opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 126
    • 127
    • 128
    • 129
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    maciej

    29.11.2013 13:56

    Inne

    Hej ja jadę z koleżanką i jesteśmy z okolicy Rzeszowa a wy jak o tym wyjeździe sądzicie.
    ReviewUserIcon
    maciej

    29.11.2013 11:11

    Inne

    Hej a macie jakieś szersze informacje o tej robicie bo ja wysłałem do nich email z zapytaniem na temat roboty i nic mi nie odpisali tylko dzwoniła jedna Pani i poinformowała mnie żeby w poniedziałek przyjechać i podpisać umowę
    ReviewUserIcon
    ASIA

    29.11.2013 11:17

    Inne

    no do mnie tez ale jedziesz? czy sie zastanawiasz?
    ReviewUserIcon
    Asia

    29.11.2013 11:21

    Inne

    a z kim jedziesz sam? z daleka jestes?
    ReviewUserIcon
    Asia

    29.11.2013 11:03

    Inne

    no ja tez wlasnie mam w poniedzialek sie zglosić moze dajcie jakies namiary na siebie ? skad jestescie?
    ReviewUserIcon
    oliwia

    29.11.2013 12:12

    Inne

    ja z koleżanką jeśtesmy z okolic krakowa a ty? moje gg 9474032
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.11.2013 09:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    abi

    29.11.2013 10:58

    Inne

    Witam, ja z koleżanką też mamy się zgłosić do Wrocławia w poniedziałek, ponoć wyjazd we wtorek. Zastanawiamy się co robić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2013 12:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ola

    25.11.2013 22:29

    Inne

    Masz jakąś wiedzę czy będzie jeszcze do was dojeżdżać jakieś osoby czy już do końca tego projektu jest komplet ludzi.
    ReviewUserIcon
    ci9ekawy

    21.11.2013 15:16

    Inne

    witam wszystkich, odpowiedzieli, przeprosili za "pomyłkę" i obiecali uregulować wszelkie zaległości, miejmy nadzieję że tylko na obietnicach się nie skończy pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Oficjalny

    21.11.2013 10:08

    Inne

    Staramy się w ciągu 48 godzin odpowiedzieć na wszystkie przesłane reklamacje. Prosimy o cierpliwość.
    ReviewUserIcon
    zawiedziony

    21.11.2013 12:29

    Inne

    Dzięki za zainteresowanie.Pomyłki się zdarzają byle tylko pozytywnie zostały załatwione tj.zgodnie z wykonaną pracą.
    ReviewUserIcon
    ona

    20.11.2013 23:30

    Inne

    Mam pytanko. Jak jest w tej firmie? Jestem zainteresowana ale boje sie troszke bo nie wiem co mnie tam czeka? ? Nigdy nie pracowalam za granica i nie wiem od czego zacząć. Mysle czy jechac albo zrezygnować. Pomóżcie mi ! Jak jest tam ? Dużo dziewczn pracuje ?
    ReviewUserIcon
    ci9ekawy

    20.11.2013 18:26

    Inne

    hej oficjalny, ile trzeba czekac na odpowiedz w sprawie reklamacji wynagrodzenia??
    ReviewUserIcon
    pomylony

    20.11.2013 21:43

    Inne

    Więcej jest takich,których wykręcili ,na pewno trochę poczekamy byle z pozytywnym skutkiem.Zobaczymy na co ich jeszcze stać? Może łaskawie dadzą odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    dopi

    19.11.2013 18:18

    Inne

    a jaki ten link ???
    ReviewUserIcon
    Oficjalny

    20.11.2013 13:44

    Inne

    Prosimy o wejście na stronę: invent oraz zakładkę: pracownicy
    ReviewUserIcon
    Oficjalny

