opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6209 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 120
    • 121
    • 122
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    do mateo

    19.02.2015 00:18

    Inne

    podaj meila to ci napisze
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    18.02.2015 16:34

    Inne

    A robil ktos na netto w Erfurcie ? Jak tam jest bo malo info mam, a Panie z biura to wogole nic nie wiedza :|
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    18.02.2015 20:38

    Inne

    Np ile godzin pracy, czy w weekend tez sie pracuje, jak ze zmianami, jaka atmosfera panuje, duza rotacja ?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.02.2015 15:36

    Inne

    Na Bedburg jest dużo pracy. Stałe zmiany- jeden tydzień na rano drugi na popołudnie i dwie soboty w miesiącu mieliśmy.
    ReviewUserIcon
    Michał

    18.02.2015 13:42

    Inne

    Wszedzie bedzie syf jak ktos o cos nie dba. Patologie sa wszedzie ale jak sie zgra fajna ekipe to takie wyjazdy do pracy sa zajebiste.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.02.2015 13:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hipis

    18.02.2015 13:34

    Inne

    pijaki jak najbardziej, syf jest, jak ktos o mieszkanie nie dba.
    ReviewUserIcon
    hipis

    18.02.2015 13:43

    Inne

    lodowka,kuchenka indukcyjna, mikrofalowka, toster, sztucce,itp. Toaleta, prysznic, nawet piec, w ktorym trzeba samemu rozpalac, zeby było cieplutko mieszkancom
    ReviewUserIcon
    eeeeeeeeeee

    18.02.2015 11:58

    Inne

    wiesz jaka jest sytuacja w bedburgu bo jest nabór ponoć i jak jest na chatach warunki no i jakie towarzycho
    ReviewUserIcon
    hipis

    18.02.2015 12:55

    Inne

    nie wiem jak jestw bedburgu,ja mieszkałem na domku w nentershausen, kuchnia jest dobrze wyposażona, mieszkanie 6-7 osobowe,pokoje 2-3osobowe, towarzystwo? zależy na kogo trafisz...
    ReviewUserIcon
    eeeeeeeeeeeeeeee

    18.02.2015 11:45

    Inne

    może ten projekt był kulawy-są nabory na inne teraz i jadą se ludzie-
    ReviewUserIcon
    eeeeeeeeeeeee

    18.02.2015 11:30

    Inne

    jakoś nikt nie stęka na tą firme tylko ty dziwne bo jak jest agencja do kitu to jadą po niej wszyscy a tu tylko ty jeden stękasz a może jesteś cieńki bolek.
    ReviewUserIcon
    Lolek

    18.02.2015 10:04

    Inne

    Panowie, czy Panie, jakie są warunki w Friedrichroda ?
    ReviewUserIcon
    gosc

    11.03.2015 14:21

    Inne

    masz całkowita racje i zgadzam sie w stu procentach
    ReviewUserIcon
    db

    17.02.2015 15:51

    Inne

    ktos do koloni od niedzieli?
    ReviewUserIcon
    janek

    17.02.2015 14:21

    Inne

    bedburg ma być ponoć od 1 marca tak pisali w ogloszeniach
    ReviewUserIcon
    lolo

    17.02.2015 14:31

    Inne

    ja mam jutro podpisanie umowy a wyjazd w niedziele z tego co mi babka mowila
    ReviewUserIcon
    lolo

    17.02.2015 14:17

    Inne

    czesc . byl ktos na projekcie w tym badburgu ? jakies opinie ? mam wyjzd w niedziele . chialem sie czegos dowiedziec
    ReviewUserIcon
    adam

    17.02.2015 12:20

    Inne

    są jakieś miejsca na kierowce w tej firmie moze
    ReviewUserIcon
    Lolek

    17.02.2015 09:23

    Inne

    Ekipa gotowa na wyjazd w niedziele do Erfurtu ?? :)
    ReviewUserIcon
    fffffffffff

    16.02.2015 23:32

    Inne

    znam niemiecki podstawowy czy wystarczy mi tam?
    ReviewUserIcon
    do paula

    16.02.2015 22:37

    Inne

    podaj meila to CI powem
    ReviewUserIcon
    paula

    17.02.2015 09:44

    Inne

    [email protected] dzięki za każdą pomocną opinie
    ReviewUserIcon
    do paula

    16.02.2015 22:36

    Inne

    a wybierasz się tam?
    ReviewUserIcon
    paula

    16.02.2015 22:09

    Inne

    a jak było w rossmanie na magazynie był ktoś na tym projekcie kończącym się w styczniu?
    ReviewUserIcon
    nowy

    16.02.2015 16:24

    Inne

    a kazdy taki biegły w niemieckim i robi za min. na magazynie? Chyba, że koordynator tłumaczy co kto ma zrobić. Może napisze ten kto był.
    ReviewUserIcon
    do nowy

    16.02.2015 16:06

    Inne

    w niemieckim przecież nie w polski
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    nowy

    16.02.2015 14:56

    Inne

    Jakim jezykiem posługiwac się trzeba na magazynach? Komendy, polecenia - w jakim języku?
    ReviewUserIcon
    mattii

    15.02.2015 19:32

    Inne

    w Polsce nie mogę mieć konta, komornik robi mi koło pióra dlatego jadę do Niemiec,tam może mi skoczyć na pędzel.
    ReviewUserIcon
    stary

    15.02.2015 19:14

    Inne

    gościu, oni wszystko mówią kara chyba 5 stów jak nie przyjdziesz w dniu wyjazdu, a tysiąc jak zerwiesz umowę bez wypowiedzenia. konto jakie chcesz, w niemczech możesz se założyć ale sam, po angielsku sie da, albo walutowe zakładasz w P{olsce
    ReviewUserIcon
    Matiiii

