystko będzie wiadomo
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2024 21:29

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zygi

    30.08.2024 14:41

    Inne

    To w końcu Driver czy Michuuu bo trochę się gubię.Poza tym nieważna kasa ważne że jest robota.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    08.08.2024 11:44

    Pracownik

    Witam.Polecam pracę w firmie invent.Dzieki niej poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi i zobaczyłam wiele cudownych miejsc oczywiście zarabiając przy tym pieniążki ????
    ReviewUserIcon
    z0z0l

    30.08.2024 14:04

    Inne

    po co się czepiać takich szczegółów, ktoś chce pomóc, powiedzieć co wie i jak było i jeszcze niektórym źle
    ReviewUserIcon
    roma

    30.08.2024 14:17

    Pracownik

    Chyba mnie nie rozumiecie. Były kilka wpisów od tej osoby, negatywnie się wypowiadała o firmie, a nie przepracowała w niej dnia. Wam to nie przeszkadza? Dla mnie to trochę zakrzywiajace obraz rzeczywistości
    ReviewUserIcon
    Justyna

    27.08.2024 10:37

    Pracownik

    Polecam pracę na inwentaryzacjach z firmą Invent, firma oferuje dogodne warunki pracy, zakwaterowanie na wysokim poziomie, w czasie wolnym jest możliwość zwiedzania okolicznych miejscowości, miałam okazję zwiedzić okolicę Magdeburga i Brandeburga.
    ReviewUserIcon
    marcopolo

    29.08.2024 21:27

    Pracownik

    transport organizują z Kato, Wro i Legnicy, więc przejechać trzeba się tylko po Polsce, a za granicę cię już zawiozą z miejsca zbiórki
    ReviewUserIcon
    obywatel

    30.08.2024 13:06

    Były pracownik

    mnie też to dosyć zdziwiło muszę przyznać hahah ;)
    ReviewUserIcon
    minin

    30.08.2024 12:16

    Kandydat

    Pytanie do @Pracodawca oraz pracowników. Jak naprawdę wygląda ta praca? Pracowałam już w kilku inwentaryzacjach i się zniechęciłam ze względu na warunki pracy. Czy koordynatorzy też sprawdzają po pracownikach strefy? Jak to dosłownie wygląda? Co w przypadku, gdy pracownik coś źle policzy, a koordynator to zobaczy, jakie będą konsekwencje? Chciałabym wiedzieć, na czym to polega, nim pójdę na pierwsze zlecenie.
    ReviewUserIcon
    Miłka

    29.08.2024 12:21

    Kandydat

    Jest organizowany transport, czy to już we własnym zakresie?
    ReviewUserIcon
    Jago

    30.08.2024 09:07

    Kandydat

    Dobrze wiedzieć. Dość jasne są tutaj te warunki pracy, a teraz jeszcze widzę, że wszelka organizacja raczej też na plus.
    ReviewUserIcon
    och

    30.08.2024 10:03

    Kandydat

    co do organizacji to rodzaj umowy zalezy jakos od wyjazdu?
    ReviewUserIcon
    Tobiasz

    30.08.2024 09:53

    Pracownik

    Wypłata zawsze na czas super zakwaterowanie i atmosfera w pracy
    ReviewUserIcon
    gliwiczanka

    19.08.2024 12:52

    Pracownik

    Polecam pracę w tym miejscu, przyjazna atmosfera, pomocni współpracownicy, dobre zakwaterowanie oraz łatwa praca oraz elastyczność okresu zatrudnienia. Są firmy, które kuszą nieco wyższym wynagrodzeniem, ale jak zawsze jest coś za coś i stawiają ostrzejsze warunki np. odnośnie długości turnusów.
    ReviewUserIcon
    marcopolo

    26.08.2024 20:07

    Pracownik

    Wiesz co, no wszystko zależy od projektu, nie da się jednoznacznie określić
    ReviewUserIcon
    Erykkkk

    29.08.2024 21:58

    Pracownik

    To jak chcesz planować, to załóż konto na platformie, zobacz jakie terminy są dostępne i zdecyduj czy ci pasuje czy nie. Tutaj nikt nie będzie rozpiski przygotowywał dla ciebie. I tak umowę podpisujesz dopiero po wysłaniu zgłoszenia, więc to nie tak, że jak założysz konto, to się zobowiązujesz do wyjazdu przecież
    ReviewUserIcon
    Ser

