opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 126
    • 127
    • 128
    • 129
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mała

    04.11.2013 16:51

    Inne

    Hej a mógłby ktoś mi poradzić co zabrać ze sobą do jedzenia?? żeby trochę oszczędzić?
    ReviewUserIcon
    :)

    04.11.2013 12:33

    Inne

    a podajcie namiary to sie jakoś skontaktujemy
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2013 11:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kitty89

    04.11.2013 11:54

    Inne

    no ja mam wlasnie jechac 10 Listopada i tez wlasnie nei wiem czego si espodziewac;p
    ReviewUserIcon
    ASKA

    04.11.2013 11:05

    Inne

    ja chce jechać do buggingen jest ktos jeszcze? moja kolezanka tam pracowala i byla zadowolona
    ReviewUserIcon
    33

    04.11.2013 10:41

    Inne

    jakieś bajki..zawsze będzie praca w Niemczech, jak nie do Buggingen to do innej miejscowości.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    03.11.2013 18:20

    Inne

    są jeszcze miejsca?
    ReviewUserIcon
    ola

    03.11.2013 17:55

    Inne

    a wyjazd jest z jakiego miasta?
    ReviewUserIcon
    Popaprany John

    02.11.2013 14:32

    Inne

    Są opinie złe i dobre. W każdej chwili jak ci się nie spodoba możesz wrócić nikt cię tam na siłę nie trzyma, jak nie masz tu dobrej roboty i zbijasz bąki w domu to wsiadaj i jedź zobaczysz jak jest a nie wnioskujesz z tego co wyczytasz na forum. Stamtąd do Polski jeździ autobus za 285 zł kupisz bilet i wracasz.
    ReviewUserIcon
    ...

    02.11.2013 02:06

    Inne

    Czasem nie warto czytać opinii na forum. Wiele razy zdarzało się, że osoby które nabroiły i zostały wyrzucone wypisywały brednie i straszyły ludzi. Ja pracuję (usunięte przez administratora) ponad rok. Nigdy większych problemów nie było, wypłata na czas. Warunki mieszkaniowe dobre (oprócz Friedrichrody), internet na każdym projekcie. Z ludźmi różnie, ale jak ktoś nie jest konfliktowy to się z każdym dogada. Jeśli chodzi o godziny, to czasami bywało tak, że wychodziło się z pracy po 2-3 godzinach, ale zazwyczaj była to wina braku zamówień w "martwym okresie" na początku roku i nikt nie miał na to wpływu. Z koordynatorami szło się dogadać, wystarczyło nie wchodzić im na głowę z byle pierdołą. Praca lekka, znajomość niemieckiego niekoniecznie wymagana, po angielsku tez szło się spokojnie porozumieć.
    ReviewUserIcon
    Hugo

    01.11.2013 13:49

    Inne

    Ostatnie pytanie do teraźniejszych i wcześniejszych pracowników, napiszcie jeżeli nie jest to jakąś wielką tajemnicą, ile pieniędzy spływało Wam na konto za przepracowany miesiąc? Myślę, że nie powinno być problemu z odpowiedzeniem na to pytanie przez osoby tam pracujące lub które wcześniej tam pracowały, ze względu na to, iż każdy tutaj jest anonimowy.
    ReviewUserIcon
    qwerty

    01.11.2013 13:14

    Inne

    jedzie ktoś 10.11?
    ReviewUserIcon
    Marek

    01.11.2013 03:57

    Inne

    Mam prośbę,jeśli ktoś leci na invent 03.11 to proszę o info.-o której godz. zbiórka? Oczywiście do Włoch.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.10.2013 21:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ciocia Klocia

    31.10.2013 21:39

    Inne

    Można wyczytać troszkę wyżej ze wyjazdy są 4 oraz 11 listopada. Czytać czytać i jeszcze raz czytać leniuchy nie zadawać zbędnych pytań.
    ReviewUserIcon
    aqq

    31.10.2013 20:43

    Inne

    Z Częstochowy nie ale z Katowic do Wrocka jedziemy.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    01.11.2013 01:51

    Inne

    aqq - no to w sumie niedaleko. Najlepsze jest to, że mój pociąg z Czewy odjeżdza coś koło 23 w NIEDZIELE i jedzie aż 8 godzin. Przeraża mnie wizja siedzenia tyle na tyłku w pociągu i 2 razy dłużej w busie potem ;P Co do tego bagażu, o którym mówiłam .. Napisałam do firmy maila z zapytaniem o niego i powiedzieli, że jak się nie zmieści do bagażnika to pod nogami będę musiała trzymać więc luzik.
    ReviewUserIcon
    Aguga

