Centrum Językowe EVEREST

Kraków

Opinie o Centrum Językowe EVEREST

manek

@czarek spokojnie możesz zaufać Centrum Językowemu EVERES. Firma faktycznie jest godna polecenia z racji usług jakie świadczą, jak i dla każdej osoby poszukującej pracy. Słyszałem, że warunki są tu naprawdę bardzo przyzwoite :)

ab

Też tam aplikowałam swego czasu. ( usunięte przez administratora ) Rozmowa kwalifikacyjna to było jakieś nieporozumienie. Szczytem było pytanie o ilość moich znajomych na fb :D Rozmowę przeszłam pomyślnie wiec kolejnym etapem był "próbny dzień pracy" oczywiście charytatywnie... Dzień minął kobieta miała się ze mną skontaktować, ale nie dzwoniła. Po 4 dniach ja zadzwoniłam do niej, otrzymałam informację, że rekrutacja jeszcze trwa i sie jeszcze odezwie. Oczywiście się nie odezwała, nawet meila nie napisała, że rekrutacja skończona i wybrali innego kandydata. No i co myśleć o takim zachowaniu?

aa

Troszkę traktowanie z góry, informowanie, że szukają idealnego kandydata. Wrażenie, że pani ma swoje sympatie i antypatie i tym się kieruje jeśli chodzi o traktowanie osób.

Anonim

Mało profesjonalna rekruterka, traktowanie kandydata \"z góry\" - prawie jak w przychodni państwowej. Nie polecam

Zostaw opinię o Centrum Językowe EVEREST - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Językowe EVEREST