opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 69
    • 70
    • 71
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kierowca mza

    22.03.2020 13:15

    Inne

    Zwracam sie do kierowcow mza ludzie umierają jestesmy strasznie narazeni zrobmy cos wspolnie jestem za tym aby komunikacja na czas kwaratany nie funkcjonowala ale sam nic nie zrobie a odwaznych brakuje kazdy udaje ze nic na tym swiecie sie nie dzieje to wy sie narazacie i swoje rodziny premi nie dostaniesz rocznej nie zobaczysz hajsu za malo dostaniesz grafik ci (usunięte przez administratora)zdrowie wasze jest na pierwszym miejscu myslisz ze strefa kierowcy cie uchroni smieszne
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.03.2020 14:07

    Inne

    Komunikacja nie może przestać funkcjonować jest elementem strategicznym w funkcjonowaniu miasta, wojsko przyjdzie na Nasze miejsce a komunikacja musi funkcjonować. W tych trudnych czasach musimy wzmocnić ochronę naszego zdrowia jak widać władze miasta już dawno ogon pod siebie podkulily i chodu dali.
    ReviewUserIcon
    takJest

    22.03.2020 21:27

    Inne

    To nie jest moje zmartwienie czy będzie funkcjonować. Wojsko ma przywileje - chociażby wcześniejszą emeryturę, a my co mamy? Oporny Zarząd ws. podwyżek? Zastanawiają się czy dać 100 złotych brutto i ja mam się narażać. Żarty jakieś ktoś sobie robi.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    22.03.2020 11:15

    Inne

    Czy w autobusach nadal są aktywne działające z całą masą wirusów i innego syfu alkomaty do których przystawia się twarz śliniąc ustnik? dlaczego ich nie wyłączono jest stanie epidemii!?
    ReviewUserIcon
    Kminek

    22.03.2020 20:57

    Inne

    Strzel sobie w łeb od razu i przestań biadolic cierpietniku i nie pisz sam ze sobą człowieku bo już tych twoich głupot się czytać nie da . Chłopie napisz kiedyś coś pozytywnego a nie wiecznie tylko narzekasz ! Pytanie do Ciebie . Po ci Ty żyjesz?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.03.2020 21:19

    Inne

    Kiedy wirusa złapie przestanę pisać z prostego powodu nie będę żył
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.03.2020 18:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    22.03.2020 19:15

    Inne

    Wniosek: Powinni zamknac komunikacje w Warszawie oraz wprowadzic strefe zero! Bez tych ograniczen nie damy rady pokonac epidemii. Bo ludzie jak maja pozamykane jedne sklepy to nagle sie rzucili na castoramy i inne podobne. Albo nagle zrobili sie milosnikami zdrowego trybu zycia i wyjezdzaja do lasow ,na dzialki lub do Kampinosu bo przeciez ich epidemia nie dotyczy. Bez rygorystycznych postanowien i zakazow bedzie sie to ciagnac miesiacami
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    21.03.2020 19:54

    Inne

    Mysle ze czas na kolejny krok w walce z koronawirusem tj demontaz przyciskow NZ w autobusie bo niestety owiniecie czarna tasma nie pomaga i de.bile nadal wciskaja. Wiec po co byla ta szopka z owijaniem przyciskow i zmiana charakteru przystankow z NZ na stale skoro nie do konca społeczenstwo sie nie stosuje! A zatrzymywanie sie na kazdym przystanku powoduje opoznienia bo rozklady nie sa do tego dostosowane na liniach np 115,119,213,720,722,730 itp A pozatym ludzie jadacy patrza na kierowce jak na idiote ze zatrzymuje sie, otwiera drzwi a nikt nie wysiada
    ReviewUserIcon
    R1

    22.03.2020 07:20

    Inne

    Jesteś głąb. Skoro słyszą "przystanek na żądanie" to mają naciskać czy nie te nieszczęsne przyciski skoro nie ma nigdzie napisane że wszystkie przystanki są teraz stałe.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    22.03.2020 12:31

