opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 72
    • 73
    • 74
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    wolny

    06.03.2020 17:20

    Inne

    Czas iść na "wolne". Nie ma co się spinać za te pieniądze. Zdrowie najważniejsze jak to mówią. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Mktw

    06.03.2020 12:29

    Inne

    W elektryka h tablice zmieniają na zielone. Czyli kasa jest na wtórnik tablic rejestracyjnych ????
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.03.2020 13:14

    Inne

    Na takie (usunięte przez administratora) kasa zawsze się znajdzie, tak samo jak na alkomaty, które odcinają prąd po 10 minutach i trzeba na jednej zmianie dmuchać po 6 razy....podobnie jak na idiotyczne logo "T". A godziwa pensja dla pracowników? wywalone, lepiej ogarniać (usunięte przez administratora) i co ważne - nagrody w ratuszu i podległej mu instytucji.
    ReviewUserIcon
    pinczer

    06.03.2020 16:05

    Inne

    Ponoć od kwietnia kierowcy jeszcze będą sprzątać autobusy :-) Traktują w MZA ludzi jak tresowane małpy. No ale jak dmuchanie na jednej zmianie kilka razy w alkomat kierowcom nie przeszkadza to i sprzątanie zaakceptują. MZA przecież dla wielu to praca marzeń . Smutne ale prawdziwe jak kierowcy są tutaj traktowani. Montują zielone tablice rejestracyjne dla autobusów elektrycznych ,ale wody na krańcach aby kierowca umył ręce czy twarz brak.
    ReviewUserIcon
    Robert

    06.03.2020 13:45

    Inne

    Są podwyżki. Jest info na zajezdni R-3 . Się wysili 200 brutto z wyrównaniem od stycznia .Czyli 140 zlotych do rączki. Normalnie jakby dali nam po twarzy z liścia.
    ReviewUserIcon
    Bbb

    06.03.2020 14:47

    Inne

    Nie ma zadych podwyzek
    ReviewUserIcon
    Ccc

    06.03.2020 14:53

    Inne

    A gdzie misiu jest informacja o tym??? Gdzie dokładnie wisi... Bo mam wrażenie że tylko w twojej główce....
    ReviewUserIcon
    Marian

    06.03.2020 12:58

    Inne

    Mam pytanie do kierowców którzy w ostatnim czasie robili psychotechnikę przy R-1. Czy nadal jest badanie na tagzwanych,,patyczkach,, . Bo słyszałem że ustawa się zmieniła i że takich badań już niema. A jak to jest u nas w mza. Dzięki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.03.2020 13:09

    Inne

    Nie ma. Czas reakcji, ciemnia plus test.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.03.2020 10:51

    Inne

    Proszę i już się zaczęło jak oficjalnie podaje ZTM linia 171 w godzinach szczytu będzie kursowała co 15 minut poza szczytem co 20 minut, znikanie autobusów z rozkładów przyspiesza, kiedy mieszkańcy Warszawy wyjdą na ulice, jak długo to wytrzymają?
    ReviewUserIcon
    256

    06.03.2020 11:13

    Inne

    Mieszkańcy Warszawy . O czym ty mówisz . Nawet jak zabiorą im 500 + to nie wyjdą . Każdy boi się własnego cienia . To nie FRANCJA . Dla ludzi to dobra wiadomość bo będą autobusy szybciej jeździć . Nikt nie zwraca uwagi ze to niebezpieczeństwo dla nich i co najważniejsze dla kierowcy
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.03.2020 11:32

    Inne

    Dozwolona szybkość jazdy autobusu została już ustalona na 50km/h i ZTM doskonale o tym wie kiedy szybkość przejazdów autobusów chciał by zmienić ZTM ma wtedy dwie opcje do wyboru albo autobusy jeżdżą stadami albo mają przynajmniej 20 minut opóźnienia. To już było przerabiane sredni przejazd autobusów ustawiony jest na 25 km/h.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    05.03.2020 18:33

