opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6209 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 121
    • 122
    • 123
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    moro

    12.02.2015 18:55

    Inne

    Witam kto wyjeżdża 15.02 do Bedburga ?
    ReviewUserIcon
    władek

    12.02.2015 18:40

    Inne

    czy orientuje się ktoś jak z mieszkaniami ma ta firma i w ile ludzi lokal chlanie itp
    ReviewUserIcon
    ela

    12.02.2015 16:30

    Inne

    witam jakie są nowe kontrakty i warunki mieszkania oraz organizacja pracy? chcę podszkolić język niemiecki dlatego szukam tymczasowej pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.02.2015 20:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ew

    12.02.2015 17:17

    Inne

    Jedziesz chyba do pracy, więc wiadomo, że trzeba zapieprzać. Niemcy biorą Polaków do pracy właśnie z tego względu. Jak nie chcesz zapieprzać to znajdź sobie prace nie na magazynie
    ReviewUserIcon
    lolek

    10.02.2015 17:37

    Inne

    jakie 100euro? 800 zostaje po odliczeniu mieszkania,super stawka starczy na godne życie
    ReviewUserIcon
    bebok

    10.02.2015 13:09

    Inne

    Panie i panowie tak bedzie z zzarobkami zawsze i wszedzie ale pieniadz jest lepszy i tak jak w polsce a tak bedzie co wy chcecie bez jezyka to i tak fajnie jak bys potrafił niemiecki to bys nie robił przez firme a tak to jestes tylko (daunem ktory kiwie głowa jak niemiec mowi ) wiec co chcecie 1000euro jak jest dobrze to max i tak dobrze uczyc sie jezyka w trakcie projektow i tyle
    ReviewUserIcon
    indigne

    09.02.2015 13:12

    Inne

    Hej, czy ktoś z Was został obciążony karą przez nie przyjście do pracy, pomimo tego, że nie mieliście podpisanej umowy (i nikt Was nie poinformował o konsekwencjach) i wcześniej uprzedziliście, że jednak nie możecie być?
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2015 17:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gośc

    08.02.2015 14:19

    Inne

    Potwierdzam to co IGGI napisał, można taką premię zdobyc, ale my dopiero jesteśmy krótko więc trzeba się poduczyć. Internet mamy swój, mieszkania są ok.
    ReviewUserIcon
    edek

    06.02.2015 18:25

    Inne

    ludzie 800e netto to jest (usunięte przez administratora) odlicz 200 jedzenie,karta do telefonu i co? wyślesz rodzinie 500e? to nie jest warte kosztem rozłąki,ktoś kto jest sam bez rodziny niech tam siedzi i wydaje wszystko na bieżąco takich to rozumiem.
    ReviewUserIcon
    wwf

    06.02.2015 18:09

    Inne

    a mieszkania ok ?
    ReviewUserIcon
    iggi

    06.02.2015 17:37

    Inne

    My mamy zjazd z KIK na weekend do Polski, wracamy w poniedziałek. Praca ok im lepiej robisz tym większa premia.b
    ReviewUserIcon
    iggi

    06.02.2015 17:36

    Inne

    My mamy zjazd z KIK na weekend do Polski, wracamy w poniedziałek. Praca ok im lepiej robisz tym większa premia.b
    ReviewUserIcon
    wwf

    06.02.2015 15:46

    Inne

    jedzie ktoś do kika w niedziele z wrocka?
    ReviewUserIcon
    matematyk

    04.02.2015 21:20

    Inne

    jelenie jeleniami ale popracuj sobie w polsce za 3200 netto. niech będzie ze zycie tam ze 150 euro, to 650eur=2600zł na czyściutko - masz takie możliwosci w domu to nie wyjeżdzaj, to jasne
    ReviewUserIcon
    serek

    04.02.2015 21:08

    Inne

    dzwonili do mnie miałem 2 dni na wyjazd-rozmowa była dobra do momentu kiedy spytałem o pensje netto-pani powiedziała 800euro-podziękowałem-niech szuka dalej jeleni.
    ReviewUserIcon
    hoohoo

