INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

slaskie

To trzeba było się starać o pracę jako Koordynator a teraz żal Ci dup. ściska Jesteście pod namową p. Em która również przekazuje informacje od osoby która nie powinna jej takich informacji udzielać.

pracownik rossmann
@slaskie

Pod namową ? chyba ty jesteś pod namową. Każdy ma oczy i widzi co jest na rzeczy, wiadomo przydupasy są przydupasami np Ty. Tu nie chodzi o to, że ludzie prywatnie mają coś do P. Eweliny. Po prostu nie wywiązuje się z obowiązków koordynatora, albo raczej ma to wszystko już w d. podobno stara się przejść pod Rossmann także widać jaki koordynator z powołania. Także jeżeli są chętni na projekt Rossmann, to chociaż praca jest spoko. Liczcie się tylko z tym, że dostaniecie grafik, bus wysadzi was koło pracy i radźcie sobie sami. Podam przykład ostatniej sytuacji, gdzie przyjechała nowa osoba na dział na którym nikt z polaków nie pracuje, i gdyby nie znała chociaż trochę niemieckiego pierwszy dzień pracy spędziłaby na parkingu. Także zero, kompletny brak zainteresowania ludźmi. Mieszkania nie są złe, ale nie na tyle osób;]także tu też niezaciekawie.

brenda
@slaskie

A ty skąd wiesz jakich informacji ?? gumowe ucho jesteś czy co? widać komu żal dupę ściska.

ISSP

Witamy, opinie na temat wymienionego projektu proszę kierować pod adres e-mail: kadry@issp.pl . W treści wiadomości prosimy napisać imię, nazwisko, nazwę projektu i opisać sytuacje, które zaniepokoiły. Pozdrawiamy ISSP Sp.z o.o.

monia

Mam ogrzewanie, co za głupoty kobieto piszesz??? I nie śpimy na podłogach!

gość15

mozesz cos powiedziec wiecej, oni chca zebysmy z chlopakiem wyjechali 7 listopada na elektronike ???

magda15

mógłby Pan co więcej powiedzieć na temat tego miejsca i pracy, dlaczego nie warto jechać ? proszę o odpowiedź na e-mail magdalena.brozyna@onet.pl mam oferte pracy na 7.11. z góry dziękuje za odpowiedź

ISSP

Witamy, wszystkie zastrzeżenia i uwagi proszę wysyłać pod adres e-mail: kadry@issp.pl . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

Nat

Ja czytam niektóre opinie to śmiać Mi się chcę pracujemy w Eisenach i jakoś żyjemy co do koordynatora to jak była napięta sytuacja bez problemu rozwiązała problem pytanie co kto oczekuje bo koordynator zajmuję się sporą liczbą osób i nie jest nianią. Pewnie piszą to Ci którzy mieli za dużo alko aby dotrzeć do pracy żal wstyd...co poniektórzy ógólnie powinni zameldować się u psychiatry...

@Nat

tak tak pani koordynator ciekawe kto ludzi z 1 C nazywa PSYCHIATRYKIEM??????? Ja czytam niektóre opinie to śmiać Mi się chcę pracujemy w Eisenach i jakoś żyjemy co do koordynatora to jak była napięta sytuacja bez problemu rozwiązała problem pytanie co kto oczekuje bo koordynator zajmuję się sporą liczbą osób i nie jest nianią. Pewnie piszą to Ci którzy mieli za dużo alko aby dotrzeć do pracy żal wstyd...co poniektórzy ógólnie powinni zameldować się u psychiatry..

@Nat

Bardzo dobry

Bez problemu

rychu

bylem, pracowalem i jestem zdania, ze jesli jest problem to nie robi sie afery tylko idzie w pierwszej kolejnosci do koordynatora, jak to nie przynosi efektow to dzwoni sie do firmy i wyjasnia co i jak. mialem sytuacje wymagajaca interwencji i firma nie zostawila mnie na lodzie. pomogli i bylo cacy. czesto ludzie robia problem tam gdzie go nie ma

bociek

To nie jest petycja odnosnie rossmana tylko rhenusa w eisenach a konkretnie pewnej osoby. Doczytaj i jak nie jestes w temacie to sie nie wypowiadaj