    Inne

    I co z podwyżksmi, wszystko drożeje. Niech te związki w naszym imieniu coś w końcu załatwią.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.03.2020 22:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    heheszek

    05.03.2020 12:02

    Inne

    Zapomniałeś o dodatku koronawirusowym- 10groszy za godzinę
    ReviewUserIcon
    D+

    05.03.2020 13:27

    Inne

    Srodkowy paluszek w twoją stronę. Nie ma takich info.
    ReviewUserIcon
    Strajk ostrzegawczy

    05.03.2020 09:06

    Inne

    W czwartek rano, od 3.30 do 5.30 w Łodzi nie wyjechały tramwaje i autobusy. To strajk ostrzegawczy pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Domagają się podwyżek.
    ReviewUserIcon
    Rambo cop

    05.03.2020 11:45

    Inne

    Daj spokój Warszawa to nie Łódź - tu musi wyjechać KM
    ReviewUserIcon
    Bo

    05.03.2020 12:40

    Inne

    Bo tam związkowcy mają jaja
    ReviewUserIcon
    Nowy wystresowany

    05.03.2020 12:18

    Inne

    Ponawiam pytanie, dlaczego nie mamy ekwiwalentu pieniężnego za pranie odzieży roboczej??
    ReviewUserIcon
    POstkomuna

    05.03.2020 08:46

    Inne

    W ratuszu nie tylko koronawirus ale I hejt na faccebuku sok z buraka taka PO garda dla ludzi
    ReviewUserIcon
    figo

    04.03.2020 17:36

    Inne

    brak mi słów , firmą rządzi miasto i zasrany ztm
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.03.2020 19:21

    Inne

    To nie wiedziałeś że to poczekalnia działaczy PO tu zwykły pracownik nic nie znaczy
    ReviewUserIcon
    366

    03.03.2020 16:59

    Inne

    Dla pełnego obrazu polecam Skazy na pancerzach. Czarne karty epopei Żołnierzy Wyklętych
    ReviewUserIcon
    Hubal

    04.03.2020 15:15

    Inne

    Owszem jest to ważna publikacja Zychowicza. Nie wiem co masz na myśli polecając tę książkę, bo ona nie generalizuje żołnierzy wyklętych jako samych bandytów. Ta książka jest o tym że historia nie jest czarno-biała. Problem w tym, że te incydenty wykorzystuje się do negowania całej idei walki z okupantem. To tak samo jak z oskarżeniami, że Polacy masowo mordowali Żydów, wręcz systemowo. Po prostu machina medialna( wiadomo w czyich rękach jest większość mediów) kreuje alternatywną rzeczywistość by atakować Polaków i ich bohaterów. I wychodzi na to że Jan Paweł II chronił pedofilów, a ogół Polaków to antysemiccy bandyci i mordercy.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    03.03.2020 16:34

    Inne

    Czy Mza planuje wyposażyć kierowców w śrotki ochronne przeciw koronawirus OE?
    ReviewUserIcon
    heheszek

    03.03.2020 19:16

    Inne

    No firma dba, przecież jest kartka z informacją żeby myć często ręce, ja się pytam gdzie? W toi toiu????
    ReviewUserIcon
    kizimiziwkierunkowskaz

    04.03.2020 12:47

    Inne

    A kto Ci każe używać tego ustnika kilka razy. To jest JEDNORAZÓWKA. Skończył się Tobie zapas i mają obowiązek wydać kolejne ustniki. Jak nie mają na zapasie to ich problem, a nie Twój (do pracy się stawiłeś). Chyba że wstydzisz się poprosić to już poważna sprawa (lepiej iść do psychiatry)
    ReviewUserIcon
    Terefere

    03.03.2020 20:03

    Inne

    Niestety ale podwyzek nie bedzie.Wybory no slaba kandydat beda imprezy by mogla sie chociaz zakealifikoeac do peletonuNa podwyzki srodkow nie spofziewam sie
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    04.03.2020 11:34