    19.11.2013 12:05

    Inne

    Aby ułatwić weryfikację wynagrodzeń, uruchomiliśmy specjalny panel, na którym każdy pracownik może sprawdzić swoje wynagrodzenie. Po zalogowaniu, na maila podanego podczas rejestracji zostanie wysłana informacja z datami i godzinami pracy oraz należnym wynagrodzeniem. Jeśli komuś nie zgadzają się dane, prosimy o kontakt pod adresem podanym w wiadomości mailowej. Prosimy o logowanie przez link: http://formularz.invent.ag/salary.aspx
    ReviewUserIcon
    xaxa

    18.11.2013 15:56

    Inne

    opis pracy w skrocie, chodzi sie ze skanerem w dloni ktory pokazuje pod ktorym regalem znajduje sie przedmiot, wklada sie go do wozkow i zatwierdza ich ilosc. Robia to glownie faceci, kobiety natomiast z tych wozków wyciagaja przedmioty ktore wskazuje im skaner i pakuja do kartonow.
    ReviewUserIcon
    anka

    18.11.2013 18:35

    Inne

    a nie wiesz czy beda jeszcze potrzebować ludzi tam do pracy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2013 20:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    boja

    18.11.2013 01:48

    Inne

    A na czym ta praca właściwie polega??? Nikt tego nie chce powiedzieć jakby to była jakś tajemnica...
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.11.2013 13:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ?

    13.11.2013 15:01

    Inne

    Tak jest na tych inwentaryzacjach fajnie?
    ReviewUserIcon
    xxx

    16.11.2013 14:33

    Inne

    Szacun masz u mnie 100.Wszystko jasne.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.11.2013 20:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    2

    12.11.2013 22:04

    Inne

    Radzę załatwić zwolnienie lekarskie,zaświadczenie...Taka jest umowa i raczej nie odpuszczają.A kiedy miałaś jechać na ten inwent?
    ReviewUserIcon
    ona

    11.11.2013 18:12

    Inne

    hej może ktoś napisze co trzeba ze sobą zabrać? jak tam wygląda mieszkanie?
    ReviewUserIcon
    activ

    09.11.2013 13:34

    Inne

    no dziewczyny szykujcie się , będzie jazda , he he
    ReviewUserIcon
    kasia

    09.11.2013 11:18

    Inne

    na ile jedziesz?
    ReviewUserIcon
    dorisss111

    09.11.2013 13:59

    Inne

    niby na 3 miesiąca z możliwością przedłużenia i mam nadzieje ,że taka możliwość nastąpi :) a Ty jedziesz tez ? na ile ? Oby był internet :D
    ReviewUserIcon
    fee

    08.11.2013 14:45

    Inne

    no i co dojechał ktoś ? powiedźcie co i jak ?
    ReviewUserIcon
    dorisss111

    09.11.2013 10:54

    Inne

    jade sama, troche sie boje ale zaryzykuje :) jade z Gliwic
    ReviewUserIcon
    abgelehnt

    08.11.2013 10:29

    Inne

    przed wyjazdem wyróbcie sobie EKUZ , tak na wszelki wypadek .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branże: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    dorisss111

    08.11.2013 10:26

    Inne

    no i o to mi chodzi ,że w niemczech mało który sklep je akceptuje dlatego trzeba miec maestro a z tego co sie orientuje to w banku millenium do konto walutowego dodawana jest karta maestro ale tez są opłaty ale tak jak mówiłes nie ma nic za darmo
    ReviewUserIcon
    :)

    08.11.2013 10:32

    Inne

    z kim jedziesz doriss??i skad?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.11.2013 10:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    abgelehnt

    08.11.2013 10:21

    Inne

    alior bank , master card , nie mam z nią problemu w całej europie , słowacja , węgry , chorwacja , włochy , grecja , nie było żadnych problemów ale fakt w Deutschland nie była używana , więc tu nie wiem jak jest .
    ReviewUserIcon
    :)