    Inne

    (usunięte przez administratora) Moze i slysza zapowiedz przystanku na zadanie ale caly ten wirus nie trwa od wczoraj i chyba juz sie przyzwyczaili do calej tej szopki? Wiec po co wciskaja guzik ktory jest owiniety a na zewnatrz widzieli napis prosze nie dotykac przyciskow
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    22.03.2020 08:49

    Inne

    Leon popieram i zgłosze do Prezesa w Poniedziałek .Zażądam wstrzymanie oddelegowan dla baronów zz i naganiaczy .Do roboty do roboty !!!
    ReviewUserIcon
    wwa (L)

    22.03.2020 10:05

    Inne

    mysle,ze powinnysmy podjechac autobusami pod ratusz do lgbtowca trzaskowskiego.ten chlopczyk nie potrafi naszym miastem zarzadzac.to juz HGW byla lepsza
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.03.2020 10:11

    Inne

    Staram się nie wchodzić na grunt polityczny ale masz rację, żadnych informacji od strony władz Warszawy co planują zrobić z planowanym wyłączaniem wody w poszczególnych dzielnicach. Spółki są jak MZA własnością miasta epidemia przerosła w urzędzie wszystkich.
    ReviewUserIcon
    2224

    21.03.2020 18:23

    Inne

    Przez tego koronawirusa będę jedynie stratny. Do tej pory każdego miesiąca średnio 2 razy przychodziłem z wolnego. Przy obecnym, sobotnim rozkładzie godzin nadliczbowych już nie będzie. Zarobię śmieszne pieniądze.
    ReviewUserIcon
    wwa (L)

    21.03.2020 18:49

    Inne

    pretensje do garbatego,że ma dzieci proste. P.S. Idz na budowę,albo do budki z hod dogami dorób do wypłaty.
    ReviewUserIcon
    R12

    21.03.2020 19:23

    Inne

    I tak miałeś dobrze. Ciągle tylko 331, 308, 522. Starczy
    ReviewUserIcon
    Kierowca mza

    21.03.2020 17:01

    Inne

    Jakby byla solidarnosc miedzy kierowcami zajezdniami zadned autobus by nie wyjechał zajezdni za te marne pieniadze narazamy zycie swoje i najblizszych ale co po nie ktorzy boja sie ze straca premie mniej zarobia albo grafik spier.do.lą sami zobaczycie kto mial racje szkoda waszego zdrowia
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.03.2020 18:06

    Inne

    Wolę pozniej lub wcale. Przyjolem zasadę by nie zarazić inna osobę że ja złapie to pewne liczy się by nikomu wirusa nie oddał. Taka praca.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.03.2020 18:41

    Inne

    Jak narazie to w spółce przed wirusa chronią się wszyscy tylko o Nas kierowcach się zapomina, proszę o to przyklady: z działem ruchu sprawy załatwiać musimy tylko telefonicznie by tam nikogo nie zarazić, na ekspedycjach nie steplujemy kart by tam nikt od Nas wirusa nie złapał, dyspozytor od Nas odgrodzony też wirusa się boii, pasażer przycisków nie może dotykać by wirusa nie złapać, a co NAM KIEROWCA pozostaje, samemu zaopatrywać się w środki by dezynfekować kabinę. SPÓŁKA NIE DBA O KIEROWCÓW JESTEŚMY W TEJ PRACY NIEPOTRZEBNI
    ReviewUserIcon
    Krasnal

    19.03.2020 09:43

    Inne

    A ja się pytam... Gdzie są podwyżki naszych pensji... Bo jak zwykle są na wszystkie fanaberie firmy tylko nie mają na tych, dzięki którym te fanaberie mogą realizować? I później się dziwią i mają sra.czke grafikowcy że brygady nie wyjeżdżająci prywaciarze je łykają.... A kierowcy nie gęsi.. Swój rozum mają i za bóg zapłać nie będą jeździć...
    ReviewUserIcon
    Szoferro