    Inne

    A bardziej po polsku moglbys opisac co chciales przekazac? :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.03.2020 16:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Spoko

    03.03.2020 08:50

    Inne

    To że ktoś nie jeździ z wolnego nie znaczy że nie robi wpisów głupich.nawet twój styl o czymś świadczy.mordą.frajerze takich używasz określeń do innych ja nie używam takich w dyskusji
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.03.2020 14:01

    Inne

    Byś lepiej zadał inne pytanie ilu kierowcą podczas wykonywania pracy udzielona została pomoc lekarska w okresie 1 roku i 6 mc z podziałem na płeć, wystarczy jak dane będą podane %.
    ReviewUserIcon
    Terefere

    02.03.2020 22:01

    Inne

    Uwaga,podano ze policja rezygnuje z badan alkomatami.Jak pozniej podal Rzecznik badania beda tylko automatami z wymiennym ustnikiem.Dyspozytorzy chuwajcie zolte palki gdyz one sprzyjaja wirusom.Zaleca sie rowniez.badanie temperatury.Zatem badania cieploty beda przed.zmiana czy po powrocie Ci ktorzy beda mieli objawy maja byc hospitalizowani.Bedzie sie dzialo oj bedzie po zajezdniach
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.03.2020 22:39

    Inne

    Koronawirus nie dotyczy kierowców MZA
    ReviewUserIcon
    Waleń

    03.03.2020 08:40

    Inne

    Ty masz tyrać i dmuchać w alkomat ,a ,że możesz się zarazić to Twój problem. Wiedziałeś podejmując pracę na co się godzisz i że żadnych praw tu nie masz..Kierowcy w MZA nie są traktowani jak ludzie. Prezes powiedział ,że nie wymaga się od Was inteligencji. Siedzicie cicho, wszystko Wam odpowiada to jadą po Was jak po łysej kobyle.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.03.2020 17:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    NIE PO KO

    02.03.2020 08:31

    Inne

    STOP POstkomunie NIE TW BOLEK TYLKO DUDA
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.03.2020 15:17

    Inne

    Tak zawsze było i będzie muszą agitować "nowych" którzy nie wiedzą co zostało im odebrane.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    02.03.2020 12:50

    Inne

    Skończcie z tymi zmianami po 10 godzin! Czy to w weekend czy w tygodniu takie 2-3 dni zmian pod rzad po 10 godzin to jest mordęga! Czy naprawde potrzeba jakiegos nieszczescia typu wypadek z ofiarami smiertelnymi zeby zarzad zrozumial ze zmiany po 10 godzin zagrazaja bezpieczenstwu pasazerow? I nie obchodzi mnie tlumaczenie ze nie ma ludzi! Podniescie pensje do godziwych zarobkow za sam nominal to bedziecie miec ludzi az nadto
    ReviewUserIcon
    Kali

    02.03.2020 13:37

    Inne

    Mądrze piszesz kolego, ale.... Zarząd (niestety) ma nas w (usunięte przez administratora) Na Włościańskiej mają nas za łapserdaków, nie do.rozwojów. Dla nich (zarządu) liczy się tylko aby kilometry założone się zgadzały. Nie ważne jakim kosztem. Podwyżki będą.. Dogadają się łach.udry z tymi zakłamanymi ZZ. I ZZ obwieszczą ze będzie podwyżka o całe 100 zł brutto (świezaki może dostaną po 200...w ten sposób zlikwidują jedną stawkę zaszeregowania..). Niech ten zakłamanym zarząd się ogarnie. 100zł brutto to całe 67 zł do ręki więcej.. Czy to tak dużo??? To jest 6-7 wzkm ( a podobno znowu mza się dogadało z ZTM że dojazdy z zajezdni są płatne). Zaczynam się zastanawiać czy nie zmienić fachu. Może będzie te 4-5 stówek mniej ale będę chociaż o ludzkiej porze w domu i nie będzie musiał człowiek uważać, żeby jakaś men.da go nie podp.ierdoliła za cokolwiek.
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    02.03.2020 14:43

