Opinie o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Collection AB sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Collection AB sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

kurka-rurka

szkoda gadać to co tam się wyrabia to szok pracownik pracownika goni do pracy a szefostwo się z tego śmieje , jak by mogli to zabrali by przerwę śniadaniową a co do stawek to śmiech .

my

po miesiącu pracy pani trzeba albo zagonić brygadzistów i kierowników do pracy albo rozgonić to towarzystwo i będze normalnie śmiało pani Marleno.W tej chwili już polecam pracę w tej firmie.

obserwator
@my

super pani (usunięte przez administratora), coraz częściej starzy pracownicy do domu,lepsza praca dla swoich, tak trzymać byle do grudnia

rysiu

Witam nie polecam. Pracuje tam juz długo cos na ten temat wiem i odradzam, zarobki marne, mimo że jest to praca w akordzie.(usunięte przez administratora) Wszystko z zegarkiem w reku. Ps ja sie zwalniam i ide do samsunga, mam dosyc (usunięte przez administratora) pracy za grosze

BENDER

JAK TAM MOJE KOCHANE DZIECI Z ŁOWYNIA PRACUJĄ OSTRO? DAJĄ RADE?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Collection AB sp z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
mariola

ogólnie meble dobre śmiało wytrzymają nawet 5 lat tylko przy kupnie zwróć uwagę czy materiał na wszystkich częściach(oparcie siedzenie łokietnik) jest w tym samym odcieniu polecam

ala

Jeden wielki rozpiżdżaj brak organizacji brak nadzoru epoka kamienia łupanego czas zatrzymał się tam 15 lat temu

Templariusz

Siemano Ludziska ... Co tam słychać ?? hi hi

beko

pracuje tam jakies 7lat to jest jeden wielki(Usunięte przez moderatora) klamia na kazdym kroku frma zwalnia ludzi a przetrwaja ci ktorzy liza (usunięte przez administratora) e przynosza kielbase i zalatwiaja tanio ropke panu majsterkowi (Usunięte przez moderatora) jedna wielka rodzina i tyle;]

deka

brzmi jak wypowiedz pana (Usunięte przez moderatora)brygadzisty .......

hehehe

To syf nie firma. Jak to w kurniku..,Większość po podstawówce. Piszą dobrze Ci co pracują lat dużo,reszta to będzie siedzieć cicho-boją się.Na całe szczęście firma idzie na dno,jaki personel taki wyrób.

ja pracuje w tej firmie już 13 lat i twierdze że trzeba się(Usunięte przez moderatora) żeby zarobić 2 tyś. a ten co pisze że się obijamy to jakbym spotkała go osobiście to bym mu w sznupe napluła tak mnie wkurzył tymi bzdurami co pisał, a firma jak firma jak to mówią \'\' wszędzie jest lepiej gdzie nas niema \'\'

tap

DNO TOTALNE....Dla normalnych pracowitych-nie idzcie tam.

Witam mam juz dosc tego skomlenia jak to maja ciezko na zaladunku,wez torbe i idz do domu jak ci sie nie chce robic!Powiedz mi gdzie maja lekko,moze dziewczyny na skrzynkach,albo na pakowni?Mnie sie wydaje ze ty sie nigdzie nie nadajesz

wioletika32

ktos - 2009-09-15 12:09:34 zarobki?zależy kto ile uważa za zaeobek...w porównaniu z innymi firmami nie jest aż tak zle,jeśli nie ma się rodziny na utrzymaniu.na tym skończe...Witam pracuje w collection juz 6 lat tak ze jak czytam to co piszecie to mi sie smiac chce kto was tam siłą trzyma firma w której można zarobic a że trzeba chodzic w niedziele to z własnej woli ...pozdrawiam

jak ci zabieraja do podaj ich do sadu a nie (Usunięte przez moderatora)glupot. (Usunięte przez moderatora) cie za wóde, to masz problem cwoku!

zmęczeni

Nie tylko załadunek ma dość i pracuje ponad siły ,za tę pracę powinniśmy zarabiać dużo więcej .Jesteśmy wykorzystywani na każdym kroku nie mówiąc o niedzielach które nam wciskają obiecując dobrą kasę ale pracujemy w każdą SOBOTĘ i to na trzy zmiany pozwoliliśmy na to to teraz mamy. Dopóki człowiek jest zdrowy to jest potrzebny.Ludzie zastanówcie się jak chcecie pracować w tej firmie bo z życia prywatnego nie ma nic ,cała rodzina jest podporządkowana waszej pracy.

pracownik - 2010-05-15 16:12:33 zarobki w collectionie????na innych dzialach mozesz zarobic ale najgorzej ma zaladunek!!sa ciagle oszukiwani jezeli masz rodzine na utrzymaniu nie jestes w stani im zapenic byty jezeli pracujesz na zaladunku wykonujesz janciezsza prace i odpowiedzialna ale za grosze!!!!!!!!!!!! To masakra co tam sie wydziwia juz nawet w niedziele pracujemy za ochłapy. A kłamią beszczelnie i tylko patrzą zeby dojechąc robola na maksa. Mamy jeż dość (Usunięte przez moderatora)

Gal anonim 2

Witam czytając wszystko do tej pory napisane,na temat tej Firmy,powiem tyle,totalna pomyłka,klika,bajzel,brak organizacji,zarządzania,dozoru,rozbój w BIAŁY dzień,szkoda czasu,wszyscy robią dla paru,pozdro kto ma ochotę spotkamy się na miejscu,ale czy warto,chyba ze jest sie BIAŁYM,pa

gal anonim

szefostwo??z nimi to jest masakra przedewszystki caly dyrektor i kierownictwo wszystko wszystkim obiecuja a tak naprawde nigdy o nic sie nie mozna doprosic!!DLA NICH LICZY SIE TYLKO WLASNA KIESZEN W(Usunięte przez moderatora)MAJA ZWYKLEGO PRACOWNIKA KTORY SZARPIE NA NICH!! JAK CHCECIE TAM PRZYJSC DO PRACY DOBRZE SIE ZASTANOWCIE BO BEDZIECIE TEGO ZALOWAC NIE DOSC ZE ZABIERAJA PIENIADZE TO JESZCZE BEZCZELNIE KLAMIA I MAJA NAS W (Usunięte przez moderatora)!!!

obserwator

ta firma to żenada!Szefostwo to pomyłka!

Zostaw merytoryczną opinię o Collection AB sp z o.o. - Jastrowo

• Jak się pracuje w Collection AB sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Collection AB sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Collection AB sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Collection AB sp z o.o.
2.1/5 Na podstawie 107 ocen.
  • świętego Walentego 42
    64-500 Jastrowo