opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6209 ocen
Opinie(11130)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11130)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 123
    • 124
    • 125
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kaczoreks

    30.10.2014 16:03

    Inne

    Ale do jasnej ciasnej macie pretensję do firmy Jest umowa i wszystko w niej pisze. Chcesz to podpisujesz i godzisz sie tym samym na ich warunki nie to caluj sie w du... i szukaj innej pracy. Proste :) Fakt ja teraz czekam do 21 na wyplate za kilka dni inwentaryzacji i zobacze ile tego bedzie ale na kokosy tez nie licze. Ja tam znowu od kolegi uslyszalem ze placa 150 zł brutto za 1 inwentaryzacje na wyjezdzie a znowu inna dziewczyna powiedzila tak ze placa 225 ale zabieraja za nocleg okolo 75 zł. 150 zł brutto przy 19% 121.5 A wyjazd liczy sie 6 dni w tygodniu bez pierwszegfo i ostatniego dnia ktory zostaje na dojazd i powrot. Ja tam nie widze nic w tym zlego zarobic w 3 tyg 1500 zl :) jak bedzie sie pracowac dobrze bez picia alkoholu bo to najczestrze a koordynatorzy nie beda mieli do ciebie zastrzezen
    ReviewUserIcon
    Iwetta

    30.10.2014 14:14

    Inne

    A jak jest z praca w biurze ? Znalazłam ogłoszenie i chyba wysle cv, ktoś pracował w biurze we wro ? albo miał styczność z pracownikami ?
    ReviewUserIcon
    doskonalemleko

    30.10.2014 21:53

    Inne

    Pracuję w tej firmie od połowy miesiąca w Polsce zapisałem się tak nagle na wyjazd do Włoch 06.11.2014 nie wiem nawet co mam tam zabrać pierwszy Mój wyjazd
    ReviewUserIcon
    doskonalemleko

    30.10.2014 21:53

    Inne

    Pracuję w tej firmie od połowy miesiąca w Polsce zapisałem się tak nagle na wyjazd do Włoch 06.11.2014 nie wiem nawet co mam tam zabrać pierwszy Mój wyjazd
    ReviewUserIcon
    marek

    27.10.2014 23:20

    Inne

    KONLURENCJA WAM PLACI BYSCIE TE BZDURY PISALI! Ja pracuje od dawna z ta firma i nie mam problemów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.10.2014 18:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    29.10.2014 19:37

    Inne

    Człowieku co Ty za bzdury piszesz! Kłamstwa, kłamstwa, Kłamstwa! Jeżdże z nimi już długo i za granicą zarabiam dobrze. A Ty jesteś pewnie jednym z tych co wyleciał z roboty za alkohol? Polecam tą firme!
    ReviewUserIcon
    399

    26.10.2014 18:45

    Inne

    jeżeli wstępnie zostałam zapisana na inwentaryzacje, a nie pojadę są z tego tytułu konsekwencje? Podczas rozmowy mówiłam, że mój wyjazd w ten dzień jest niepewny. Gdzie mozna uzyskiwać informacje na temat zaplanowanych inwentaryzacji? Można chodzić kiedy się chce, czy jedynie czekać na telefon i propozycje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.10.2014 20:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    17.10.2014 22:15

    Inne

    Odjazd z parkingu Kauflandu przy ulicy Piłsudskiego 10 był ale dla miejscowości Grudziądz. W tym mieście miejsce odjazdu się zgadza.
    ReviewUserIcon
    Damian

    14.10.2014 20:16

    Inne

    Ja nie miałem nigdy problemów z tą firmą. W biurze też pracują ludzie. Mają ustalone zasady których muszą przestrzegać. Pozdrowienia dla ekipy z Rybnika!
    ReviewUserIcon
    kris

    13.10.2014 20:46

    Inne

    NIE POLECAM! PRZESTRZEGAM
    ReviewUserIcon
    gość

    14.10.2014 11:31

    Inne

    Zostałeś wyrzucony z tą grupą co tak powywijała po mocnych trunkach %, że nie polecasz? Na inwentach praca jak praca, wysiłku nie wymaga, pieniądze za sierpień były na czas nie mam nic do zarzucenia.
    ReviewUserIcon
    fred

    11.10.2014 13:13

    Inne

    W poniedzialek odezwe sie do nich w sprawie czy to aktualne jest
    ReviewUserIcon
    ivo

    11.10.2014 10:40

    Inne

    hej mam pytanie dla pracujących na projektach w niemczech /nie inwentaryzacjach/ ile dostajecie na rękę-konto?
    ReviewUserIcon
    lordes

    10.10.2014 10:58

    Inne

    hej szybkie pytanie jak dzwonią z tego biura ws wyjazdu to ze stacjonarnego czy komórki, dzieki za odp.
    ReviewUserIcon
    fred

    09.10.2014 11:50

    Inne

    Mam na mysli 20 pazdziernika,ktos jeszcze jechac ma???
    ReviewUserIcon
    mark

    08.10.2014 17:10

    Inne

    no cóż jeszcze się nie urodził taki by wszystkim dogodził !
    ReviewUserIcon
    dominik

    07.10.2014 14:12

    Inne

    Rok temu jeździłem na Obi i bylo ok. Bez przesady..
    ReviewUserIcon
    pharos

    06.10.2014 19:12

    Inne

    zaświadczenia o niekaralności nie wymagają, podpisuje się oświadczenie.
    ReviewUserIcon
    wladek

    06.10.2014 10:49

    Inne

    witam, jaka średnia wieku, wymagają zaśw. o niekaralności? wielkie dzięki za odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    zz

