opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11136)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11136)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 117
    • 118
    • 119
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ghjh

    22.03.2015 15:31

    Inne

    to skąd ty jestes ,ze tak wczesnie jedziesz?
    ReviewUserIcon
    sdsasczx

    22.03.2015 14:44

    Inne

    Kur.. ale nie chce mi sie wstać o 5 i jechać, mam nadzieje ze praca będzie ok
    ReviewUserIcon
    hgh

    22.03.2015 14:05

    Inne

    siemka widział ktos wkoncu te pokoje w Nauen
    ReviewUserIcon
    mlody

    22.03.2015 13:12

    Inne

    pakowac sie panowie :D
    ReviewUserIcon
    Tomek

    22.03.2015 10:08

    Inne

    można sie zgadać i jechać z tych Katowic, zawsze to taniej tylko czy jest kierowca i auto (jestem z Żor jak ktos wybiera sie z Kato i ma miejsce to chetnie bym sie przybrał moj numer 604 377 572) chodzi o ten wyjazd w poniedziałek o 13 do Nauen ...
    ReviewUserIcon
    kDadfrW

    22.03.2015 09:57

    Inne

    a widział ktoś może jak wygląda ten hotel w Nauen jakieś zdjęcia pokoi czy coś :D
    ReviewUserIcon
    nowy g

    22.03.2015 07:31

    Inne

    ja pytałem, nie trzeba brać pościeli. Pani mówiła tylko, żeby wziąć jakieś swoje sztućce i drobne naczynia. Na miejscu podobno są, ale lepiej mieć swoje
    ReviewUserIcon
    pracoholik 93

    22.03.2015 01:17

    Inne

    Ja jadę z koła też w poniedziałek na 13, z tą pościelą też nie wiem czy brać.
    ReviewUserIcon
    karuzela

    22.03.2015 00:14

    Inne

    A do tej pracy w Nauen trzeba zabierac ze soba pościel bo w biurze bylem i nie spytalem o to ;)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.03.2015 21:55

    Inne

    JAde z Katowic jak cos ;)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.03.2015 21:43

    Inne

    Witam. Jedzie ktos do Wroclawia w poniedzialek na 13? Mam jechac do DHL.
    ReviewUserIcon
    DHL Nauen

    21.03.2015 19:15

    Inne

    hmm tak mi sie wydaje z tego co tam gadał ten typek ze pierwsza grupa jedzie w niedziele ...
    ReviewUserIcon
    dhl

    21.03.2015 19:05

    Inne

    oni tez jada do nauen?
    ReviewUserIcon
    DHL Nauen

    21.03.2015 19:00

    Inne

    w Niedziele jedzie pierwsza grupa mam nadzieje ze ktoś tu cos napisze jak dojedziecie na miejsce :)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.03.2015 22:44

    Inne

    Siema. jak cos jade z Katowic do Wrocławia na 13
    ReviewUserIcon
    Tomek

    21.03.2015 17:57

    Inne

    Jedzie ktoś do Wrocka w poniedziałek na 13 z okolic Katowic(ja z Żor) ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.03.2015 17:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jaro

    21.03.2015 19:43

    Inne

    Gościu przestań głupoty pociskać, nikt za dwa euro nie jedzie. Polecam wyjazdy na Edekę wyjechałem z firmy na początku zeszłego roku, teraz jestem już na kontrakcie w Edece na super warunkach. Języka nie umiałem zaczynając pracę, miałem chęci i dobrą normę i dostałem zej...warunki. A firmę polecam
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.03.2015 16:50

    Inne

    no zdolności napewno nie trzeba niewiadomo jakich ale za darmo Ci nikt kasy też nie da ;) musi być dobry zajob jak tak rekrutują :D
    ReviewUserIcon
    igor

    21.03.2015 16:27

    Inne

    gasthofvelten.de, ale musisz wiedzie gdzie będziesz mieszkał, bo są 4 miejsca/miasta zakwaterowania, widziałem, że był Belin chyba poczdam
    ReviewUserIcon
    do młody

    21.03.2015 16:10

    Inne

    podaj ten link jak mozesz
    ReviewUserIcon
    do jjjjjj

    21.03.2015 15:52

    Inne

    siemka ty tam pracujesz? powiedz jak warunki z mieszkaniem?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.03.2015 15:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    piter

    21.03.2015 16:06

    Inne

    Nie wiem gdzie byłeś, ale przez tyle czasu ile jestem na Hammer to wywalili 4 osoby: 1 gostka za kradzież ładowarki, wstyd. Dwóch przyszło pijanych do pracy, a jeden napitalał sztaplerką po regałach. Nikt nie wyleciał z nie swojej winy. Nie wiem po co ludzie takie głupoty piszą.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.03.2015 15:02

    Inne

    Panowie to w poniedziałek walimy na Nauen do DHL :D zobaczymy jak to będzie
    ReviewUserIcon
    do lucky

    21.03.2015 14:02

    Inne

    byles w tym roku przez ta firme?
    ReviewUserIcon
    Lucky

    21.03.2015 13:39

    Inne

    moje zdanie jest takie że jak sam nie pojedziesz to się nie przekonasz a jak coś to pretensje będziesz miał tylko sam do siebie i tyle ;) ale nigdy więcej przez tą firmę jak najdalej od nich żenada zero zorganizowania syf burdel i nic po za tym
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.03.2015 13:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik KIK

