opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 124
    • 125
    • 126
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    do sb

    18.09.2014 19:01

    Inne

    gdzie jedziesz? do czego?
    ReviewUserIcon
    sb

    17.09.2014 17:45

    Inne

    jedzie ktoś we wtorek z wrocka 7 rano ?
    ReviewUserIcon
    s

    17.09.2014 16:49

    Inne

    dostaliście już wypłaty z rossmanna "koło" Lipska?
    ReviewUserIcon
    123

    15.09.2014 10:57

    Inne

    ja też chce jechać
    ReviewUserIcon
    hej

    14.09.2014 00:14

    Inne

    ok a masz gg
    ReviewUserIcon
    x-men

    14.09.2014 00:07

    Inne

    może na priv dokończymy
    ReviewUserIcon
    hej

    13.09.2014 23:48

    Inne

    heiterskeim a z kim jedziesz sam?i skad
    ReviewUserIcon
    x-men

    13.09.2014 23:27

    Inne

    a Ty gdzie jedziesz ?
    ReviewUserIcon
    x-men

    13.09.2014 23:27

    Inne

    Buggingen
    ReviewUserIcon
    hej

    13.09.2014 23:14

    Inne

    ja jade , a do jakiej miejscowosci?
    ReviewUserIcon
    wiktor

    10.09.2014 18:21

    Inne

    tego jeszcze nie wiem
    ReviewUserIcon
    s-c

    09.09.2014 17:34

    Inne

    ja moge jechac o ktorej wyjazd
    ReviewUserIcon
    nick

    05.09.2014 14:15

    Inne

    czy oni wystawiaja zaswiadczenia ?
    ReviewUserIcon
    gosc

    27.08.2014 17:10

    Inne

    W zeszłym roku też zwolnili dużo ludzi z dołu, ale niektórych przeniesli na górę, na czerwone skrzynki. Może jakbyście zagadali z koordynatorem to też by was przenieśli.
    ReviewUserIcon
    jar

    22.08.2014 08:39

    Inne

    pracuje u nich juz ponad pol roku. kwatera ok,praca fajna,godziny sa,kasa zawsze na czas. A tez trafiaja sie tacy (szczegolnie mlodzi pierwszy raz za granica i bez mamy)co zachowuja sie jakby przyjechali na wakacje a nie do pracy, nie sprzataja po sobie,tylko imprezy w glowie i zaklucaja tylko spokoj. A zwroc uwage to sie zaczyna awanturowac. a po pierwszej wyplacie.... szkoda gadac.jezdze od kilku lat za granice i wszedzie trafiaja sie takie osoby. wiekszosc tu jest jednak w porzadku,fajne znajomosci i przyjaciol mozna poznac.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.08.2014 22:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zespół ISSP

    21.08.2014 09:57

    Inne

    Szanowny/a Panie/Pani, Sytuacje opisane w komentarzu są niedopuszczalne. Prosimy o pilny kontakt w tej sprawie pod adresem e-mail [email protected]. Dołożymy wszelkich starań, aby wyeliminować podobne sytuacje.
    ReviewUserIcon
    Kot

    19.08.2014 14:58

    Inne

    Zapłacił ktos kare w issp ? Jezeli jeszcze nie podjął pracy a umowa została podpisana ?
    ReviewUserIcon
    ja

    27.08.2014 20:17

    Inne

    Chcieli ale nie zaplaciłem.
    ReviewUserIcon
    m

    18.08.2014 10:26

    Inne

    oczywiście...
    ReviewUserIcon
    m

    17.08.2014 13:30

    Inne

    Ato tak na przyszłość o 'super' agencji i ch jeszcze bardziej 'super' pracy (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tygrysek

    17.08.2014 21:17

    Inne

    A dostałaś/les kare za zerwanie umowy ?
    ReviewUserIcon
    aaa

    17.08.2014 11:15

    Inne

    W zeszlym roku przepracowalem do zakonczenia projektu, teraz tez mnie trafilo zwolnienie w rossmanie jak wielu innych. Praca fajna ale strasznie sie w tym roku wszystkiego czepiaja. Zostalem przeniesiony na inny projekt a tym co sie ewidentnie pracowac nie chce pewnie nie dostaja kolejnej propozycji i pozniej wypisuja bzdury.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    gość

    17.08.2014 07:48

    Inne

    nie dostaliście opisu stanowiska w informacji przed wyjazdem? a co z koordynatorem? nie mógł się za wami wstawić?
    ReviewUserIcon
    gość

    16.08.2014 05:46

    Inne

    a jak jest na Rossmanie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.08.2014 11:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    m