    02.11.2013 08:04

    Inne

    w ile osób jedziecie z tej Częstochowy
    ReviewUserIcon
    Karolina

    31.10.2013 15:28

    Inne

    Ja powtórzę jeszcze pytanie moi drodzy - jedziemy tam na około 3 m-ce i ciężko jest zabrać w jedną walizkę ubrania i jedzenie plus jakiś śmieszny bagaż podręczny.. Czy ktoś bierze dodatkową mniejszą walizkę ?? Ja zdecydowałam, że tak. W końcu mnie nie wyrzucą ;) Aha - jedzie ktoś może z okolic Częstochowy ? ;))
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.10.2013 15:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    michał

    15.11.2013 15:28

    Inne

    Driver wszystkowiedzący, najlepiej, żeby pokoje były jednoosobowe, przelot samolotem pierwszą klasą, jedzenie all inclusive i jeszcze prywatny masażysta na miejscu. Nie mówiąc już, że praca godzina dziennie i super stawka miesięczna. Z Twojego wpisu wynika, że "zapewnie" nie pojechałeś tam do pracy.
    ReviewUserIcon
    anka

    30.10.2013 19:44

    Inne

    a podajcie namiary , bo ja tez jestem zainteresowana wyjazdem i fajnie by bylo sie skontaktowac z osobami ktore jada
    ReviewUserIcon
    greg

    29.10.2013 22:11

    Inne

    i badz tu czlowieku madry, kazdy z milionem innych opinii, nie wiadomo komu zaufac.
    ReviewUserIcon
    ,...

    29.10.2013 15:48

    Inne

    to w połowie stycznia obowiązkowo trzeba wracać, czy można zostać dłużej? Czy są wyjazdy np w lutym albo w późniejszych miesiącach?
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2013 15:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    iza

    29.10.2013 17:48

    Inne

    chyba nie umiesz czytać, są wpisy osób, które tam są powyżej w poscie. ja złych opini o tym projekcie nie znalazlam o innych owszem
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branże: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    ...

    29.10.2013 13:22

    Inne

    to w połowie stycznia obowiązkowo trzeba wracać, czy można zostać dłużej? Czy są wyjazdy np w lutym albo w późniejszych miesiącach?
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2013 13:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    matt

    29.10.2013 13:20

    Inne

    zgłosiem kandydature wyjazdu jakies 1 góra 2 tyg temu i dzisiaj zadzwoniła i poprosiła żebym jutro przyjechał do wrocka podpisać umowe;D no to pojade ;pp wyjścia nie mam ;D (usunięte przez administratora) ! ;D
    ReviewUserIcon
    gość23

    29.10.2013 11:17

    Inne

    niepewna głupoty piszesz...ja jestem facetem i jakoś tu pracuje. Mają zawsze ograniczoną liczbę miejsc dla mężczyzn i kobiet. Ludzie tutaj na miejscu pracują przez tą firmę już sporo ponad rok. Ja jestem od niedawna- czytaj wyraźniej co ludzie wyżej piszą, a 5 euro za mieszkanie to najmniejsza kwota, z którą do tej pory się spotkałem, w Holandi tyle co u nich za miesiąc płacisz za dwa tygodnie,a tutaj ludzie, którzy sami wynajmują płaca prawie 500 euro miesięcznie!!! Z tego co słyszałem tu na miejscu firma dużo więcej płaci za nocleg za nas niż od nas pobiera, ale podejrzewam, że tylko ta brakująca część zakład pracy im zwraca.
    ReviewUserIcon
    megan

    28.10.2013 17:42

    Inne

    czy każdy juz podpisał umowe? (wyjazd 4.11)
    ReviewUserIcon
    nata

    28.10.2013 18:19

    Inne

    je jeszcze nie podpisalam jutro jade.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    28.10.2013 17:21

    Inne

    Powitać wszystkich jedzie ktoś może z okolic lublina?
    ReviewUserIcon
    Olka

    28.10.2013 17:08

    Inne

    Jak się udała praca ludziom na invencie we Włoszech i Niemczech.?
    ReviewUserIcon
    klu.

