opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11136)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11136)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 118
    • 119
    • 120
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    do darek

    20.03.2015 08:54

    Inne

    ok Dzieki za info , ciekawe czy zadzwonia
    ReviewUserIcon
    darek

    20.03.2015 07:27

    Inne

    tak, kobiety też były na podpisaniu umowy. Praca nie jest ciężka więc myślę, że nie ma problemu, żeby kobieta mogła jechać :-) A oczekiwać na pracę każdy potrafi
    ReviewUserIcon
    rrr

    19.03.2015 21:46

    Inne

    biero, biero
    ReviewUserIcon
    do darek

    19.03.2015 20:34

    Inne

    a biora dziewczyny?
    ReviewUserIcon
    do darek

    19.03.2015 20:32

    Inne

    podasz meila swojego?
    ReviewUserIcon
    darek

    19.03.2015 20:19

    Inne

    Byłem dzisiaj podpisać umowę na Gochsheim, wyjazd krótkoterminowy, oferta fajna, żeby sobie dorobić. Wyjazd 31 marca, od 01 kwietnia dostajesz 150 zł brutto za dzień czekając na miejscu na rozpoczęcie pracy do 07 kwietnia. Jak się praca rozpocznie to przechodzisz na stawkę 11,64 euro brutto za godzinę. Jak się nie rozpocznie to 7 zjeżdżamy i czekamy w Polsce za 70 zł brutto dzień- płacą za 7 dni w tygodniu. Nie ponosi się żadnych kosztów dojazdu do Niemiec, noclegu na miejscu jak się nie pracuje. oferta spoko, ale jest na krótko, ale jak tu będzie ok to pojadę od nich na inną stałą ofertę. jest jeszcze parę miejsc więc uderzajcie. Pani mówiła, że można zgłoszenia na maila wysyłać, jak ktoś chce kogoś wziąć jeszcze: [email protected]
    ReviewUserIcon
    do goll

    19.03.2015 20:13

    Inne

    a praca na ile wiadomo?
    ReviewUserIcon
    goll

    19.03.2015 19:54

    Inne

    nabór jest ale ile ludzi nie wiem, jutro jadę do biura zapoznam się dokładnie z ofertą.
    ReviewUserIcon
    do goll

    19.03.2015 19:48

    Inne

    e to super i kiedy wyjazd?i na ile? nie wiesz czy duzo osob potrzebuja?
    ReviewUserIcon
    goll

    19.03.2015 19:45

    Inne

    pewnie,że jadę mam być zastępcą koordynatora znam niemiecki i mam papiery na wózki więc dają mi dobrą stawkę
    ReviewUserIcon
    do goll

    19.03.2015 19:37

    Inne

    aha i jak jedziesz? byles juz z issp gdzies?
    ReviewUserIcon
    goll

    19.03.2015 19:22

    Inne

    pewnie dzisiaj-
    ReviewUserIcon
    wolonc1977

    21.03.2015 16:47

    Inne

    Hejka ! Jedziesz do Edeki ? Bo my startujemy 31.03 Skad jestes
    ReviewUserIcon
    do goll

    19.03.2015 18:48

    Inne

    a dzwonili do ciebie?
    ReviewUserIcon
    goll

    19.03.2015 18:42

    Inne

    ja też chce jechać
    ReviewUserIcon
    do wolonc

    19.03.2015 18:39

    Inne

    ja bylem a kiedy masz jechac?
    ReviewUserIcon
    wolonc1977

    19.03.2015 17:10

    Inne

    Witam . Był ktoś w Edece miejscowości Gochsheim, jak tam wygląda praca i ile można zarobić ???uL
    ReviewUserIcon
    mar44

    18.03.2015 19:07

    Inne

    Podpisałem dzisiaj umowę na wyjazd do Berlina. Umowa jasna, praca wydaje się prosta. Zabawni Panowie rekrutują, ale wszystko wydaje się ok.
    ReviewUserIcon
    stary

    18.03.2015 19:32

    Inne

    Chodzi Ci o tą pracę przy pakowaniu przesyłek kurierskich?
    ReviewUserIcon
    leszcz

    17.03.2015 22:12

    Inne

    no właśnie, skoro jeździ tam taka patola, to czasami zdjęcie mówi więcej niż ci się wydaje
    ReviewUserIcon
    gość

    17.03.2015 07:27

    Inne

    Pracowałem w okresie świątecznym przez okres dwóch miesięcy dorywczo, bo dłużej nie mogłem. Z agencji jestem zadowolony. Jedyny problem przy takich wyjazdach to inni pracownicy. Jak trafisz ok to nie ma o co się martwić.
    ReviewUserIcon
    do nowy