    21.03.2020 14:00

    Inne

    Jesteś głupi dlatego,że robisz łaskę i awanturujesz się,ze musisz pracować podczas epidemii.I nie rozumiesz,że nie ma ŻADNEGO w 100 % pewnego sposobu aby uchronić się przed wirusem.Skoro mamy epidemię to wszystkie szpitale powinny zostać zamknięte dlaczego-twoim tokiem rozumowania-lekarze mają narażać swoje zdrowie? Przecież tam też brakuje maseczek i szpitale są przeciążone. Zamknijmy wszystkie szpitale i sklepy.Niech autobusy w ogóle nie wyjeżdżają z zajezdni.I oczywiście każdy szofer powinien dostać 3000 zł premii za sam fakt epidemii+dwie taczki rękawiczek+dodatkowy płatny miesięczny urlop.I oczywiście pracodawca ma za to zapłacić,mimo iż w ogóle nie zarabia bo autobusy stoją na zajezdni.Tak wygląda wasza gimbusiarska logika. Jak wam tak ślinka cieknie na zarobki w Lidlu czy Biedronce to zapraszam-będziecie wyrabiać 200 % normy,nie będzie żadnych maseczek i płynów odkażających i dostaniecie gów.niane 300 zł brutto premii mimo iż przychody sklepu wzrosły.Do ajentów też zapraszam-dają maseczki,rękawiczki,płyny i paczkę cukierków.Dają za nominał 3100 netto i jak obetną im wozokilometry z powodu epidemii,to w ogóle wam nie zapłacą i ogłoszą upadłość.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.03.2020 15:08

    Inne

    Czyżbyś z Wielkiej Brytanii wrócił?. Tam identycznie myślą.
    ReviewUserIcon
    Uwaga

    21.03.2020 11:29

    Inne

    Zalogo. Podwyżek nie będzie. Cieszcie się że pracujecie bo zaraz i tego nie będziecie mieć. Jak ktoś nie zgadza się z tym może zmienić pracę w Biedronce czy innym sklepie bądź miejscu pracy. Ponadto pracownicy za buga przysyłają zapytania czy mogą aplikować na prowadzących autobus miejski. W dobie globalizacji i Ukraińcy będą pracować w naszej spółce więc panowie i panie proszę z tonować zapędy ponieważ ,,kto jeździ za mniej ten jeździ".
    ReviewUserIcon
    Marek

    21.03.2020 12:51

    Inne

    Ukraińcy nie są głupi, wolą robić w marketach niż tu za grosze z olbrzymią odpowiedzialnością i narażaniem życia każdego dnia pracy.
    ReviewUserIcon
    50 % stawki

    21.03.2020 13:14

    Inne

    Masz rację wszystko wszędzie pada - ludzie na bruk a my mamy lux robotę .Ja to bym nawet pracował za 50 % obecnej stawki ( a jak by była taka potrzeba to i za darmo )
    ReviewUserIcon
    heheszek

    20.03.2020 10:24

    Inne

    Widzieli Pany ze stalowej??? Kierownik wystosował pismo że nas podziwia, szanuje i łączy się z nami w tym ciężkim okresie. Na wyznania mu się zebrało. Szkoda że jak pójdziesz z karteczka to premię zabiera bez mrugnięcia okiem
    ReviewUserIcon
    Ogrodnik z Pleczewa

    20.03.2020 14:35

    Inne

    Mam nadzieję że za tym pismem kryje się również premia ( jestem nawet tego pewien )
    ReviewUserIcon
    heheszek

    21.03.2020 05:50

    Inne

    Kierownik oddziału nie dysponuje środkami finansowymi na premie. Gdyby to pismo było od prezesa mógłbyś mieć nadzieję :-)
    ReviewUserIcon
    Fkggh

    20.03.2020 17:25

    Inne

    Traktat Ryski (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zaniepokojony