kita

Tak sobie czytam i zastanawiam się czego Wy w ogóle oczekujecie od tych projektów. Narzekacie na kasę - wszystko jest w umowie - podpisywać nikt nie zmusza. Pieniądze są na czas, jeśli są jakieś problemy, wystarczy napisać i zadzwonić, a sprawę się wyjaśni (też to przerabiałam). Jeśli komuś praca nie odpowiada, zawsze może odejść, czy ktoś trzyma na siłę? Byłam na kilku projektach - ludzie i koordynatorzy są różni, kwestia podejścia. Czego oczekujecie po lokalach, tam tylko śpimy - fakt, warunki nie zawsze są super, ale nie są też najgorsze. Jak się trafi na dobrych lokatorów, to i warunki mieszkaniowe się zniesie. A teraz co do petycji w Rossmannie - czy Was ludzie pogięło? To, że nie mieszkacie po powrocie na projekt w swoich pokojach, to nie wina koordynatora (a są osoby, które podpisały to tylko dlatego, że warunki mieszkaniowe im się nie podobają). Inni podpisują pod namowami, a jeszcze inni pod wpływem %. Gratuluje inteligencji. To, że osoby zostały pozwalniane, to też nie wina koordynatora, to firma wybiera kogo zostawić. Nikt nie zmuszał przecież do powrotu, a jednak osoby wróciły, a teraz narzekają. Były propozycje innych projektów - trzeba było korzystać, lub szukać sobie pracy która odpowiadałaby Waszym wymaganiom. Koordynator to nie mamusia, która weźmie za rączkę i wszędzie zaprowadzi, pokarze i pogłaszcze przed snem. Jesteśmy dorośli i sami wiemy na co się decydujemy. Jeśli coś komuś nie odpowiada, dlaczego nie mówi tego wprost, tylko robi lub obgaduje za plecami. Zachowanie jak u dzieci. Też nie zawsze jestem ze wszystkiego zadowolona, ale nie za wszystko obwiniam inne osoby. Weźcie czasem odpowiedzialność na siebie.

pracownik Rossmanna
@kita

od projektu na Rossmannie nie wymagamy niczego bo jako projekt jest w porządku, jest tylko małe ale Pani koordynator.Zgadzam się to nie mamusia i nikt tego nie wymaga i nie oczekuje.Ale koordynator ma pewne obowiązki za które firma jej płaci, pytanie za co? Zadaniem Pani koordynator na Rossmannie jest tylko przesłać grafik na maila którego nawet ona nie robi noi na tym rola się kończy.Sama wraz ze swoim chłopakiem mieszka za darmo w osobnym mieszkaniu a ludzie upchani są w mieszkaniach po 12-14 osób.Ostatnio po powrocie ludzi do pracy na Rossmanna wyręczyła się swoim chłopakiem i przekazała jemu umowy do podpisania przez pracowników.Pytanie do Pani koordynator oraz do Firmy a co z ochroną danych osobowych? Czy dane osobowe pracowników można przekazywać osobom postronnym???

@pracownik Rossmanna

Witam, wyjeżdżamy do pracy w tym tygodniu, chciałam się dowiedzieć co dokładnie robi się na projekcie Rossmann. Jakie są warunki i czy mieszkania faktycznie są 2,3,4 osobowe ? I czy można zakończyć współpracę wcześniej niż z miesięcznym wypowiedzeniem. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

slaskie

Jeżeli byłaś najlepsza to czemu Cię zwolnili ??? Nie robiłaś normy albo robiłaś błędy. Taka jest prawda !!!

slaskie

Dokładnie a teraz jeszcze piszą petycja na koordynatorke . Fałszywe ludziska i nic więcej .

slaskie

Tak podpisała ja grupa (usunięte przez administratora)

steff

To chyba żart i kpina co wyprawia ta kobieta.Dzwoni o 12:07 do ludzi z informacja,iż o 12:20 wyruszaja do pracy.Gdzie poszanowanie jakichkolwiek praw pracownika?!!Zdajemy sobie sprawę,że próbuje nam pokazać,jak zła może byc,ale proszę uwierzyć..JUZ GORSZYM BYĆ NIE MOŻNA!!

mokka

kto jest za zmianą koordynatora na panią Monikę R...... niech pisze do kadry@issp.pl . i wymieni każdy któremu pomogła pozdrawiam

W.

A i jakis koles probowal mnie straszyc, zeby podniesc wydajnosc. Smiech na sali.

W.

Bezczelnosc i brak kultury ze strony koordynatorow. Naprawde ograniczeni ludzie.

DamN

Dalej odstawia ta komedie z chora nozka? Chyba tylko de....l sie na to nabiera. W mieszkaniach pewnie tez upycha ludzi jak sardynki w puszce po 10 - 12 osob a jej zastepca pani B. Sama w pokoiku z balkonem? Az dziw bierze ze nie dali jej jeszcze dyscyplinarki po tej szopce ktora odstawia. Np. Wywalenie tych dwoch starszych pan o czym biuro nie mialo pojecia. Najwidoczniej lps-owi na reke ze odstawia sie tu samowolke.

hanka 12

właśnie jesteśmy po ciężkiej grypie którą spędziliśmy w pracy , ponieważ P. Koordynator twierdzi, że nie ma obowiązku chodzenia do lekarza i pomagania nam

mokka

nie karzcie nam czekać na cierpliwość bo z tą kobietą nie da się wytrzymać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ISSP

Witamy, otrzymaliśmy wspomnianą petycję, firma już zajmuje się sprawą. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.

trzeba byc nie poważnym żeby dziś proponować ludziom taką pracę za takie śmieszne pieniądze !

zadowolony

bylem z ta firma kilka razy i co jak co ale z pieniedzmi i kosztami nie wymyslaja tak jak to ludzie pisza. wszystko bylo jak w umowie. wiele zalezy od koordynatora i ludzi z ktorymi jedziecie. jestem zadowolony i polecam chocby po to zeby sprobowac czy taki rodzaj pracy pasuje wam

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1663.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1480, z czego 1227 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 201 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.