    21.03.2015 15:59

    Inne

    Monia, ja jestem zadowolony. Na podpisaniu umowy Pani S. wyraźnie mówiła, że nie ma dodatków na tą umowę tak jak standardowo na umowę w Niemczech, a to dlatego, że tutaj jest system premiowy za wydajność, a na umowie standardowej nie może być takiego czegoś. Masz podstawę plus premię. W sumie nikt się nie stara jej wyrobić, ale przynajmniej nie ma Zeitkonta. Jestem od stycznia na tym projekcie i będę póki jest taka możliwość. Byłem raz na L4 dwa dni i dostałem kasę z wypłatą. Może zwolnienie za późno dosłałaś do biura.
    ReviewUserIcon
    123

    21.03.2015 12:42

    Inne

    ja powiem tak, byłem na Hammerze i dałbym im kredyt zaufania, bo po pierwsze najpierw dostaliśmy obskórne mieszkania i mieliśmy masę pretensji, jeden taki nawet pyskował przez telefon do babki z biura, że nas oszukała, a okazało się, że właściciel poleciał w kulki i ściemniał co do mieszkań, a firma znalazła nam fajniejsze. No i pewnie, że na początku nikt im nie wierzył, ale tu akurat zaskoczenie na plus
    ReviewUserIcon
    bumm

    21.03.2015 12:17

    Inne

    siema ktoś tu wspominał ,ze przejebane ale dopoki nie zobaczysz to sie nie przekonasz takie moje zdanie
    ReviewUserIcon
    młody

    21.03.2015 12:14

    Inne

    witam wszystkich pracował ktoś moze w Nauen w Dhl? prosze o opinie pracy jak i warunkow zamieszkania
    ReviewUserIcon
    igor

    21.03.2015 16:03

    Inne

    Podpisałem umowę wczoraj w biurze. DHL w Nauen to nowy projekt, więc nikt Ci nie odpowie na to pytanie, bo na pewno tam nie był. Ludzi, których poznałem na miejscu wydają się spoko. Zapowiada się dobrze. Pani mi dała link do mieszkań, wyglądają git. Praca nie wydaję się skomplikowana, ładowanie paczek na pakę. Do tego nie trzeba mieć większych zdolności.
    ReviewUserIcon
    do gosia

    21.03.2015 11:52

    Inne

    a tak ludzie narzekali na KIKA a mówisz ze spoko na Kiku?
    ReviewUserIcon
    Gosia

    21.03.2015 11:28

    Inne

    Ja przez inna firmę niż ta nie wyjechałabym. Byłam z dwóch innych firm i zawsze mnie oszukali na kasie. Z firmy LPS jestem zatrudniona od zeszłego roku na projekcie KIK i jestem zadowolona.
    ReviewUserIcon
    piter

    21.03.2015 10:31

    Inne

    Polecam projekt Hammer koło Kolonii. Praca spoko. Jak pilnujesz wpisywania godzin i przestojów to jest git. Wypłatę dostaliśmy wczoraj tak jak jest w umowie. To moja pierwsza wypłata. Nie mogę złego słowa napisać. Nocleg ok. Mamy jednego ziomka uciążliwego na mieszkaniu, ale radzimy sobie z nim.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.03.2015 10:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    21.03.2015 10:19

    Inne

    Chyba Ci się już w główce miesza, na Klosterpark mieszkało się kiedyś na netto, a KIK jest na innym kończy Niemiec...w Dortmundzie. Ja się nie dziwie, ze takie osoby wyrzucają. Ja pracuję na Rhenusie, nigdy w życiu nie było zadnego problemu z wypłatą i każdy może tutaj to poswiadczyć. A to na jakich ludzi się na miejscu trafi to już nie wina firmy. My tu mamy fajną i zgraną ekipę.
    ReviewUserIcon
    buum

    21.03.2015 08:25

    Inne

    a w jakim miescie pracowałeś?
    ReviewUserIcon
    buum

    20.03.2015 19:04

    Inne

    a pracował ktoś w DHL?
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2015 18:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    netto

    20.03.2015 18:41

    Inne

    Co ty pier... jak mieszkamy w Gotha, a nie w Klosterpark. Jakbyś pijany przyszedł to by żaden kierownik Niemiecki Cię nie wpuścił do pracy.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    23.03.2015 06:56

    Inne

    Ja jakoś dodzwaniam się zawsze, podane masz numery na umowie.Do biura niemieckiego i komórka do biura gdzie umowę podpisywałeś. Jakoś nie zdarzyło mi się, żeby ktoś nie odebrał w biurze we Wrocławiu. Akurat jestem z Wrocławia i byłem pary razy u nich, nawet przy zjeździe- normalnie ,mnie przyjmowano.Więc, nie wiem co za głupoty wypisujesz. jestem na projekcie Hammer, koordynator jest spoko.
    ReviewUserIcon
    kasia

    20.03.2015 17:22

    Inne

    super dziekuje
    ReviewUserIcon
    Anonim

    20.03.2015 16:18

    Inne

    oczywiście że mogę zapytać jutro dam Ci znać ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2015 15:37

    Inne

    a moglbys zapytac czy kobiety tez biorą?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    20.03.2015 15:23

    Inne

    do mnie zadzwonili dziś do pracy w Nauen przy rozładunku paczek kurierskich w firmie DHL jutro cisnę do Wrocławia podpisać umowę a w poniedziałek wyjazd o 13. Pewnie zależne od ilości miejsc i twoich kwalifikacji
    ReviewUserIcon
    kasia

    20.03.2015 09:59

    Inne

    cieawe od czego to zależy ze do kgos dzwnia a do kogoś nie

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.