Effect Consulting

Kielce

Opinie o Effect Consulting

Marta

@dodo a ile czasu upłynęło od Twojego zakończenie współpracy z firmą? Czy sprawa jest w toku, zgłaszałeś komuś tę sytuacje? Więcej konkretnych informacji pomoże nowym kandydatom do pracy w podjęciu decyzji.

dodo

Plusy: Firma pozytywna, bardzo fajni ludzie, można trochę świata zwiedzić jak wyślą na szkolenie. Jest tylko jedno ale.. Do dziś nie otrzymałem żadnych pieniędzy.

KiKi

Witam ile mniej więcej tam się zarabia??

ytytyt

hej a oni prowadza teraz jakies rekrtuacje może ??

ec

firma bardzo ok tylko ludzie ph niektorzy nie sa fer

ByłyPracownik

imak, może dlatego, że zgodnie z grawitacją, g*wno spływa z góry?

ABC

Może i został wyrzucony, ale to nie zmienia faktu, że firma jest dnem :) Bez pozdrowień dla osób wiadomych :) Dam dostateczny za to, że usunęli tą łachudrę ;)

ZYX

Kazienko został usunięty z firmy!!!!!!!!

ziomek

To gratulacje dla prezesa, że usunął takiego pasożyta firmy

Marcin

Oszukiwanie ludzi nazywasz radzeniem sobie? Też mogłem nie skończyć gimnazjum i załapać się do jakiejś sprzedażówki. Na pewno bym nie okradał ludzi z wypłat mając za nich dobre pieniądze. Wolałbym już pójść do tego więzienia za niespłacone długi niż odebrać ciężko zarobione pieniądze dziewczynie w ciąży. A kto pracował ten wie jak to było. Zgnij w więzieniu człowieku bez honoru. świat Ci nie wybaczy. Wykorzystywałeś ludzi aby kupić sobie dragi i urządzać imprezki za ich pieniądze. Szkoda mi tylko Siary. To dobry człowiek. Mam nadzieję, że on także się od ciebie odwróci. Otwórzcie oczy!

XYZ

Sory ae wydaje mi sie że i te komentarze i to ich usuwanie jest żenadą.. To czy Mariusz ma gimnazjum czy nie to jest jego sprawa, grunt że sobie radzi.. A to usuwanie komentarzy.. Skoro firma nie ma sobe nic do zarzucenia to dlaczego komentarze są skaracane o gorsze słowa albo usuwane całkiem. Firma powina pracować nad naprawą opini a ją maskować. Kto chce gadać to i tak będzie gadał. Pozdrawiam

ziomek

Masz rację. Nie wiem też co to za zwyczaj, aby usuwać komentarze. Jeżeli kierownik jest narkomanem i analfabetą i każdy pracownik, będący w firmie dłużej niż 2 tygodnie wie o tym i w złości na niego może to potwierdzić, to z czego tu robić tajemnicę? Nie rozumiem. Mariusz nie wstydź się. Jak nie skończysz na odwyku to w więzieniu. Za takie oszustwa na wolności już miejsca zaczyna powoli dla Ciebie brakować :)

kumpel Siary

Za poprawnie pisze ten prawnik jak na Mariusza. Od dawien dawna wiadomym jest, że Kazik to analfabeta bez gimnazjum

Prawnik

W związku z pomówieniami które tutaj się pojawiają, informuję iż zgodnie z poniższym sprawa została zgłoszona odpowiednim organom ścigania. Adresy IP są już w trakcie namierzania. Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

Jak się umie dbać o swoje i pracować jak należy to wszystko jest jak najbardziej w porzadku i da się coś zarobić. Kokosów nie ma ale na prąd będzie :D(usunięte przez administratora)

kamila

przerwa 30 min. na 6h + 5 min więcej za każdą umowe ponad cel. Jezeli przekroczysz przerwe np. w poniedzialek to we wtorek masz jej mniej o ilosc minut o którą przekroczyłes w poniedzialek. Choc raczej nie odejmują tych minut jak to nie jest powiedzmy dwukrotne przekroczenie przerwy :)

holder

jeśli to jest ta sama firma o której słyszałem a która zajmuje się głównie ubezpieczeniami i tego typu sprawami finansowymi, to wiem tyle , że ich doradcy to młodzi chłopcy na studiach na dorobku. Fakt , że niektórzy naprawdę mają pojęcie na tym czym się zajmują , ale wielu z nich brakuje jednak wiedzy

holder

Pati

To nie czytaj debilnych opinii niespełnionych, pracowników którym pracować się nie chciało tylko idż na rozmowę i sama się przekonaj jak jest naprawde.