    20.03.2020 12:38

    Inne

    KOBIETA 27LAT. OFIARĄ WIRUSA TRAGEDIA. JAK TO DALEJ BĘDZIE STRACH DO PRACY WYCHODZIĆ
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.03.2020 14:14

    Inne

    Widzisz nie ma to mnie nie dotyczy to dotyczy Nas wszystkich, kto to bagatelizuje pierwszy łapie mamt tego przykład.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.03.2020 15:35

    Inne

    Nam sepsa nie grozi rok temu została pokonana teraz tylko z korona musimy się borykać
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.03.2020 11:16

    Inne

    W związku z epidemią koronawirusa duże sieci handlowe postanowiły wprowadzić premie dla pracowników, którzy pracują mimo zagrożenia. Biedronka wypłaci po 300 złotych premii, Lidl Polska 450 lub 300 złotych, Rossmann każdy pracownik sieci dostanie 750 złotych, Z kolei 1000 złotych dodatku motywacyjnego mogą uzyskać pracownicy sieci supermarketów Kaufland. I nie ma co się dziwić ze kierowców do pracy nie ma.
    ReviewUserIcon
    R12

    20.03.2020 11:23

    Inne

    Teorię masz dobrą ale rzeczywistość jest inna. Po wprowadzeniu sobotnich rozkładów od poniedziałku, Stalowa zachęca do urlopów.
    ReviewUserIcon
    366

    19.03.2020 15:25

    Inne

    Z jeżami jest wręcz przeciwnie jak zatrobisz skuli się i znieruchomieje trzeba się zatrzymać i go przepuścić albo w miare możliwości wyminąć
    ReviewUserIcon
    Wróbel bez skazy

    20.03.2020 09:56

    Inne

    Proszę pamiętać również o wiewiórkach
    ReviewUserIcon
    Marek

    19.03.2020 21:34

    Inne

    Od poniedziałku weekendowe rozkłady. Koniec laby
    ReviewUserIcon
    Marek

    20.03.2020 03:55

    Inne

    Noo a zwłaszcza z wszystkimi przystankami stałymi...
    ReviewUserIcon
    heheszek

    20.03.2020 06:18

    Inne

    Dla kogo dobry, dla ZTMu bo więcej kasy im zostanie na premie dla siebie. Dla kierowców źle, czasy przejazdu krótsze, więcej ludzi na pace większe prawdopodobieństwo wirusa. Przystanki wszystkie stale nie zapominaj!!!
    ReviewUserIcon
    Apel

    19.03.2020 14:49

    Inne

    Koleżanki i koledzy uważajcie na jeże, już zaczynają wychodzić na drogi. Jak zatrąbicie to powinien uciec.
    ReviewUserIcon
    Marek

    19.03.2020 14:58

    Inne

    Bardzo Ci dziękuję szanowna osobo za tak zacną radę.
    ReviewUserIcon
    Jaś

    19.03.2020 13:16

    Inne

    Jest zapis w prawie pracy że pracodawca ma prawo zabezpieczyć pracownika sanitarnie w płyny dezynfekcjne rękawiczki plus maski można odmówić pracy że względu bezpieczstwa swego z zachowaniem do wynagrodzenia nie pracodawca takich osób zwolnić spracy ani nie dyskryminowac bo podchodzi to pod sąd pracy.
    ReviewUserIcon
    Jaś

    19.03.2020 10:04

    Inne

    Dziś rano nie przyszło do pracy 36 kierowców na r3 robi się nie wesoło co gorsze bez powiadomienia dyspozytora ze nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.03.2020 12:23

    Inne

    Nie mam nawet zamiaru okazywać szacunku tym wszystkim co swoją butnością doprowadzili do tego że pracownik w pracy nie na zabezpieczonych środków higieny, przez lata władzy w firmie pod tym względem cofnęli ja do XIX wieku.
    ReviewUserIcon
    Leon

    19.03.2020 12:44

    Inne

    Kto z naszych zwiąkowców pięknie wypowiedział o ztm. Ztm przyjacielem naszym jest. Podpowiedż to tytuł art w gazetce solidarnosci autor z R3 ksywa dzidzuś
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2020 18:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    18.03.2020 20:27