    08.11.2013 10:14

    Inne

    a miales jechac na inwenture?
    ReviewUserIcon
    abgelehnt

    08.11.2013 10:23

    Inne

    miałem , ale za 8 zł na godzinę to mam w kraju ciekawszą pracę , nikt nie będzie robił ze mnie woła do roboty
    ReviewUserIcon
    dorisss111

    08.11.2013 09:45

    Inne

    to konto walutowe jest za darmo , karta tez. A mam je po to zeby kasa przychodzila w euro bo jak by prfzychodzila na zykle konto polskie w polsce to bank sobie sam robi przelicznik walutowy nie zawsze opłacalny. A co do zwyklej karty to z tego co poczytalm na necie , cięko jest w nimczech zaplacic zwykłą kartą mam na myśli VISE ALBO MasterCard , że malo jest sklepów które przyjmuje tą karte ale karte mastercard tak.
    ReviewUserIcon
    :)

    08.11.2013 09:59

    Inne

    doriss jedziesz do buggingen?
    ReviewUserIcon
    abgelehnt

    08.11.2013 10:01

    Inne

    Widzę , że nie rozumiesz tematu , jak masz kartę za darmo ? jak płacisz prowizję za wypłatę z konta , ja mam kartę za darmo i wypłaty bez prowizji , ale obsługa konta jest płatna , z tym że ja wypłacam za darmo kiedy chcę a ty za każdą wypłatę masz potrącenia w wysokości 3 % i tu jest ta subtelna różnica którą Pani w banku zataiła . Nie ma nic za darmo ale to Twój wybór , Życzę powodzenia w pracy :)
    ReviewUserIcon
    :)

    08.11.2013 09:35

    Inne

    a abgelehnt jedziesz do buggingen?
    ReviewUserIcon
    abgelehnt

    08.11.2013 10:03

    Inne

    na szczęście wycofałem się , w porę się zorientowałem .
    ReviewUserIcon
    abgelehnt

    08.11.2013 08:04

    Inne

    Wystarczy , że zwykłą kartą będziesz płacić w sklepie , nie będzie pobierana prowizja , a po co Ci karta walutowa , nie ma takiej potrzeby , a koszty obsługi konta walutowego są . Wystrzegaj się tylko wybierania pieniędzy z bankomatu (w zależności od konta , może być prowizja nawet do 10 zł ) , zawsze bezpieczniej chodzić bez gotówki , nawet współlokatorka może Cię oskubać . Wyjeżdżając do pracy , nie zostawiaj telefonu kart dokumentów a już na pewno żadnej kasy .
    ReviewUserIcon
    dorisss111

    08.11.2013 07:49

    Inne

    hej, pytanie mam do ludzi co tam są albo byli . Jakiej uzywacie tam karty do bankomatu ? Założylam sobie konto w EURO w ING bANKU śląskim i babeczka powiedziala mi ,ze platnosc ta karta za granicą jest darmowa a 3 % jest pobierany od kwoty wyciąganej z bankomatu. Czy ktoś moze ma inną karte ? Czy ta aby napewno bedzie działała w niemczech ? Coś tez slyszalam ,ze niby tylko karta maestro tam działa i już nie wiem co o tym wszystkim myslec a w niedziele już jade i musze miec to wszystko ogarnięte
    ReviewUserIcon
    www.blauarbeit.de

    08.11.2013 08:08

    Inne

    policz tylko , weźmiesz sobie z bankomatu 50 euro a masz prowizję 3 % czyli 1,5 euro kosztów razy 4,20 to masz 7 zł za każdorazowe pobranie gotówki , więc daruj sobie wypłaty tylko płać w sklepie kartą i jest ok .
    ReviewUserIcon
    wojtek

    07.11.2013 17:56

    Inne

    musimy byc cierpliwi i czekac....
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.11.2013 12:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ..