    28.08.2024 21:50

    Kandydat

    Jak wygląda kwestia atmosfery? Wiem, że pewnie nie ma jakiejś przestrzeni na większą integrację podczas samej pracy, ale tak ogólnie, jak chodzi o nastawienie - nie ma jakiejś strasznej stresówy?
    ReviewUserIcon
    slonek

    29.08.2024 13:25

    Kandydat

    Przysługiwała wam jedna przerwa czy można było na kilka krótkich ją rozłożyć?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    29.08.2024 19:45

    Pracownik

    jedna dłuższa. oczywiście szybkie przerwy na toaletę kiedy kto potrzebował, też były.
    ReviewUserIcon
    Krysia

    29.08.2024 17:36

    Pracownik

    Szkoda ze pani Olga nid jest już główna prowadząca, kobieta bardzo fajna i miło i niej się pracuje, a teraz pełno młodych kierowników co zero wykształcenia a zero umiejętności podejścia do ludzi, nie będę wymieniała tego pana z imuenia, ogólnie polecam pracę, jest ok
    ReviewUserIcon
    RR

    22.08.2024 10:34

    Pracownik

    Bywa intensywnie, co nie znaczy, że ciężko. Szansa na szybki zastrzyk gotówki z możliwością zobaczenia nowych miejsc i poznania nowych ludzi. Dobra organizacja pracy i punktualność co do wypłat, to chyba największe atuty z punktu widzenia pracownika.
    ReviewUserIcon
    Witwit

    28.08.2024 20:31

    Pracownik

    Zgadzam się, kasa na czas, a niestety nie wszędzie jest to takie oczywiste, zwłaszcza w jakiś dorywczych pracach, także tutaj akurat jest jak należy. Zarobki w porządku.
    ReviewUserIcon
    roti

    29.08.2024 12:31

    Kandydat

    pieniadze wplywaja na wskazane konto?
    ReviewUserIcon
    ABCD

    27.08.2024 21:01

    Kandydat

    są jakieś specjalne wymagania które trzeba spełniać starając się o pracę tutaj?
    ReviewUserIcon
    art

    28.08.2024 09:04

    Kandydat

    Dołączam się do pytania, trzeba mieć doświadczenie czy nie potrzeba?
    ReviewUserIcon
    hh

    28.08.2024 20:19

    Pracownik

    Doświadczenie pomoże Ci być szybszym i bystrzejszym, pomaga nawet minimalna znajomość języka, ale najbardziej przyda Ci się umiejętność szybkiego liczenia i umiejętności miękkie. Wszystko zależy od Ciebie i trochę od ludzi, na których trafisz. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Yzx

    28.08.2024 17:17

    Były pracownik

    Ta praca to tania siła robocza patrząc na to ile godzin się pracuje i za jaka stawkę… ludzie, którzy tam pracują i nic się nie odzywają albo zachwalają prace to ludzie, którzy nic nie osiągnęli i są tam bo nie maja nic lepszego, jeśli masz jakiekolwiek ambicje to polecam omijać szerokim łukiem. Byłam żeby sobie dorobić w wolnej chwili ale to wykorzystywanie, ale mydlą ludziom oczy tym, ze za frekwencję są dodatkowe pieniądze No tak ale to grosze, żaden szanujący się człowiek nie zgodziłby się na takie traktowanie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ziomek

    27.08.2024 01:02

    Pracownik

    kasa całkiem niezła, jak na ciężkość obowiązków.
    ReviewUserIcon
    f2f

    27.08.2024 09:29

    Inne

    czyli, że jest ciężko, czy właśnie nie? bo nie umiem wywnioskowac
    ReviewUserIcon
    ziomek

    28.08.2024 07:34

    Pracownik

    dla mnie nie. chodzi o to, że może nie są to jakieś spektakularne kokosy, ale jak na to jakie są obowiązki, to jest to uczciwa stawka
    ReviewUserIcon
    Natka