    Inne

    Napisz to jeszcze raz
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.03.2020 09:07

    Inne

    Poprzez zaniedbania niechlujstwa zarządu dziś możemy przepłacić za to życiem, jak cały czas pisze tu tylko liczyła się kasa zero dbałości o pracownika.
    ReviewUserIcon
    Zmiany zmiany

    18.03.2020 18:28

    Inne

    Od poniedziałku do odwołania świąteczny rozkład jazdy
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.03.2020 23:03

    Inne

    Za kurs do Włoch dają 5400,00 zł i chętnych brak.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.03.2020 23:38

    Inne

    ..... w ciągu ostatniej doby we Włoszech zmarło 475 osób, bilans zmarłych wzrósł do 2978, zarażonych jest ponad 28 tyś osób. I nie myślcie że Nas to nie dotyczy, tylko rygorystyczne środki ochrony mogą Nas przed Tym uchronić.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    rewrewrewr

    18.03.2020 20:31

    Inne

    Jest zaledwie wrzesień 1944 roku. Po lewej stronie Wisły trwa jeszcze Powstanie. Ale na prawym brzegu buszują już funkcjonariusze NKWD. Wróg numer jeden: niepodległościowe polskie Państwo Podziemne, które może boleśnie krzyżować plany radzieckiego okupanta. Dlatego komunistyczni agenci muszą być wszędzie. I są wszędzie. Od Otwocka przez Legionowo, Karczew i Marki aż po samą Warszawę. Pechowcy, którzy mają nieszczęście wpaść w ich ręce są natychmiast zabijani albo odczuwają nieludzkie cierpienie. ,,Śmierć naszym wybawieniem” - wydrapują na ścianie w jednej z zatęchłych sowieckich cel. Dookoła ciemność gęsta jak mgła. Czerń rozświetla jedynie słabe światło sączące się ze starej żarówki wiszącej na kablu wystającym z sufitu. W powietrzu kłęby papierosowego dymu. Nagi mężczyzna stoi po kolana w lodowatej wodzie. Drży. Wokół kilku facetów z metalowymi prętami owiniętymi grubym drutem. Bezceremonialnie przyglądają się swojej ofierze zadając kolejne pytania. Chcą przede wszystkim adresów i nazwisk. Ale AK-owiec ciągle milczy jak zaklęty. W końcu jeden z funkcjonariuszy sowieckiej bezpieki nie wytrzymuje. Łapie chłopaka za głowę. Inny, rutynowo zbliża ostro zakończony pręt na jakieś trzy centymetry od oka Polaka. Chodzi o to, żeby ofiara nie mogła się schylić. I wtedy wszystko się zaczyna. Razy spadają na nagie plecy, obijają nerki i wątrobę, masakrują kark oraz nogi. Aż do momentu, kiedy więzień traci przytomność.
    ReviewUserIcon
    Kierowca mma

    17.03.2020 16:42

    Inne

    Większość tylko o chajsie zdrowie jest najważniejsze pieniądze to (usunięte przez administratora) dbajmy o zdrowie Gdzie są maseczki ochronne gdzie są żele Czy nasz Prezydent o nas zapomniał ?
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    18.03.2020 15:06

    Inne

    Jak jedziesz do pracy A po pracy do domu to dezynfekujesz się?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.03.2020 17:01

    Inne

    Standard prze praca dezynfekuje kabinę po pracy też jak złapie wirusa mały problem będzie nie chce go nikomu oddać wyłącznie mój będzie.
    ReviewUserIcon
    Niespodzianka

    18.03.2020 15:06

    Inne

    Bedzie premia w Biedronce i Lidlu za przychodzenie do pracy w miesiacu marcu!!!
    ReviewUserIcon
    Wirus

    18.03.2020 11:13

    Inne

    Kierowcy km powinni zakladac maski ochronne.
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    18.03.2020 13:52