    07.11.2013 13:17

    Inne

    ale piszesz ze dopiero w pon zaczynasz prace? wiec nie wiesz jak bedzie?
    ReviewUserIcon
    :))

    07.11.2013 12:56

    Inne

    a byles/as juz na jakichs wyjazdach?
    ReviewUserIcon
    hmmm

    07.11.2013 12:39

    Inne

    ale czemu nie jest rozowo czekamy na wiecej informacji?, na ile tam pojechalas?i czy napewno tam jestes? , bo moja kolezanka tam jest i narazie mowila ze jest wporzadku
    ReviewUserIcon
    ....

    07.11.2013 12:43

    Inne

    wiadomo,ze nie każdemu dogodzisz..jednej będzie przeszkadzać,że mieszka w pokoju z nie wiadomo kim.a komuś co innego...z tego co wiem, praca jest w porządku..mój kolega był na tym projekcie..właśnie mowił,że przyjeżdzają czasem tam takie dziewczyny że szok ,oczywiście nie obrazajac pozostalych
    ReviewUserIcon
    ...

    07.11.2013 12:48

    Inne

    też czekam na odpowiedź ,na razie się nie odzywają..wiadomo nigdzie nie jest kolorowo ale za samo siedzenie nie płacą prawda
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.11.2013 12:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    fff

    07.11.2013 12:28

    Inne

    tzn co godziny pracy nie zgadzają się,że mówisz, że nie jest tak różowo?
    ReviewUserIcon
    ??

    07.11.2013 12:20

    Inne

    aga jak tam duzo was przyjechalo?/jakie warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    wojtek

    07.11.2013 11:42

    Inne

    ja jade 10 a ty konrad jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Konrad

    07.11.2013 13:26

    Inne

    No własnie do mnie sie nie odzywaja czekam juz chwile i nic
    ReviewUserIcon
    ccc

    06.11.2013 16:26

    Inne

    no i jak pojechał ktoś na 04.11 ? bardzo proszę o odpowiedź bo nie wiem co myśleć...
    ReviewUserIcon
    aggag2

    07.11.2013 12:11

    Inne

    Tak jestem juz na miejscu i od poniedzialku do pracy.
    ReviewUserIcon
    ff

    07.11.2013 12:15

    Inne

    może powiedz coś więcej o miejscu,,jak jest?
    ReviewUserIcon
    kkk

    06.11.2013 12:39

    Inne

    poziomka91 powiedz mi jak to jest z zakazem trzymania artykulow spozywczych w hotelu? Serio tego przestrzegaja? Czy normalnie można zaopatrzyć sie w jakiś czajnik i zupki chińskie itp? będę wdzięczna za info ;) Jedzie ktoś może teraz na inwent. do Wloch 8.10 ?? :)
    ReviewUserIcon
    poziomka91

    06.11.2013 12:10

    Inne

    Jadę z nimi kolejny raz na inwentaryzację i jestem zadowolona. Jak człowiek nie nastawia się na wakacje tylko na pracę to nie będzie rozczarowany. Hotel (usunięte przez administratora) nie urywa ale spokojnie można się przespać i wykąpać. Dobra rada to taka tylko żeby nie trzymać z imprezowiczami i można funkcjonować ;)
    ReviewUserIcon
    maciek

    05.11.2013 19:17

    Inne

    sie ma pojechał ktoś z was na termin 4 listopad ? jakie wrażenia ? wszystko gra ?
    ReviewUserIcon
    emilka

    05.11.2013 17:36

    Inne

    Hej, jutro jade do Wrocławia podpisać umowę. Chcę jechać 10.11. Bardzo proszę o kontakt osoby, które jada w tym termine [email protected] :)
    ReviewUserIcon
    Jolka

    05.11.2013 20:49

    Inne

    Gdzie we Wrocławiu jest to biuro ?Jeśli możesz,napisz..
    ReviewUserIcon
    aaaa

    04.11.2013 17:14

    Inne

    hej, w ofercie jest napisane 150zł za kazda inwent. jak to jest kazdej nocy?? ile da sie zarobic tak mniej wiecej??

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.