    23.08.2024 14:37

    Pracownik

    Praca prosta, przy okazji można zwiedzić wiele ciekawych miejsc, poznać fajnych ludzi. Praca Zakwaterowanie w dogodnych warunkach. Wypłata na czas. Polecam ;)
    ReviewUserIcon
    koniecpol

    26.08.2024 20:19

    Były pracownik

    zależy od tego ile jest towaru, ile ludzi, od specyfiki miejsca pracy. tak mniej więcej do 10h, ale to zależy tak jak mówiłam
    ReviewUserIcon
    Abby

    27.08.2024 09:28

    Kandydat

    Różni się to jakoś w zależności, czy to inwentaryzacja zagraniczna, czy w pl?
    ReviewUserIcon
    Iwona

    19.08.2024 23:11

    Pracownik

    Kolejny wyjazd za mną i kolejny przedemną. Wszystko jak najbardziej wporządku. Praca nie nastręcza problemów nie jest ciężka a firma wywiązuje sie ze swoich obowiązków względem, pracownika. Polecam
    ReviewUserIcon
    Gonia77778

    27.08.2024 08:25

    Pracownik

    Dokladnie tak jest.Firma dba o pracowników.Nawet jeśli ktoś "sprawia problemy" jest do końca zaopiekowanie.Nikogo firma nie zostawia "na ulicy". Warunki mieszkaniowe na b.dobrym poziomie.
    ReviewUserIcon
    Labondi

    23.08.2024 10:26

    Kandydat

    Jak wygląda ubranie robocze na inwentaryzacjach? Zapewniają?
    ReviewUserIcon
    marcopolo

    26.08.2024 20:09

    Pracownik

    U nas jeszcze na sekcjach na których były potrzebne (np. przy drewnianych produktach) dawali rękawiczki robocze
    ReviewUserIcon
    nick

    27.08.2024 01:00

    Pracownik

    przy robocie się idzie zgrzać, więc tak, można założyć na podkoszulek i jest git
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    26.08.2024 14:54

    Pracownik

    Bardzo dobre warunki mieszkalne , praca w miarę lekka, możliwość uzgodnienia widełek turnusu z biurem. Jak najbardziej na plus.
    ReviewUserIcon
    Smelfetka

    25.08.2024 23:22

    Pracownik

    Wlocilam z tulnusiu, było super, kasa ok, ludzie fajni, minus jeden zie tsieba długo placiowac i dojeżdżać, dom fajny, w wikendy bagaże I pszeprowadzka, ale na zabawę też jest czas
    ReviewUserIcon
    .

    21.08.2024 22:17

    Pracownik

    Polecam prace w invent Jeżdżę już spory czas Jak macie jakieś pytanie to piszcie śmiało
    ReviewUserIcon
    Michał99

    25.08.2024 22:34

    Kandydat

    Cześć, z jakich miejsc jest wyjazd na inwentaryzacje ? Jak długo trwają turnusy maksymalnie? Czy zapewniają ciuchy robocze czy trzeba mieć swoje ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.08.2024 17:45

    Pracownik

    Super praca wynagrodzenie na czas dobre warunki zakwaterowania
    ReviewUserIcon
    domis

    19.08.2024 08:52

    Pracownik

    fajnie, że nie ma jakiejś skomplikowanej rekrutacji, jest platforma, wszystko sprawnie i wygodnie
    ReviewUserIcon
    wiktor

    23.08.2024 09:09

    Kandydat

    Czyli rekrutacja nie odbywa się tak standardowo? W sensie, że wysyłasz cv na ogłoszenie, tylko się rejestrujesz na jakiejś platformie i tam załatwiasz te formalne sprawy, tak?
    ReviewUserIcon
    vann

    23.08.2024 11:21

    Pracownik

    brzmi jakbyś już wszystko wiedział hah, dokładnie tak! :) wystarczy wejść na stronę, założyć konto a reszta z górki
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.08.2024 09:48

    Pracownik

    Kolejny wyjazd z inventem jak zawsze nie zawiódł. Apartamenty na bardzo wysokim poziomie, praca po 8h i zawsze jakaś dodatkowa kasa. Wypłata na czas, zawsze miła atmosfera w pracy. Polecam bardzo.
    ReviewUserIcon
    Michał