    02.10.2014 21:11

    Inne

    jakiś czas temu, jest sporo pracy.
    ReviewUserIcon
    do zz

    02.10.2014 19:24

    Inne

    a kiedy pzyjechales do buggingen? duzo jest pracy/?
    ReviewUserIcon
    zz

    02.10.2014 19:17

    Inne

    w buggingen mamy robotę, jest wesoło ;)
    ReviewUserIcon
    do goscia

    02.10.2014 19:04

    Inne

    co ty gadasz??skad wiesz?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.10.2014 17:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    03.10.2014 13:31

    Inne

    Co ty za bzdury pleciesz, jak nawet w weekendy popitalamy. Znowu jakiś odstraszacz nowych się trafił.
    ReviewUserIcon
    lewy

    11.10.2014 11:02

    Inne

    prawda to z tymi godzinami ? jeśli ktoś tam aktualnie pracuję proszę o odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    hello

    02.10.2014 11:16

    Inne

    jedzie ktoś w ndz do eisenach?
    ReviewUserIcon
    jaca

    28.09.2014 15:09

    Inne

    A możesz podaćnumer tel do nich,nie wiem czy mam dobry
    ReviewUserIcon
    piotr

    03.10.2014 15:42

    Inne

    Też jadę 8.10 do Niemiec. Byłem już rok temu. Jak się dodzwonisz to i tak powiedzą, żebyś sie zgłaszał przez www.invent.ag. Wchodzsz na ich stronę zaznaczasz turnusy, na które chcesz jechać i czekasz na telefon. Mają jeszcze miejsca bo wczoraj wkręciłem kumpla.
    ReviewUserIcon
    efi

    03.10.2014 18:56

    Inne

    a dostałeś już szczegóły wyjazdu (skąd i o której godzinie)? bo też jadę w podobnym terminie, ale nie dostałam żadnych informacji dotyczących wyjazdu
    ReviewUserIcon
    jaca

    27.09.2014 11:05

    Inne

    napiszcie jak aplikować na oferty issp wszędzie jest pełno ich ofert a jak się dzwoni do nich mówią że nie maja żadnych ofert pracy w Niemczech.Będę wdzięczny za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    ala

    28.09.2014 11:17

    Inne

    Ja aplikowałam przez ich strone www.invent.ag-zakładka praca. A najlepiej zadzwoń tam jeszcze raz jutro. Na pewno jest wyjazd 8października ja wtedy jade.
    ReviewUserIcon
    do wuja

    26.09.2014 18:24

    Inne

    a to jest gdzies kolo Lipska ten rossman? Jakie warunki mieszkaniowe ? jedzie ktoś w ndz?
    ReviewUserIcon
    Dominik

    26.09.2014 18:00

    Inne

    Ja jeżdże z tą firmą od roku na inwentaryzacje do Niemiec i nie narzekam! Pieniądze zawsze na czas,zakwaterowanie dobre(jade do pracy a nie na waksacje)Zarabiam więcej niż w Polsce bym zarobił. Kto nie pojedzie ten nie zobaczy jak jest. A połowa tych negatywnych komentarzy to brednie. Jak ktoś nie chce pracować to wszędzie będzie mu źle.
    ReviewUserIcon
    do wuj

    26.09.2014 16:32

    Inne

    a dużo godzin jest?a na którym rossmanie pracowales?
    ReviewUserIcon
    hej

    26.09.2014 10:37

    Inne

    a na rossmanie jak jest?
    ReviewUserIcon
    olo

    25.09.2014 21:38

    Inne

    jedzie ktos? bo ja jade sama i mysle ze moze kogos tu poznam?
    ReviewUserIcon
    do d

    25.09.2014 20:10

    Inne

    gdzie pracowales?
    ReviewUserIcon
    escobar

    24.09.2014 17:41

    Inne

    ja tez jade dasz namiary do siebie to sie moze zgadamy?
    ReviewUserIcon
    escobar

    24.09.2014 15:25

    Inne

    Jutro jadę na rozmowe.nic więcej nie wiem
    ReviewUserIcon
    escobar

    24.09.2014 15:24

    Inne

    Ja jade jutro na domowe.wyjazd w niedziele do Niemiec na pakowanie wyrobów zoologicznych
    ReviewUserIcon
    olo

    24.09.2014 15:05

    Inne

    hej jedzie ktos do komisjonowania artykulow zoologicznych w ndz?
    ReviewUserIcon
    dd

    21.09.2014 17:41

    Inne

    czy jedzie ktoś we wtorek rano z Wrocławia do Niemiec ?
    ReviewUserIcon
    jaca

    20.09.2014 10:01

    Inne

    Witam mam pytanie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna jeśli wogóle takowa się odbywa?i czy wyjazd jest z Wrocławia i na czyj koszt jest wyjazd do Niemiec?
    ReviewUserIcon
    do sb

    19.09.2014 09:37

    Inne

    z kim jedziesz?
    ReviewUserIcon
    sb

    18.09.2014 20:14

    Inne

    Pearl
    ReviewUserIcon
    Michalina

    18.09.2014 19:20

    Inne

    Ja pracuje dla tej firmy już 3 miesiące w Polsce na inwentaryzacjach. Wypłaty tak jak w umowie między 16 a 21 każdego miesiąca. Raz miałam sytuacje że mi się nie zgadzały oczywiście złożyłam reklamacje do 3 godzin dostałam odpowiedź a następnego dnia miałam pieniądze na koncie.Jesteśmy wszyscy tylko ludźmi takie sytuacje się zdarzają najważniejsze, że zostało wszystko szybko i sprawnie rozwiązane. Ogólnie jak ktoś pracy jest nauczony to na pewno da radę! Ja wyjeżdżam z Opola jak ktoś chce więcej info to priv. Ogólnie polecam!
    ReviewUserIcon
    do sb

    18.09.2014 19:01

    Inne

    gdzie jedziesz? do czego?

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.