Opinie o STOKSON w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy STOKSON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Chorzów

d qp?????

czas na wyjazd, w internecie nie masz co szukać opinii o pracodawcach, sam widzisz jak na górze skomlą, podobnie jest w każdym innym temacie, musisz znać kogoś bardzo dobrze w danej firmie żeby uzyskać coś poza jęczeniem lub przekonać się sam

Gieniek

zarobki tylko tam trzymia a to wszystko to prawda

pedzior

Co robimy bo nasz super kraj nie daje nam żadnych innych perspektyw ino wszystko prywatyzacja

to jest chore ludzie sie zajezdzaja, nikt nie słucha co mają do powiedzenia, a ludzie dlatego tam pracuja bo maja dom i rodziny, odpowiedz jest oczywista, debi..

Pakowacz

Zupełnie nie polecam. Kpina z ludzi. Byłam umówiona na rozmowę na 12. Siedziałam na recepcji ponad godzinę, nikt łaskawie nie chciał ze mna rozmawiać, a recepcjonistka, na pytanie ile to będzie trwać mowila, ze nie wie. Dno i rozpacz. Nie szanują pracowników od samego początku.

Nie miałam przyjemności dostać żadnego pytania

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

niech ludzie nie robia po 11 godzin tylko niech szefostwo zrobi 3 zmiany po 8

gfkogde

No i temat o opiniach skończył jak typowy internetowy hejt narzekajacych polaczków z wyzwiskami. Zadan wam jedno pytanie, skoro tak tam źle to co wy tam jeszcze robicie?

sdfghh

do nick, ostatnia osoba którą wywiozło pogotowie ma 28lat ,więc raczej nie przechodzi menopauzy tępy kretynie, menopauze to może twoja stara przeszła.

robol

wiecie co wg mnie ta robota jest dobra tak na rok dwa zeby od czegos zaczac ale nie polecam tej roboty traktowac na dluzszy dystans wiekszosc tych opini to prawda sa ciezkie warunki pracy naprawde za grosz kierownictwo nie szanuje czlowieka duzo osob wyzej sra jak (usunięte przez administratora) ma np sprzataczka ktora zostala brygadzistka sprzataczek zaczyna traktowac kolezanki tak jak to robi pani kierownik a sama lazi kuzyc po kontach i w ciula leci... temat pieniedzy hmm gdyby nie te pieniadze to nikogo by tam nie bylo... tak czasami patrze na tych ludzi ktorzy tam pracuja i sam sie zastanawiam jak czlowiek daje sie gnoic ponizac obrazac dla pieniedzy zeby utrzymac rodzine dla mnie to jest chore panstwo takie OBOZY PRACY powinny byc likwidowane bez zastanowienia !!!! tyle w temacie niech kazdy sie zastanowi 10 rrazy nad ta praca czy wytrzyma psychicznie i potrafi kazdego dnia po 11 h sluchac lawine krytyki i obrazania z kazdej strony kierownictwa brygadzistow i innych kretynow pozdrawiam

xxx

Po przeczytaniu Waszych opinii muszę przyznać, że to wszystko to prawda. Jednak brakuje tu kilku bardzo ważnych szczegółów : Czasami ludzie dowiadują się w ostatni dzień miesiąca,że będą mieli sporą sumę odjętą od wypłaty wraz z premią z powodu niższej "oceny" za jakość towaru (pączki) najważniejsze i najciekawsze jest to że ocenia to "kierowniczka", która nie ma pojęcia o tym co mówi, w ogóle nie wiem jak ona dostała to stanowisko, wszystkich i przede wszystkim szefa robi za debila. Następna sprawa to zastępca kierownika produkcji to chory PRACOHOLIK, dla niego najlepiej by było żeby każdy robił tak jak on czyli przychodzi wcześniej, zostaje po godzinach i to ciągłe gonienie z produkcją zresztą zgrał się z kierownikiem produkcji nie ma mowy o jakichkolwiek pomyłkach w przeciwnym razie można to odczuć przy wypłacie. Jeśli ktoś lubi pracować od "gonga do gonga" na najwyższych obrotach to zapraszam. Ja jestem szczęśliwy, że się stamtąd zwolniłem.