    Inne

    Zwykle maski ochronne nie chronią przed wirusem. Takie maski powinni nosić ludzie chorzy, którzy stykają się że zdrowymi. Tylko specjalistyczne maski, trudno dostępne dla zwykłego śmiertelnika powstrzymują wirusa. Prowadź w maseczce autobus 10 godzin. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Kierowca mma

    17.03.2020 16:34

    Inne

    Nie piszmy o podwyżkach jak przeżyjemy to będzię naljepsza podwyżka
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.03.2020 16:45

    Inne

    Masz rację jak przeżyjemy, za 4 dni zobaczymy ilu Nas w pracy będzie ilu na kwarantannie
    ReviewUserIcon
    Kminek

    18.03.2020 13:40

    Inne

    Co ty pierdzi.elisz jak potłuczony. Jak zdiagnozują chociaż jeden (JEDEN) przypadek na zakładzie to cały zakład idzie na kwarantannę (kierowcy, mechanicy, kadry, kierownik a nawet ochrona..)
    ReviewUserIcon
    R1-4XXX

    18.03.2020 12:11

    Inne

    Niektórym z naszych kierowców to przydałoby się chociaż raz i w toice umyć, bo mimo że mają dostęp do wody bieżącej w domu to chyba tego nie robią, zapach jest porównywalny z toiką albo i gorszy.
    ReviewUserIcon
    D+

    17.03.2020 15:03

    Inne

    Kiedy podwyżki???
    ReviewUserIcon
    Kupon 6

    17.03.2020 15:29

    Inne

    Człowieku ludzie umierają a Ty o podwyżce .
    ReviewUserIcon
    Kowal r2

    17.03.2020 17:42

    Inne

    A gdzie ty masz te kartkę z info o podwyzkach???
    ReviewUserIcon
    Kierowca mma

    17.03.2020 17:40

    Inne

    Ludzie o czym my mówimy Zagrożenie jest nieadekwatne do wynagrodzenia Wszyscy już opuszczaja poklad włącznie z politykami Czy MZA to Matka Teresa z Kalkuty?
    ReviewUserIcon
    Kierowca mma

    17.03.2020 17:02

    Inne

    Gdzie jest nasz kochany Prezydent Rafał Jak o nas dba Wszystkie Urzędy pracują zdalnie Gdzie są maseczki Co z żelami Dlaczego jestetśmy skazani na zagładę
    ReviewUserIcon
    Kierowca$$

    17.03.2020 14:00

    Inne

    Co sądzicie o obowiązku zatrzymywania sie na przystankach warunkowych? Bo ja uważam ze to nie jest kwestia bezpieczesnstwa lecz kwestia finansowa, 2 dni jazdy 50l oszczędności, po 25 dniach robi sie ladna sumka i ZTM to widzi. Stad ten przykaz, bo przeciez obsluga 20 przystankow na żądanie gdzie tylko jedna osoba wysiada nie jest kwestia bezpieczenstwa tylko oszczędności, mnie przed wzięciem opieki wlasnie to motywowalo - 1000zl lekka ręka! Zachecam was do przepisowej jazdy i odpowiednio długiej obsługi przystankow! Przypomne wam tylko ze niedawno w lodzi komunikacja startowała bo miasto chcialo im dac 300zl podwyzki! Nasze miasto natomiast pluje nam w twarz dajac tylko 100zl w tych ciężkich chwilach -szczególnie ryzykownych! Ludzie zrobcie cos, bo dajecie soba pomiatac! Zacznijcie chociaż w tych chwilach jeździć bardzo przepisowo! Mam nadzieje ze jakis SZON z ZTM przeczyta ten apel a wiazki zawodowe opowiedza sie w tej sprawie bo jak narazie to zwiazki #NamChujaDaly a na tym mchu jedza w rekawiczkach!
    ReviewUserIcon
    Kminek