    28.10.2013 16:56

    Inne

    czy ktos jeszcze czeka na telefon w celu zaproszenia na podpisanie umowy? pani dzisiaj dzwoniła i pytała czy jestesmy zainteresowani(razem z chlopakiem)odpowiedzialam, ze tak i obiecala, ze sie odezwie, a ktos pisał, ze dzisiaj podpisał umowe i miejsc juz nie ma... a wyjazd juz 4.11, ciekawe czy rzeczywiscie sie odezwa.
    ReviewUserIcon
    gigi

    28.10.2013 19:05

    Inne

    Polecam zadzwonić jutro, bo z tego co wiem chyba pracują od 8-16 pod ten numer z którego ta Pani dzwoniła- może się jeszcze załapiecie. Jak podpisywałam dzisiaj umowę to Pani mówiła, że nie wszyscy się zgłosili dzisiaj z tych co się zapisali i że nie rozumie takich osób, bo nawet nie poinformują, że rezygnują, a blokują miejsce innym osobom.
    ReviewUserIcon
    klu.

    28.10.2013 20:17

    Inne

    Do mnie dzwoniła dzisiaj, potwierdzilam chec wyjazdu, powiedziala tez, ze zadzwoni jeszcze to sie umowimy co i jak, dlatego sama sie nie narzucalam, chyba zle zrobilam... albo po prostu mnie zbyla, ale mogla powiedziec wprost, bym wtedy szukala czegos innego. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ciuciubabka

    28.10.2013 16:41

    Inne

    ktoś tan napisał że dostał adres ośrodka można zdradzić co to za ośrodek lub jego adres dużo osób z pewnością jest bardzo ciekawa tej informacji
    ReviewUserIcon
    AQQ

    28.10.2013 16:25

    Inne

    Można zabrać jedną torbę i jeden bagaż podręczny. Zakwaterowanie podobno w kilku miejscach coś w stylu kwater prywatnych to są informacje z biura. Wyjazd w 9 osób. Wyjazd wstępnie do połowy stycznia więc jak komuś będzie się nie podobało może wrócić i tyle macie 3 miesiące aby zobaczyć co jest grane.
    ReviewUserIcon
    DjTED

    28.10.2013 14:20

    Inne

    Hejka. Jedzie ktoś do pracy z okolic Bydgoszczy?
    ReviewUserIcon
    Jola

    28.10.2013 13:32

    Inne

    Jak długo czekaliście na telefon od biura?
    ReviewUserIcon
    gość444

    28.10.2013 13:37

    Inne

    hejka nie cały tydzień
    ReviewUserIcon
    ....

    28.10.2013 11:43

    Inne

    też właśnie chciałabym się dowiedzieć,czy są to mieszkania znajdujące się na jakiś kempingach,czy w domkach??? Ile zabieracie ze sobą walizek?
    ReviewUserIcon
    ...

    28.10.2013 11:15

    Inne

    aha,dzięki za informacje?No a tak to bierzecie ze sobą jedną walizkę,czy dwie - jedna wieksza druga mniejsza? w koncu to wyjazd na dluzej
    ReviewUserIcon
    ....

    28.10.2013 11:00

    Inne

    no a co zabieracie ze sobą,chodzi mi o zawartość walizki.Czy firma niemiecka zapewnia odzież roboczą czy muszę brać ze sobą jakieś ciuchy robocze własne??
    ReviewUserIcon
    xenia

    28.10.2013 10:48

    Inne

    Czy wszyscy rejestrowaliście się na portalu, podając wszystkie swoje dane(PESEL), nie chciałabym się w coś wkopać, będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi. Długo musieliście czekać na odpowiedz po wysłaniu CV?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.10.2013 20:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hugo

    27.10.2013 21:01

    Inne

    Nie dziwię się Ninka, ponieważ ja także je czytałem i ludzie piszą, że tam istny koszmar jest. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, dlaczego Ci co odpowiadają na nasze pytania nie piszą żadnych konkretów związanych z pracą? np. Bartek Lubuskie - 2013-10-27 15:56:42 napisał: "To ktoś mi może nakreslic co ciekawego robi się w tej pracy?" Także chciałbym się tego dowiedzieć, z tymże to pytanie bym inaczej sformułował oraz zawęził, a mianowicie, co dokładnie się robi? I jeszcze jedno chyba najważniejsze dla wszystkich osób, które są zainteresowane tą pracą: Czy ktoś może konkretnie powiedzieć ile średnio po odliczeniu już kosztów związanych z mieszkaniem ("5 euro dziennie odliczane od wypłaty") zarabia się tam miesięcznie. Tylko prosiłbym osoby z tej firmy, które pracują we Wrocławiu lub Szczecinie za biurkiem o nie owijanie w bawełnę tylko o wypowiedzi osób, które już tam pracują, bądź pracowały w niedalekiej przeszłości.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.10.2013 18:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ...