    01.02.2015 23:37

    Inne

    mnie taka blądyneczka rekrutowała, niby ok, ale robi czarna robote, bo mówi wyuczone regułki a zdaje się nie wie jak jest na tym projekcie. przed wyjazdem inaczej to sobie wyobrazałem, potwierdzam post wyżej
    ReviewUserIcon
    {POLa

    23.01.2015 14:49

    Inne

    Jak jest w kiku?
    ReviewUserIcon
    :D

    21.01.2015 19:35

    Inne

    A to zwracam honor :)
    ReviewUserIcon
    :D

    21.01.2015 19:35

    Inne

    A to zwracam honor :)
    ReviewUserIcon
    pigi

    11.01.2015 21:30

    Inne

    Projekt w Dortmundzie. Polecam!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    trololo

    11.01.2015 18:05

    Inne

    ale o ktorym projekcie mowisz? albo inicjały podaj bo tylko sie domyslam
    ReviewUserIcon
    diabel

    11.01.2015 17:22

    Inne

    jezeli pytasz o koordynatora,to ja za wszystkich moge napisac,przy nim chce sie pracowac,zalatwi wszystko , pomoze zawsze jest (usunięte przez administratora) nie spotkalem takiej osoby w zyciu ,pozdrawiam ciebie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    04.01.2015 02:08

    Inne

    ważne dla tych co jadą po raz pierwszy - weźcie ze sobą kłódki do szafek w pierwszy dzień!
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.01.2015 15:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kolega

    09.01.2015 13:21

    Inne

    antek , a poznales koordynatora ? jak ma na imie i jaki jest , bo slyszlaem ,ze jest w porzadku gosciu :)
    ReviewUserIcon
    krzysiekk

    31.12.2014 03:49

    Inne

    Kolego a powiedz mi w jakiej miejscowosci peacowales w obi i jakiej mieszkales czy tej samej czy miales system czy dwie zmiany jakie warunki po ile osob w pokoju
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.12.2014 13:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    komandofoki

    28.12.2014 16:13

    Inne

    Co Ty nie powiesz, byłeś w pracy, a nawet nie wiesz jaka stawka Cię obowiązywała? To ja Cię oświecę: 8,50 € brutto/h, a za mieszkanie za cały miesiąc odciągają 210 €, nie wiem po co piszesz takie bzdury. 400 € to chyba liczysz za dwa miesiące albo coś na noclegu zniszczyłeś...
    ReviewUserIcon
    hehe

    31.12.2014 09:38

    Inne

    No widzisz kolego, pracuje na projekcie obok i wyobraź sobie, że przenoszą naszą grupę do Obi i dostaliśmy papiery na Obi i byliśmy na tym magazynie oglądać go przed otwarciem. Nie ma stawki 8,7 nikt w Obi nie pracuje, a wcześniej było 9 osób na magazynie pod Obi podlegającym. Przestań zmyśla, bo żal czytac tego co piszesz.
    ReviewUserIcon
    kiko

    21.12.2014 13:33

    Inne

    Z Płocka po tych tu komentarzach mam dylemat a ty nie zdecydowany skąd jestes
    ReviewUserIcon
    nie zdecydowany

    20.12.2014 14:06

    Inne

    Kiko skad jestes??
    ReviewUserIcon
    tomek a

    20.12.2014 09:17

    Inne

    zna ktos godziny i dni otwarcia biura ?
    ReviewUserIcon
    kiko

    20.12.2014 07:08

    Inne

    Właśnie nie byłem kurcze ogólnie mój pierwszy wyjazd taki mi nie chodzi o ciężka prace tylko żeby była adekwatna do zarobków no i kurcze trzeba się jakoś utrzymać do 20 lutego
    ReviewUserIcon
    nie zdecydowany

    20.12.2014 06:13

    Inne

    Jestem z malopolski. Byłes juz kiko na rozmowie??
    ReviewUserIcon
    kiko

    19.12.2014 17:34

    Inne

    Masz racje nie zdecydowany ja pierwszy raz jadę wiec tez nie wiem a ogólnie skąd jestes
    ReviewUserIcon
    nie zdecydowany

    19.12.2014 16:47

    Inne

    Mam jechac w poniedzialek na rozmowe. Warto?? Prosze o opinie ludzi ktorzy potrafia sklecic jakies zdanie po polsku a nie pisza co im slina na jezyk przyniesie bo nie o to w tym forum chodzi. Uprzejmie dziekuje :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.12.2014 23:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tomek a