    17.03.2020 16:15

    Inne

    Kolejny kierowca autobusu miejskiego (na komputerze, na symulatorze). Człowieku. Co ma ZTM do oszczędności paliwa?. Przecież ZTM nie płaci nam za paliwo tylko MZA. Kolejny kierowca (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wirus

    17.03.2020 15:28

    Inne

    Kierowca autobusu PKS Grójec na Mazowszu z potwierdzonym pozytywnym wynikiem na obecność koronawirusa. Jeszcze niedawno wykonywał kursy na terenie powiatów białobrzeskiego i grójeckiego. Woził także pasażerów na trasie Radom – Warszawa.
    ReviewUserIcon
    D+

    17.03.2020 15:07

    Inne

    Piszemy tu między sobą, bo ,,góra,, ma to głęboko w poważaniu.
    ReviewUserIcon
    ???

    17.03.2020 14:08

    Inne

    Dlaczego nadal sa wczaczane dmuchawy w transporcie miejskim przeciez to tylko pomaga w rozprzestrzenianiu sie wirusow jezeli ludzie kaszla w zamknietym pojezdzie?
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    17.03.2020 12:20

    Inne

    Trzeba zgłosić do telewizji że autobusy nie są dezynfekowane!! Oni chętnie przyjadą zrobią aferę bo z tego kasę mają!! Może wtedy firma sypnie groszem i zrobi tak jak potrzeba z dezynfekcja i ochrona dla kierowców w postaci:maski, rękawiczki, żele itp!!
    ReviewUserIcon
    heheszek

    17.03.2020 14:03

    Inne

    Żeby to zrobić to trzeba by mieć nagranie z tej ich "dezynfekcji" brudna ścierką i płynem o niewiadomym składzie. Bo ostatnio po dodatku doświadczyłem tego cuda, wszedł drugimi drzwiami zawinął na pięcie przy poręczach i wyszedł tymi samymi drzwiami. Nie wiem jak wygląda to wieczorem. Ale bez twardych dowodów nic Ci nie da TV bo to na papierze wszystko wygląda ładnie. wiadomo że to wszystko są działania pozorne, te wydzielenie strefy czy pseudo dezynfekcja to albo robisz porządnie albo nie ma efektu
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    17.03.2020 05:53

    Inne

    Po co to zarzadzenie o wprowadzeniu wszystkich przystankow jako stale? Jesli ma to na celu unikanie dotykania przyciskow na zadanie przez pasazerow to informuje TO SIE NIE SPRAWDZA gdyz inteligentni pasazerowie nadal maja nawyk wciskania przycisku na zadanie niezaleznie od tego czy przystanek jest staly czy na zadanie! Po prostu ludzie lubia se cos wcisnac sa moze wtedy bardziej dowartosciowani?
    ReviewUserIcon
    t34

    17.03.2020 09:15

    Inne

    Uprzejmie proszę by nie (usunięte przez administratora) Kierowców którzy i tak ryzykują życie swoje i swoich najbliższych o zdjęcie skarg ze ściany płaczu.Jak to jest Ci co robią najgorszą robotę są jeszcze kopani pod stołem przez słoiki chcące się dowartościować. Jeżeli nie zostanie to zawieszone rozumiem że nadal gramy w kotka i myszkę?
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    17.03.2020 13:58

    Inne

    Pewnie wirus siedzi i czycha na biednych pasażerów na przycisku do otwierania drzwi, niema go na rurach do trzymania. Trzeba zabronić trzymania się podczas jazdy wszystkich elementów autobusu. Co jeszcze wymyślą ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.03.2020 10:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)Przed rozpoczęciem pracy dezynfekowac kabiny, opuszczać je tylko w wyjątkowych sytuacjach.,zaprzestać dawać kart do stepowania na terenie zakładu, strefa ochrony jest to strefa kierowcy nie ma prawa nikt tam wchodzić nawet ochrona. Musimy sami zadbać o siebie i innych nie ma co liczyć na spółkę.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.03.2020 12:36

