PBiOT FRONTON Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o PBiOT FRONTON Sp. z o.o.

Jasiek

Polacy lubią narzekać. To taki nasz sport narodowy. A co mają powiedzieć ludzie mieszkający z starym budownictwie, albo tym z tzw wielkiej płyty. Czy ktoś widział jak te bloki wyglądają? Pewnie wiecie, że cale rodziny żyją na 40 metrach kwadratowych... Jeżeli tak bardzo wam się nie podobają mieszkania kupione od Frontonu, to po co w ogóle je kupowaliście? Brak deweloperów w Krakowie??? Ja od wielu lat mieszkam w mieszkaniu kupionym od Frontonu i jakoś nie zgłaszałem żadnych skarg i zażaleń. Dobrze ktoś tu napisał - wybudujcie własne domy, wtedy będziecie "zadowoleni".

Clark
@Jasiek 13.10.2017 21:00

Ja bym tylko dodał, że za cenę mieszkania kupią w Krakowie kawałek działki (potrzeba minimum 6 arów żeby się wybudować), a kolejne 600-800tys będzie kosztować mały domek (130-150 metrów). Wynajęcie porządnych fachowcow, takich którzy nie piją, nie oszukują, nie kradną, nie znikają z budowy i nie partaczą, to jak trafienie 6 w dużego lotka. Tak więc, droga wolna! Moi rodzice od wielu lat mieszkają w 64 metrach kupionych od Frontonu i są zadowoleni.

Bitek

Tym wszystkim, którzy tak narzekają, jaki to Fronton jest beznadziejny proponuje kupić działkę i wybudować na niej dom swoich marzeń. Jeżeli Was na to nie stać, to po prostu nauczcie się żyć w społeczności, kupcie garaż podziemny bo wtedy nikt nie będzie się czepiać Waszego samochodu. Ten deweloper jest akurat jednym z lepszych w Krakowie. Poczytajcie opinie o innych firmach, to dopiero przekonacie się, jakie ludzie mają problemy!

Tomasz

Nie polecam, wręcz ostrzegam! Prezes firmy Fronton to po prostu człowiek bez znajomości podstawowych zasad kultury, bazuje na wychowaniu z PRLu kiedy to prezes spółdzielni mieszkaniowej był panem i władcą i wszyscy mogli mu skoczyć... Mieszkania budowane przez tego dewelopera pozostawiają wiele do życzenia. Akustyka fatalna - na 1-szym piętrze słyszę jak na 4-tym jakiś studencina puszcza muzykę, przez kratki wentylacyjne słyszę rozmowy sąsiadów. Hałas słychać zewsząd, z każdej strony, gorzej niż w starych blokach z wielkiej płyty. Okna co prawda drewniane ale nieszczelne, przez nie też słychać hałas a w zimie nieźle wieje. Co najgorsze firma Fronton mianowała się samozwańczym zarządcą naszego osiedla, utrudniają nam wjazd na posesję bo naprzeciwko stoi ich biurowiec i przed naszym blokiem wynajmują miejsca parkingowe. Ostatnio zaczęli zakłócać nam spokój jakimś urządzeniem emitującym piskliwe dźwięki zamontowanym na elewacji budynku, w którym mają siedzibę obok naszego bloku. W administracji nic nie można załatwić i o nic się doprosić, mieszkańców mają w głębokim poważaniu... Uprzejmi są tylko do momentu sprzedaży mieszkania.

Bombik
@Tomasz 02.06.2017 17:26

Nie zgodze się z Twoim zdaniem! Mieszkania nie są kiepskiej jakości. Moje okna są szczelne, nie wieje przez nie. W dzisiejszych czasach nie ma okien przez które wieje. Moja babcia kupiła najtańsze okno za niespełna 500zł i też jest szczelne, więc nie pisz bzdur.

Zdzisław
@Tomasz 02.06.2017 17:26

Zgadzam się z Pana opinią w 100%. Należałoby się pofatygować w kilku kwestiach po pierwsze czy wjazd na posesję może być ograniczony dla mieszkańców nie posiadających miejsc w podziemnym garażu, podjeżdżając pod drzwi muszę się sprężać z wyładowaniem zakupów ( kiedy kilka cudownych miejsc jest zajętych) bo zaraz ochroniarz w białych skarpetkach i klapkach się czepia, muszę mu okazać kwitek dzięki któremu łaskawie otworzy mi rampę. Odnośnie budynku to pękają ściany, pojawiają dziwne usterki Pani prezes przychodzi z fachowcami, którzy mają pokornie opuszczone głowy gdyż doskonale zdają sobie sprawę że wskazane usterki przez właściciela są trafne. Ponadto samozwańczy zarząd wymyśla kosztowne przebudowy nawadniania a nie umieją poradzić sobie z usterkami wind. W swoich działaniach administracja jest mega opieszała.

wkrotce byly pracownik

Burżuj zapomniales, ze to forum dla pracownikow a nie klientow ;) przejdz sie zatem pietro nizej i zacznij pracowac a nie podlizuj sie gienkowi, bo cham z niego jakich malo.

Burżuj

Doskonały deweloper, który "zjadł zęby" na tym co robi....i robi to świetnie, o czym świadczą setki albo i tysiące sprzedanych mieszkań i zadowolonych klientów. www.fronton.pl to bezpieczna i rzetelna firma.

Marta

Co Wy w ogóle wypisujecie za bzdury?? Pracuję w Frontonie siedem lat i nie rozumiem skąd w ludziach tyle jadu, aby oczerniać firmę, która jest bardzo w porządku dla wszystkich swoich pracowników. Szczerze powiedziawszy nie spotkałam się do tej pory ze złymi opiniami...

byczy

masakra z makabra

Wieloletni oszukany pracownik!

Uwaga, nie daj się zwieść miłemu Dziadkowi na rozmowie rekrutacyjnej, pod podszewką życzliwego staruszka kryje się pazerny, skąpy [usunięte przez moderatora] z czasów PRLu. Wszystko z nim na piśmie bo potem oszukuje na każdym kroku.

Zostaw opinię o PBiOT FRONTON Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBiOT FRONTON Sp. z o.o.