    Inne

    Tego tematu się nie przeskoczy zawsze władza spółki da odpowiedź kierowca może jeździć do 10 godzin, a pracować do 13. Dla spółki jesteśmy tylko robolami tu nie liczy się zdrowie pracownika czy bezpieczeństwo innych.
    ReviewUserIcon
    Trochę Nowy

    01.03.2020 00:56

    Inne

    Witam, mam pytanie czy MZA może ode mnie wymagać dekorowania wozu polskimi flagami w "święto" ku czci bandytów i zbrodniarzy?
    ReviewUserIcon
    Mesjasz Komuchów

    02.03.2020 13:56

    Inne

    Bo dawała (usunięte przez administratora) sowietom.
    ReviewUserIcon
    Kapisz

    02.03.2020 14:06

    Inne

    Taki z ciebie warszawiak z dziada pradziada, a tu ci niby babcie wyklęci zamordowali. Tylko ich raczej nie było w Warszawie. Od lewackiej propagandy zachorowałeś na schizofrenie paranoidalną.
    ReviewUserIcon
    poldek

    02.03.2020 10:26

    Inne

    zamienię spodnie nowe rozmiar 168/86 na168/84 pracuje na r-3
    ReviewUserIcon
    Kali

    02.03.2020 13:39

    Inne

    Kolego. Saj ogłoszenie pisemne z nr. Telefonu (na ścianie obok pomieszczenia z automatami). Ewentualnie idź do odzieżowego i spróbuj zamienić...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Wirus

    02.03.2020 11:32

    Inne

    Jak kierowca km moze zabezpieczyc sie podczas pracy przed wdychaniem wirusow od przewozonych pasazerow?
    ReviewUserIcon
    Recepta na Wirusa

    02.03.2020 11:40

    Inne

    Iść na L4.
    ReviewUserIcon
    Gabin

    02.03.2020 12:08

    Inne

    Zwolnić się z tej roboty. Lepiej nie będzie, a Twoje zdrowie z miesiąca na miesiąc będzie coraz słabsze, W MZA są fatalne warunki pracy. Zalecają myć ręce :-) Tylko ,ze wody bieżącej na krańcach brak :-) a z przewodów wentylacyjnych gro bakterii lata koło nosa.
    ReviewUserIcon
    Zbulwersowany

    01.03.2020 12:20

    Inne

    Czy ten portal ma służyć do pisania opinii o pracodawcach, czy ma służyć do walki która się toczy wewnątrz w firmie pomiędzy skonfliktowanymi stronami. To co jest pisane w zakładce MZA to w 90% jest wewnętrzny konflikt, a nie opinie mające pomóc osobie w celu ewentualnego zatrudnienia. Strony konfliktu niech założą sobie oddzielną stronę i niech się okładają do woli. Dziwi mnie, że sam portal nic z tym nie robi.
    ReviewUserIcon
    Trochę stary

    01.03.2020 14:46

    Inne

    Wewnątrz zakładowe kłótnie idealnie odzwierciedlają sytuację w firmie. Zresztą zamiast się bulwerssowac to poczytałbyś te przepychanki. Czego dotyczą... Ano tego, że firma inwestuje we wszystko tylko nie w ludzi. Myślą że kierowcy będą tyrać za tyle co kasjerka w Biedronce. I sorry. Nie zwolnię się. Nie poto robiłem kursy, przechodzę szkolenia itd żeby teraz się zwalniać. To firma powinna zacząć dbać o ludzi bo w niedługim okresie okaże się że tymi nowymi elektrycznymi solarosami... Nie ma kto jeździć... Już teraz firma po cichu szacuje, że brakuje 80-120 etatów. Narazie to jest łatane przychodzeniem z wolnego, dyspozytorami, czy ostatnio nawet warsztatem)(tak część osób z warsztatu jeździ).
    ReviewUserIcon
    MAX