    22.08.2024 07:19

    Pracownik

    Super praca, dużo zwiedzania polecam, kasa spoko
    ReviewUserIcon
    Curiosa

    21.08.2024 22:16

    Inne

    Piszecie,ze zakwaterowania sa dobre,ze ok,ze sie trafiaja tez i gorsze albo lepsze od waszych oczekiwan..Mieszkania te sa tez pokazywane zreszta na FB z "INVENT Sp.z.o.o",nie wiem na ile sa zgodne z rzeczywistoscia ale wszystkie pomieszczenia ukazuja lozka malzenskie badz tez pojedyncze -blisko siebie,zlaczone lub w niewielkiej od siebie odleglosci..Trudno jest ustalic ze zdjec ilu pokojowe sa te mieszkania i ile osob moze byc przydzielona.Moje pytanie brzmi-jesli ktos nie zyczy sobie dzielic pokoju( juz nie mowiac tego samego lozka,bo trafiaja sie i tylko malzenskie)z inna/innymi osobami(pomijam juz czy sie znaja czy nie ,czy sa spokrewnieni,czy rodzina etc...), to czy jest opcja pokoju jednoosobowego,lub inna? i jesli tak ,to na jakich warunkach?Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Ja

    13.08.2024 22:39

    Kandydat

    Rekruter zdalny, czy da się zarobić? Ktoś wie?
    ReviewUserIcon
    taco

    21.08.2024 12:59

    Pracownik

    zacznij od wysłania swojego cv
    ReviewUserIcon
    wiecha

    21.08.2024 15:35

    Kandydat

    a gdzie są do nich ogłoszenia ?
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    20.08.2024 13:15

    Pracownik

    Witam serdecznie! Wróciłem z kolejnej inwentaryzacji i jak zawsze jestem zadowolony. Praca łatwa do ogarnięcia, warunki bytowe bardzo dobre a co najważniejsze bardzo fajni współpracownicy w teamie. Warto się wybrać nawet na krótko, ja z pewnością niebawem wybiorę się na kolejny turnus.
    ReviewUserIcon
    taco

    21.08.2024 12:59

    Pracownik

    ja tez poznałem fajnych ludzi dzięki czemu praca mijała bardzo szybko
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    20.08.2024 12:11

    Pracownik

    Witam Serdecznie! Właśnie wróciłem z kolejnego turnusu, i jak ostatnio jestem zadowolony pracę mozna poznac już po kilku dniach i nie sprawia ona wiekszych trudności. Atmosfera w teamia jest bardzo dobra i wspołpraca przebiega bezproblemowo. Jak zawsze także warunki zakwaterowania i dojazdów do pracy sa na wysokim poziomie. Reasumując polecam wszystkim wyjazdy z Inventem.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    20.08.2024 10:26

    Pracownik

    Witam serdecznie! Właśnie wróciłem z kolejnego turnusu i jestem bardzo zadowolony. Pracę juz dobrze poznalem po kilku wyjazdach nie stanowi problemu. Co bardzo ważne bardzo fajny skład teamu począwszy od kierownictwa po samych współpracowników. Zaplecze noclegowe także jak zawsze na dobrym poziomie. Jedynie co mi nie za bardzo pasowało to temperatury w sierpniu trochę grzalo ale na to niestety wpływu nie mamy. Reasumując polecam.
    ReviewUserIcon
    Zozol

    18.08.2024 17:40

    Pracownik

    Uczciwe zarobki, a praca nie jest ciężka. Polecam.
    ReviewUserIcon
    belg

    19.08.2024 15:12

    Pracownik

    może napisz konkretniej co byś chciał wiedzieć
    ReviewUserIcon
    etka

    20.08.2024 09:45

    Były pracownik

    tak, na start bedziesz miec wdrozenie potrzebne do pracy
    ReviewUserIcon
    Nowaaa

    02.08.2024 21:20

    Pracownik

    Polecam pracę w invencie !
    ReviewUserIcon
    Illa

    07.08.2024 11:01

    Kandydat

    Przynajmniej ja tego nie planuje :D ja jade tylko i wylacznie zarobic
    ReviewUserIcon
    gliwiczanka