    Inne

    Czym?,co dostałeś od spółki? !!!!!!!, dezynfekuje bo sam zadbałem by środki i tylko na siebie liczyć mogę.
    ReviewUserIcon
    Info

    17.03.2020 13:31

    Inne

    Nie mów że zarząd nic nie robi, przecież wydali komunikat żeby ograniczyć kontakt z kancelarią ruchu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2020 20:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jaś. F

    17.03.2020 09:40

    Inne

    Panowie i Panie nie co czekać trzeba działać Zara się rozwinie tak jak na zachodzie nie zatrzymamy jej namawiam wszystkie do masowych zwolnień niech komunikacji stanie te śmieszne blokady nie zatrzymają baterii które utrzymują się w powietrzu w autobusie. Powinniśmy mieć pełne maski plus żele do odkażania
    ReviewUserIcon
    Podorostek

    17.03.2020 12:07

    Inne

    Ma się rozumieć że linie podmiejskie też ?
    ReviewUserIcon
    K2

    14.03.2020 19:05

    Inne

    Witam. Jestem nad etapie zmiany pracy i chcialbym zadać pytanie. TO prawda, ze jeśli w o środku szkolenia kierowców mza zrobi się kat d i kwalifikacje wstępna, to mza gwarantuje zatrudnienie? I czy faktycznie te 3200 netto na początek płaca? Pytam, bo nie chce zatrudniać się w arriva czy mobilis, bo wydaje mi się ze mza jest lepszym pracodawca. I czy faktycznie chętnych jest tak wielu?
    ReviewUserIcon
    heheszek

    16.03.2020 17:34

    Inne

    Poszukaj trochę na forum, od tego jest żeby wyciągnąć trochę informacji. Moja teściowa już miesiąc śmiga na kartę inwalidzką, na niedowład lewostronny więc pasażer tego nie widzi. To był jedyny warunek przyjęcia do pracy, żeby pasażer tego nie widział.
    ReviewUserIcon
    wojt

    17.03.2020 05:50

    Inne

    Każdy nowy ma obecnie 4500 zł podstawy i 300 premii (premia jak premia, może być w danym miesiącu lub nie - zależy czy nie podpadniesz). Te kwoty to oczywiście brutto, więc jeśli odejmiesz podatki, to na koncie pojawia się ok 3150 netto z samej podstawy pod odliczeniu podatków i PKK jeśli uczestniczysz, gdy otrzymasz premię to na konto może wpłynąć ci w sumie ok 3360, to są same suche wyliczenia tylko podstawy i premii z uwzględnieniem PKK, ale możesz kilka zł więcej dostać np. za godziny nocne, za oszczędność paliwa, itp, z tym, że musisz pamiętać, że od tej kwoty jeśli robisz prawo jazdy w ośrodku z dofinansowaniem MZA, to przez 24 miesiące będziesz otrzymywał mniej, zgodnie z tym co masz w umowie z ośrodka szkoleń, no chyba, że prawo jazdy w pełni opłacasz wtedy nie będziesz miał pomniejszonej o tę kwotę wypłaty
    ReviewUserIcon
    real

    17.03.2020 01:24

    Inne

    Ta strefa ochronna dla kierowcy daje tyle co i nic. Niech ktoś pójdzie i zapali papierosa na końcu autobusu. Moment w kabinie kierowcy wyczujecie smród papierosa. Wirusy krążą w powietrzu w formie kropelkowej. Nie ma szans na uchronienie się od zakażenia w pracy kierowcy bez specjalistycznych maseczek. Część z nas jest już pewnie zarażona. Wyjdzie za tydzień lub dwa.
    ReviewUserIcon
    Stalowa

    16.03.2020 20:33

    Inne

    Słyszałem że pewien kierowca z obawy przed zarażeniem odmówił jazdy dyspozytorowi i nic mu z tego powodu nie zrobili. Nie wiem na ile to prawda ale życie ludzkie nasze i naszych rodzin rodziców teściów nie rzadko młodych jest najcenniejsze o czym też mówi KONSYYTUCJA.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.