Opinie o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. w Toruń

Arek

Polecam firmę. Czysto, klimat i warunki na poziomie.

predator

zapomniales jeszcze o kooperacji. ciekawe kiedy bedzie wymiana ? tam tez jest niezla rotacja.

wujaszek

praca jako praco ok lecz nie nalezy chorowac i zadawac pytan o podwyżkę

gollob

do cosmo. znam w toronto kilka firm z tej branży które mają systemy Iso. Nie wszędzie życie biegnie razem z papierami. U nas widać często ludzi z innych firm i jakiś dziwnych kontrolerów jakości na hali. Chodzą pytają i wsadzają nos w nieswoje sprawy. Na wizytach są zadowoleni a kierownictwo nic nie kwestionuje wiec pewnie jest git. Jak nie wiesz co robić to zawsze jest papier na którym masz instrukcje. Po zatym masz kogo spytać - brygadzista, kierownik, dziewczyny lub dyro. A co pytasz kolego? masz jakieś plany z LS?

cosmo

jest tam ktos u was od jakosci? oprocz dzialu kontroli na produkcji. Ktos kto robi audyty wewnetrzne, pisze procedury itp?

Pipi

Firma daje rade. Nie ma problemów z kierownictwem i innymi ludzmi na produkcji. Klimat O.K. Nie żałuję przejścia do Laserstara. Nie ma do czego się doczepić. Za dwa miesiące mój brat też będzie aplikował. Mogę polecać.

Warunki są optymalne. Niczego nie brakuje i nie trzeba się o nic prosić. Z tą wodą to popłynołeś klawisz... Nie słyszałem żeby kiedykolwiek był z tym problem :) Chyba, że w sieci zabrakło przez awarię !

koni

@Marek. To wiedzą wszyscy, marka jest silna w kraju i zagranicą. Co tydzień wizytacje nowych klientów, audyty, testy, wdrożenia. U nas w dziale kontroli nie można się nudzić :) Jak dla mnie firma spełnia oczekiwania i oby tak dalej.

Pracuję w tej firmie już 6 lat. Nigdy nie zawiodłem się na kolegach, koleżankach oraz szefostwu. Można z czystym sumieniem polecać tą firmę. Przy okazji, na wynagrodzenia chyba nikt tu nie narzeka. Nie znam lepszych warunków pracy w naszym mieście.

sam on

Co tu dużo gadać. Ja robiłem w branży w okolicy ale musiałem zmienić robote. przeżyłem tam dramat , takiego (usunięte przez administratora) chyba nikt nie widział. nie ma co sciemniac , w laserze przyjeli mnie bo miałem kwalifikacje i chciałem robić. Wszyscy mi pomogli się wprowadzić i nikt nie próbował mi (usunięte przez administratora). Po czasie widze ze warto było bo jest normalnie i bez chorych tematów.

Malarnia

Polecam firmę Laserstar. Współpracuję z nią od początku istnienia. W trakcie całej współpracy firma potwierdzała rzetelność, terminowość i odpowiedzialność za dane słowo. Moja ocena jest wysoka.

Gizmo

Firma spoko, czysta i poukładana. Wiesz co masz do zrobienia i nikt nie oczekuje nie wiadomo czego. Mogę polecić wszystkim zainteresowanym.

@Gizmo

a Ty pracujesz na produkcji czy w administracji ?

Gizmo
@koni

Ja na produkcji ale sam wiesz czemu nie napisze na jakim wydziale. A Ty skąd? ] widzialem że piszesz dość często. Pracujesz z nami czy masz inny interes?

Ben

masz racje Piotruś Pan. są nowe oferty pracy. właśnie je przeglądam. Znalazłem je na OLXsie. Faktycznie widać spory nabór. Wyślę aplikację na montażystę. Może się uda....

Piotruś Pannn

@mariusz . Kierownik mówił, że potrzebni są kolejni ludzie na produkcji. Na pewno w technologii, przy obsłudze nowych maszyn - głównie CNC - wytaczanie, toczenie, frezowanie, obsługa robotów. Jest z czego wybierać. Nie wiem czy oferty już były puszczane ale warto aplikować nawet bez ogłoszeń. Jedno jest pewne, szukają osób z doświadczeniem żeby unikać problemów jakościowych.

Piotruś Pannn

@koni . Rotacji nie widzę , przyjęto kilka osób ale cały czas szukają następnych pracowników. Są nowe etaty i nowe stanowiska. To pewnie przez te nowe maszyny. Na produkcji klimat spoko.

koni

dużo nowych ludzi przyjęliście ostatnio ? jak sobie radzą ? z tego co widać to duża rotacja ostatnimi miesiącami była w laserze

Chyba normalnie potrzebowali czasu. Ostatnie spotkania firmowe wypadły fajnie a wspólna zabawa zawsze zbliża ludzi. Liczę na to , że w tym roku również się gdzieś pobawimy. W końcu ludzi w firmie przybywa, więc ich też trzeba zintegrować hi, hi :)

Na oko mamy w firmie jakieś 20 - 25% kobiet do facetów. Jest praca dla babek w różnych działach : administracja, montaż, handel lub logistyka. Ja nie narzekam. Klimat dobry, ludzie pomocni i życzliwi. Chyba zgraliśmy się już w końcu.

@Ania

a czemu wcześniej nie mogliście się zgrać ?

RannyPtak

Od początku roku sytuacja jest bardzo stabilna. Roboty jest tyle, że potrzebują zatrudnić nowych operatorów maszyn i chyba też do biura. Atmosfera jest spoko. Jest nowy kierownik na produkcji, stara się i chyba to dobry wybór.

witam.szukam pracy.powiedzcie jak tam warunki w tej firmie,czy kasa na czas,jaka suma na umowie tj najniższa krajowa czy to co sie wywalczy.dzieki za informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. - Toruń

• Jak się pracuje w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w LASERSTAR sp. z o. o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.
1.5/5 Na podstawie 399 ocen.

LASERSTAR sp. z o. o. sp. k.