    19.08.2024 12:40

    Były pracownik

    Atmosfera moim zdaniem jest powyżej przeciętnej. Pracowałam z INVENTEM kilka razy i oczywiście jak to zawsze bywa z jednymi osobami się właściwie zaprzyjaźniamy, a z innymi relacje są bardziej formalne, ale a ni razu mi się nie zdarzyły konflikty pomiędzy pracownikami. Sądzę że to dzięki zasadom prowadzenia projektów - wszyscy są równi, nie ma premiowania jednostek, itp., więc wszyscy wiedzą, że nic nie zyskają na kombinacjach. Z każdego z turnusów mam osoby z którymi utrzymuję prywatny kontakt po zakończeniu pracy, co chyba najlepiej świadczy o atmosferze :)
    ReviewUserIcon
    Dominika

    11.08.2024 19:54

    Pracownik

    Macie może jakieś rady dla osoby, która pierwszy raz wybiera się na inwentaryzację zagraniczną? Z góry dzięki :)
    ReviewUserIcon
    Kolos

    13.08.2024 09:52

    Pracownik

    hm, jakieś konkretne to nie, po prostu się nie stresuj i przygotuj na pracę
    ReviewUserIcon
    gliwiczanka

    19.08.2024 12:29

    Były pracownik

    @Dominika - Jeśli chodzi o pracę wszystko Ci pokażą i wytłumaczą, naprawdę wystarczą chęci do pracy. Obsługa skanera jest banalna, a zasady w jak sposób się liczy jasne. Standard mieszkań OK. Wypłata zgodnie z umową i na czas.
    ReviewUserIcon
    Małgorzata Pieniak

    15.08.2024 09:59

    Pracownik

    @Pracodawca Miałam okazję współpracować z inwentem ponad miesiąc i właśnie rozpoczynam kolejne zlecenie. Uczciwa i terminowa firma polecam.
    ReviewUserIcon
    Lila

    19.08.2024 11:56

    Kandydat

    Na wyjeździe zagranicznym pracowałaś?
    ReviewUserIcon
    AndRzej

    19.08.2024 08:21

    Pracownik

    Praca w porządku. Projekt Rossman całkiem fajny, czasem krócej czasem dłużej ( ah te dostawy) ale daje się rade. wypłata na czas i to najważniejsze.
    ReviewUserIcon
    AlaC

    14.08.2024 08:48

    Pracownik

    Polecam firmę Invent! Darmowy transport do pracy oraz wyjazd za granicę, darmowe mieszkania w bardzo dobrym standardzie, możliwość poznania nowych ludzi, nieskomplikowana i przyjemna praca:) Byłam już na kilku projektach w kilku krajach i naprawdę szczerze mogę polecić!
    ReviewUserIcon
    Dobromir

    13.08.2024 12:33

    Pracownik

    można naprawdę nieźle dorobić, a praca nie jest jakaś bardzo wymagająca, wg mnie bardzo dobry sposób na dorobienie
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    09.08.2024 19:50

    Pracownik

    Polecam pracę w tym miejscu, przyjazna atmosfera, pomocni współpracownicy, dobre zakwaterowanie oraz łatwa praca
    ReviewUserIcon
    Karpiu

    09.08.2024 19:03

    Pracownik

    Bardzo komfortowe zakwaterowanie, super atmosfera w miejscu pracy bardzo chętni do pomocy nowym osobom
    ReviewUserIcon
    m.a.n.m.a

    08.08.2024 01:29

    Pracownik

    Praca przy inwentaryzacji w Niemczech była w porządku. Otrzymałam szkolenie przed rozpoczęciem pracy, obsługa w sklepie w Niemczech była komunikatywna i otwarta na współpracę. (usunięte przez administratora) Na duży plus bardzo sprawny kontakt z biurem we Wrocławiu i działem HR organizującym przejazd i wspierającym cały pobyt.
    ReviewUserIcon
    #inwentaryzacjainvent#invent

    07.08.2024 12:08

    Pracownik

    Polecam pracę z firmą invent na inwentaryzacjach,praca nie jest trudna ,daje możliwość szybkiego zarobku ,jak również jest czas na zwiedzanie,można poznać fajnych ludzi , warunki zakwaterowania są na wysokim poziomie jak również zapewniony jest transport z i do miejsca inwentaryzacji. Polecam każdemu kto chce zarobić a przy tym zwiedzić kawałek świata

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.