opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11136)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11136)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 119
    • 120
    • 121
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    nana79

    11.03.2015 14:12

    Inne

    jest masakra Pracownik magazynowy/ Niemcy - ZGORZELEC byłam widziałam i przezyłam i ciekawe za co mi odciagneli 192euro jak zjechałam po 4 miesiacach
    ReviewUserIcon
    kolo

    10.03.2015 12:49

    Inne

    ale za zerwanie umowy bez wypowiedzenia, jak złożysz wypowiedzenie to normalnie zjeżdżasz. a i kary nie odciągają od wypłaty, tylko wysyłają pismo, tak mi babka mówiła
    ReviewUserIcon
    ja

    09.03.2015 22:04

    Inne

    taaa, no to umowa rekrutacyjna, nie zabierają nic z wypłaty, potem przychodzi wezwanie do zapłaty pocztą, nie za bardzo pieprzą się z rezygnacjami bez wypowiedzenia, ale no muszę niestety przyznać, że uprzedzają o tym przed podpisaniem
    ReviewUserIcon
    daro

    09.03.2015 19:49

    Inne

    Cześć. Czy ktoś z Was miał taką sytuację, że rezygnował z pobytu już po kilku dniach? Czy temu komuś zapłacili za przeprowacowane dni? Czy potracili pieniadze, ze zerwanie umowy i tak naprawde z tych przepracowanych dni nie zostalo nic? Jest aneks, który mowi o tym, ze za zerwanie umowy placi się kare 1000plnow, nie wiem jak to ma się do rzeczywistości.
    ReviewUserIcon
    do gosc

    09.03.2015 16:18

    Inne

    podasz meila bo mam pare pytan do ciebie
    ReviewUserIcon
    gość

    09.03.2015 15:46

    Inne

    Dzwoniłem, jest taka stawka. Pierw jest płacony okres oczekiwania, a jak się przystąpi do pracy to jest 11,64 dla wózkowych więcej. Stawka dlatego, bo jest to krótka oferta pracy. Po więcej szczegółów dzwońcie, bo dużo by pisać
    ReviewUserIcon
    do pablo

    09.03.2015 12:25

    Inne

    zadzwon do nich
    ReviewUserIcon
    Pablo

    09.03.2015 12:19

    Inne

    jak narazie cisza
    ReviewUserIcon
    do Pablo

    09.03.2015 12:14

    Inne

    była odpowiedz? ciekawe czemu taka wysoka stawka?/
    ReviewUserIcon
    Pablo

    09.03.2015 11:55

    Inne

    Nie dzwoniłem, wysłałem CV
    ReviewUserIcon
    do pablo

    09.03.2015 11:53

    Inne

    a dzwoniles do nich?
    ReviewUserIcon
    do pablo

    09.03.2015 11:28

    Inne

    hej pablo a potrzebują? od kiedy
    ReviewUserIcon
    Pablo

    09.03.2015 11:27

    Inne

    A, był może ktoś na pakowaniu art. spożywczych w Marktredwitz?
    ReviewUserIcon
    gość

    09.03.2015 07:48

    Inne

    zapomniałem dodać, mieszkanie mamy bardzo fajne. Jedna grupa trafiła kiepsko, bo właściciel mieszkań w kulki sobie poleciał, ale firma zaraz znalazła im coś lepszego.
    ReviewUserIcon
    gość

    09.03.2015 07:47

    Inne

    w Bedburg jest tylko projekt pod OBI. Praca tak jak na innych magazynach, jeździsz amajzą i kompletujesz zamówienia. Polecam, nowy magazyn otwarty w styczniu. Warunki ok. Pierwszą wypłate mieliśmy na czas, druga dopiero będzie. Pracujemy w niektóre soboty. Praca na dwie zmiany, poranna i popołudniowa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.03.2015 18:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    08.03.2015 20:29

    Inne

    Bruno-Dreyer, a w jakiej firmie pracujesz w tym Bedburg, kiedyś miałem robotę w Knaufie w Monachium , było nieźle, a en magazyn to co to za firma?
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    06.03.2015 21:59

    Inne

    PYTANIE> Był ktoś lub jest w Bedburg, mozecie napisać jaka to praca w tych magazynach budowlanych,czy to jakaś duza firma czy jakś magazynek pana wolfa, no i jakie warunki.
    ReviewUserIcon
    mały87

    06.03.2015 16:13

    Inne

    Zjechałem, bo żona jest w zagrożonej ciąży i muszę na razie być w domu.
    ReviewUserIcon
    maly 87

    06.03.2015 12:10

    Inne

    czemu zjechales?
    ReviewUserIcon
    do maly 87

    06.03.2015 09:46

    Inne

    gdzie byles
    ReviewUserIcon
    mały87

    06.03.2015 11:59

    Inne

    W Hammer.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    mały87

    06.03.2015 08:32

    Inne

    Byłem, zobaczyłem, zarobiłem i jak będzie okazja to pojadę ponownie. Jestem zadowolony bo przywiozłem przyzwoite pieniądze. Na własna rękę bym nie wyjechał gdyż po niemiecku nie szprecham a dzięki agencji język nie jest potrzebny. Ze swojej strony POLECAM.
    ReviewUserIcon
    stary

    05.03.2015 21:11

    Inne

    A wie ktoś jak wygląda u nich praca w miejscowości Maktredwitz?
    ReviewUserIcon
    normalny