    27.10.2013 19:32

    Inne

    Zawsze się znajdzie jakaś niezadowolona osoba i to zazwyczaj ta co wyleciała za pijaństwo, kradzieże itp., spotkałem się z tym w Holandii. Ja zaryzykuję i pojadę, jak podpisywałem umowę spotkałem osoby w biurze, które były na tym projekcie, wracały tam do pracy- wyjazd był chyba tydzień temu. Tłumaczyli, że zawsze po nowym roku jest cięcie na zakładach i nie potrzebują tyle osób, zostają najlepsi pracownicy, a potem znowu można wrócić na sezon.
    ReviewUserIcon
    Bartek Lubuskie

    27.10.2013 15:56

    Inne

    Jak podpisze umowę to prawdopodobnie będę waszym kierowca :). Ale to zobaczymy. To ktoś mi może nakreslic co ciekawego robi się w tej pracy?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    27.10.2013 10:58

    Inne

    Siemka Witam wszystkich piszących na tym portalu.Mam zaplanowany termin wyjazdu na 4 listopada.Jednak z jednej strony oferta pracy bardzo ciekawa ale z drugiej poczytałem co nie co o tej firmie i niestety na innych portalach nie spotkałem się już z taką słodyczą o niej jak tutaj. Jeżeli prawdą jest to co pisali ludzie to nie jest tam jak w bajce jak zostało to opisane tutaj. Ale komu wierzyć????? Jak by nie było mam szczere chęci wyjechać ale wszystko jak na razie strasznie przypomina mi moje byłe biuro przez które wyjechałem. Też miało być pięknie a umowę podpisałem jedną w Polsce a drugą już za granicą w busie na desce rozdzielczej. Jeżeli ktoś śmiga na 4 listopada to niech daje znać tutaj lub jak coś więcej wie. Hejka
    ReviewUserIcon
    ....

    27.10.2013 11:06

    Inne

    przeważnie to narzekają osoby które chcą wyjechać za granicę zarobić dużo a się nie narobić..a jak wiadomo jedzie się po to żeby pracować.No ale ten kto jedzie właśnie z takim nastawieniem żeby się obijać to długo tam miejsca nie zagrzeje i narzeka, i wyspisuje jakieś niestworzone rzeczy..
    ReviewUserIcon
    Ninka

    27.10.2013 13:50

    Inne

    Zastanów się, co piszesz i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.Kolega wyżej ma prawo mieć obawy, gdyż ma złe doświadczenia z poprzedniego biura. Poczytaj sobie opinie na temat biur pośredniczących w pracy w Holandii (np.Work Support) - im zależy tylko na Twoim podpisie pod umową w Polsce, a jak już wyjedziesz to mają Cię gdzieś i okazuje się,że to co było na papierze nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Kiedyś chciałam jechać do pracy do Holandii,bo znam angielski, a niemiecki tylko podstawy, ale opinie skutecznie mnie odstraszyły, chociaż mój znajomy pracuje w jednym z takich biur i osobiście mi je polecał. Firmy rekrutujące do pracy w Niemczech wydają mi się bardziej rzetelne i nie ma tam takich sytuacji, że przyjeżdżasz, a okazuje się, że nie ma dla Ciebie pracy i wyrabiasz ledwo te 20 godzin tygodniowo. Na moim poprzednim kontrakcie w pralni - cała moja grupa była pracowita i zdeterminowana i chcieliśmy pracować jak najwięcej, ale co z tego, skoro pracodawca niemiecki nie miał tylu klientów ani zleceń, żeby nam zapewnić chociaż te 8 godzin dziennie. Były tygodnie, w których miałam 3 dni wolne, często pracowałam po 4-6 godzin, a moi koledzy od 6 do 11. Niemiecki pracodawca ściągał - i nadal ściąga - pracowników z Polski, chociaż nawet dla bezpośrednio zatrudnionych tam pracowników nie było wystarczająco dużo pracy. Ale polskie biuro miało gdzieś, że my nie zarabiamy, ważne że oni zarabiali na nas. Mam nadzieję, że z tym biurem będzie inaczej.
    ReviewUserIcon
    Bartek Lubuskie

    27.10.2013 10:50

    Inne

    Dopiero we wtorek będę jechał podpisać umowę. A Pani w biurze mówiła ze nie wie jakie pokoje będą wolne czy 2 osobowe czy 4. A czy ktoś mógłby mi napisać mniej więcej na czym polega ta praca? I czy na weekendy pracuje się czy są wolne? Pani z biura mówiła,ze są tylko dwie zmiany. I co jaki czas można przyjechać do polski?

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.