    02.03.2020 09:38

    Inne

    Nic się nie zmieni. Płaca słaba jak na taką orkę, warunki pracy tragiczne. Ja też zainewstowałem w kursy i nie pracuję jak zobaczyłem jakie to są ,,super warunki". Mam swoja godność i nie dam się poniżać przez wyzyskującą pracownika firmę MZA. Zapewne i Ty po pewnym czasie uciekniesz jak zobaczysz ,ze pensja stoi w miejscu a wymagania i kary rosną . MZA to wyzysk.
    ReviewUserIcon
    NIE PO KO

    02.03.2020 08:34

    Inne

    STOP POstkomunie nie TW BOLEK TYLKO DUDA NA PREZYDĘTA
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.03.2020 05:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Trochę stary

    01.03.2020 19:56

    Inne

    Twoja stara dawała d.upy za talerz zupy. Ewentualnie żeby na nią bolszewicy spojrzeli łaskawym okiem. Taka patologia cw.elowska z cirbie
    ReviewUserIcon
    wyPAD 2020

    02.03.2020 00:33

    Inne

    Wyklęci to byli bandyci, kryminaliści. A gdzie w latach byli twoi idole kaczory piep.szone. Yeb.ać pisuary
    ReviewUserIcon
    CBA

    01.03.2020 22:45

    Inne

    Idziemy po was. Pinior na początek.
    ReviewUserIcon
    Syfilis

    01.03.2020 23:49

    Inne

    Haha tak jest. Pro ubecko-platwormerska cześć solidarności to banda łapówkarzy. Do paki z nimi.
    ReviewUserIcon
    wyPAD 2020

    02.03.2020 00:27

    Inne

    Zamilcz pisi (usunięte przez administratora) Melduj swojemu tw Balbinie. Może dostaniesz w nagrodę jakieś ruble par.ówo niedorobiona
    ReviewUserIcon
    Soctyp

    01.03.2020 08:07

    Inne

    Hej! Jak wyglada sytuacja z brakami kierowcow w wawie? Orientujecie sie? Kto ma najwieksze problemy z obsada? Mza grodzisk michaś arriva mobilis? Bo jak patrze po kierowcach to czesc juz niedlugo na emeryture bedzie przechodzila patrzac po wieku, ale mlodych tez coraz wiecej.
    ReviewUserIcon
    100 % ekstra

    01.03.2020 08:33

    Inne

    Wszędzie jest obsadzone 100 % - może coś w wakacje się zwolni
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.02.2020 22:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kminek

    01.03.2020 00:31

    Inne

    Nie mierz proszę wszystkich swoją miarką. To że ty całe życie siedzisz w okopie bo nie potrafisz nic innego to nie znaczy że wszyscy tacy są. Znając życie ty byś nawet nie potrafił zawrócić na placu zajezdni taki z ciebie km.iot
    ReviewUserIcon
    Bolo

    29.02.2020 18:48

    Inne

    Panowie i Panie nie będzie żadnych podwyżek. mZa za nasze cieszko wypracowane pieniążki dla firmy (zakupili, remontują, spełniają marzenia pana wiadomo którego, autobusik Somua na 100 lecie firmy. Więc pozdrawiamy zarząd i życzymy im wiadomo czego
    ReviewUserIcon
    Młody wilk

    29.02.2020 10:01

    Inne

    Zostałem wygoniony na 3 tygodniowy urlop, pięć dni z zaległego i resztę z tego rocznego Rozumiem przymusowy urlop z poprzedniego roku ale z bieżącego to nie bardzo. Jak to u Was wygląda, można tak w ogóle?
    ReviewUserIcon
    Hulk