Iwona

Witam. Ja mam w tym tygodniu rozmowę o pracę w Effect Consulting, ale czytając Wasze opinie zastanawiam się czy w ogóle zawracać sobie tym głowę... Co sądzicie?

Krzysztof
@Iwona 10.11.2014 20:51

Inteligentni ludzie sami powinni wyrobić sobie zdanie na temat np. przyszłego pracodawcy. Pomyśl proszę, jakie mogą być pobudki osób piszących negatywne posty. Hm.. nie dawał sobie rady w pracy? miał kiepskie wyniki? podczas rozmowy o pracę nie wykazał się odpowiednimi predyspozycjami? Sprawdź sama, jedyne co możesz stracić to swój cenny czas.

Krzysztof

Aset,pracuję jak handlowiec a nie na słuchawce, ale znam tam wszystkich i jakoś o karach za przerwy nie słyszałem, może kiedyś... Jak się pracuje w call, to wypowiadać się nie będę, jeśli masz jakieś pytania co do działu handlowego to pytaj...

ON

Ci co pracują zarabiaja dobre pieniądze, a tym co sie pracować nie chce, chce sie wchodzic na forum i wypisywać jak to oni nie są pokrzywdzeni, i jak to ich zle traktują - standard (dobrym pracownikom wszędzie dobrze, a kiepskim wszędzie kiepsko)

ktoś

Jednym słowem'goraco odradzam.

Gosia

Pracowałam w tej firmie do niedawna i nie polecam jej pod żadnym pozorem szczególnie biura w Kielcach na Targowej na początku ładnie pięknie czarowanie..sama praca jest ok ale presja jej taka ze czlowiek psychicznie nie wytrzymuje (usunięte przez administratora)

karola
@Gosia 27.08.2014 17:59

Jest ok, ja za ostatni miesiąc zarobiłam 14,5 zł za godzine

maja

Ankieterów potrzebują do nowego projektu medycznego. A głównie zajmują się energią i Orange.

GUEST

Pojawiła się ostatnio oferta jako "ankieter" Co to może znaczyć? Co w ogóle robi ta firma?

gogus

Ja tam jestem zadowolony :)

monia

To zależy czy chodzi Ci pracę jako telemarketer czy przedstawiciel. W telemarketingu płacą za godzinę, kwestię godzin ustalasz z koordynatorem.

crap

Czy ktoś mógłby napisać jaka jest ilość godzin minimalna, którą trzeba przepracować, lub maksymalna? I czy przykładowo zostając dłużej płacą także za te godziny?

luk

Jest ok. Kasa spoko i na czas. Jak wszędzie trzeba systematycznie i wydajnie pracować.

pani

W większości ich biur jest ok. ale nie we wszystkich. To zależy kto danym biurem zarządza. Niektórzy managerowie są nieporadni :)

Obecny Pracownik

Witam Ja pracuję w oddziale krakowskim i jest bardzo przyjemna atmosfera! do tego dla młodych ludzi bez doświadczenia jest to fantastyczny start!! Nie najgorsze zarobki

gosc

a niby, w którym miejscu?

Do centrali?? o czym Ty piszesz? ta cała "centrala",( usunięte przez administratora )Trzymaj się z daleka od nich.

zeork

Teraz jest o wiele lepiej firma zajmuje się sprzedażą energii i kasiora regularnie co miesiąc. Szkoda że mnie nie przyjmą z powrotem ale podpadłem prezesowi.

remek

w ich ofertach pracy zabawnie brzmi "nastawienie na osiągnięcie sukcesu". Chyba EFFECT to typowe korpo

gość

nie

Zostaw opinię o Effect Consulting - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Effect Consulting