INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Halina

Pamiętam jak kiedyś szukali do firmy z niemieckim kogoś. Powie ktoś, do jakiej to w ogóle było dokładnie pracy? Co tam trzeba robić? Najbardziej interesuje mnie praca z domu, ale stacjonarną też rozważę.

@Halina

Pani Halino, na ten moment nie oferujemy pracy zdalnej. :)

Joanna K.

Polecam pracę z firmą Invent. Byłam na wyjeździe drugi raz i na pewno jeszcze pojadę. Tak jak i wcześniej zakwaterowanie na wysokim poziomie, sprawne dojazdy do pracy, pomocny kierownik, miła atmosfera, a także możliwość zwiedzania w weekendy.

@Joanna K.

Pani Joanno, bardzo dziękujemy za tę opinię. :) Pozdrawiamy!

Joanna

Pisali już o tych hotelach. Same pozytywy widziałam. Czy ta konieczność wystawienia opinii polecającej jest zawarta w umowie? Bez tego nie wypłacą wynagrodzenia?

Natalia
@Joanna

Nikt nikomu nie płaci za wystawianie ocen , co za bzdury tu niektórzy wypisują . Wystawianie ocen jest dobrowolne i niezobowiązujące . Pracuje w firmie już kilka dobrych lat i nikt nigdy nawet nie zasugerował żebym jakikolwiek opinie wystawiła. Jest opcja zostać zdalnym rekrutorem i polecać firmę nowym osobą , reklamować na portalach społecznościowych . I jak najbardziej firma wypłaca za to wynagrodzenie .

To mój trzeci wyjazd z Inventem. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, dojazdy do pracy nie były za długie - zazwyczaj od pół godziny do godziny, sympatyczny team i kierownik, sama praca też jest ok. W weekendy sporo pozwiedzałam. Polecam :)

@Karolina

Pani Karolino, bardzo się cieszymy, że ponownie Pani nam zaufała. :) Mamy nadzieję, ze do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

Bardzo dobry

Bez problemu

Radek

Muszę powiedzieć, że praca z firmą Invent była bardzo przyjemna. Tym razem praca na noce ale była dobrze zorganizowana i pracowało się bardzo dobrze. Wynagrodzenie zawsze na czas i zawsze się "zgadza". Z całą pewnością mogę polecić tę firmę w szczególności osobom, które nie boją się pracy i nowych wyzwań.

@Radek

Dziękujemy, Panie Radku, za opinię. :) Dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo pracować i odpoczywać w komfortowych warunkach.

Zuzanna Cieślak

Polecam współpracę z INVENT , fajne warunki , praca przyjemna i lekka , zakwaterowanie super .

@Zuzanna Cieślak

Dziękujemy za miłe słowa! :)

.Jeśli chcesz szybko zarobić to praca w Invencie jest dla ciebie. Praca niezbyt trudna, zakwaterowanie dobre, pieniądze na czas i w wolnym czasie można pozwiedzać fajne miejsca ...ale jeśli nie chcesz być rozczarowany to zastanów się i zadaj Pani ,która do ciebie zadzwoni kilka pytań związanych z projektem ,na który wyjeżdżasz i charakterem wykonywanej tam pracy.

Joanna
@Andrzej

Jakie na przykład pytania powinnam zadać tej pani? Nie byłam nigdy wcześniej na takim projekcie i ciężko mi określić o co mogłabym zapytać żeby na miejscu się nie zdziwić.... Te zakwaterowanie to jak wygląda?

Polecam współpracę z INVENT, byłem na inwentaryzacji zagranicznej przez miesiąc, warunki mieszkalne na naprawdę dobrym poziomie, praca nie należy do najcięższych, sam team naprawdę fajny. Mimo iż sam na inwentaryzacji byłem pierwszy raz, kierownik, jak i koledzy z pracy zawsze pomogli i sama praca przebiegała w naprawdę dobrej atmosferze. Sklepy (rossmann w Niemczech) były różnej wielkości, ale nie było problemu, jeśli chodzi o czas, zwykle sama praca trwała 6-8 godzin + ok. 1 godzina dojazd. Polecam wyjazd z kierownikiem Panem Wojtkiem, bez zbędnego narzekania zawsze pomagał i dawał wskazówki jak poprawnie wykonać prace. W trakcie pracy zawsze była przerwa, na której każdy mógł na spokojnie zjeść i zapalić. Sama wypłata doszła w terminie, a nawet zostały dodane bonusy, które były doliczane od wielkości sklepów itd.. Mimo iż mój wyjazd był przygotowany indywidualnie i nie wracałem z resztą teamu, nie było żadnego problemu z wcześniejszym powrotem do Polski, kiedy zgłoszone zostało to przed wyjazdem. Polecam każdemu spróbować wyjechać, chociaż na miesiąc :)

@Adam

Dziękujemy, Panie Adamie, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Mariusz
@Adam

Potwierdzam te pozytywne opinie o firmie Invent. Wyjazd dobrze zorganizowany, zapewnione dobre warunki lokalowe. Stałe wsparcie berdziej doświadczonych kolegów pomagających szybko i bezstresowo przyuczyc sie do wszystkich obowiązkow wynikajacych z umowy. Z pewnościa wybiorę się po raz kolejny.