    15.02.2015 17:24

    Inne

    Za co kary wam wlepiają dokładnie i jaka pensja jest na łape? konto zakładacie w niemczech? dzięki z góry za opis sytuacji tam jaka jest,
    ReviewUserIcon
    Mati

    15.02.2015 09:03

    Inne

    Jak z godzinami w Erfurcie ? Pracowalem kiedys w Holandii i praca wygladala ze sie 3 dni robilo a reszta w domu, wiec mam nadzieje ze tam godziny beda, im wiecej tym lepiej !
    ReviewUserIcon
    Wdzięczny

    14.02.2015 22:04

    Inne

    Ludzie, załatwcie wszystkie zaległe sprawy przed wyjazdem, bo są problemy z urlopami w dni robocze. 2 tygodnie czekacie na decyzję, która może być negatywna. Na weekend wolno zjechać. Mieszkanie zależy od tego kto w nim mieszka. Pokoje 2,3,4 osobowe, łazienka, kuchnia więc nic specjalnego, prywatności zero :D Warunki pracy i płacy na jakie się godzicie macie w umowie. Przeczytajcie ją dokładnie! W szczególności zwróćcie uwagę na Kary. Jakie i za co. Właściwie jak będą chcieli to się doczepią :) Jak wszędzie indziej. Wynagrodzenie wypłacane wam jest najmniej znaczące aczkolwiek na czas. Chodzi o zysk firmy zamawiającej pracownika i tej pośredniczącej. Pozdrowienia... Macie Zapierda... :D
    ReviewUserIcon
    ccc

    14.02.2015 20:18

    Inne

    czy na mieszkaniach są kuchnie łazienki i pralki,lodówki itp syf panuje? ile typa w pokoju i czy patologia panuje tam, pytam bo oni mówią, że pięknie jest a Ci na miejscu wiedzą całą prawdę więc napiszcie bez ściemy
    ReviewUserIcon
    byłemtowiem

    13.02.2015 22:34

    Inne

    kolonia to nie wiem, ale erfurt z tymi słuchawkami jest spoko
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    14.02.2015 08:54

    Inne

    Mozesz cos wiecej powiedziec na temat Erfurtu ??
    ReviewUserIcon
    robek

    13.02.2015 19:26

    Inne

    czy orientuje się ktoś na temat nowego projektu w Koloni-magazyny budowlane,kiedy rusza i czy to nowy projekt jakie warunki tam panują atmosfera pracy.
    ReviewUserIcon
    Mati

    13.02.2015 17:47

    Inne

    Jedzie ktos z Rzeszowa w poniedzialek do Wrocławia ? Chętnie się z kimś zabiorę, albo mogę swoim autem jechać, jak coś proszę pisać (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    13.02.2015 17:41

    Inne

    tylko dla facetów ta praca?
    ReviewUserIcon
    koko

    17.02.2015 14:15

    Inne

    byl ktos na projekcie w badburgu ? jakies opinie ?
    ReviewUserIcon
    hullio

    13.02.2015 17:18

    Inne

    witam dzwonili do mnie dziś jak to wygląda na miejscu robota spoko i mieszkanie?
    ReviewUserIcon
    pp

    13.02.2015 16:34

    Inne

    a kiedy masz dac odpowiedz?
    ReviewUserIcon
    Mati

    13.02.2015 14:40

    Inne

    Sluchajcie, jak sie podpisuje umowe, to jakie są tam kary, mam w poniedzialek podpisac umowe, a mam namiary tez na inna prace i tez rozmowa w poniedzialek i nie wiem co zrobic.
    ReviewUserIcon
    arbeit

    13.02.2015 14:32

    Inne

    Długo trzeba czekać na odpowiedź po zgłoszeniu? Ja czekam tydzień i cisza. Nie wiem na co zwracają uwagę.
    ReviewUserIcon
    mm

    13.02.2015 14:32

    Inne

    Wyjechał ktoś do pracy jako kierowca przez tą firme?
    ReviewUserIcon
    pp

    13.02.2015 16:06

    Inne

    Tez dostalem tel z wyjazdu do Erfurt i nie wiem co teraz. musialbym sie zwolnic z pracy,ktora zaraz padnie ale sam fakt.
    ReviewUserIcon
    do pracownik

    13.02.2015 10:12

    Inne

    czyli nie ma tragedii? a praca jest jakas skomplikowana?
    ReviewUserIcon
    sebo

    12.02.2015 21:59

    Inne

    to znaczy jak jest wreszcie normy są zawyżone czy sami tak robią z własnej woli?czy niemcy mają lżejsze normy?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    13.02.2015 07:38

    Inne

    Na kik nie jest źle, rzeczywiście norma jest mierzona, ale tak jak na każdym magazynie. Nie warto patrzeć na wpisy ludzi, którym wiecznie nic nie pasuje. Firma jest wypłacalna jako jedna z nielicznych. Jestem na KIK od początku projektu, czyli od grudnia i jakoś nikt mnie nie zwolnił za normę, a pracuję normalnie. W tym tygodniu mamy zmiany popołudniowe, pracy jest dużo, jeszcze się nie zdarzyło żeby nie iść w któryś dzień do roboty. Warunki mieszkaniowe są ok. Większe problemy są na mieszkaniach jak się nie dogadujesz z grupą niż w pracy. Jedni jęczą, że neta nie ma, drudzy że ktoś jest za głośno itd.
    ReviewUserIcon
    do dno

    12.02.2015 20:00

    Inne

    az tak ??masakra a to na kiku jest tak zle? ciężko dac rade?
    ReviewUserIcon
    ola

    12.02.2015 19:08

    Inne

    a dla kogo to praca dla facetów czy mężczyzn?

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.