    20.12.2014 09:20

    Inne

    ja sie wybieram złozylem oferte w czwartek ale jak narazie nikt nie dzwonil ;/
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.12.2014 19:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ola

    18.12.2014 20:10

    Inne

    Liczyć to Ty za bardzo nie umiesz, na stawce 7,86 zarobiłam więcej niż 700 euro, jak Ci się nie podoba to nikt Ci nie każe jechać, po dłuższym okresie pracy zarabia się więcej. Ty myślisz, że ludzie z biura nie mają co robić tylko 24 h na dobę na forum siedzieć? Jestem w Eisenach i jakby było tu tak źle to ludzie nie siedzieli by tu już od dwóch lat. A kolejna sprawa czemu się czepiłeś firmy, która jaka jedyna mnie nie oszukała, a pracowałam wcześniej już przez dwie firmy. I każda firma a takie same stawki, bo to są umowy z IGZ narzucone bezpośrednio. Na święta są dodatki i bony na paliwo dostaliśmy.
    ReviewUserIcon
    aaa

    18.12.2014 19:16

    Inne

    tak jak piszesz, kokosy to nie są mi też na początku się to nie podobalo ale ja na przykład nie mam możliwości zarobienia takiej kwoty w polsce na legalu
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.12.2014 18:39

    Inne

    kuuurde, ale opinie, aż wypadałoby coś napisać, bo chyba zadowoleni tu nie zaglądają, hehe. No ja jestem na projekcie już pare miesięcy i sobie chwalę, wypłata na czas i wszystko przecież legalnie, bo pare tygodni temu nawet u dentysty byłem i ubezpieczenie normalnie było ważne. Ale wiem sam po innych pracownikach tutaj, że nie dociera do innych co to jest miesięczny okres wypowiedzenia, nie wiem czemu, po prostu strasznie kombinują, żeby to ominąć, a przecież mówią o tym przy podpisywaniu umowy i przez telefon i odpisują na maile. Chyba cały problem tkwi w zrozumieniu umowy, a wcale nie jest skomplikowana i nie zawiera zawiłych "kruczków". Sama praca nawet ok, czasem jest ciężko, ale to nie wakacje no i kokosów człowiek nie zarobi, ale lata pracy się przynajmniej liczą. No nie wiem, to chyba praca nie dla każdego - zwykła legalna praca na magazynie, a nie dla kombinatorów
    ReviewUserIcon
    umowa

    18.12.2014 18:23

    Inne

    Wybiera się może ktoś na podpisywanie umowy jutro i jest z okolic Podkarpacia?? proszę o kontakt na e mail:[email protected]
    ReviewUserIcon
    nowy

    18.12.2014 13:17

    Inne

    Koleś jak nawet pisać nie umiesz to nie dziwie się, że Cię wyprosili. A jak ktoś dobrze popatrzy to znowu to samo IP, z czym masz koleś problem? Wyleciałeś z projektu i kombinujesz jak oczernić firmę? Już sam nie wiesz co masz wymyślić? Straszysz nowych? takich jak ja? O dziwo byłem dzisiaj na rozmowie, siedziałem ponad 2 h, tez zadawałem pełno pytań i jakoś nikt mnie nie wyprosił i też nie widziałem, żeby kogoś wyprosili. Hm, dziwne?! A było bardzo dużo osób.
    ReviewUserIcon
    K

    18.12.2014 11:31

    Inne

    Taki z ciebie radca prawny, że nie ma cię nawet na liście radców prawnych we Wrocławiu. Już nie mówiąc o tym, że masz słabą wiedzę na temat prawa skoro nie wiesz, że umowa o pracę nie jest konstruowana przez firmę tylko przez związki niemieckie. Jakbyś dostał tą umowę do ręki to wiedziałbyś też, że to nie jest praca w magazynach Obi tylko na magazynach firmy współpracującej z tym marketem. Pracuje tam mój kuzyn i sobie chwali. Tylko niepotrzebnie zniechęcasz ludzi, którzy mogliby fajne pieniądze zarobić.I jeśli w takim stylu wypowiada się każdy radca prawny w tym kraju to współczuje samemu sobie, że tutaj żyje.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.