NICK

No cóż, widzę że jak zwykle opinie o zakładach pracy piszą osoby które oczekują kokosów za leżenie. Prawda jest taka że nie jest idealnie ale sami siebie zapytajcie gdzie jest ? Czas pracy jest zależny od okresu w roku. Najgorętszy zaczyna się wraz z nowym rokiem szkolnym i trwa zazwyczaj do tłustego czwartku plus jeszcze kilka tygodni na nadrobienie pustek w magazynach. Pracuje się po 10 lub 11 godzin przy czym normatywny czas pracy w miesiącu jest pilnowany więc ma się zazwyczaj po trzy dni wolnego w tygodniu. Nadgodziny są tylko w tym najgorętszym okresie i jak dotąd nikt nie próbował na nich oszukiwać, zawsze były wypłacane albo oddawane jako ekstra wolne. Zarobki zależą od tego ile kto potrafi stanowisk obsłużyć. Doświadczony piekarz bez nadgodzin nie schodzi poniżej 2500zł, "starzy" pracownicy dobijają do 3500zł, reszta już różnie choć nawet sprzątaczki nie narzekają. Poza tym jest premia raz na trzy miesiące choć ona zależy od jakości towaru i często się zdarzało że jej nie było bądź była przesuwana na kolejny miesiąc. "Afrykańskie" warunki to oczywista oczywistość, jakby nie patrzeć to jest piekarnia i narzekanie na temperatury to jak narzekać na ciemność pracując w kopalni. Jak dotąd od początku tego roku zemdlały dwie osoby, kobiety które prawdopodobnie zaliczały akurat menopauzę(odsyłam do Wikipedii) i zostały do nich wezwane karetki. Poza tym każdy inaczej znosi pracę fizyczną i niektórzy robią swoje i idą do domu a inni narzekają. Kobietom na końcu linii które pakują pączki zazwyczaj nie zamykają się buzie :) więc mi ich nie żal. Osoba pisząca o koedukacyjnych szatniach wyraźnie nigdy nie była w zakładzie na stacyjnej. Palić nie wolno na żadnym zakładzie produkującym żywność, zabrania tego HACCP. Choć przyznam racje że nie powinno się walczyć z wiatrakami i stworzyć pracownikom palarnie. Co do szefa, kierownictwa i "piesków", z takimi ludźmi trzeba sobie umieć radzić. Jak pozwolisz po sobie jechać to będą jechać, taka jest prawda. Grafik to rzeczywiście porażka i tu nie widzę sensownego wytłumaczenia sytuacji kiedy pracownik nie wie jak ma przyjść na następny dzień po wolnym. Podsumowując praca w stoksonie jest ciężka i wymagająca ale tez opłacalna. Poza tym wraz z zmianą ustroju definitywnie pożegnano nakaz pracy. Jak komuś coś nie pasuje to wystarczy że przyniesie papierek i szef nigdy nie robił kłopotów tylko go podpisywał. Po prostu najlepiej się samemu przekonać zamiast wyczytać hejty w internecie.

rodzinnego,grafiki zrobione pod firmę ,zmieniane na telefon jak im pasuje,urlop planowany pod firmę a nie pod pracownika .(usunięte przez administratora)

paczek

tragedia nie ma słów by opisac co sie tam dzieje

gosc

W TEJ FIRMIE CZŁOWIEK JAK TRAKTOWANY JAK ZERO NIE MAPRAWA DO NICZEGO DO ZAPLANOWANIA SOBIE URLOPU do ka pieli po pracy jest tylko jeden prysznic ,szatnia panów razem z kobietami ,nie wolno palic ,nie wolno sie odzywac bo można za byle krzywe spojżenie wyleciec ,no i totalna bomba to grafik który jest prawie dziennie zmieniany nie wiadomo jak jutro sie pracuje ,żadnych praw to w tej firmie nie istnieje robia z ludzmi co chcą kaza pracowac Kobieta po 10godz na nocnej zmianie to juz wogule niedopuszsczalne (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Chorzów

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON