Opinie o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Collection AB sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Collection AB sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

wafel

firma collection plany ma wielkie ! szkoda tylko ze nie maja planow placic pracownikowi ! no to kierownicy i biuro pistolety w reke i sami sobie tapicerowac ! pani orzel tez a nie tylko chodzic i czasy mierzyc !

rpa46

pani (usunięte przez administratora)sama bedzie pracowac

mała

pracowałam tam 4 lata... śmiało mogę powiedzieć, że firma pod rządami pani b. jest nic nie warta - szef wiele rzeczy nie wie (a szkoda), wszystko jest mydlone i mataczone; pracownika się nie szanuje, nawet jak jest dobry i zna swoje racje (uważają, że jak nie ten, to będzie inny) - najgorszy jest "dyrektor" - wszyscy są siebie warci... Patrzą tylko rodzinkę wciągnąć na dobrze płatne stanowisko... Alexander powinien się za nich wziąć - pod warunkiem, że przejrzy na oczy...

biedak

zatrudnili 50 keczupów zwiększyli produkcję o 1/3 a zyski sobie w kieszeń nam podnieśli stawkę zaszeregowania z której prawie nikt nie korzysta bo większość w akordzie zapieprza Dali by chociaż parę złotych podwyżki a nie tylko narzekać że brak kasy jak wszędzie brak poszanowania dla ludzi

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Collection AB sp z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
admin

masz bana na monitor XD

BGC

Cze, na jastrowski mnie jest kolorowo!

bgc

muwili ze tysionc czysta

bgc

ps. to prawda

wafel

tak firma robi reklame ze zarobki 5 tysiecy . tylko ze zapomnieli dopisac pod spodem ze na kwartal 5 tysiecy .

rysiu

Ci wszyscy którzy pracują tam i wypisują brednie że można zarobić 5 patoli sa popier....!!!!! pokaż cwaniaku kartke od wypłaty wklej na forum zasłoń nazwisko i inne dane zostaw tylko kwote pojebi....!!! pracowałem tam parę lat i wiem że nie zarobisz przydupasy z kleju i rodzina kier... zarabiała po 3 tyś z groszem a cała reszta nigdy do 3 nie dobiła realne zarobki dla pracownika który tam pracuje parę lat to do 2,5 tyś za zapierdalanie i pracę w soboty świerzak na zagłówkach, kleju czy tapicerni zanim sie ogarnie to max 1.5zł więc jeśli ktoś mówi o zarobkach rzędu 5 tyś to jest zdrowo jebnię... lub ma na celu świadome wprowadzenie w błąd ludzi po to aby popełnili taki sam bład jak on i przyjeli się tam. pozdro dla zwierzaka!!!!!

Jak ktoś chce pracować i zarobic to zarobi. A nie wasze gadanie ze garba mozna sie dorobić. Wiadomo ze jak komus sie nie chce pracować to nie zarobi. Pracuje tam 7 lat i nie narzekam. Narzekają ci którym sie robić nie chce!!!

Ludzie to jest firma ?? na ten zakład brak słów ! nie dość że wolnego nie chcą dać w Soboty trzeba do pracy chodzić ;/ a jak komuś z rodziny ktoś umrze to akt zgonu trzeba przynieś ;/ to jest chańba i śmiechu warte ;/ teraz ponoć się reklamują że 5 tys można zarobić taaa jasne ;/ chyba jak by dwie osoby pracowały ;/ dużo słyszałam o tym zakładzie ;/ i nigdy tam nie bd pracować bo do piędziesiątego roku życia nie dociągnę ;/ jeszcze te Soboty pracujące to powinno być tak że kto chce to niech przyjdzie a nie że powiedzą ty masz przyjść to musisz w tym zkładzie nikt nie zarobi sam 5 tys NIGDY W ŻYCIU!! takie pieniądze to chyba ci cali majstrowie mają a inni po 1200 zł i weź tu utrzymaj dzieci popłać rachunki miej na chleb i na paliwo żeby jakoś dojechać jeszcze jak ktoś na pożyczke a dziecią nawet na (usunięte przez administratora)nic nie kupisz bo na chleb trzeba miedz. a to wszystko od ludzi się słyszy Pozdrawiam ;)

enio

To proszę przyjść i zarobić te pieniądze powodzenia.

smaller

jeden wielki bajzel, nie polecam... pracuje już tam długo, ale szkoda zdrowia za te pieniądze. brak jakiejkolwiek organizacji pracy.. stawki mizerne.. praca 6 dni w tygodniu na 3 zmiany, a jak potrzebujesz wolne w sobotę, to wielki problem, trzeba pisać pisma do dyrektora, z których większość i tak odrzucona.. śmieszna firemka.

wafel

firma masakra bardzo niskie zarobki za ciezka prace w akordzie na trzy zmiany(usunięte przez administratora). stawki sa tak niskie jak w chinach . tylko garba mozna sie tam dorobic

gość
@wafel

na skręcie do jastrowa AB oferuje zarobki do 5000zł to jak z kabaretu chłit marketingowy masz racje ta firma to (usunięte przez administratora)wypłaty naliczają jak chcą nie możesz nic sprawdzić ,myśle może jakaś inspekcja pracy czy inna powinna odświerzyć ten zakład jakieś związiki by sie przydały ,bo tak to z nikim sie nie liczą brak organizacj pracy

enio C

Za to na zmianie C wszyscy robią co chcą, brygadzisty nie ma wcale{on chyba nawet nie wie że tu się meble produkuje} zapraszamy do nas .

enio

Zmiana A cała pod rygorem brygadzisty nie ważne czy pracownik zarobi ważne że brygadziście lecą pieniążki.I te wymuszanie lepszej pracy przez innych na ulice jak im za ciężko.

Emek

Ta cała firma to jednen wielki śmiech, zaczynając od kierowników kończąc na brygadzistach , nikt nie liczy się z pracownikami, pracuję tam od grubo 8 lat i stwierdzam że jest coraz gorzej, brygadziści mają swoich "ulubieńców" (usunięte przez administratora)Szczególne względy widoczne na zmianie A. W końcu co w rodzinie to nie zginie panie(usunięte przez administratora).

kurka-rurka

w tym zakładzie lepiej nie będzie to nasza wina trzeba stanąć i powiedzieć co boli i gdzie tag (usunięte przez administratora) to długo nie damy rady (usunięte przez administratora) ..oddawać moje muchy,,,,,,,

Frank
@kurka-rurka

Niema zgrania załogi a przecież wiadomo w kupie siła , tylko razem a naprawdę można zdziałać dużo

rysiu

tak stawki to śmiech ale nikt tego nie zmieni, tylko my sami możemy coś zdziałać, nie jedna osoba, tylko ilością możemy ich wystraszyć całej zmiany lub dwóch nie zwolnią a wystraszą się na pewno jeśli chociaż dwie zmiany zwolnią mocno tempo. na własnej skóże przekonałem się że gadanie z nimi nic nie daje, jeden drugiego się boji a temat stawek pewnie nawet nie dotarł na górę a my nadal mamy takie stawki jakie były mimo tego że miały być podwyższone, niby

Zostaw merytoryczną opinię o Collection AB sp z o.o. - Jastrowo

• Jak się pracuje w Collection AB sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Collection AB sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Collection AB sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Collection AB sp z o.o.
2.1/5 Na podstawie 107 ocen.
  • świętego Walentego 42
    64-500 Jastrowo