    16.03.2015 17:58

    Inne

    na jakim magazynie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    nowy

    16.03.2015 15:44

    Inne

    pracował ktos moze przez ta agencje na magazynie ?
    ReviewUserIcon
    iwona

    16.03.2015 07:46

    Inne

    Na Rhenusie w Eisenach. Jestem nadal :-)
    ReviewUserIcon
    do iwona

    15.03.2015 20:53

    Inne

    a na jakim projekcie byłas?
    ReviewUserIcon
    do iwona

    15.03.2015 20:52

    Inne

    a na jakim projekcie byłas?
    ReviewUserIcon
    hakuna matata

    15.03.2015 20:21

    Inne

    heeee, fajne to forum :)
    ReviewUserIcon
    iwona

    15.03.2015 13:43

    Inne

    Mało? Pracowałam w Tychach w sklepie za 1600 zł. Zdecydowałam się wyjechać dwa lata temu z firmy LPS, pełna obaw bo to mój pierwszy wyjazd z Polski. Na początku zarobki były ponad 1000 euro, po odciągnięciu mieszkania zostaje Ci ok 800 euro. Dla mnie to już była ogromna różnica. Po roku na miejscu znalazłam swoje mieszkanie z grupą osób z którą na miejscu się zaprzyjaźniliśmy, nie wyszło taniej, ale przynajmniej człowiek mieszka z osobami, z którymi się dogaduje. Dostaliśmy kontrakt od zakładu za to, że są z Nas zadowoleni i teraz mamy dużo wyższą wypłatę. Jak dla kogoś na początek jest to mało to się dziwię, bo trzeba coś pokazać, żeby osiągnąć więcej. Nikt na piękne oczy nie da Ci nie wiadomo jakich warunków. Wypłaty zawsze na czas, tak na prawdę to tylko na innych ludzi można ponarzekać, bo z firmy jestem bardzo zadowolona.
    ReviewUserIcon
    do-dom

    15.03.2015 13:28

    Inne

    czemu najgorsza? jakie są motywy tego, że tak piszesz???????????????????/
    ReviewUserIcon
    Karl Meyer

    14.03.2015 19:52

    Inne

    szkoda mało płacą bym pojechał se zarobić-
    ReviewUserIcon
    stary

    13.03.2015 18:33

    Inne

    Witaj w Wikipedii, no przecież tu pełno takich agentów jest, haha :)
    ReviewUserIcon
    Witaj w Wikipedii

    13.03.2015 15:43

    Inne

    Analfabetyzm (gr. αναλφαβετος nieznający liter) – w rozumieniu potocznym, brak umiejętności pisania i czytania oraz wykonywania czterech podstawowych działań matematycznych u osób dorosłych, tj. według kryteriów UNESCO – powyżej 15. roku życia. Osoby nieposiadające takiej umiejętności nazywane są „analfabetami”. Procesem zmniejszającym analfabetyzm jest alfabetyzacja.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.03.2015 14:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tosiek

    13.03.2015 18:55

    Inne

    Kusy. Nie ma żadnej kary, to jest straszak dla leszczy. też dostałem tą karę odpisałem im pismem na pismo, nie dostałem od nich żadnej odpowiedzi więc znowu im wysłałem pismo i cisza. Dwa lata minęły i nikt się o nic nie upomina.
    ReviewUserIcon
    wojtek

    13.03.2015 09:54

    Inne

    a mi powiedzieli;/ ze zadnej listy nie robia..i jej nr odbierala jakas inna pani . Kiedy dzwoniles? W pearlu długo byliście?
    ReviewUserIcon
    ben

    13.03.2015 07:21

    Inne

    Zapisują na listę. Rekrutacja ma ruszyć w poniedziałek lub wtorek w przyszłym tygodniu. Mają oddzwaniać do osób, które się zgłoszą. Byliśmy z dziewczyną od nich w Pearl i na tej krótkiej akcji w Edece dwa lata temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    do ben

    12.03.2015 22:01

    Inne

    a byles już na projekcie z issp? Robia liste zapisów
    ReviewUserIcon
    ben

    12.03.2015 19:54

    Inne

    Bo dzwoniłem do firmy. Chciałem jechać z dziewczyną. Ciężko znaleźć projekt dla par. Zapisalismy się na ten krótki wyjazd na spozywke.
    ReviewUserIcon
    yolo

    12.03.2015 19:39

    Inne

    bo trzeba mieć doświadczenie w "rzucaniu mięsem"
    ReviewUserIcon
    do ben

    12.03.2015 17:55

    Inne

    skad wiesz ze dla mężczyzn? do miesa?
    ReviewUserIcon
    polmas

    11.03.2015 21:39

    Inne

    Ile można zarobić na czysto,praca jest zawsze zapewniona? W ile osób się mieszka? Dzieki za ewentualne informacje :-)
    ReviewUserIcon
    ola

    11.03.2015 20:06

    Inne

    slłyszał ktoś o ofercie do pakowania mięsa do Treinstein
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.03.2015 15:14

    Inne

    gość, co Ty za głupoty piszesz? Piszesz, że nie zgadzają Ci się godziny z listopada, a na początku, że wyjechałeś w grudniu. Jakiś jeden jeł...próbuje znowu zniechęcić ludzi do wyjazdu pisząc jedną opinię po drugiej. I jeszcze takie głupoty. Byłem na Rhenusie w grudniu, było dużo pracy i w firmie wyraźnie mówili, że wyjazd jest na okres świąteczny, a jak ktoś się sprawdzi to zostanie dłużej. Nawet na umowie miałeś napisane, że dyspozycyjność do połowy stycznia. Może naucz się słuchać i czytać pierw. Dużo osób została tam dłużej,wiedząc że będzie do świąt wielkanocnych mniej pracy, bo to jest okres zastojowy. Ja zostałem przerzucony na inny projekt i jestem tam cały czas. Ubezpieczają każdego w AOK, jakoś nigdy nie miałem problemu z pójściem do lekarza.Meldunek też mam, musisz przepracować dany okres, żeby mieć, a na taki krótki to nikt nie załatwia. A, że Polacy są jacy są i się zachowują różnie to już nie wina firmy. A zawsze możesz zrezygnować z noclegu firmowego i znaleźć sobie swój, jak Cię stać na to i nie będziesz miał problemów ze współlokatorami.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.