    05.03.2015 20:48

    Inne

    Przecież imprezy w weekend to norma WSZĘDZIE. Co Ty myślałeś, że jedziesz do pracy z paniami z kółka różańcowego? Jak nie pasuje to kup stopery i idź spać :)
    ReviewUserIcon
    do Pan r

    05.03.2015 20:09

    Inne

    podasz meila? b mam pare pytan
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.03.2015 19:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    michał

    05.03.2015 21:34

    Inne

    Seba w wariatkowie lądują tylko tacy jak Ty, jak było tu tak źle to po co wróciłeś po L4??? Jakoś cała grupa pracuje i nikt nie narzeka, a Ty masz problem. A może mamusia kazała Ci to napisać, bo wszystko za Ciebie załatwia? Jesteś jedyny, który stąd zjechał wiec wiadomo kto to pisze. Inni są zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    facet

    03.03.2015 23:17

    Inne

    Polacy za granicą myślą że są panami i władcami i że wszystko im wolno ( z góry zaznaczam że nie wszyscy tacy są ), poczują większą kasę i myślą że wszystko im wolno, tak jest, było i to się nigdy nie zmieni, chyba już jest taka nasza mentalność i tyle. Pracowałem za granicą także wiele widziałem.
    ReviewUserIcon
    kazik

    03.03.2015 16:01

    Inne

    zgadzam się z jolka ;-)
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    27.02.2015 12:26

    Inne

    Pakowanie/komisjonowanie art. budowlanych - Niemcy, Bedburg k. Kolonii - ktos może jedzie? Może już ktoś tam pracuje? :)
    ReviewUserIcon
    olo

    27.02.2015 10:44

    Inne

    możesz wysylac nawet 200 podan jak jest praca dla facetow to Cie nie wezma...
    ReviewUserIcon
    do ptrycja

    27.02.2015 10:43

    Inne

    Patrycja jak maja się do Ciebie odezwać jak to jest praca dla mężczyzn myśl logicznie ....
    ReviewUserIcon
    patrycja

    27.02.2015 06:06

    Inne

    ja akurat długo czekam zanim się ktoś odezwie ....wysyłałam po kilka razy podanie chyba z 8 razy i cisza...
    ReviewUserIcon
    gg

    25.02.2015 20:50

    Inne

    Jak długo czekaliście na odpowiedź po wysłaniu zgłoszenia?
    ReviewUserIcon
    do faceta

    23.02.2015 10:13

    Inne

    a o Berlinie cos słyszeliście/?
    ReviewUserIcon
    facet

    24.02.2015 18:12

    Inne

    Nic nie słyszałem o Berlinie ani Dortmundzie.Też zasięgam tu info z forum.
    ReviewUserIcon
    facet

    22.02.2015 18:52

    Inne

    Ale to chyba wszędzie tak jest że każdy chce zarobić na każdym i to się nigdy nie zmieni.A jeśli chodzi o niekaralność to chcą wniosek z sądu? Bo jeśli tak to dobrze, przynajmniej człowiek wie że nie jedzie tam ktoś poszukiwany itd.
    ReviewUserIcon
    hipis

    03.03.2015 13:56

    Inne

    nie chcą wniosku z sądu, sam sobie go podpisujesz
    ReviewUserIcon
    bzdety, wszędzie bzdety

    22.02.2015 12:54

    Inne

    liczysz jak chłop na zębach wideł, właściciel nam mówił, że liczy firmie 12 za osobę - nie że wynajmuja mieszkanie i ładują tam nie wiadomo ile osób. A z nas sciągaja 7euro. Więc dokładają po 5 na głowę, więc sorry... Ale akurat orientowałem sie w sytuacji, nie ma szans znaleźć cokolwiek taniej, może za 10, ale pewnie nory. Szukałem coś w necie, ale 10-12 to najtaniej, więc nie marudze, biorą 7 to co będę hejtował. Warunki ok, gorzej współlokatorzy.
    ReviewUserIcon
    123

    21.02.2015 12:22

    Inne

    ja nie jade, ale dzwonili do mnie - to pytam czy trzeba znać niemiecki - nie. Co trzeba spełnić zeby pojechać? - niekaralność, dobre zdrowie, wzrok. Nic wiecej... no to coś w tym jest, że zarabia sie odpowiednio do kwalifikacji. Szkoły zadnej nie trzeba miec
    ReviewUserIcon
    stefek

    21.02.2015 09:20

    Inne

    jaja mam z was zero macie kwalifikacji a zarabiać chcecie za co niby?
    ReviewUserIcon
    do inkalka

    20.02.2015 19:31

    Inne

    podasz meila?
    ReviewUserIcon
    inkalka

    20.02.2015 18:46

    Inne

    nie pojechałabym z żadną inną firmą praca ok.warunki mieszkaniowe super wszystko zależy od koordynatora bo to on na miejscu załatwia kwatery,byłam w buggingen w Perlu jeśli chodzi o zarobki też nie jest źle 850-880euro na rękę więc niema naco narzekać (za 7,5h pracy)
    ReviewUserIcon
    lolo

    20.02.2015 17:32

    Inne

    hmm dziwne, bo akurat na wypłaty nikt nie narzeka. masz rozliczenie na maila, gdzie wszystko jest. stawka jest jasna, za mieszkanie odciągają tyle ile jest na umowie.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.