    27.08.2014 15:55

    Inne

    Czytanie ze zrozumieniem to bodajże poziom szkoły podstawowej! ;-)
    ReviewUserIcon
    kinia

    27.08.2014 18:42

    Inne

    z tego co widzę ktoś sobie nie poradził i teraz wylewa żale na forum :) ktoś musiałby się z osłem na głowy pozamieniać, żeby bazować na Twojej opinii. jeżeli ktoś chce pracować, nie jest patentowanym leniem i ma trochę oleju w głowie, spokojnie sobie poradzi. ja polecam pracę i pozdrawiam z Landsberg!
    ReviewUserIcon
    mat

    13.08.2014 16:19

    Inne

    Mam pytanie do wszystkich który pracują. Wysłałem do nich CV na adres mailowy gdyż poprzez formularz wyskakiwał komunikat "nieprawidłowy adres email". Wysłałem go kilka dni temu. Pan przez telefon mówiła żeby wysłać bo jest praca. Tymczasem cały czas cisza... Pytanie brzmi, mam czekać i liczyć na telefon czy z powodu tylu osób chętnych raczej zapomnieć i szukać gdzieś dalej ?
    ReviewUserIcon
    Tygrysek

    13.08.2014 15:46

    Inne

    A dobrze sie zarobi pracujac tam ?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    09.08.2014 20:44

    Inne

    Dzięki,czy to znaczy,że na wyposażeniu są wszystkie sprzęty do gotowania i nie trzeba brać swoich talerzy,kubków,garów itp.
    ReviewUserIcon
    ibi

    09.08.2014 20:38

    Inne

    w domkach jest od 4-6 osób w jednym, pokoje były 2-3 osobowe, ale zazwyczaj dwójki i w domku macie kuchnie z lodówką i wyposażeniem zazwyczaj z salonem do siedzenia. Myśmy mieli osobno łazienkę i osobno WC. Była nas 6-tka w domku, 3 pokoje 2-osobowe. Byliśmy w domkach w zeszłym roku w tym roku niestety akurat nasza grupa jest na mieszkaniach- nie są złe, ale domki o wiele lepsze. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Ewa

    09.08.2014 15:15

    Inne

    Dzięki za odpowiedź.Napisz jakie są tam warunki mieszkaniowe,po ilu ludzi tam upychają,czy wszystko jest wspólne,tzn wc,łazienka,kuchnia,lodówka itp.Czy daleko jest do pracy?Może coś warto podrzucić z Polski do wyżerki?Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    ibi

    09.08.2014 12:51

    Inne

    W Sontrze są domki, bardzo fajne. Zwłaszcza na tą porę roku.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    09.08.2014 11:21

    Inne

    Czy ktoś wie coś o mieście Sontra,w którym mam być zakwaterowana.Nigdzie nie mogę znaleźć czegoś na ten temat.Będę wdzięczna za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    igaa

    08.08.2014 18:54

    Inne

    Byłam wczoraj na podpisaniu umowy na wyjazd do Eisenach, tłum ludzi. Byłam już z dwóch firm i nigdy nie widziałam takiego zainteresowania pracą i w każdej oszukano mnie na pieniążki. Tutaj wszyscy mówią, że z wypłatami jest ok. Zobaczymy :-) Warunki wydają się fajne, napisze jak dojadę na miejsce. Podoba mi się, że jest weryfikacja pod względem niekaralności, dzięki temu może w miarę normalni ludzie tam jeżdżą. Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających na do Eisenach.
    ReviewUserIcon
    gośc

    07.08.2014 21:39

    Inne

    Cd.mojego pytania wyżej. Co zabrać ze sobą ? Czy trzeba brać jakieś naczynia,kubki,grzałkę.koc,poduchę do spania?Czy sztućce są na wyposażeniu czy trzeba zabrać stąd swoje? Co z laptopem?Przyda się? Czy zdarzają się kradzieże?Odpiszcie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2014 20:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.08.2014 07:26

    Inne

    Tutaj mieszkają sami pracownicy nie tylko z tej firmy, jak ludzie nie potrafią sprzatać koło siebie to zyją jak w chlewie. Mieszkam tam i stwierdzam, ze przesadzasz. Nikt za nas nie będzie sprzatał. Teren bardzo fajny, na ośrodku jest teraz dużo ludzi to jest i hałas. Praca jest ok, nie ma na co narzekać.
    ReviewUserIcon
    zx90

    04.08.2014 10:42

    Inne

    jak jest z tym ubezpieczeniem po powrocie do polski chodzi mi o inwentaryzacje.
    ReviewUserIcon
    Zespół ISSP