@Mariusz

Dziękujemy, Panie Mariuszu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

piętka

jaki zarobek za mc

@piętka

Też jestem ciekawa jak zarobki za miesiąc

@Mariusz

Panie Mariuszu, dziękujemy za miłe słowa :)

Olo

A umowa Polska czy niemiecka

@Olo

Umowa jest Polska. :)

Tomek90
@Adam

Płacą w złotówkach i wyzyskują ludzi za granicą.

robert
@Tomek90

to jak podpisywałeś umowę to nie wiedziałeś w jakiej walucie dostajesz wynagrodzenie ?....i co oznacza dla ciebie słowo "wyzysk"?

Andrzej 13

Polecam pracę w Invencie, prosta praca przy liczeniu, łatwa obsługa skanera, możliwość zwiedzania w wolnym czasie, zakwaterowanie na dobrym poziomie,wynagrodzenie na czas, możliwość poznania różnych projektów

@Andrzej 13

Panie Andrzeju, dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Ola

Niedawno wróciłam z wyjazdu i już wiem, że na pewno wybiorę się na kolejny. Praca pewna przez 5 dni w tygodniu, wszyscy sobie pomagają, fajna atmosfera noni do tego super warunki mieszkaniowe :)

@Ola

Dziękujemy za opinię. :) Bardzo się cieszymy, ze znów się spotkamy!

Dawid

Niedługo będę wyjeżdżać z inventem już 3 raz. Osobiście mogę polecić firmę, jednakże jak to w mojej subiektywnej i szczerej opinii nie zawsze jest kolorowo. Lokacje jak najbardziej na plus i lokalizacje także. Firmę invent jak najbardziej polecam.

@Dawid

Bardzo dziękujemy, Panie Dawidzie, za miłe słowa! :)

Stefan

Jakie zachowania kadry skłoniły Cię do tak krytycznej oceny? Możesz też podać, jakie da się zarobić pieniądze / miesięcznie?

Mateusz

Gorąco polecam pracę w Invencie! W pracy byłem od początku stycznia do połowy marca 2023. Zakwaterowania przeszły moje najśmielsze oczekiwania. W każdym z hoteli pokoje były czy czyste w bardzo dobrym standardzie. W każdym z hoteli również mieliśmy dostęp do kuchni. Sama praca nie była ciężka, ludzie dookoła pomocni. Ja byłem na Kauflandach w Niemczech oraz Rossmanach na Czechach. Wypłata zawsze jest na czas oraz za każdym razem wieksza niż wcześniej się spodziewałem, z racji bonusów od większych sklepów. Podsumowując, wyjazd uważam za udany i czekam już na kolejny!

@Mateusz

Panie Mateuszu, bardzo się cieszymy, że spełniliśmy oczekiwania. :) Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

Inwent

Super

Jessika

Bardzo polecam pracę w Invencie jeżdżę już od listopada i bardzo dobrze mi się tutaj pracuję. Praca przyjemna i lekka, pieniądze jak zawsze na czas. Zakwaterowania były na dobrym poziomie jak i atmosfera w pracy była przyjemna. Pozdrawiam i zapraszam na najbliższy turnus.

@@@

Witam. Chciałam zapytać o terminy wyjazdów bez języka niemieckiego kiedy będą.

Wiktoria

Polecam wyjazdy zagraniczne z firmą invent, jestem zadowolona z pracy. Wypłata zawsze na czas, możliwe premie oraz nadgodziny. Profesjonalne podejście do pracowników. W razie pytań zawsze mogłam zadzwonić do biura. Byłam na dwóch wyjazdach i miło będę wspominać tą firme. Zakwaterowanie zawsze na najwyższym poziomie. Z dojazdami do pracy bywało różnie (od 30 minut do 2 godzin), busy czyste, zadbane i sprawne. Zachęcam chociaż do jednego wyjazdu :)

@Wiktoria

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na następne wyjazdy! :)

Dorota

Praca z inventem to możliwość zarobku,poznania nowych ludzi i pizwiedzania ciekawych miejsc;)Polecam niezdecydowanym;)

@Dorota

Dziękujemy, Pani Doroto! :)

Jedzie ktoś 16tego team 14ty?dodam że najlepszy team

Hsdf

Praca super można poznać wspaniałych ludzi ale ja niestety na zła Kierowniczkę trafiłem niestety team 35 odradzam a szczególnie jak jedziesz pierwszy raz zero pomocy ze strony pani kierowniczki strach się o coś zapytać, dlatego odradzam team 35 a poza tym wszystko jest oki

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.