    29.02.2020 10:11

    Inne

    Monitoruj sytuację na bieżąco. W tym roku musisz trzymać rękę na pulsie. Pisz wniosek jak uzbierasz urlop. Pełen etat to 2,5 dnia urlopu na miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Jack

    29.02.2020 14:31

    Inne

    Z bieżącego roku nie wolno. Nawet na ten temat z nikim nie rozmawiaj tylko zgłoś sprawę do PIP i składaj papiery do sądu pracy. To nic nie kosztuje a może coś z tego wyciągniesz. Przerabiałem sprawę.
    ReviewUserIcon
    Allex

    28.02.2020 10:14

    Inne

    O podwyżkach cisza,a świeżaki nowo zatrudnieni od marca dostają na umowach 4700+300.Potwierdzone
    ReviewUserIcon
    Allex

    29.02.2020 05:42

    Inne

    Związki się nadają wiesz gdzie!!widziałem umowę swiezaka zatrudnionego od marca!!a poza tym zobacz co związki zrobiły z kopalnią(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Arek

    29.02.2020 07:12

    Inne

    Typowa odpowiedź dla buraka.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.02.2020 20:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wacek

    29.02.2020 00:45

    Inne

    Czy z połykiem jak Monika? Sprawdzał ktoś? Już ploty latają...
    ReviewUserIcon
    Koronawirus w MZA

    23.02.2020 22:40

    Inne

    Mam pytanko do kierowców MZA: kolega który u Was pracuje na Woronicza dostał pudełeczko na wiertła z kilkoma ustnikami. Na ile czasu te ustniki mają wystarczyć? Wkładanie ustnik kilka razy do alkomatu i przenosicie syfy wydychane przez innych Panow a co gorsze przez inne Panie. Wyobraźcie sobie ze któras z Pan robiła Loda któremuś Panu a później dmuchala w alkomat. Na drugi dzień w ten alkomat któryś z Panów wkłada swój ustnik i dmucha a na jego ustniku wielokrotnego użytku będą ślady DNA innego kierowcy. To jest strasznie nie higieniczne. Godzicie się na to? Przyklad: Monika robi lota Romanowi. Monika wkłada ustnik w alkomat i chucha sper.ma w alkomat. Zdzisiu na drugi dzień dmucha w alkomat zasysajac ślady Romana sp.e.r.my. Wniosek jest taki: Zdzisław zrobił laskje Romkowi. POZDRAWIAM KIEROWCÓW Z MZA.
    ReviewUserIcon
    DjTojToj

    27.02.2020 08:45

    Inne

    Ale że Romek ma takie powodzenie???
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiony

    27.02.2020 19:35

    Inne

    Na ktorej zajezdni pracuje ta Monika? Bo mnie to ciekawi (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wuwuzela

    22.02.2020 14:01

    Inne

    Jechałem dziś rano 128. Kierowca trzymał w lewym ręku różaniec. Prowadził tylko prawą ręką. Przeżegnywał się kilka razy - oczywiście pod kościołem na Dickensa również. Nie przeszkadzało mi to, ale wyglądało nieprofesjonalnie i zaściankowo.
    ReviewUserIcon
    joj

    26.02.2020 01:05

    Inne

    pewno modlił się by wytrzeźwieć do badania alkomatem.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    26.02.2020 23:38

    Inne

    Norma. Modlił się bo był pijany lub nie znał trasy. Obstawiam pierwszą opcję.
    ReviewUserIcon
    Krzyś

    18.02.2020 18:32

    Inne

    czy jak mam prawo jazdy kat.AiB moge prowadzic autobus w MZA bo szukam obecnie pracy?
    ReviewUserIcon
    joj

    26.02.2020 01:06

    Inne

    wystarczy jak masz jedno oko sprawne i nie uciekające.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    26.02.2020 23:36

    Inne

    Taki (usunięte przez administratora) ze Związków podobno załatwia wszystko na jak się zapiszesz do jego organizacji. Wymagana jedynie karta woźnicy.
    ReviewUserIcon
    w sumie jeszcze nowy

    20.02.2020 18:45

    Inne

    Proszę koleżeństwa.Czy warto zapisać się do związków zawodowych w MZA? jestem nowy mnie mocno namawiają,argumentując,ze nikt mnie nie ruszy. i o podwyżki płacy będę miał łatwiej. Jeśli już mam się zdecydować,to który polecacie?
    ReviewUserIcon
    ...

