piekarnia bohen

Zabrze

Opinie o piekarnia bohen

były pracownik

witam! w bochenie obiecują góry piękne wynagrodzenie Praca w dobrej atmosferze i tak dalej a jak to na prawdę wygląda robisz za minimalną krajową a nawet za mniej. jesli chodzi o kierownictwo to jest aroganckie i nie miłe jeśli nie jesteś jej przydupadem to musisz być robotem w pracy coś ktoś zepsuł nie ważne kto winnym jesteś Ty grafiki są co drugi dzień zmieniane chcesz wolne najpierw trzeba zobacZyć czy przydupas nie chciał w ten dzień wolne wymieniać tak idzie cały dzień więc nie polecam.

Alu
@były pracownik 29.06.2017 21:24

Co racja to racja. Jak jesteś przydupasem tzw"kierownika pożal się Boże " to masz odrobinke lżej,ale jak pokażesz że masz swoje zdanie to kierownictwo to wykorzystuje. Siedza na tyłku przed komputerem 8 godzin i udają że wklepuja faktury i zamówienia i na dodatek przy tym zjedzą z 5 bułeczek a to z szyneczki a to z serkiem . Firma która robi z ludzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Coraz więcej obowiązków a kasy coraz mniej.

Ana

Na 3go mają zmieniła się Pani kierownik. Jest arogancka,nieuprzejma. Sklep na tym traci klientów.

scyzoryk

mam nadzieję że pieczenie chleba jest podobne w całej Polsce i jak piekarz z Kielc zrobi chleb dla Ślązaków to będzie im smakował. Przenoszę się z Kielc do Zabrza. Pracowałem w bardzo dużej piekarni to tu pewnie też dam radę. Pozdrawiam. Scyzoryk z Kielc

barbara maria

Zaklad pracy przyjazny pracownikowi, pieczywo smaczne- tradycyjne polskie smaczne pieczywo :-) :-) :-)

BYŁY PRACOWNIK

Slepy Bochen społem są ładne czyste i dobre jest pieczywo,ale o pracownice się nie dba pracują aż po 12 godzin za niecałe 1000 zł. Kierownictwo kłamie w papierach by byc czyste NIE POLECAM PRACY W BOCHEN

Zostaw opinię o piekarnia bohen - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia bohen