    08.08.2014 10:52

    Inne

    Szanowni Państwo, Ubezpieczenie obowiązuje w okresie wykonywania zlecenia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.08.2014 19:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    byłem

    04.08.2014 00:20

    Inne

    To gdzie ty byłeś że takie warunki przedstawiasz? bo ja byłem w końcówce ubiegłego roku w Eisenach pracowałem trzy tygodnie później w styczniu nas odesłali bo nie było roboty,ale przepracowałem 104 godziny i przelali mi w dwóch transzach całą wypłatę w pierwszej 420euro a w drugiej 300 euro z Zeitkonto 300 euro czyli razem 720 euro.Jak na Zarób w Polsce za 103 godziny pracy 2900zł. pokoje miały łóżka piętrowe i to był jedyny minus jak dla mnie z tym że spało w pokojach po 2 lub trzy osoby.
    ReviewUserIcon
    speed

    31.07.2014 10:12

    Inne

    Podpisliśmy umowe z dziewczyna. warunki wydaja sie dobre. duzo osob przychodzi, rekrutacja trwa dlugo. Straszny gwar na miejscu i troche nas to na poczatku zdziwilo. Ciężko sie skoncentrowac podczas podpisywania i testow.
    ReviewUserIcon
    mario

    01.08.2014 09:34

    Inne

    Hej speed, jak zajedziecie dajcie znać jak praca i mieszkanie?
    ReviewUserIcon
    kochanajoana

    01.08.2014 11:51

    Inne

    Ja jeździłam i naprawdę dobrze to wspominam. :) W prawdzie już na dwóch wyjazdach nie byłam, bo miałam problemy osobiste,ale naprawdę zakwaterowanie było ponad moje oczekiwania i nie napracowałam się jakoś szczególnie, a pieniążki dostałam. Atmosfera była fajna, bo bardzo spoczaści ludzie tam jeżdżą. Zaprzyjaźniłam się z kilkoma osobami. :)
    ReviewUserIcon
    gość

    31.07.2014 08:15

    Inne

    Widocznie nie chcą żebyś pracowała. Ja się załapałem szybko, bo już pracowałem zeszłym roku. jak ktoś się sprawdzi to nie ma problemu z wyjazdem.
    ReviewUserIcon
    gosias

    17.07.2014 17:18

    Inne

    Nie rozumiem waszych opinii. Byłam już z tą firmą na jednym wyjeździe i teraz na wakacje znów się wybieram. Zawsze wszystko było ok.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.07.2014 22:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jola

    17.07.2014 21:27

    Inne

    to nie jest przedsionek, tylko pokój- kanapa, stoliki. ludziom to już w głowach się przewraca, tez podpisywałam umowę wraz z chłopakiem.
    ReviewUserIcon
    bożenka

    08.08.2014 10:50

    Inne

    jestem już dojrzała kobietą, dorabiam sobie dzięki takim wyjazdom żeby jakoś związać koniec z końcem pracuję z tą firmą kilka lat i proszę mi wierzyć, że na przełomie kilku lat firma zmieniła się bardzo pozytywnie. Niepokorni koordynatorzy zostali "przypiłowani", praca jakoś lepiej zorganizowana, nawet zakwaterowanie i posiłki są bardzo na plus. pieniadze dostaje na czas i tak akurat było zawsze. Minusem jest to,że na tych wyjazdach zdarzają się młodociani rozrabiacy, którzy potrafią zepsuć wszystkim dzień pracy , później zostają odesłani do domów i robią nagonkę i dziwią się,że mają potrącone z pensji. Ja normalnie pracuję,zachowuję się jak przystało to jestem zadowolnona i dobrze traktrowana. Pamietajcie co dajecie, to do was wraca.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.07.2014 13:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    annamaria

    29.07.2014 14:23

    Inne

    Jeżdżę i wszystko jest ok. Przecież teraz wszędzie wymagane jest cv ze zdjeciem to standard. A co do tych wyjazdów nie w parach, to sama pomyśl, ja bym nie mogła wydajnie pracować jakbym wyjechała ze swoim facetem,bo pewnie cały czas szukałabym z nim kontaktu, gadałabym z Nim i w ogóle robota byłaby nic nie warta. Pracodawcy chcą takich sytuacji uniknąć. Ja tam sie cieszę,że mogę od mojego trochę wypocząć przy okazji zarabiając całkiem fajne pieniążki.:D Poza tym praca jest spoko i dziewuchy fajne, super atmosfera. :)

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.