    21.02.2020 09:23

    Inne

    Jak składka będzie wynosiła 10 zł to i ja się zapisze i jeszcze paczkę na świata im zrobię żeby mieli co jeść. Bo jednak 50 zł za obietnice to trochę dużo.
    ReviewUserIcon
    Janek

    26.02.2020 23:32

    Inne

    Tylko patologia i nieudacznicy zapisują się do ZZ. Olej dziadów.
    ReviewUserIcon
    1234

    26.02.2020 06:45

    Inne

    Panowie co oznacza uchybienie prowadzącego pojazd art 18 lub gdzie to sprawdzić?
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    26.02.2020 15:58

    Inne

    Na Pana to trzeba zasłużyć. Na tą chwilę to tylko adrian
    ReviewUserIcon
    Leon

    26.02.2020 21:21

    Inne

    Skończcie już tym pajacem. On to się co najwyzej nadaje do noszenia kul bezzębnemu dziadowi z Żoliborza. . Z niego taki prezydent jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba
    ReviewUserIcon
    New

    21.02.2020 13:13

    Inne

    Przyjście w niedzielę z wolnego to jest 100% czy coś więcej?
    ReviewUserIcon
    3,/4

    26.02.2020 11:34

    Inne

    3 razy więcej a święta 4 razy
    ReviewUserIcon
    737

    26.02.2020 15:11

    Inne

    W niedziele swieta nie zatrudniaja 6712
    ReviewUserIcon
    Emeryt zasilający

    26.02.2020 13:47

    Inne

    Emeryci dostali 13 stki to może i pracownikom coś dać ( 14 stkę )
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.02.2020 10:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    joj

    26.02.2020 01:11

    Inne

    bo jakby dał w hebla to byś pisał czemu połamał kierowca ręce i palce tylu osobą i mógł już jechać i tej tragedii by nie było.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.02.2020 10:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kukiz

    22.02.2020 12:59

    Inne

    Nowe pokolenie:-) Zmieni się sytuacja w kraju :-). Szykuj się na homonto. PAD nazywa Polske POLIN i w tym tworze budowanym razem z PIS będziesz miał nowe :-) czyli homonto na szyję i pracę za miskę ryżu jak to mówił Morawiecki w Sowie dla nowego Pana z Bliskiego wschodu. To ,ze starsi ludzie wywalczyli Ci wolność nie znaczy ,że Ty i Tobie podobni macie mieć ją gdzieś a 100 krotnie zwiększone promieniowanie ,5G ,glifosat w żywnosci i szczepionki (niebawem przymusowe jeśli będziesz chciał pracować w homoncie jako zakładnik). Tak jak powiedziałem ludzi na poziomie w MZA jest garstka ,reszta zrezygnowała z tej pracy. Nie czekaj aż wymrze starsze pokolenie bo nie wiesz ,ze Ty możesz ich wyprzedzić wcześniej. Nie znasz dnia ani godziny .Takie są fakty a,że Ty masz z kolegami Twojego pokroju spod Tłuszcza bekę z zagrożenia to miej - takie środowisko w MZA jak to Wasz prezes powiedział ,nie wymagające inteligencji.
    ReviewUserIcon
    joj

    26.02.2020 01:08

    Inne

    znalem kierowcę którego wywalili bo jak zamontowali w autobusach połączenie z centralą uznał że to da mu raka mózgu i umrze. Wrócił do MZA, popracował 2 lata i zmarł na wylew bo za dużo pił wódy.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.